311802
  • Rapid81
    #196563
    Meg a másik, hogy pont nem Win8 kellene, hanem Win7.

    Igen, blabla, hogy a Win8 szuper, meg űberfantasztikus, de nekem speciel nem jön be. Semmivel nem nyújt többet, mint a Win7 és kedvem sincs újraépíteni a rendszeremet több napnyi (heti) munkával, hogy olyan legyen, mint most és mindaz menjen, ami most. Az Asszony gépére meg XP kéne, mert gyenge a Win7-hez. De ahogy nézegetem, esély sincs, hogy normális áron kapjon az ember akármelyiket is, ami ténylegesen legális.
  • Rapid81
    #196562
    15 ojró egy határeset. De az előzőről sem nagyon tudtam. Ha lesz új, arról sem tudom, hogy honnan értesülhetnék...
  • Dzsini
    #196561
    Meglebegtették mostanában, hogy a Win8 megjelenésekor 4-5000 forintos upgrade akciós lehetőség nagy sikerére való tekintettel lehetnek újra ilyen események (ti. bár upgrade változatot lehetett ennyiért venni, de a licenc onnantól önállóként működött tovább, és nem ellenőrizte az előző változat legalitását).

    15 eurot azért ki lehet adni még a nagyon bundle-függőknek is egy oprendszerért, nem? :)
  • grebber
    #196560
    Win 8 lol mindjárt itt a 9 ;-)
  • Rapid81
    #196559
    Ja, tudom. Én is erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy "legális". :) De nem akarok 20-30k-t költeni rá. Akkor inkább marad a...
  • Rapid81
    #196558
    Ezzel aztán sokat segítettél...
  • wantonly
    #196557
    Szerintem ne vedd meg, nem kétlem, hogy működik, de semmi értelme ilyen kulcsokra pénz kidobni.

    Windows EULA:
    "Amennyiben Ön a szoftvert online úton vásárolta meg és töltötte le, úgy az Ön licencének igazolása a szoftverhez tartozó, vásárláskor kapott eredeti Microsoft termékkulcs és az eredeti Microsoft szoftverek hivatalos elektronikus szállítójától kapott beszerzési igazolás. A beszerzés igazolása kereskedője nyilvántartása alapján ellenőrzés tárgyát képezheti."

    Ha kérdezik mit mondasz, vettem a steamtrades-en?

    Szóval, ha nem tudod igazolni a vásárlást vagy nincs matricád, akkor ugyanott tartasz, mintha a virágboltban vetted volna.
    Ja nem, mert ezért még fizettél is.
  • Rapid81
    #196555
    Találtam ilyet. Meg ilyet. Meg még ilyet is.

    Kéne "legális" winfos, csak ugye ez nem teljesen az. Érdemes szerintetek?
  • Rapid81
    #196554
  • grebber
    #196553
    Valaki játssza ezt a Legend of Athereus-t?
    Kérdésem ez mikor ment? Mert nem igen van mentés :(
  • wantonly
    #196552
    Nuuvem

    Grand Theft Auto Complete Package 1450Ft
    Shadow Warrior 1650Ft
    Need for Speed The Run (Origin) 1250Ft
    Omerta - City of Gangsters 960Ft
  • IMYke2.0.0.0
    #196551
    "Minimum:

    OS: Windows XP / Vista / 7 / 8
    Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor or higher
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: ATI Radeon HD 3870/NVIDIA 8800 GT or better
    DirectX: Version 9.0c
    Hard Drive: 8 GB available space

    Additional Notes: An unabashed love of katanas is preferable.

    Recommended:
    OS: Windows 7 SP1 64-bits
    Processor: Intel Core 2 Quad 8200 / AMD Phenom X4 9950
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: ATI Radeon HD 4890 / NVIDIA GeForce GTX 460 or better
    DirectX: Version 9.0c
    Hard Drive: 8 GB available space

    Additional Notes: The will of a true ninja warrior and an appreciation of Wang jokes."

    Amúgy meg:
  • ratgab
    #196550
    Engem különösebben nem zavar, de az itteniek ugranak rá.
  • wantonly
    #196549
    Ejha!
  • Rapid81
    #196548
    Mindig tudtam, hogy köcsög ez az SG...



    6 cent...
  • genndy
    #196547
    Volt egy -75% kuponom, kár lett volna ha elveszik, szóval:



    SG.hu-EJ tagoknak, kedd este 8-ig, min. 10$ contri határ. Sok szerencsét!
  • wantonly
    #196546
    Vannak egész jó árak.


    Tropico 4 Collector's Bundle Special Edition + 7 DLC 960Ft
  • wantonly
    #196545
    Nuuvem Huge Sale 227 Games
  • wesker24
    #196544
    Ezzel igy vagyok vele én is !

    Egész jól elvagyok az Elders Scrolls Online Beta-val és én is azt mondom ha nem lenne a havidij még az is lehet hogy én is beszerezném !
  • Dzsini
    #196543
    Szerintem annyira nem kell aggódni, majd elmúlik a havidíj róla, és addigra bugmentesebb lesz és kerül bele még tartalom.
  • Evoluti0N
    #196542
    Részt veszek az Elder Scrolls online hétvégi bétájában és jaj, de kár, hogy havidíjas lesz. Egész jól elvagyok vele és ha csak simán meg kéne venni, akkor még meg is fontolnám a dolgot. A legutóbbi MMO, amivel játszottam a Guild Wars 2 volt és igaz, hogy az is csak 4 hónapra kötött le, ami ebben a játéktípusban nem sok, de ha azt nézem, hogy napi néhány órára lekötött és jól szórakoztam vele, akkor megérte az árát. Ezzel is biztos ellenék egy darabig, csak az a fene havidíj.
  • grebber
    #196541
    Én is azért mondom "Ugyanazt hozzák le mint a külföldi site-ok"
    Szóval tökmindegy hogy pcguru,gamekapocs, gamechannel, gamepod,pcdome vagy akárhonnan linkelem a lényeg ugyanaz jön ez a nagy király game!
  • ratgab
    #196540
    Azért mondja Merlin, mert mindig tőlük linkelsz.
  • Zóanagyvarázsló
    #196539
    Külön köszönöm. A hírnek pedig örülök, remélhetőleg hozzácsapják majd az AoE pakkhoz, úgysincs meg belőle semmi, és akkor majd jöhet együtt. (Jó jönne még az első AoE felújítása is, de az az AoE II óta már nem nagy szám.)
  • grebber
    #196538
    Nem ér a Richternek dolgozok!
    Ugyanazt hozzák le mint a külföldi site-ok.

    De ha ettől nedvesedik a pöcköd nesze angol Age Of Mythology: Extended Edition Coming To Steam
  • MerlinW
    #196537
    B*ki, te a gamestar-nak dolgozol?
  • grebber
    #196536
    LOL mekkora flash már ez:

    Éppen nézegetem a warez cuccaimat hogy mi az amit lehet törölni mert már megvan eredetibe stb, amikor rábukkantam az Age of Mythology-ra.
    Meg is jegyeztem magamban nagy kár,hogy ez nincs ssteam-en!

    Nem is kellett sokat siránkoznom:

    Jön az Age Of Mythology: Extended Edition Steamre
  • Rapid81
    #196535
    Végre sikerült összehoznom, hogy a TV-re médiaszerverről átmenjenek a feliratok.
  • ZsZso
    #196534
    Hát persze, hogy nem törvényszerű, ráadásul az se bizonyított, hogy egy kulcsot kétszer is kiosztottak (én ahogy tudtam be próbáltam aktiválni, nem vártam vele perceket, órákat) ... lehet már eleve használt volt, stb.

    Mind1. Ingyen lett volna, ezért nem fogok kikelni magamból, független attól, hogy nem érzem fairnek. Próbálkozom, de ha nem fog menni, akkor max. beleköpök a szemükbe és tiszta lélekkel lewarezolom őket ha ha ha.
  • IMYke2.0.0.0
    #196533
    STEAM megint haldoklik? :(
  • IMYke2.0.0.0
    #196532
    Elképzelhető :((
  • Rapid81
    #196531
    Senkinek nem szabadott volna így járnia. Adott darabszámú kulcsot adtak ki adott számú embernek. Nem lehetséges, hogy használt legyen egyik sem, hacsak az Alienware-ék nem b@sztak el valamit...
  • IMYke2.0.0.0
    #196530
    Túl sokan jelentkeztetek kevés kulcsra - törvényszerű, hogy sokan jártak így.
  • ZsZso
    #196529
    AMD azt mondja, hogy rendezzem az Alienware -rel, az Alienware meg azt mondja, hogy nincs nekik több kulcsuk bocsi. Ha véletlen lesz, akkor majd adnak. Nem hagytam még annyiban, de úgy néz ki alapvetően tojnak a fejünkre (nem én vagyok az egyedüli aki így járt)
  • Rapid81
    #196528
    Miért nem írsz a Supportnak?
  • ZsZso
    #196527
    Még én is azért harcolok, hogy legyen nekem is. Tegnap előtt sikerült nyernem egy Silver kódot az Alienware -en, de használt volt ... grrrr.
  • ratgab
    #196526
    Neked még nincs meg a Sleeping dogs????
  • ratgab
    #196525
    Nagyon is az, főleg a bossfightok.
  • IMYke2.0.0.0
    #196524
    A Rapid81-fél "Sleeping Dogs"-felajánlásnál az 50/50% esély most nem nekem kedvezett. :)
    Viszont, cserébe, gondolom megkapod majd a felajánló pontokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #196523
    Ja, és az első rész nekem is megvan STEAM-en.
    Számomra bitang nehéz :)