311802
  • ZsZso
    #196000
    Egyébként ugyanitt az oroszoknak elég jó akcióik vannak:
    Gods and Kings - 2.84 USD (94% -os akció)
    Euro Truck Simulator 2 Gold - 5 USD
    stb.
  • DarkSector
    #195999
    Nem gond te is emberből vagy, érdekelhet zene is. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #195998
    Köszönöm srácok :)
    A többiektől elnézést a zenei OFF-ért :)
  • DarkSector
    #195997
    Euro-ba meg majdnem 3x annyi!!!!!!

    $16=3650ft.
  • ZsZso
    #195996
    Orosz proxy -val a GamersGate -en még mindig 16 USD (az amerikaiaknak már duplázták az árat) az Assassin's Creed: Black Flag. (A trükközés menete: megrendeled proxy -n keresztül, aztán proxy nélkül fizetsz)
  • DarkSector
    #195995
    Van van, nem mondtam hogy nincs. :D
  • zorrobomber
    #195994
    Az Insomnia mix tök jó! Persze a többi között van bőven ami szerintem ízlésficam kategória de hát nem lehetünk ugyanolyanok :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195993
    Hát, azért van választék a 45 remix videóval, szerintem.

    [DJ Valium,Snap, Arash, Depeche Mode, Scooter, Faithless, Mo-Do, Dr. Alban, Modern Talking, Trans-X vs. U96, Future Breeze, BG The Prince of Rap, C-Block, Systems In Blue, Rap mix, Nomansland vs. Roger Sanchez - hogy csak a külföldieket, és azokat említsem, amik pörgősebbek.]
  • DarkSector
    #195992
    Send me an Angel, vagy a Magic, ezek jók. :D
  • DarkSector
    #195991
    igen néha ránéztem, a 90 éves remixek jók de azokat nem szeretem amikor ilyen dallamok vannak, hogy nem annyira pörgős. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195990
    Azt hittem, hogy már egy ideje figyeled a csatornámat :)
  • Zóanagyvarázsló
    #195989
    Számomra a sunnyogás százszor szívbajt hozóbb, mint a nonstop akció. Az állandó mentés pedig kinyírja a Thief játékmenetét (is).
  • DarkSector
    #195988
    na felirlak a listámra. ha jókat csinálsz, én szeretem a zenéket. :D
    de ami allul van VietMix nekem nagyon bejön, van benne Modern Talking is lekeverve. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #195987
    Hallgassatok inkább engem :)
    "i2k'014...Break.Beat Techno.Logy(c) (Radio mix) - 03:25, 110 BPM"
  • DarkSector
    #195986
    annak aki szereti!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

  • Maak
    #195985
    yep, igazabol azert kaptam ra, mert ami szar volt a bf2-ben az itt mukodott, nem tokeletesen de jobban. A kozosseg meg nem volt felhigulva, aki ugrabugra jatekra,foldrol szinte lelohetetlen repulo/helikopterre vagyott na az nem annyira maradt meg itt. Kialakult egy kozosseg, nemetek-oroszok-magyarok vegyesen szinte anyazasmentes meccsek zajlottak...jo volt.
  • zorrobomber
    #195984
    áhá, szóval egy battlefield 2 mod
  • Maak
    #195983
  • zorrobomber
    #195982
    És milyen játék is ez?
  • Maak
    #195981
    Pillanatnyi sikerelmeny, igazabol azert szerettem azt a jatekot mert volt csapatmunka benne, tarsakkal, es nem csak magyarokkal, volt egy szerver pl ahol csak arrol szolt, azt kellett csinalni amit a commander mondott.Elveztem nagyon, sooot meg most is tudnam mert latok benne valamit ami tartalmat ad a jateknak.
  • dartonite
    #195980
    Wow arena,BG mindig magas adrenalinnal jart nalam is,sot a sokker nevu focimanagerben is kepes vagyok remegni, mikor mennek a meccsek :)
    De mondjuk en elvezem.
  • ZsZso
    #195979
    LOL! Na nekem is vannak még ilyen képeim. Fotók, amikor első voltam CS körökben, WoW pillanatképek stb.. A mostani értékrendem szerint, visszanézve kicsit szánni való, hogy ezekre büszke voltam, de akkor még gyerek voltam. :)
  • Scooter
    #195978
    Nekem elég stressz, ha belépek a World of tanks-ba. Ismerősökkel szoktam általában tolni, de ha nincs éppen senki akkor egyedül megyek be egy csatába. Általában olyankor durran el az agyam amikor vérbeli noobokat kapok ki magam mellé. Fincsi amikor JP E100-as TD-vel, 4 killel egyedül maradok. Olyankor egy egészséges ALT+F4 mindig segít :-D Egyre többször fordul elő. Tavaly október óta jó ha 3x voltam benne, pedig a megjelenése óta folyamatosan toltam.
  • DarkSector
    #195977
    Capcom RE4 HD -50%...hajrá! :D
  • Maak
    #195976
    6-7 eve, mikor meg aktivan jatszottam fps multit, sokszor belemelegedtem mocskosul, lakotarsamek meg jottek, hogy mi a baj.

    Ilyen koroknel mondjuk nagyon fel tudtam porogni, regi szep idok, amikor meg fiatal(abb) voltam :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    ott meg epp kergetem az ego f18-at :D



    daralas :

  • Sir Quno Jedi
    #195975
    inni kell és akkor újra élvezheted élesben a gammákat! :D
  • Botond #195974
    Én szerintem 20-25 éve nem üvöltöztem játékkal. Utoljára C64 játékok bírtak annyira "felb*szni", hogy kiabálás, joystick dobálás meg kéjes kacaj volt, amikor végül mégis legyűrtem. Azóta felnőttem és már "csak" játszok. De gyereknek lenni is vicces volt. :D
  • Sir Quno Jedi
    #195973
    Na én aztán a faarcú mohikán vagyok (mindig azt mondják gőgös vagyok és érzéketlen, pedig nemis), deee párszáz évente engem is elkap a gépszíj és leszarom mit gondolnak bárkik. :D Azok a legszebb pinanyalatok.
  • ZsZso
    #195972
    Egyébként ez nagyon fura. Én sose tudnám így beleélni magam egy játékba, engem mindig sokkal jobban feszélyezne, hogy mit gondolnak rólam a körülöttem lévők. Ha otthon vagyok, akkor se kiabálok, sikítozom, minden belül zajlik le. Kivülről egy sziklának tűnhetek, belül meg zseléként remegek :).
  • IMYke2.0.0.0
    #195971
    Egy időben nem bírtam magammal, és az akkor még teljes családban, a matinék során mindig félhangosan előre kibiceltem - holott sosem látott filmeket néztünk -, és 90%-os eséllyel betaláltam. Elmondhatom, nem voltam akkoriban népszerű filmnézésekkor :)
    Aztán, megtanultam csendben, magamban bejósolni, látni ezeket. Nehéz, mert amikor bejön, az ember szívesen kiabálná: "Tudtam, hogy ez lesz!"
  • Botond #195970
    Wow aréna erősen stresszes volt, ja. Daocban a nagy ostoromoknál mindenki laggolt, ott lehetett nyugodtan bénázni, az volt a nekem való. :D
  • Sir Quno Jedi
    #195969
    Azt pl. zenével érik el, meg hangeffektekkel. Hiába számítasz rá, maga a hang stresszt okoz.
  • Sir Quno Jedi
    #195968
    Azok ágyúzás alatt bealszanak, míg a zöldfülűek halkan szűkölnek az árok falába bújva... :D
  • ZsZso
    #195967
    Nekem WoW -ban is nehéz volt, pedig ott csak 1-1 billentyűt kellett volna eltalálni a megfelelő időpontban, nem 1-1 pixelen múlt a megváltás :).
  • Botond #195966
    Mozifilmeknél is 2-3 perccel előre "látom", hogy most fog kiugrani a sarok mögül pistike és fog befosni mindenki, és mégis befosok. Nem bírom az ilyet, és kész. :(
  • Sir Quno Jedi
    #195965
    Az sh2, meg 3 nagyon fáin volt. A 4-es kicsit (nagyon) furi, de jó hogy elvont.
  • IMYke2.0.0.0
    #195964
    Igen, erre "jó példák" a veterán katonák - az igaziak, akik sűrű és komoly bevetéseken vettek részt a világ válsággócaiban...
  • Botond #195963
    Próbálj meg remegő kézzel pvpben célozni. Hát mondjuk úgy hogy alacsony lesz a sikerráta. :D
  • Botond #195962
    Igen, odáig jutottam, ott ment rá a nagy shiftdelete! :D
  • Sir Quno Jedi
    #195961
    A legdurvább élő állandó stresszhelyzetekbe is bele lehet fásulni ám. Ahogy mondtad szoktatni kell magadat, éveken át folyamatosan.