311802
  • Maak
    #195840
    Pm-re nem reagaltal, itt is ignore egy ideje a hozzaszolasaimra, azt gondoltam van valami szuroprogid es fennakadtam.
  • tomsolo
    #195839
    gmg-n
  • tomsolo
    #195838
    sima opera alatt turboval dollár, FF-el font árak vannak O.o
  • Scooter
    #195837
    Nem tudom, hogy beváltható-e. Én nem próbáltam.

    Motor Rock!

  • Moby
    #195836
    Engem néha már szórakoztat ami ott megy
  • Tinman #195835
    Sorozatot csípem, holott az is elég gagyor ám... látom, nem vagyok vak, de még mindig a legjobb zombis sorozat. Steam effekt, vannak bajok, de a sok gyenge közül a legjobb.

    Tetszik a hangulat, mindig is odavoltam a túlélős, reménytelen, ésszel az erő felett témákért, meg persze a posztapok téma kilószám jöhet, nehezen unok rá.

    A játéksorozat nagyon meglepett. Azt hittem, abban reménykedtem, hogy a filmbeli szereplők életét viszi tovább kiesett részeket pótol etc., de nem így lett és ehhez k. nagy bátorság kellett, ami viszont bejött!

    A játék egy nagy interaktív film, de annak mocsokjó... ellenben tökéletes megértem azt aki utálja már a zombis témát és abs. nem érdekli, egy press a to win jellegű kalandjáték.
  • IMYke2.0.0.0
    #195834
    Wazzer 2 év...
    Más játékokat ilyenkor már bundle-ben megveszünk.

    10 évig biztosan nem fogok még Diablo 3-at látni a monitoromon :)
  • TBTPumpa
    #195833
    Amúgy meg a Legendary cuccokat már nem lehet AH-ra feldobni, mert accounthoz kötöttek lettek (mozsmibűgazdagszunkmeg?). Rare cuccokat még fel lehet dobni (március 18.-ig, amíg le nem lövik az ahát), de azok nem érnek sokat.
    Na végre Blizzard, ezt kellett volna kiadni 2012 májusában.
  • TBTPumpa
    #195832
    Le is frissült a Diaboló 3.
    Az eddigi szép és számomra tetsző Diablós képeket lecserélték ezekre a Reaper of Souls-os képekre. Sőt, annyira megkutyulták a főmenüt és a benne lévő dolgokat, hogy ki sem igazodtam rajta. Na mindegy irány a játék.
    Act 4, valami kis boss legyakása egyből Legendary cuccot dobott. Loot 2.0 dolgozik, eddig havonta 1x dobott Legendary cuccot, nameg a karakterem is több XP-t kap és egyéb változásokat is tapasztaltam. WTF

    De amúgy rendes, hisz már az indításkor figyelmeztet, hogy milyen jó is lesz nekem, ha Upgradelem a Diablo 3-at a Reaper of Souls-ra. Amúgy egész hosszú még a Patch notes is. Jó, jó, anno a Diablo 2 1.10-es javításának listája hosszabb volt, de ez is korrekt szövegmennyiség. Látszik, hogy a srácok nem ültek annyi ideig a kocsmában, mint eddig.
  • IMYke2.0.0.0
    #195831
    Bocs, félhomályban gépelek, monitor fényénél. Holnap leszek csak nyitva, akkor látni is fogok ilyenkor :)
  • Tinman #195830
    Micsu? Erre?

    #195650

    Tényleg NAGYON érdekelne mit csesztél el...
  • grebber
    #195829
    Victory: The Age of Racing

    Aki tudja,hogyan kell benne single versenyeket tolni kérje írja le mire kell menni legyen oly kedves!!(Elvileg a steam egyjátékosként is írja ezért is aktiváltam)
  • IMYke2.0.0.0
    #195828
    Én nem kedvelem a Sétáló Halottakat, mert bár kipróbáltam a játékot, az egészet egy nagy QTE-nek éreztem.
    Biztosan más lenne a helyzet, ha a sorozatot is láttam volna, ill. követném, de:

    1. zombik...
    2. futó sorozatot soha a büdös életben nem fogok nézni. Csak olyat, ami már abbahagytak, lezártak, és évekig eszükben sincs folytatni.

    Amitől viszont erősen félek: mit dofnak tenni a Borderlands-világban játszódó játékkal... :((((
    Mert hogy poFÁNKba röhögnek majd, és epizodikus lesz, az nem kétséges.
  • Shep
    #195827
    Aki megveszi aszerint biztos :) Nekem már a letöltést sem éri meg.
  • Tinman #195826
    Walking Dead-el is a tököm kivan!

    Remek sztori, nagyon kedvelem az egészet úgy ahogy van, még akkor is, ha tudom, hogy suta, több van benne... de a WD Season 2 Episode 1 (bizony ez most nem irónia ez a neve) 2013 decemberben jelent meg!

    Itt a MÁRCIUS a nyakunkon! Alsó hangon negyed év és kibaxnak majd megint egy 1.5 órás epizódot?

    Ez ki szerint jó? (Melyik barmot akartam írni, de képes vagyok a fejlődésre. ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #195825
    "Rosszabbak a Blizzard játékok, mint 4 éve."

  • IMYke2.0.0.0
    #195824
    Nos igen, ezt anno ugye hosszas flame war keretében meg is állapítottuk itt, a topik keretében.
    [Rendesen két távorra is szakadtunk, nem is, háromra:

    1. akik szerint nagyon jó ötlet volt így, mert annyit ad mindegyik "epizód" mint soha előtte és utána egyetlen fejlesztő cég játéka, és különben is, a nyomába sem lehet érni a Blizzardnak minőség terén,

    2. akik szerint csak a vak nem látja, hogy ez a dollár kötegekről szól és semmi másról

    3. akik a másik két táboron röhögtek.
  • Fpocok
    #195823
    Szerintem nem is lesz második :D
  • TBTPumpa
    #195822
    Ezzel csak ennyi a szépséghiba, hogy a SC2 Heart of the Swarm napokon belül már 1 éves lesz. A második kiegészítőt viszont még be sem jelentették hivatalosan. Talán majd ősszel a BlizzCon-on. Semmi infó róla, így valamiféle csoda lenne, ha 2015-ben lenne belőle valami. Esetleg 2016-ban, de akkor kapja be a Blizzard! Anno 10 hónap alatt össze tudtak dobni egy kiegészítőt, most meg közel 3 évig ücsörögnek rajta és most még több fejlesztő is dolgozik rajta és a minőség közel sem olyan, mint akkor. Persze a mai játékokhoz mérve, baromi jók, de a régiekhez mérve...

    Fizetett politikai hirdetés:
    Rosszabbak a Blizzard játékok, mint 4 éve.
  • Shep
    #195821
    Hát így hosszú évekre megvan a biztos bevételi forrás, na azért :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195820
    Bosszúból :)

    Neeeem... azért játszani is szeretnék vele, hogy (többek között) tudjam, miért is volt értelme ezt feldarabolni...
  • Shep
    #195819
    Csak a doboza miatt, vagy játszani is szeretnél vele? :)
  • Tinman #195818
    Vizet kellett cserélni a dzsákuzziban?

    /nem irigy, tiszteli aki a belét kidolgozza
  • Shep
    #195817
    Egyszer vállalom fel a dolgot erre ezt kapom, hálátlan banda :D
  • IMYke2.0.0.0
    #195816
    Remélem, a Sors kegyes lesz, és hagyja (mert megérem), hogy a StarCraft 2 3/3-at egyben megvehessem majd 2020-ban 2990 Ft-ért... de inkább 1990-ért.
  • Tinman #195815
    Én most már úgy vagyok ezzel, hogy 3k max/rész, dobozos only, vagy trilogy egybe 10k-ért.
  • lostprophet
    #195814
    Ja, és új Grim Dawn béta, elérhető a 2. fejezet, juppijé, lehet tovább kalandozni!
  • TBTPumpa
    #195813
    WTF. Pár napja 6000 Ft volt az alapjáték + 6000 Ft a kiegészítő is a Konzolok szervizinél. Akkor 12 000 Ft-ból meglett volna.

    Bár aki eddig várt, az várjon már a tavaszi PlayIT (április-május) parasztvakításig. Ott jóval olcsóbban meglehet majd őket venni. Lehet, hogy 8-9000 Ft-ból meg is lesz a két rész. Annyi pénzért pedig nem rossz vétel, főleg úgy, hogy most tényleg kapsz valamit és tényleg eredeti szoftvert kapsz, nem pedig egy szélhámos pedálozik a hirdetésével, akit azóta is elnyelt a föld.
  • Tinman #195812
    Argh -.-

    Viccen kívül: Ezt hívják trollkodásnak :-(
  • Tinman #195811
    Wohooo.

    Respect!!!

    Nem gondoltam volna ^^ Amúgy tudom, hogy igazad van... sajnos :-(
  • Tinman #195810
    Ezt nem értem... nem emlékszem, hogy megsértettél volna. Ha rosszul emlékszem idézd és nem reagálok becs szó.

    Mindig elolvasom mit írsz, de néha én is vagyok úgy, hogy nem tudok rá mit írni, a +1 meg néha unalmas.
  • IMYke2.0.0.0
    #195809
    Engem már semmi sem tud meglepni... amikor egy film, könyv, játék címét sem tudják helyesen leírni...
  • Tinman #195808
    A PH továbbra is néha úgy érzem, hogy az agyhalottak gyülekezete -.-

    Two Brothers eladó fillérekért/cserélhető sok egyéb maradékommal.

    Erre az észlény: Ez a Brothers The Tale of Two Sons?

    OMG!

    ---> LADA 1500-as eladó!
    ---> Ez Porsche? Nem bmeg ez Lada -.-

    ---> Jó napot! 2 vizes zsömlét kérek!
    ---> Parancsoljon itt is van az 5 kakós csiga...

    Pfff.
  • Dj Tommy
    #195807
    Így azért, tényleg kényelmesebb a vásárlás
  • Rapid81
    #195806
    Pont a DI Riptide nem kapható náluk. Vagyis olyan kulcsot árulnak, ami usákiában nem jó. Amúgy igen, Opera Minivel menne. Főleg így. Kipróbáltam és működik, szóval nem kell többet telefont tapizni GG-n való dolláros vásárlásért.
  • Shep
    #195805
    Ja egyébként amiket a Thiefről írtam tegnap azok nem valós dolgok voltak, ugyanis nem játszottam a játékkal, csak kíváncsi voltam ,hogy jön-e megint a warez duma. :) Várom a pénteket, hogy aktiváljon a steam.


    Castlevaniat ellenben megnéztem és nagy csalódás, ahogy már a demo is az volt.
  • Dj Tommy
    #195804
    Opera minivel talán megoldható lenne a dollárban lévő vásárlás.
  • DarkSector
    #195803
    pontosan, kiteszik a GET KEY gombot, nyomsz 1 darab F5-öt és elfogyott mind a 250 kulcs.
  • Fpocok
    #195802
    Végre!

    RENEGADE X NYÍLT BÉTA!
  • DarkSector
    #195801
    Őszinte legyek? nem tudom, mert lehet volt valaki olyan ügyes, de a 250 kulcsot az oldalon kitenni tovább tartott mind amire elfogyott szerintem, 1 fél perc sem és elvitték, itt másodpercekről beszélünk.