311802
  • genndy
    #196964
    Más is járt így. Majd eltűnnek nyilván, nyugi.
    Állítsd át "Csak telepített"-re, aztán akkor majd nem látod őket.
  • TBTPumpa
    #196963
    Magyar srác rajza Diablo 3 témában. Persze ugye a DevianArt + Blizzard közös nyereményjátékra készült.
  • Fpocok
    #196962
    Mai standardokkal nézve is egy nagy rakás fos a RE6.
  • arty
    #196961
    Szerintem nem volt igaza.

    Ha needforspeed.exe-t indítok, nem supermannal akarok repkedni a város felett.
    Azt hívják superman.exe-nek.
  • Rapid81
    #196960
    De hova rakjam őket? Most itt vannak összehányva... Ezt most miért kellett?
  • Shep
    #196959
    Azt akarják ,hogy játsszál velük és költsed a pénzed hülye tárgyakra.
  • grebber
    #196958
    Az leget látod mert nem egyszer kb kört ver rám!
    Akkor azért volt furcsa nekem hogy miután sokáig vezettem a listát elkezded igazából versenyezni és fél köröket vert a mezőnyre.Aztán amikor pontba már utolért nem "arcozott" hanem bevárta a népet lökdösődött stb
  • Shep
    #196957
    Egyébként megint csak azt tudom mondani ,hogy nagyon igaza volt a minap Grebbernek, mikor ezt írta
    "Ez a baj most már minden folytatásnál.
    Vagyis csak azok szerint van baj akik a múltban élnek még ma is.
    El kell szakadni végre a 126 ezer éves régi "szarok"tól ami "überetalonként" van beállítva.

    A mostani viszonylatba kell nézni amit a tendencia mutat, nem azt hogy de 200 éve milyen jó volt az első rész."
    Ezt tudnám is javasolni a banner berakni!
  • Rapid81
    #196956
    Mi a faxért került be az ÖSSZES F2P játék a játékaim közé?
  • Shep
    #196955
    Hát nekem elég Hitman volt, nekem nagyon is megvolt a Hitman érzés, persze kicsit modernizált formában amivel szerintem nincs is gond.
  • DarkSector
    #196954
    Sőtt a Resident Evil sem RE már.
  • IMYke2.0.0.0
    #196953
    Az bizony.
    De, majd 2015 elején, amikor folyik a vita a Season 2 olcsóságát illetően, akkor elmondhatjuk, hogy bezzeg már az elején kapott 33%-ot :)
  • IMYke2.0.0.0
    #196952
    Nem láttam még a játékot, de nem lehet, hogy más osztályban futsz az első helyezetthez képest például?
    GT2, GT3 ilyesmi...
  • arty
    #196951
    ez egy ilyen világ :( a tombraider nem tombraider, a hitman se hitman többé :(
  • Sir Quno Jedi
    #196950
    drága
  • grebber
    #196949
    Ennek a Little Street Racernek a multijához ért valaki?

    Az lenne a kérdés hogy mi a multi lényege? Mert van mikor 3. helyen érek célba kiírja: First place

    Rengetegszer van így hogy mindig máshol vgzek mint ahányadik vagyok.Mi a lényege?
  • DarkSector
    #196948
    Ja szuper.
  • IMYke2.0.0.0
    #196947
    STEAM - "The Walking Dead: Season 2" - 33% - 15,40 euro
  • Shep
    #196946
    Első szériához egy DLC de amúgy igen, külön történet, bár vannak apró utalások a fő történetre.
  • Fpocok
    #196945
    Az csak jövőhéten lesz :)
  • Shep
    #196944
    Mert nektek semmi nem jó, mindig csak negativoskodtok, talán nem kellene minden szar krumpli nudlit megvenni és, minden szarral játszani :DDDDDDDDDDDDDD
  • HeadHunter86
    #196943
    Walking Dead S02E02 mikor oldódik fel? Mert elméletileg ma, de hány órakor?
  • arty
    #196942
    ratgab!

    ki merem jelenteni: a hitman absolution egy szar hitman játék
    egy lopakodós csőjátéknak lehet h nem rossz, de a bérgyilkolásnak az írmagját is kiirtották belőle :(

    0 kedvem van elindítani :( mert tudom, hogy megint osonkodhatok rendőrtől rendőrig a köv. csekkpointig.... aztán goto10 :(((
  • DarkSector
    #196941
    Standalone?

    és miez tulajdonképpen egy 6. epizód? vagy teljesen spinoff?
  • arty
    #196940
    nem szűnt meg :)

    de ha megszűnt volna, akkor offline profil!
  • arty
    #196939
    +1

    mi is ugy nyomtuk, kihívás volt rendesen
  • IMYke2.0.0.0
    #196938
    Á, értem :)
    Nincs amúgy tévém a digitális átállás óta.
  • IMYke2.0.0.0
    #196937
    25% off with: KCE1U6-JJ96XO-IR5W7L - GMG - STEAM - "South Park: The Stick of Truth" - 40 font az alap ára.
  • Scooter
    #196936
    Egy kérdésem lenne. Találtam egy eredeti Bulletstormot (lemezes). Eddig nem néztem mivel nem futott a gépemen. Most feltenném, de Games for Windows Live-os. Mi ezzel a teendő, ha a GFL már megszűnt? Kicsit le vagyok maradva infóügyben.
  • Botond #196935
    Úgy értettem a rövidítésekre jó ötletek vannak benne!
  • Maak
    #196934
    400 days 0,99font
  • IMYke2.0.0.0
    #196933
    Az jó lenne. Structure-t nem tudok használni.
    Ugye, én mindent try and fail módon tanulok meg, vagy tutorial a netről.
  • tomsolo
    #196932
    Ha úgy dolgozol, akkor a 010 editor ideális a feladatra:

    nyitsz egy Unicode fájlt - belekopizod pl. azt hogy BAL nyomsz egy Ctr+H és ott látod hexában (B A L ) csak visszamásolod a hextext a helyére és kész. Tudsz bookmarkolni meg structot írni is - utóbbi kicsit macerásabb de el lehet menteni, és kb. mintha egy táblázatban dolgoznál.

  • IMYke2.0.0.0
    #196931
    Közelebb jár az általam írt téma a játékokhoz, mint a mások egzecíroztatása :)
    Ráadásul, a játékosoknak készül(ne).
  • Botond #196930
    Mézga család megint megy a tv-ben. Kapcsford!
  • IMYke2.0.0.0
    #196929
    Ezt a progit ismerem - ez csak nagy általánosságban kitömörítésre jó (többnyire *.zip alapú játékok), ahogy a Dragon Unpacker is - és ez sem, valamint az alternatívája, a Game Translator sem támogatja a "Driver: San Francisco" játékot.

    Mindegy, nem fogom veszni hagyni a sok belé ölt óráimat, de kénytelen leszek karakterlimitesen, esetleg másik, kicsit bőbeszédűbb nyelvbe bele fordítani [ami még megnehezíti a dolgomat].
    Így jártam :_)
  • tomsolo
    #196928
    Úgy sem adná oda :)

    Ezt nézd meg ezzel sikerül-e vmit elérni - java kell hozzá meg 32 bit szal nálam felejtős...
  • IMYke2.0.0.0
    #196927
    "Giana Sisters" - 18 órányi játékidő után, előttem az utolsó pálya:



    Az eddig rekord halálom 162 volt - ma délután. Kíváncsi vagyok, megy-e és ha igen, akkor hány elhullással a Főellenfél :)
  • IMYke2.0.0.0
    #196926
    Nem tudom, nem ismerem még ugye ezt a LinkedIn-t. Csak azt láttam, hogy lehet neki küldeni üzenetet, de ahhoz Upgrade kell - ami fizetős.
  • Prince23
    #196925
    Már csak a kiadó bejelentésére várunk...