311802
  • ratgab
    #195320
    Egyszerűsítem akkor. A probléma gyökere az, hogy a lopakodós állandóan elkábítom megoldást unom, ha meg széjjelaprítok mindenkit, akkor meg kapok a bad endinget. Ezen nem segít a több végigjátszás. Ez így kőkemény patthelyzet.
  • Micsu
    #195319
    lehet a kettőt vegyíteni is mint én ált úgy nyomom, ált ötvözöm a kettőt
  • ratgab
    #195318
    Mindenkinek igaza van, de legfőképp Imy-nek és a Bannhammernek. Utóbbinak meg kiváltképp igaza van...XD
  • Shep
    #195317
    Több végigjátszás?
  • Renjike
    #195316
    Castlevania Lords of Shadow 2

    Baziwood (Iran) - 95 / 100
    Pelaaja (Finland) - 9/10
    Jeux-Vidéo Magazine (France) - 17/20
    Video-Gamer (France) - 17/20
    Maniac (Germany) - 85 / 100
    Video-Games Aktuell (Germany) - 81/100
    Gamereactor (Sweden) - 8/10
    Game Informer (USA) - 6 /10
    Edge (USA) - 4/ 10

    A hamburgerzabálók nem tudják mi a jó! :D
  • Shep
    #195315
    Itt csak egy valakinek lehet igaza és az Imy :)
  • ratgab
    #195314
    Pont az imént beszélgettünk pont erről is, hogy a Dishonored-ban, ha leütéses játékmenetet követed, akkor bizony sok nagyon jó feature-t nem tudsz használni.

    Engem pl ez is zavar. És mi van akkor ha én a jó endinget akarom, de szeretném használni azért a játékban elhelyezett eszközöket. Ilyet ha jól tudom nemigen tudok választani. VAgy stealth cuccok only vagy vegyes vagy csak kill. De úgy, hogy gadgetelek is bőszen és jó ending is az nem játszik.
  • Prince23
    #195313
    Ja és az nem teljes értékű lopakodás, hogy észrevétlenül akik az utadba kerülnek azokat kiütöd, vagy elkábítod. De sajnos ma olyan korokat élünk, hogy ma már ez is lopakodásnak számít. Grebber most jó példát hozott fel a tendenciával kapcsolatosan.

    Ha úgy vesszük a Ghost recon Future Soldier is ilyen lopakodós stílus mint a Blacklist. mert ugye ott olyan a lopakodás mint itt a Párduc mód :))
  • Rony94
    #195312
    Hearts of Iron 3 - 2,49 euro
    Elvileg olyan mint az Europa Universalis, csak ez a világháborúk korában játszódik és sokkal bonyolultabb.
  • ratgab
    #195311
    Részben igazad van. Prince-nek meg abban van igaza, hogy kurvulnak a játékok.

    Mindkét félnek igaza van részben. És annak is igaza van, hogy ez sajnos jelen esetben is a megszoksz vagy megszöksz tipikus esete.
  • Prince23
    #195310
    Több végig játszásról nem hallottál? több stílusról nem is beszélve. Ráadásul Sam Fisherről, a Splinter Cell-ről beszélünk, könyörgöm!

    Akkor most hozhatnám a sok példát hogy ugyan már Deus Exben meg Dishonoredben, meg a korábbi SC részekben miért lehet úgy végigjátszani a sztorit, a teljes sztorit minden egyes küldetéssel, hogy nem lépsz kontkatba egyetlen egy ellenséggel sem? kivéve a QTE-s átvezetők részek...

    Ezt illő lett volna az Ubisoknak megcsinálni úgy hogy a régi SC fanok is úgy vigyék végig a játékot, ahogy ők éppen akarják. Az igazi fanok kikerüléssel viszik ki ugy is minimum egyszer a játékot :D

    Ezért nem túlságosan világos a Ghost mód benne. mert ez nem igaz... mindig kapcsolatba kerülünk katonákkal, mert auz adott pályarész megköveteli azt.

    Párduc és az Assault mód tökéletesen működik. viszont az assault minek ide, nem érteni, hiszen ez egy SC játék.
    De mint már mondottam, önmagában, Blacklist címmel zseniális a játék. csak nem tudok nem el menni súlyos kritikák nélkül, amit műveltek Sammel az elmúlt évek alatt. megfiatalodott, a párkányokat, falakat úgy mássza mint egy asszasszin.
  • Shep
    #195309
    Ez volt tőled az elmúlt 1 évben a legértelmesebb hsz, akciókat leszámítva persze :)
  • grebber
    #195308
    Ez a baj most már minden folytatásnál.
    Vagyis csak azok szerint van baj akik a múltban élnek még ma is.
    El kell szakadni végre a 126 ezer éves régi "szarok"tól ami "überetalonként" van beállítva.

    A mostani viszonylatba kell nézni amit a tendencia mutat, nem azt hogy de 200 éve milyen jó volt az első rész.

  • Totti5
    #195307
    Szép és jó ha kikerülve megy végig valaki egy játékon, de akkor minek pakolta bele egy tonna felszerelést, kütyüt, eszközt, fegyvert a készítők? hogy sose használd? Blacklist mindenki igényeit kiszolgálja, lehet rambózva lehet észrevétlenül vagy vegyesen. Mindegyik tökéletesen működő formula. Ésszerűtlen amit követelsz, pont olyan formában ahogy előző részekben volt úgy már valszeg sosem lesz, de ettől nem lesz rosszabb játék, mert hozzák kell benne érni valakihez. Nyomjad legnehezebben ölés nélkül úgy hogy sose vegyenek észre egy pillanatra sem. Annyira nem lehet rossz élmény az...
  • Prince23
    #195306
    Bár úgy lenne, ha QTE-s dologgal kapcsolatban. Bár.

    Csináld meg a tábornokos pályát 0 leütéssel/0gyilokkal/0kábitással... ok?
    vagy csináld meg a-...á mindegy nem folytatom tovább
  • grebber
    #195305
    Ingyen steames Thief Gold
  • grebber
    #195304
    Elég viccesen nyomja a bank szerintem!

    Nem elég hogy az ország min 90%-ba bankban tárolja a pénzét (ami igaz feketén de szarrá forgatnak) + ugye a lekötések amikkel megszedik magukat neked meg kiszúrják a szemed pár ezer ft-al. Nem nekik ez kevés még jobban lehúznak minket!
  • Micsu
    #195303
    most ha beletesznek egy két moziszerű jelenetet, qtevel még nem dől össze a világ, ettől független még átlopakodhatod 80%ban az egészet, bár az biztos hogy a conviction már egy fost nem ért
  • wantonly
    #195302
    Úgy tudom ez mindenhol bevezetésre fog kerülni... Már két bankot otthagytam, ez a harmadik. Hiába váltok, csöbörből-vödörbe.
  • Prince23
    #195301
    Mindegy, úgyis kontaktba kell lépni az ellenséggel. Hiába idézel most itt nekem. Kontaktolni kell a katonákkal így is, úgy is.

    Sam Fisher nem ezekről volt ismert anno. Ez van, itt tart a kurrens generáció. COD-ot csinál mindenből mert ez kell a gyereknek, a látvány és a lövöldözés..

  • Botond #195300
    Bankkártyával fizetésért pénz? Instant számlazárás remélem. Kik ezek?
  • Botond #195299
    Érdekes dolog történt ma velem. Még nyáron vettem getgames-en egy csomag fallout3goty+fallout_nv ultimate csomagot, de vásárláskor véletlen ment a duplaclick és kettő lett. Aztán kiderült, hogy a nv régiózáras, szóval írtam nekik, hogy nade srácok, magyar címről regisztráltam, ez így nem oké, rá 2 napra vissza is kaptam a pénz 3/4-ét, csak egy fo3at fizettem. Ma észrevettem, hogy eltűnt az accomról az fo3 is, írok nekik, hogy wtf? Ennek 5 perce már jött is a válasz, hogy az egyik kulcsot törölte a kiadó, biztos azt használtam a másik a jó. Nézem, de az nem jó, előtúrom a másik kulcsot, nézem, na az tényleg jó, megint van fo3-am.

    Szóval support 5 perc alatt megoldotta. Awesome!
  • tomsolo
    #195298
    > 0 leütés az szerinted mi?
    > Itt egyesek nem tudják felfogni mit jelent a zéró leütés....

    vs

    > "És nekem ne mondja senki, hogy az összes küldetést észrevétlenül végig lehet vinni, mert nem lehet.

    De lehet, észrevétlenül.

    > Itt mi van, meg Convictionben? állandóan rá vagy utalva a kiütéses módszerre, meg a katonák állandó kiiktatására.

    Nem vagy állandóan ráutalva, csak azokban a helyzetekben ahol nincs más lehetőség,nem sokk ilyen van a legtöbb egyébként simán elkerülhető - Életszerű? Igen.

    Nem hibátlan a Blacklist, - sok minden hiányzik, helyette sok minden van - de a Convictionhoz hasonlítani szimpla ostobaság, mivel ég és föld.

    Az első pályát megcsináltad már Fantomban?
  • Prince23
    #195297
    Na végre egy húron pendülünk. A játékot most vettem meg a hétvégén, és normálon kezdtem el úgymond ismerkedni, terep helyezt felmérése gyanánt a köv végigjátszás során. De már itt leesett hogy itt nem lehet végigvinni kikerüléssel. Most realisticon vagyok.

    és az az acsi only story-nál jár ugye... Coop nem tartozik bele, meg a solo mellékküldik?
  • Sippie
    #195296
    ja nem konkrétan rád céloztam, a lakosságból kb mindenki tudta hogy mi isszuk meg a levét :)
  • Prince23
    #195295
    0 leütés az szerinted mi?
    Itt egyesek nem tudják felfogni mit jelent a zéró leütés....
    ergó leütés, egyetlen egy kézzel, kütyüvel sem érintkezem az adott egyénnel...
  • Totti5
    #195294
    Értem, kikerülve nem lehet végigszaladni. Kábítással igen. A kérdésem az hogy megszerzted a játék álltal nyújtott legnehezebb fokozaton az ölés nélküli acsit?
  • jarlaxxe
    #195293
    Ha érthetöbben fgalmaznál nem lenne ez a kavarás.
    Amiröl te beszélsz az a ghost játékmód de ugy tényleg nem lehet végigtolni.
  • Evoluti0N
    #195292
    Bazzz! Most tudatosult bennem, hogy nem a Ni No Kuni volt az első JRPG-m. Anno végigjátszottam a Sudeki-t és nagyon tetszett.
  • Prince23
    #195291
    "You must complete the 10 single player campaign missions without killing anyone as Sam Fisher"

    Altatógázzal, kábítőlövedékkel jó hogy nem ölünk. érted te egyáltalán miről beszélek?

    hogy írjam másképp? Kikerüléssel nem lehet végigjátszani a játékot, csak küldetésen belül adott szakaszokat lehet csak. Capish?
  • Shep
    #195290
    DE ő arról beszél, hogy leütni sem szabad, semmilyen kontakt nem megengedett és úgy végigjátszani, na úgy nem lehet, ebben igaza van.
  • Totti5
    #195289
    Megvan az acsi? ha igen akkor good job, ha nem akkor tessék úgy végigjátszani.
  • Shep
    #195288
    DE figyelj már nem lehet ugyanazt,- ill dehogynem- eladni ugyanazt, kell némi újítás, hogy az új játékosok is megvegyék a cuccot, szerintem az új SC ezt ügyesen megoldotta.
  • Totti5
    #195287
    No akkor újra:

    You must complete the 10 single player campaign missions without killing anyone as Sam Fisher

    You'll want to avoid using any of your lethal weapons, lethal gadgets and lethal takedowns throughout the entire campaign. Some of the interrogation scenes where Sam has the option to "Spare" or "Kill" the enemy, you must also choose to spare them.

    Choose the stealthiest gear possible, it will help you move quickly and quietly. Use only Non-Lethal Takedowns when necessary. Non-lethal gadgets such as the sleeping gas and the proximity shocker can be used to take out enemies further away. You can also use the Stun Gun to knockout enemies.

    Irreális elvárásokat nem kell felállítani a játákkal szemben, de az sem igaz hogy neked darálnod kellene. Nem kell. Halkan, észrevétlenül VÉGIG lehet vinni a játékot.
  • Shep
    #195286
    Hát ez a hoztam is meg nem is esete.
  • Prince23
    #195285
    Épp ez lenne a lényege az SC-nek, hogy nem veszed fel a katonákkal a kapcsolatot, SEMMILYEN FORMÁBAN
    Látszik hogy játszottál legalább CT-vel :D

    Itt most nem arról van szó, hogy le kell ütni észrevétlenül. Hanem teljesítsd úgy a küldeséeket hogy semmilyen körülmények között nem használsz ERŐSZAKOT. Vagy hogy írjam másképpen? :)
  • wantonly
    #195284
    Láttam előre, de attól még ki vagyok akadva.
  • Shep
    #195283
    Meg szép grafikájuk, 5 éves játékmenettel párosulva.
  • Sippie
    #195282
    Azért elég egyértelmű volt, hogy a bankok megadóztatását a bankok az ügyfélen fogják behajtani. Csak a hülye nem látta előre (mint pl a politikusok)
  • Shep
    #195281
    19,7 steamen.