311802
  • greyfox
    #196603
    Háááát... azért a 6670 már megjelenéskor sem volt egy bika. Hosszú távon érdemesebb miniumum x850-es gondolkodni amd-nél.
  • DarkSector
    #196602
    Oké csak nekem ott lesz vörös a fejem, amikor ezt olvasom:

    "you may have to turn off HD textures"

    Ezt a lépést nem tudom ki akarja majd alkalmazni, akkor inkább egy kötél.
    Pont ezé veszi meg az ember, mert nem SD. nem?
  • DarkSector
    #196601
    Igen, kb annyival régebbi mint amennyivel idősebb a RE4-nél.
    Nem Unreal 4-re panaszkodnék, csak HITTEM én hülye hogy egy retro játék, ami konzolokkal megy itt is fog.
    Ugyanaz mint amit megvettem x360, csak itt azt hittem elég a gép 60fps-hez, mert ugye az én gépem jóval erősebb egy konzoltól, mármint a régiektől.
  • greyfox
    #196600
    Itt egy performance guide, grafikus kártyától függetlenül, elég világos, hogy sok embernek kevés a kakaó..:

    "The first thing you should try is settings the frame rate to 30FPS. This has fixed the issue for a lot of people. If this does fix the problem for you, skip to the "Why does the game go in slow motion?" part of this post for a bit more of an understanding. If you would like to have the 60FPS experience, you may have to turn off HD textures and turn down the resolution. Turning off AA will also help. Otherwise, read the following:"


  • DarkSector
    #196599
    Hát fasza....ez kurvajó, egy 200x-es játéknál optimalizálási gondok.
    Hallelujja, na mindegy, mert itt idegesítem magam ilyeneken, azt tök lényegtelen ugyse javul meg.

    Azért thx , nem a ti hibátok tudom, nem akartam ezen vitatkozni, csak felbasz egy kicsit azé.
  • Dzsini
    #196598
    Akárhogy is, a 6670 már 3 éves, 3 generációval régebbi kütyü.
  • greyfox
    #196597
    "Vannak sokkalta szebb játékok ettől és jobban futnak"

    Ilyen szabály nincs. Azért mert szarul néz ki, lehet gépigényes, láttunk már ilyet.
  • DarkSector
    #196596
    Érdekes azért.
    Vannak sokkalta szebb játékok ettől és jobban futnak...érdekes.
  • DarkSector
    #196595
    Hát valami kellene, de ilyet? azé baszsameg most egy régi játékról beszélünk, annyira nem HD ez hogy ne tudnám kiszedni a 60fps-t.
  • greyfox
    #196594
    Jóreggelt..
  • DarkSector
    #196593
    Jah ezekszerint 60 fps-hez nem elég a gépem, ez komoly.
  • ratgab
    #196592
    Lehet bug is, akkor meg talán majd javítani fogják.
  • greyfox
    #196591
    Ha amd probléma lenne, akkor egyik amd-n sem menne 30 fölé, nem?
  • DarkSector
    #196590
    Ja hogy a gépem nem elég, de egy szarabb Nvidia-n meg 60fps?
  • greyfox
    #196589
    Ha a vsync be van kapcsolva, akkor ha nem elég a kakaó a 60-hoz, sosem fog 30 fölé menni. Ennek sok köze nincs az amd-hez...
  • DarkSector
    #196588
    megám.
  • Fpocok
    #196587
    Remélem megtanultad a leckét.
  • DarkSector
    #196586
    AMD fos. (mármint most arról beszélek ilyenkor, hogy müködésben, nem hardver szempontból, az lehet jol össze van rakva, de ilyenkor megbaszhatom mint játékos.)

    Amúgy megeshet az is hogy a Capcom megkérte az AMD-t is meg Nvidia-t is hogy müködjenek már együtt, hogy belőjjék a 2 féle hardverre, és valszeg a Capcom döntött direkt úgy hogy az AMD-n csak fix 30fps legyen, erre látod nem is gondoltam, vagy egyszerűen akinek tesztelnie kellett volna, épp akkor volt nyaralni.
  • kifli
    #196585
    nyilván nem a játékkészítők hibásak, hogy így kiadnak valamit a kezeik közül...
  • DarkSector
    #196584
    Nem tudom, most kiderült, hogy bizonyos szinkron hangok sem mennek AMD-n pl a new game vagy load game-re mikor rányosz nem hallani semmit.
    LOL
  • Fpocok
    #196583
    Driverben nem tudsz állítani?
  • DarkSector
    #196582
    Na megnéztük FPS hibát!!!

    Úgy tűnik AMD kártyákkal van csak hogy nem enged 30 fölé FPS-ben!!!!!!!
    Mert nekem fix 30 ha fix 60-ra van téve akkor is, nem ugrál semmit...ez fos.
    FOS AMD.I
  • Fpocok
    #196581
    Ja de. Én olvastam rosszul :D
  • Fpocok
    #196580
    Nem jól olvasod :D
  • DarkSector
    #196579
    Nem.
    Csak ha gyengébb géped van.

    De igen akkor is lol!
  • tomsolo
    #196578
    "elvileg vagy a HD texturát kell sd-re tenned vagy a fix60fps-t kell 30fps-re."

    vagyis ha jól olvastam a HD verzió szaggatását azzal lehet orvosolni, hogy SD-re rakod a textúrákat? :DDD

    Capcom = szánalom szenny
  • bon
    #196577
    2015
  • bon
    #196576
    Nem megerősített infók alapján készülget egy ingyenes változatú 8.1-es Winodows.
  • DarkSector
    #196575
    erősebb biztos a géped
    nekem is lehet 5 fps hiányzik nem tudom, nem látom
    :S
  • wesker24
    #196574
    Nálam semmi gond nincs a játékkal full maxon megy szaggatás mentesen !
  • DarkSector
    #196573
    thx azért.
  • DarkSector
    #196572
    KURVAJÓ, ez nem baj, de az én gépemen? egy régi játék, mert HD , de ellenben nem nagy szám, kellene menni 60fps-t. na mindegy, most baszhatom.
  • Fpocok
    #196571
    slomo fix
  • Fpocok
    #196570
    Hát írták, hogy elvileg 60fpsel megy... lehet úgy van csinálva, hogy ha nincs meg a 60, akkor lassított az egész. :)
  • DarkSector
    #196569
    DE GÁZ...
  • DarkSector
    #196568
    lehet nincs, azért? degáz, azért nem egy Unreal 4, nem értem.
  • Fpocok
    #196567
    Megvan a 60fpsed? Lehet nincs.
  • DarkSector
    #196566
    Ja a RE 4-re gondoltam.
  • DarkSector
    #196565
    OKS MOST AZONNAL KÉREK MAGYARÁZATOT, MIÉRT VAN HOGY A JÁTÉK EGY LASíTOTT FELVÉTEL!!!!!!!!!!!

    MIÉRT.
  • Dzsini
    #196564
    Berakod Steamen a wishlistbe :D