311802
  • Shep
    #197004
    Majd Imy elmagyarázza nektek ,hogy miért is nem szar a RE6, amúgy szerintem sem kimondottan szar, mert lényegében élveztem a játékot csak hát azért van rengeteg hibája, egy közepestől kicsit gyengébb akciójáték, kellemes átvezetőkkel és jópofa egymásba kapcsolódó szálakkal, na ez a RE6 ami ha nem ezek a karakterek lennének benne lehetne akár Dead Man's Back 25 is :)
  • Sippie
    #197003
    ne spoilerkedjél! :P
  • TBTPumpa
    #197002
    Diablo 3 játékosoknak: Március 25.-ig vagyis a Rozskenyér megjelenéséig 50%-os XP bónusz van. Tehát aki szeretné feltornászni a kiegészítő érkezésére a karaktereit, az most megteheti.
  • DarkSector
    #197001
    Attól még igazat mondott!!!! :D

    Összefüggés van a mai játékok közt. :D
  • Shep
    #197000
    Értem én csak fel nem foghatom :)
  • Shep
    #196999
    Mert mi az igazi Hitman sztori? A vagyok én a Hitman meg a célszemély? :) Nekem meg igen is bejött a végén a csavar, meg a "vigyázni" kell a kislányra dolog, persze volt már ilyen millió egyszer filmekben is de akkor is, na nincs itt mit magyarázni ti már kiégtetek és kész :DDDDDDDDDDDD Egyébként tényleg nem értem ,hogy ha ennyire szarok szerintetek az új játékok akkor miért nem nyomjátok a régi nagyokat, vagy a 100 másik még soha el nem indított címeket a steam listából. Ott a steam roulette, kipörget valamit aztán lehet izgulni ,hogy jó lesz-e vagy éppen valami pocsolyába léptek-e? :)
  • ratgab
    #196998
    Most Hitmanről volt szó amúgy...
  • Rapid81
    #196997
    Pedig már nagyon sokat javult az első évadokhoz képest a megjelenése. :) Nézzél meg az első pár évadból részt, amikor még tényleg papírból vágottak voltak a figurák, helyszínek, stb. :)
  • ratgab
    #196996
    Figyelj Shep. Végigvittem a Hitman Absolution-t. Nem győzött meg. Lehetett volna standalone játék mindenféle előzmény nélkül, akkor se győzött volna meg.

    Egyszerűen nem jött be, ez van. Blood money meg bejött. De nem azért érzem kevésnek az Abs-ot, mert a Blood Money tetszett. Comprende?

    Akkor már leírtam mi a bajom vele. Úgyhogy most nem tenném már meg mégegyszer.
  • DarkSector
    #196995
    Jó baszod, nem vagyok képbe mi a retek van most. :D
    Oks akkor örök harag! Le a Tblint csapattal! :D
  • Shep
    #196994
    Én meg azt, nem hogy miért nem érted :)
  • TBTPumpa
    #196993
    Nem. Csak a felajánlást akartam megköszönni, de akkor legközelebb azt sem fogom. Mostantól örök harag!
  • ratgab
    #196992
    Már csak a sztorija miatt sem igazi hitman szvsz.
  • Shep
    #196991
    Azzal tisztában vagyok ,hogy van mondanivalója és nem csak a fingós poénokról szól az egész de nekem mégsem jön be, valószínűleg pont az igénytelen kivitelezése miatt.
  • ratgab
    #196990
    Hát igen... Nem kommentálnák. Nekem se jött be sajna.
  • ratgab
    #196989
    Miért lopod mindig a dumámat azt nem értem...
  • tomsolo
    #196988
    Ááááá ezt meg kell venni... sírok, sírok, sírok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Mit szeretnél tippet, pletykát vagy fegyvert venni?
    --Tippet--
    --pénz csendül--
    - Ne pazarold a pénzed pletykákra és tippekre!

    ... és milyen pofát vág....:DDD
  • Rapid81
    #196987
    Összes valaha volt SP részt láttam és megvan. Imádom őket. Nagyon sok jó poént és sokszor nagyon komoly tanulságot tartalmaznak a részek.
  • Shep
    #196986
    Na akkor a heti meg tuti valami könyves lesz :)
  • DarkSector
    #196985
    Indie Gala - Happy Hour.

    Ha valakit érdekel
  • Shep
    #196984
    Én ezektől a golyó karakterektől idegbajt kapok, hogy lehetett ezt kitalálni, a mai napig nem értem. :)
  • Shep
    #196983
    Nekem minden rész bejött legkevésbé talán a Contracts.
  • wantonly
    #196982
    Nincs Androidom, így nekem 1Ft-ot sem ér.
  • ZsZso
    #196981
    3 Ft -ért nem rossz.
  • tomsolo
    #196980
    Én szeretem, a csúnya verziót piszkálom ami eddig tetszik:
    - poénok(Név választáson felröhögtem)

    ami nem:
    - Obsidian
    - engine(no alt+tab ha fullscreen)
    - mozgás idegesítő hosszú távon
  • wantonly
    #196979
    Humble Mobile Bundle 4
  • kjhun
    #196978
    Összefoglalnátok tömören, mi van ezekkel a kínai honosításokkal? Mit és hogyan teszteltétek? Sejtésem, szerint vagy rossz helyre telepítettétek és/vagy crack is kellhet a honosítás működéséhez. És, amit lentebb linkeltetek oldalt, ott hol van a 90 oldal közül a Driver: SF kínai honosítása?

    Imi, ezt a játékot láttad már?
    Shin.Koihime.Musou.Otome.Taisen.Sangokushi (PC-re.)
  • Moby
    #196977
    Mondtam, hogy segítek, türelem :) hétvégén dobok egy privit.

    /hint ez nkem szórakozás, amire végre van indok. Évek óta nem programozok, csak irányítom őket, és vágyakozom. Szerettem csinálni, sokkal kreatívabb munka, miint terelgetni az egészet.
  • arty
    #196976
    Lehet, hogy kissé eltúloztam, de nagyon csalódott vagyok.
    Blood money-t nemrég fejeztem be (jópár hónapja), nekem AZ (és az azt megelőző 3 hitman) jött be és nem a kopasszal rendőröket kerülgetés....
  • DarkSector
    #196975
    Mit megnyerted? :D
  • arty
    #196974
    vagy!
    akinek nem volt jó a régi hitman, az most játszon indiefosokkal, akinek meg jó volt, az megkapná ujra az "adagját" ...
  • Rapid81
    #196973
    Mondjuk a Serious Sam HD Second Encounter nem F2P, mégis megjelent...

    Megjelenhetne a Batman Arkham Origins is így. :D
  • DarkSector
    #196972
    Igen, németeknél vagy hol cenzurázva van.
  • Shep
    #196971
    Amúgy ez az egész South Park téma csak nekem nem jön be?
  • tomsolo
    #196970
    So what? NON CENSORED VERSION?
  • TBTPumpa
    #196969
    Itt köszönöm meg, mert Steamgifts-en nem tudom. Megint le van dögölve az oldal.

  • Shep
    #196968
    Én is tudok ilyen nagyokat mondani, de minek? Amúgy meg a Hitman azért nagyon messze van a tőled felvázolt példától :)
  • Shep
    #196967
    Persze mindenre van ellenpélda de el kell fogadni ,hogy a világ változik, ti is változtok, nem lehet elvárni (ill. el lehet csak butaság), hogy az x-edik rész is ugyanolyan élményt nyújtson ,mint az első rész, mi akkor új volt és meglepő és mulatságos, egy új résznek más élményekkel kell gazdagítania a játékost. Aki nem tudja ezeket a dolgokat elfogadni, feldolgozni annak ott vannak filléres indie fosok kedvére válogathat, valamint nyomhatja a GoG összest.
  • wantonly
    #196966
    Le a kalappal. :)
  • wantonly
    #196965
    Nem tudom, de elég gáz.