311802
  • Shep
    #195800
    Jár szerintem bárkinek de mikor elindul egyből kattintóverseny lesz, egyszerre befut vagy 1000 igény és hiába látod, hogy mikor rányomtál volt még x db kulcs valójában már rég elfogyott.
  • grebber
    #195799
    Igen a 4dollárból ~ 920ftból így lesz 3.61 euro ~1130ft

    De csoportba 4xxft -ra jön ki az egész pakk ezért csinálok mindig csoportos vételt ha összegyűlnek az emberek!
  • lalakov
    #195798
    Köszönöm, de nem kell. :) Ez a harmadik rész már nem az én esetem, kár hogy nem a Riptide-ot folytatták tovább, új helyszínnel.

    grebber: Áfa is? Ne már. :( Akkor megvárom míg lesz Amazonon akcióban.
  • Sippie
    #195797
    egyáltalán a magyaroknak jár? Itt írták páran a múltkorinál, hogy hiába kérvényezték, visszadobta őket a rendszer. Lehet mi tök fölöslegesen várunk erre, nem?
  • Rapid81
    #195796
    Epidemichez béta hozzáférést kapsz, amit egyébként én is tudok adni, mert még mindig van egy béta giftem, csak hiába ajánlgatom, nem kellett eddig senkinek.
  • DarkSector
    #195795
    Azért kapnék egy RE 4 HD-t csak szólok. :D
    Én sem regelném be magamnak a warezból kipróbáltak után, le is töröltem a fenébe. Nekem nem tetszik, nem mondom hogy szar, de láttam hogy ez nem az én játékom lesz. De szépen néz ki az tény.
  • DarkSector
    #195794
    Hát mennek a találgatások egész pontosan mikor kezdődik, csak félek megint kifasz az egész és úgy járok mint ezelőtt.
    250 kulcs egy egész világnak baromi kevés, mert most akik már szereztek kulcsot ugyanúgy fognak hörcsögösködni, ebben biztos vagyok, ha valahol valami ingyen van nem csak egyszer mennek oda. :(
  • grebber
    #195793
    Én előző kettőnél ott gubbadtam és nem nyertem.Csak a Thief miatt történt mindez.
    De szerencsére kijött a warez és már kell a tökömnek az az optimalizálatlan szarkupac!
  • IMYke2.0.0.0
    #195792
    "Mini Motor Racing EVO" tudna érdekelni, a többi sajnos nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #195791
    Azaz: megint késő este / éjjel... :((
  • grebber
    #195790
    Sajna már nem fizethetünk dollárba euro+áfa :(
    Így a Happy Hour is 100ft-al drágább mintha dollárba vehetnénk mint eddig ezer éve.
  • DarkSector
    #195789
    Hajrá hörcsögök.
  • IMYke2.0.0.0
    #195788
    Nos, az ember ritkán lát a saját baján túl - én sem vagyok kivétel -, de amikor kinyitja a szemét, feltárják előtte mások is, meg-meg lehet döbbenni rendesen.
    Korábbi életemből, tanult szakmáimból, és más [nem kívánom fényezni magam] dolgok folytán találkoztam érdekes és egyben szomorú sorsú emberekkel. Volt ott minden, de tényleg minden. Talán csak vak néger rabszolga nem.
    Egy azért közös volt bennük: amikor találkoztam velük, reálisan látták, hogy mi van velük, néha azt is, hol rontották el, és mit kéne tenni. A hogyanok, a miértek persze előtte és utána már nem fontosak a mostani diskurzusunkban.

    A felismeréshez, és a tettekhez is nagy erő kell - sokszor külsős segítség is. Aki ezt egyedül:
  • lalakov
    #195787
    Ezt meg hogy gondolják? A Weekly Sale-n dollár van, a boltban meg euró? :((
    Jól látom a képet, hogy a Riptide és az Epidemic együtt kerül 7,5-be? :o A kosárba tételnél csak a Riptide van benne.
  • Scooter
    #195786
    Van 2 db The Elder Scrolls Online bétakulcsom. Pritvában írj ha szükséged van rá. Február 28. 18:00-tól március 3. 5:59-ig működik. Szóval ha kell minél előbb írj!
  • Prince23
    #195785
    Látom uplay ikonja megváltozott, sokkal szebb lett :)
  • grebber
    #195784
    Akinek kell majd 500ft alatt az új indiegala (Rise of Flight0) jelezze mert akkor megveszem a csomagot és HH-ba megint veszek többet!
  • Micsu
    #195783


  • greyfox
    #195782
  • Rapid81
    #195781
    Ha valaki tudja, hogy a DI Riptide régiókorlátos-e a Humlibumli bótban, az szóljon már, mert dollárban (ha rájövök, hogyan tudok onnan dollárban vásárolni) 7.49$. Persze simán böngészőből 7.49 ojró, hogy dögölnének meg már ezek is, hogy átvették ezt a csúnya kibaszást a gazdag ojrópaiakkal...
  • Shep
    #195780
    Ahogy a másik 10 milliárd is, mindenki ugyanonnan jön és ugyanoda megy, hogy közte mi van az már csak részletkérdés.
  • Moby
    #195779
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon (NAGYON) zűrös a családi hátterem. Nem hogy nem segítettek, de ...na mindegy. Jártam én is valami fősulira (amit a szüleim mondhatni elítéltek), de nem fejeztem be, mert az akkor csajom terhes lett. Házasság lett belőle, ami egy évig sem tartott. 19 éves voltam. Aztán véletlenül beletaláltam egy dologba, ami rengeteg pénz hozott, de eléggé haragudtam a világra, és eléggé fiatal is voltam, szóval jött az éjszakai élet irtózűrös dolgai, és drogok, meg ami kell. Véletlenül túléltem. Aztán a pénz és a lehetőség is elfogyott, és majd 30 évesen ott álltam egy teljesen tönkretett élettel, tök egyedül, kilátások nélkül. Valahogy fenn kellett tartanom magam, ezért szirszar melókat csináltam, papírok nélkül, csaló gazembereknél, amíg egyszer rosszul nem lettem, és ki nem derült, hogy nagy baj van a szívemmel. Kórházak, majd hosszas lábadozás. Mire hellyel-közzel felépültem, lelécelt az akkori párom. Eljutottam oda, hogy ennél nincs már lejjebb. És akkor valami bekattant. Pontosan az, amit jól-rosszul, de minden személyiségfejlesztő tréning, könyv, tréner, coach próbál elültetni az emberekben: én teremtem a világom magadnak. Végtelen hatalommal rendelkezem felette, de egyben én vagyok az egyszemélyes felelős is érte. Világos, hogy ez ostoba zagyvaságnak tűnik, ezt csak a történet teljessége miatt írom le. Azóta tudatosan tanulom ezt, és ez a legfőbb tudás, amit a fiamnak szeretnék átadni.
    TLDR, meg nyilván túl személyes is, csak nagyon rózsaszín a kép amit lefestettél. Pedig jól lett volna ezt kölyökként megtanulni/megtapasztalni, de még ma is kevés a szülő, aki képes ezt megtanítani, Egyszerűen rossz algoritmust futtat az emberek jórésze, ahogy én is tettem sokáig. És ahogy az utolsó mondatod szerint Te is.
  • DarkSector
    #195778
    tudod olyan effect, mikor a sütétben hull a pernye és pirossan izzik. :D

    thx rálesek.
  • genndy
    #195777
    Ash. Spark. Soot.
    Bár nekem magyarul sem egészen tiszta, hogy mit értesz a "tűznek a pernyéi" alatt...
  • DarkSector
    #195776
    kis off kérdés:

    srácok hogy hijják angolul azt amikor a tüznek a pernyéit akarom keresni google-ban mint kép? mi ennek a neve? :D
  • Sir Quno Jedi
    #195775
    Mindenkinek szar Na. meséljek?!
  • Maak
    #195774
    Nocsak, megsem vagyok ignoreolva?

    Kb 2 honap, mostanra jutottam el odaig, hogy adott honapot megkapom a kovetkezo honap kozepe-vegeig...csak ugye ez sem fasza teljesen, a ket gyerek miatt meg mar en is erelyesebben lepek fel a fonokkel szemben...(pozitiv dolgok is vannak persze, tulora lehetosege, maszek melokat olcsobban ki tudom hozni...etc...)
  • IMYke2.0.0.0
    #195773
    Sem a miénkben, sem a sógoromék családjában nem volt még, de a kötelező vizsgálatok előtt a húgom erősen félt az eredménytől - ugye, későn vállalta be Rékát. 38 évesen.
    A Down-kór esélye ugye az öregedéssel egyre nő.

    Klaudia (ugye jól emlékszem Kedvesed nevére?) előtt le a kalappal, mert műveli, gondolom szívvel-lélekkel.
  • IMYke2.0.0.0
    #195772
    Nem tudom,m hogy tudatos volt-e a részükről, de a szüleim révén én 1974 augusztusában, húgom 1975 decemberében született... 16 hónap itt is.
  • Tinman #195771
    Hohó fizuscsúszós kolléga! Yeah! Keblemre... mi a rekord? Nekem 3 hónap! Nem vicc. Júniusi bérből szeptemberben kaptam meg elmaradt 40%-ot, persze a közbenső hónapoké is szépen csúsztak. Finom volt, de rájöttünk, hogy 50k-ból is kijön 2 ember, ha nagyon muszáj.
  • ZsZso
    #195770
    Itt csak 8 font :)
  • Botond #195769
    Kösz az önzetlen felajánlást! :D
  • Botond #195768
    Semmiképpen nem szabad paradox játékot az első 2-3 évben megvenni, csak ha már minden dlc kijött, akkor egyben 5 euróért. :)
  • Rony94
    #195767
    Europa Universalis 4 - 8,74 font
    Ilyen olcsó szerintem még nem volt. Tehát akinek kell ez a játék, az most vegye meg, mert amúgy eléggé drága játék alapból. De hát a Paradox már csak ilyen.
  • Moby
    #195766
    No, hát ugyan van dolgom, de a castingban tudok segíteni! :D
  • Botond #195765
    Pont tegnap kezdtünk hirdetni. :D
  • DarkSector
    #195764
    Jó most ez a mondat Sir-nek irányítottam, szerintem ő vette a lapot. :D

    /amúgy a játékot ismerem.
  • Tinman #195763
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lássuk be... te bátrabb, tudatosabb, pénzügyileg hozzáértőbb vagy sokkal, mint én, talán még a szüleid is támogattak néha. Ráadásul nekem anno a fősulit a legvégén abba kellett hagynom meló miatt (akkoriban frankón kerestem, de melóztam gyakran 12-14 órákat, bele is betegedtem pár év múlva), + akkoriban olyan adósságba verték magukat a szüleim, hogy öröm volt nézni, fatert kirúgták normális állásából, lába eltörött. Szép volt.
    Effektíve van egy érettségim, egy vegyész-környezetvédő technikusim 10 éves IT munkahelyről származó gyakorlatom, meg egy Rigó utcai középfokú angolom. Ez mire elég? Szarra sem. Senki vagyok, egy nulla.
  • Moby
    #195762
    Oda már kell valami Dada. Valami fiatal, és csinos, ésésés..! Esetleg több! :)
  • Tinman #195761
    Nagyon változók!

    Van amelyik beszélni is képes, de van olyan is amelyik szó szerint asztalt borít rád vagy neked esik, vécéből iszik, kidekorál ürülékkel mindent vagy egyszerűen csak zéró státuszú, se nem kommunikál, se nem mozog, se nem reagál, semmi. Nem vicc. Pároméknak járt veszélyességi pótlék is valami kevéske, de drága Ormányunk azt is elvette.

    A Down-kórosok okésak, nagy részük tele van szeretettel... ők még gyereket is vállalhatnak. Abba ne menjünk bele, hogy ez jó vagy sem, mert könnyen a gyerek is Down-os lehet :-(