311802
  • ratgab
    #196442
    Hitman Absolution credits lepergett. Valószínűleg az én készülékemben van a hiba, de én felejthetőnek érzem ezt a produkciót. Blood Money még mindig klasszisokkal jobb Hitman. Szerintem.
  • Shep
    #196441
    Hát akkor ez több, mint érdekes és egyben azért aggasztó is.
  • ratgab
    #196440
    Nálam is van ilyen hiba. Skynet öntudatra ébred hamarosan úgy néz ki...XD
  • Rapid81
    #196439
    Az időjárásra tekintettel egy kis hangulatemelő muzsika.
  • Rapid81
    #196438
    Thiefben acsi:



    Tutorialban le kell ütni egy őrt. Kíváncsi vagyok, hogy tovább enged-e, ha nem teszem. :)
  • Shep
    #196437
    2 óra alapján még rosszabb lenne :)
  • arty
    #196436
    megnéztem a deadfall adventurest, tetszettek belőle a képek
    a graf nagyon tetszetős valóban, de übeprimkó puzzlék, b-kat lövölde egyvelege a játék (1 óra alapján) ... hiába lehetne ingyen letolni, én erre nem áldozok a szabadidőmből :)
  • Totti5
    #196435
    Jó cucc a DLC. Várom a Sniper 3-at, csak a helyszín nem tűnik túl érdekesnek:I egy co-opot azért majd megér, max jól meglep majd.
  • Totti5
    #196434
    Ha nem lenne pixelháború kinézete már rég érdekelt volna vitára de így ne is lássam.
  • wantonly
    #196433
    Jól olvastad, minimum 2 jelentkező kell.
  • Sippie
    #196432
    Értem thx, csak olvastam itt valami olyasmit, hogy ha 1 ember jelentkezik rá akkor is sorsol, csak contri nem jár érte, de lehet kevertem valamivel
  • lalakov
    #196431
    Nem függ hányan jelentkeznek rá, annyi lesz amilyen értékben felajánlasz. Kivétel a csillagos játékok(általában Bundle-ből származók), azokat 30 dollárig számolja el, utána csak töredék értéket.
  • Dj Tommy
    #196430
    Én úgy tudom, ami játék mellett *-jel van, az volt már bundleban, abból max 30 dollár contri értéket tudsz össze szedni, a többiből meg elvileg meg kell kapni az adott értéket.
  • Sippie
    #196429
    Steamgiftsen mitől függ hogy mennyi a contributor értékem? Ha 20 dolcsit játékot rakok ki, akkor 20 dolcsi lesz, vagy függ hányan jelentkeznek stb?
  • Shep
    #196428
    Ez itteni kis helyi cég úgyhogy nem tudom kitől veszik de itt is az utóbbi 1 hónapban jelentkezik a hiba, előtte semmi gond nem volt.
  • wantonly
    #196427
    Melyik szolgáltató? T? Azért kérdem mert az utóbbi 1 hónapban nálam is jelentkezik ugyanez ez a hiba, előtte hónapokig ment szakadás nélkül, most meg hetente vagy néhány naponta újra kell indítanom a modemet, de van, hogy magától is megjavul pár perc után. A gép ilyenkor DNS hibát jelez, ami az internetszolgáltató DNS szerverének hibájára utal. Hosszabb áramszünet után is mindig ugyanez a hiba.
  • w77d
    #196426
    XD
  • Shep
    #196425
    Most nézem a papírját, nem uop hanem cbn.
  • Szabi #196424
    hibás a modem, szomszédomat t-com-osok egy hónapig szívatták és végigpróbálgattak mindenfélét vele, végül sokszori kérésre kicserélték egy másik típusra azóta tökéletes minden..

    az én routerem másfél éve behalt, óránként szétkapcsolt egyik napról a másikra, bármiféle belepiszkállás nélkül.. ráraktam más szoftvert és azóta is tökéletesen működik, bár a router szerint nincs netem :DD
  • Shep
    #196423
    IT-s kollégák segítségét kérném.
    Adott ugye a kábelnet, van egy modem amit a szolgáltató hozott valami UOP márkájú ( jól olvasom ezeket a kacifántos betűket). Úgy másfél hete időről-időre egyszer csak elmegy a gépen a net de a modemen minden rendben világít, többnyire annyi elég, hogy kihúzom a modemből az utp kábel, majd vissza, van amikor viszont csak a modem újraindítása segít. Mi lehet ennek az oka?
  • Sippie
    #196422
    ne nézd a való világot
  • ratgab
    #196421
    Szedjél virágot, főzzél kaját. Civilizálódjál úgy általában.
  • w77d
    #196420
    gyerekek a don't starve-ban mit kell csinálni, hogy ne szottyadjon össze az agyam?
  • grebber
    #196419
    Sniper Elite: Nazi Zombie Army - konzolokra is

    Konzolon nem megy a szekér --> Kiadják pc-re és fordítva...
  • grebber
    #196418
    Valamennyit biztos hoz a konyhára.Steam-en meg minden ilyen apró szar eladható :D
  • Evoluti0N
    #196417
    Ennyire nem siker a Vita?
  • grebber
    #196416
    OlliOlli megjelenik pc-re is

    Most már valami Uncharted-et vagy God of Wart is kihozhatnának pc-re ha ár ennyi vita cucc jön!

  • zorrobomber
    #196415
    Köszi a választ!
  • Botond #196414
    Igen, egészen 15-ig ingyenes ami elsejétől ingyenes.
  • genndy
    #196413
    Deus Ex: HR OST: +1
    Munkahelyen rendszeresen betolom akár a komplett albumot is.
  • Scooter
    #196412
    Nálam ez a zene jött be nagyon és az előzetes videónak fantasztikus hangulata van. Amúgy a Deus Ex: Human Revolution egész soundtrack-ra döbbenetesen ütős. Bármennyiszer meg tudom halgatni.

    Human
  • MerlinW
    #196411
    Ezt ugye mindenki megnézte, aki végigjátszotta az AC: Revelations-t?
  • MerlinW
    #196410
    Azért 15 évvel ezelőtt más volt:) Mai fejjel már nem lesz az nehéz:) Jó sem biztos.
  • genndy
    #196409
    Na Anonymus megnyerte a Jade Empire-t. Grat! :)
    (szóval tényleg nem én nyertem)
  • Rony94
    #196408
    Na srácok, én most elkezdem az első Thief részt. Sokan áradoztatok erről hogy milyen jó, meg hogy talán a legjobb lopakodós játék ever. Meg asszem Tinman mondta hogy elég nehéz is, szóval lehet hogy nem fogom tudni kijátszani. Majd kiderül. :)
  • MerlinW
    #196407
    Ha Jesper akkor...:)
  • lostprophet
    #196406
    Én ezzel jönnék (Jesper Kydtől):
    MDK 2 OST
  • Sippie
    #196405
    Xcom Enemy unknown, Civ5, Bioshock infinite, Borderlands 2 + Xcom complete, Civ4, Bioshock 1, Borderlands + voucher = 20 fontért

    kár hogy ilyen szar a font
  • grebber
    #196404
    Drágaság van nem karnevál!
  • Rapid81
    #196403
    Nuuvemen karnevál. :)