311802
  • Shep
    #197044
    Nem érdekelnek a júzerek, mert szerintük a DNF is szar, pedig nem :)
  • ratgab
    #197043
    Igen, hát vannak ilyen "vicces" srácok is. Ezért is mondom mindig, hogy félrvezető a meta pontszáma. Nyilván abból a 100 negatívból van jó néhány, aki konkrét érveket is felhoz.
  • DarkSector
    #197042
    Ez is jó.

  • Shep
    #197041
    Szerintem ők maguk sem értik, mert minden megvan az új részben ami a régiekben megvolt, sőt.
    Ha nem követik a mindent rakjunk bele GTA elvet akkor szerintem nem lesz nagy gond.
  • ratgab
    #197040
    Black Flag nem AC játék! Kalózos sandbox játék! De annak jóféle.
  • Micsu
    #197039
    az egyik 0ás

    "Ha-ha,very funny you can hide your sniper rifle or AR into your pocket.Yep,it's called "Realism" and "Hardcore", stupid and uninteresting storyline, all gameplay consists of a idiotic tricks,like Throw that bottle,knife or another %itemname% in dark corner."

    valszeg az előző hitmanekre is 0át dobott volna

    én amúgy megértelek téged is meg arty is teljes mértékben mert sok esetben nálam dobja le a gépszíjat egy adott játék új része vagy remakje, még az absolution esetében nem így történt a butítások ellenére sem
  • zorrobomber
    #197038
    Black Flag kap majd egy esélyt, egyszer elindítottam, de kb. 5 frame-el ment valamiért. Lehet majd csak videokari újítás után(így legalább van mire fogni).
  • DarkSector
    #197037
    Szerintem sokszor egy idióta törtfarkú hód ül az árazógép előtt.

  • ratgab
    #197036
    Természetesen így van.
  • ratgab
    #197035
    Walking Dead season pass 2 bizonyos forrásokból 2800 Ft....

    Már 3600-ért is elgondolkodtam rajta. Azért ha hörcsöglimit (2000 ft) alatt lenne lehet be is húznám már most.
  • lostprophet
    #197034
    Ilyen alumínium hálót merre lehet találni? Boltban, igen, tudom, de hol? :D
    Alumínium háló
  • zorrobomber
    #197033
    "Jelige: Nem lehet minden játékot mindenkinek kedvelni."

    Ez pont igaz az AC-kre is :)
  • ratgab
    #197032
    Hitman előtt legalább 1 éve nem játszottam bérgyilkolós játékkal, szóval a szünet megvolt.

    Én szoktam mondani, hogy metacritic nem mérvadó, mert úgy szarják le a játékosok a pontokat ahogy akarják.

    Azért mégiscsak érdekes megtekinteni a userek értékeléseit ebben az esetben...

    A hiba azért mégse csak a mi készülékünkben van arty-val. Mondjuk úgy ezúttal a csalódott kisebbséghez tartozunk. Jelige: Nem lehet minden játékot mindenkinek kedvelni.
  • Micsu
    #197031
    ezt én se nagyon értem
    az ok hogy lineálisabb lett főleg a pályák közti átmenetkor de a célszemélyeket ugyanolyan választékosan lehet megölni mint az előző részekben, nameg végig lehet lopakodni az egészet
    nekem se a kedvenc hitman részem de hitman
    nem tudom a full sandbox hitman hogy fog elsülni, remélem jól mert a sandbox játékonak is megvan a maguk keresztje
  • zorrobomber
    #197030
  • DarkSector
    #197029
    :P
  • Shep
    #197028
    Na de itt a gond, ha neked nem elég motiváló az ,hogy lopakodj, és balesetnek álcázd a dolgot, hanem neked ehhez kell valami plusz ösztönző akkor az nem feltétlenül a játék hibája, én még mindig ezt mondom. Én másodjára pl még jobban élvezte ma játékot, mint elsőre és tervezek még egy végigjátszást. Amúgy telhetetlenek vagytok, első részben milyen motiváció volt a balesetes megoldásra, semmi, akkor meg? Néha azt érzem ,hogy ti magatok sem tudjátok már ,hogy mire is vágytok ,mert már mindet megkaptatok, érdemes amúgy néha szünetet tartani vagy tök más stílusú játékokat elővenni és kicsit újra feltöltődni!
  • genndy
    #197027
    Persze hogy bunda volt. Ha te is jelentkeztél volna, te kapod. De meg se próbáltad
  • Micsu
    #197026
    easyn meg normálon biztos action movie volt, nehezebb szinteken elég kemény benne rambozni
  • DarkSector
    #197025
    én is ezt mondanám :D
  • ratgab
    #197024
    Hát ez most meglepett. De nagyon szépen köszönöm!
  • ratgab
    #197023
    Tartottunk egy brainstormingot minap arty-val és igazság szerint visszavezettük a "hibát" a tétnélküliségre és az antibérgyilkos sztori miatt bérgyilkosmentes megoldásokra.

    Egy lopakodós játékból nem jó actionmovie-t csinálni. Szerintem ez lehet itt a nagy baj.

    Kell a pályánkénti küldetéskapás e-mail, kell a búvóhely, a pénz megléte (emellett nem baj, ha van pontozás,akinek erre áll fel, csak önmagában ez murvakevés). Egyszerűen marhára kilóg kopasz 47-esünk ebből a történetből. Nagyon. Nem illik hozzá egy picit sem.

    Hogy őszinte legyek nem tudom jobban összefoglalni, hogy mi a bajom vele, de valami nagyon nem klappol.
  • DarkSector
    #197022
    most mondom hogy ez bunda volt. :P
  • genndy
    #197021
    ratgab nyerte a Shadow Warriort.
    A nyereményt Steamen elküldtem. Gratula, jó játékot!
  • DarkSector
    #197020
    Sajtóközlemény:

    Omerta olcsón.
    Nincs utalás régiózárra, de próba cseresznye!
  • DarkSector
    #197019
    Faszt. :D
  • DarkSector
    #197018
    Oks basszameg de a RE4 normális ugymond survival ehhez képest, és ha vannak is benne néha 1-2 butaság, azmellett van hogy a játékmenet még meg az atmoszféra rendben van a 6-hoz képest, de hogy minden szar legyen egy RE-ben az csak a 6. és ORC-ben sikerült.

    De várható volt, a Valve-s együttmüködésekor már tudtam mi lesz, ennek többször hangot is adtam.
  • ratgab
    #197017
    Afterfall Insanity-t toltam ma pl... :-P

    Csak a Blood Money-t tudom emlegetni. Kapok egy megbízást, be kell cserkészni a célszemélyt és likvidálni, lehetőleg balesetnek álcázva.

    Ezzel szemben új rész átment Taken sztoriba némi túlzással. Nincs súlya a lopakodásnak, mert csak egy szám a pálya végén, semmit nem jelent. Nincs pénz, nincs fegyvervásárlás. VAn egy szép kis csőben játszodó tök lineáris történet, amin végigmész és kész. Motivációmentes. Pontokért küzdhetsz, de az kb. Achi szint, ergó virtuális péniszméregetés.

    Lehet, hogy kiégtem, hogy várom a jutalmat egy-egy tökéletesen végigvitt pálya után.... Az én értékelésemben ugyanis ez a világ legtermészetesebb dolga. Ha valamit jól megcsinálok a játékokban legyen értelme, legyen jutalom, nem csak a nesze bazdmeg 250 000 pont meg egy szaros Silent Assassin felirat. Szerintem.

    És egy bérgyilkos játék szóljon a bérgyilkos szakmáról (igen AC-nek is arról kéne szólnia, mint ahogy a második részben is volt... mondjuk AC sztori kicsit összetettebb ott még pár pislogással el lehet néhol nézni... Ebbe ne menjünk bele jobban ha kérhetem.)
  • Shep
    #197016
    Dehogynem, csak próbálsz terelni :)
  • Shep
    #197015
    Ilyen dolgok amúgy nincsenek vagy 1000 más játékban, olyanokban meg pláne nem amiket még te is szeretsz, Resi 4-et, mint olyat meg sem említem. Neked ez a Resi6 ilyen állandó boxzsákként szerepel az elmédben :)
  • DarkSector
    #197014
    Jo ezt a létrás témát szerintem még visszakapom egy ideig, de szerintem te is vágod hogy nem ez a lényege a kritikámnak. :)
  • DarkSector
    #197013
    Én agyfaszt kaptam mondom a sok idióta hibától, meg nem is hibák ezek hanem igénytelen hülye agyfaszt okozó logikátlan szar megoldások.

    Mikor pl az a kapu amit leonnal kinyitsz, köll egy fasz kártya, ami a 4 méterre lévő egyetlen bejárható kis helyiségben villog, hogy kiszurja a szemed, nemhogy ledobták volna a gecibe minnya a kapu elé hogy csak felvegyem és menjek már tovább, de ugye akkor nem kellene megküzdeni még 800 retkes buzi zombivan egy nyomorék kis folyosón.
  • ratgab
    #197012
    Értem én azért a smiley...
  • Shep
    #197011
    Hát mert szebb is, meg ott nincsenek sírgödrökben létrák :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Shep
    #197010
    Hát nem, a szar az 2-3 pont a 4 meg 4,5 az még nem szar az, olyan élvezhető is lehet kategória. Szar pl. a SR4, vagy a SR2, amiket nem tudtam élvezni, bár ezek is igazából csak nekem szarok, másnak nem de hát nem is az ő pontrendszerükkel számolok :)
  • DarkSector
    #197009
    "Minap beszéltünk erről pont Tinmannel, hogy manapság elég a csilli-villi grafika, a nonstop action, vér és belek ontása folyamatosan, állandó golyózápor és már ezt játékmenetnek tekintjük. Viszont tartalom ezeken felül meg egy deka nincs a legtöbb játékban. Egyre felszínesebb, egyre jellegtelenebb cuccokat próbálnak letolni a torkunkon és fokozottan igaz ez a folytatásokra sajnos."

    RE6-nál egyik sincs, ez a nagy probléma.
    Legalább ha már a régi élmény mai játékosoknak nem akarnak tálalni, akkor legyen odabaszós élvezetes shooter, mint mondjuk Alan Wake vagy Gears of War.
    De ugye ez se, mert nem annyira csúnya, de ha már tartalomban ennyi, a látványt nézem értelemszerűen egyedül az meg kevés. Annyira nem szép azért.

    Sőtt nekem látványban a rE5 szebbnek hat amúgy. Nem tudom miért.
  • Shep
    #197008
    Szerintem hülyeség, hogy elég a nonstop akció, meg a vér stb. Tökéletes példa erre a Kasztli 2, az előbb említettek mind megvannak benne, mégis egy unalmas, közepes játéknak éltem meg, hogy ilyen SR4-eket már ne is említsek. :) Szerintem inkább az a gond itt pár embernél ,hogy nem sikerül a hangulatnak megfelelő játékot választani és ilyenkor születnek a minden szar hozzászólások. Szívesen elolvasnék amúgy tőled meg arty-tól egy Hitman Absolution "kritikát", mert számomra rejtély, hogy mi nem volt jó benne, ami az előző részekben bezzeg ...
  • DarkSector
    #197007
    Ja neked a közepestől gyenge az nem szar...??? :D
    Jó Imyke meg páran eljátszottak vele, egészségükre, ennyi, én is csak a saját véleményemet írom....nem szószóló vagyok, nem a világ többi játékosa nevében írom hogy rossz játék, hanem én ezt gondolom. :)
  • ratgab
    #197006
    A hiba ott van, hogy nem jelent élményt. Ez lehet azért, mert sokat látott vén rókák vagyunk már és lehet azért, mert valami tényleg nem kóser a mai játékok igen nagy részével. Mivel van ellenpélda is, mégpedig gyöngyszem az egyre több szar közt én arra szavazok, hogy utóbbi állítás az igaz.

    Minap beszéltünk erről pont Tinmannel, hogy manapság elég a csilli-villi grafika, a nonstop action, vér és belek ontása folyamatosan, állandó golyózápor és már ezt játékmenetnek tekintjük. Viszont tartalom ezeken felül meg egy deka nincs a legtöbb játékban. Egyre felszínesebb, egyre jellegtelenebb cuccokat próbálnak letolni a torkunkon és fokozottan igaz ez a folytatásokra sajnos.

    Manapság is kell a vérfrissítés az új IP-k személyében, még akkor is ha ezek régi, jól bevált elemeket mixelnek össze. Ugyanis még így is tudnak üdítően hatni sok befásult gémerre, mint amilyen pl. én is kezdek lassan lenni.
  • Shep
    #197005
    Ez már a render trailerben is benne volt, annyit meg még az igazán prok is megnéznek, szóval nem spoiler :)