311802
  • Rapid81
    #196482
    Össze lehet hasonlítani, hogy melyiket mennyire használják... Az általad említetteket alig-alig.
  • Shep
    #196481
    Én jobban szórakoztam rajta, a többi meg nem érdekel :)
  • Botond #196480
    Castlestorm végigpörgött xboxon, ideje leszedni a dlcket.
  • Scooter
    #196479
    Azt nem olvastam. Arra kíváncsi leszek. A gameminer pl. szinte még sose halt meg és a galagiveaways se.
  • wantonly
    #196478
    Dolgoznak az új oldalon, ami jobb, gyorsabb lesz állításuk szerint.
  • Scooter
    #196477
    Szinte egész nap halott mostanában. Egyre shit-ebb ez az oldal.
  • arty
    #196476
    mármint kevésbé bugos és jobban fut... ennyi.
    ettől még sztem csak egy copypaste, ráadásul másodszorra immár értékelhető sztori nélkül.
  • Shep
    #196475
    Nyitottabb a világ, jobb a pályadesign, a grafika, a fegyverek, a hangulat, legalábbis számomra szinte minden jobb volt.
  • Totti5
    #196474
    Miben jobb? elsőre szembeötlő volt hogy lopakodásra kreálták a pályákat, de az AI ugyan olyan teljesen zéró maradt, így at egész gameplay bukott dolog. Egyszerűen nem működik, hibás az egész. Arról nem is beszélve hogy gamebrake bugok vannak vagy voltak benne. Nagyon gyenge folytatás, úgy hogy a fejlesztők semmit nem tanultak at első részt hibáiból, ráadásul tetézték azokat.
  • DarkSector
    #196473
    Chungee kollega a rendezzük szót most nemrég így írta le nekem.

    "re4ndezzük"

    Hát ilyet, beszarok, maxi re4spect. :D
  • genndy
    #196472
    Metro 2033-ból van sunnyogós végigjátszás YT-n, csak lopakodva, dobótőrrel, ilyesmi, tehát biztosan végigvihető úgy is. Van pár hely ahol nagyon rá is vagy kényszerítve, különben azonnal kinyírnak. Én buggal egyébként nem találkoztam, sőt inkább elég könnyen észrevettek mindig.
  • IMYke2.0.0.0
    #196471
    Valóban :((((

    "Maintenance. We'll be back soon."
  • Shep
    #196470
    Hát, mert a LL sokkal jobb, mint az első rész volt.
  • Rapid81
    #196469
    Nemtom ki nyerte a Sleeping Dogs-ot, mert döglött az SG.
  • ratgab
    #196468
    Egy-egy játék végigjátszása után alig találom a helyem és főleg nem a következő projektet.

    Most erre tévedt az egérmutató. Már volt mentésem és épp egy kifejezetten sunnyogós résznél fejeztembe legutóbb. De marhára élveztem. Kis terem megrakva orosz katonákkal (volt vagy 10) és nagyon élvezetes volt egyenként leszedegetni őket (némelyiket torokvágással, másokat csak leütöttem, végig az árnyékokban lapulva).

    Én azt veszem észre, hogy ha nem világít rád lámpa és nem néz pont téged az őr, akkor nem vesz észre. Ez így nagyjából reális szerintem.

    Pókos részt nyomtam, húú az kemény volt. Fosatós, de élveztem azt is. 2033-at már ennyi idő után uninstalláltam ám, szóval ez most nagy szó, hogy még mindig a gépen van a második rész.
  • arty
    #196467
    nemmondod, h most azt nyomod :D

    absolution előtt azt nyomtam végig és én is jobban élveztem ott a sunnyogást! még akkor is, ha azért annyira nem jó abban se sajnos :(
    2033 még rosszabb volt, de itt is vannak ordító AI bugok, áll velem szmben és nem lát... meg elsétál mellettem 10 centire és... semmi.
    de ha nem provokálod ki az ilyen helyzeteket, akkor lehet "szépen" játszani, s akkor élvezetes is. (a szörnylövölde részeket viszont gyűlöltem ebben is, ahogyan a 2033ban is)
  • ratgab
    #196466
    Ellenben Metro Last Lightban mocskosul élvezem a sunnyogást (itt is vannak olyan helyek, ami roskadásig van ellenfélel). Itt is lehet gyilkolni és leütni az ellent és nincs benyomok egy gombot és hirtelen nem ismernek föl, mint a Hitman Abs-ban (tudom ott is kikapcsolható, illetve magasabb szinten nincs is ilyen feature).

    Na mindegy eddig az MLL-ben sokkal jobban élvezem a sunnyogást és itt nem csak számokért megy a harc, ha ismereteim megfelelőek a játékkal kapcsolatban.

    Nem tudom előző részben is ennyire jó és használható-e a sunnyogás Metroban? Korábban olvastam olyat, hogy nem kivitelezhető a bugok miatt. Van olyan, aki már sokkal később tolta (néhány javítás után) és meg tudja cáfolni vagy erősíteni a fentebbi észrevételeket?

    Hitman Abs-ra visszatérve: A lövöldözés viszont bitang kellemes benne, főleg pisztolyokkal élveztem nagyon. Meg a közelharci fegyverekkeli kivégzések jók még (késsel hasonszúrás és társai, csak ugye ez így már nem hitman játék, hanem tucatlövölde (mármint úgy értem, ha így játsszom végig).
  • arty
    #196465
    ezekszerint még időben töröltem :D
  • arty
    #196464
    ezekszerint még időben töröltem :D
  • arty
    #196463
    nemrég kezdtem én is el és egyetértek veled - a pénz kivétele demotiváló lépés volt :(

    "acsiért" kevés játékban küzdök, ez sem lesz olyan :)
  • IMYke2.0.0.0
    #196462
    * Space Empire IV Deluxe - 75% - 2,49 (a IV és V = 4,99 euro)
    * Warlock DLC Collection - 75% - 2,49
    * Desperados Collection - 75% - 3,24
    * Deadfall Adventures is megkapta már az 50%-át - 19,99 (hamarosan Bundle-érett lesz)
    * RIP Trilogy - 90% - 0,50
  • IMYke2.0.0.0
    #196461
    Hát, amilyen a Sors humorérzéke, elkéne pár ilyen valamikor a jövőben...
    Remélem, talál gyártót a feltaláló.
  • IMYke2.0.0.0
    #196460
    * Memento Mori - 90% - 0,99 euro
    * Alternativa - 90% - 0,99 euro
    * Pound of Ground - 90% - 0,99 euro
    * Alpha Prime - 90% - 0,49 euro
  • genndy
    #196459
    Remélem berendelünk párat a márciusi havazásokra
  • IMYke2.0.0.0
    #196458
    OFF:

    Az emberi találékonyság határtalan.
  • Rapid81
    #196457
    Alternativa - 0.99 ojró
  • Rapid81
    #196456
    Dark - ~3 ojró
  • IMYke2.0.0.0
    #196455
    1500 Ft-ért (Nuuvem, STEAM):
    * GTA 3
    * GTA: Vice City
    * GTA: San Andreas
    * GTA 4
    * GTA: Episodes from Liberty City
  • grebber
    #196454
    True Fear Forsaken Souls-ot mindenki próbálja ki aki szereti az a tárgykeresős játékokat.Egész frankó lett!
  • ratgab
    #196453
    Eleinte én is jó értékelésekre mentem. Aztán rájöttem, hogy az ég egy adta világon semmi jelentőssége nincs.

    Kb. mint Dishonored-ben, hogy lehet ugyan sunnyogva nyomni, de akkor felét se használod ki a rendelkezésre álló felszerelésnek, sőt negyedét se.

    Most nem azt mondom, hogy végiglőttem a játékot (1-2 pályát lőttem csak végig, ahol túl sokan voltak és nem volt kedvem velük pohóckodni a semmiért, ezek is a vége felé fordultak elő).

    Amúgy ahol tudtam ott balesetnek álcázva öltem meg csak a célpontot és a lehető legkevesebbet öltem. Így lett 11 óra a végére. Legtöbb értékelésem professional, 100%-ra nincs meg egy küldetés sem, mert minek. Nem akarom 5x végigjátszani ugyanazt a pályát, annyira azért nem szórakoztató számomra.

    Lehet csak öregszem, vagy egyre kazuárabb vagyok (azért világátlaghoz képest sokkal jobb pontjaim voltak, tehát annyira nem voltam vérengző).
  • Shep
    #196452
    Most nézem 11 óra alatt letudta, hát nekem még másodjára mikor már tudtam mi merre meddig és úgy nyomtam "láthatatlant" volt 14 óra, elsőre mikor csak úgy végigszórakoztam ahogy sikerül alapon 26 volt, igaz az még nem steamen, úgyhogy igazad lehet.
  • IMYke2.0.0.0
    #196451
    Nekem is úgy tűnik, mintha csak le akartad volna tudni a játékot.
    Ne vedd sértésnek!

    Ha ügynökösen akartad volna megoldani, akkor bizony akár 3x hosszabb is lett volna a játék.
    Nekem az első komolyabb akció zéró öléssel teljesítése 1+ órámba került.

    Utána döntöttem el, hogy kell a STEAM-en. Egyszer bele is vágok keményebben.
  • Shep
    #196450
    De ezt mondom, itt nem kell külön motiváció azon kívül, mint az érzés, mikor észrevétlenül teljesítesz egy pályát, legalábbis nekem elég volt :)
  • ratgab
    #196449
    Bármelyik lehet.

    Motiváció: Sarkal valami arra, hogy valamit megtegyél. Általában kihívás (hát ezt nemigen éreztem, mert idő kérdése volt a teljesítés), vagy bármilyen más előny/jutalom megszerzése (ilyen meg a contracts-os cuccokon kívül, amik ismétlem nem érdekelnek nincs a játékban).
  • Shep
    #196448
    Milyen motiváció kell attól több, hogy megcsinálod észrevétlenül a pályát? Egyszerűen csak nem a te játékod ennyi, vagy csak nem volt most hangulatod hozzá, csak ezt nem ismerted fel :)
  • ratgab
    #196447
    Nincs motivációm rá. Blood Money-ban ha jól emlékszem + pénzt lehetett ezért kapni. Itt meg nem kapsz érte csak jobb értékelést (meg cuccot contractshoz ami aztán végképp nem érdekel).

    Meg 47-esünk majd úgy meg végig, hogy mindenkit kerülget. Szerintem nem.

    Na mindegy nem lőnek vele nyulat, nekem kevésbé tetszett, mint a BM.
  • Shep
    #196446
    Hát nem kell ölni, pont az lenne a lényeg, hogy csak a célszemélyt likvidálod és ezt meg is lehet csinálni, ezért jó az a játék, hogy mindenki megtalálhatja benne azt a megoldást ami kedvére való.
  • ratgab
    #196445
    Volt pár pálya, ahol többfajta megoldást is kipróbáltam. Látom benne a lehetőségeket, csak az a baj, hogy nem tudnak ezek érdekelni.

    Mikor rám támadnak többen, akkor nem hinném, hogy 47-esünk szép csendben osonkodna. Én ha 47-es lennék tuti szénné lőném őket nem törődve azzal, hogy mennyi pontot adnak érte a végén (eleve az értéklevonás azért, mert likvidálom a rosszarcúakat az mi már? Ellenben ha elrejtem egy szekrényben akkor fasza vagyok, nem baj, hogy öltem, mert dobozoltam a hullát... ökörség így nemes egyszerűséggel).
  • Shep
    #196444
    Igen, a hiba nálad van, ráadásul 1 végigjátszás az semmi annál a játéknál.
  • Scooter
    #196443
    Fejlessz új cuccokat és akkor nőni fog :)