311802
  • wantonly
    #197084
    Ezen most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek:

    Vörös csillag (operációs rendszer)

    "A rendszer érdekessége, hogy automatikusan figyelmeztet minket, ha közeleg Kim Ir Szen születésnapja."


  • DarkSector
    #197083
    Neked is.
  • Rapid81
    #197082
    Aki olyannyira hülye, hogy erre rákattint (ami még nem is baj) és beírja az adatait, az meg is érdemli...
  • ratgab
    #197081
    Na Afterfall Insanity letudva. Nem mondanám, hogy rossz volt. Egynek elment mondjuk úgy. Kártyázáskor nyomtam kicsit és elég jó benyomásokkal távoztam. Most ha már szabin voltam letudtuk.

    Kicsit most Tinmanes volt ez a végigjátszás. Csak, hogy értékeljem legközelebb mondjuk a Hitmant...XD
  • DarkSector
    #197080
    Próbálkoznak steam-en lopással!

    ----------------------------------------------

    Admin: Hello you are welcomed by administration steam. You immediately should inspect the account online-anticheats http://storessteampowered.com/esl-anticheats . If you do not execute it, the account will be disconnected in a current of 5 hours. For disconnected and ban accounts steam responsibility does not bear!

    ----------------------------------------------
    A FENTI LINKET NE HASZNÁLJA SENKI MÉG VÉLETLENÜL SE!
  • ratgab
    #197079
    Heti beosztásom tervek szerint

    hétfő vagy kedd: úszás (eddig megvolt, továbbra is tervezem, hogy meglesz).

    Csütörtök: Foci (iskolaidőszakban, mert csak akkor mehetünk be a terembe). Eddig is megvolt.

    Hétvége (szombat vagy vasárnap): Biciklizés (ez majd ha kicsit jobb lesz az időjárás, meg addig meg kell szervizelni a bringát is.
  • grebber
    #197078
    A punnyadásnál nincs rosszabb.
    Mivel én mondhatni már rendszeresen futok tudom miről beszélsz.Pl karácsonykor télen. Otthon kell lenni zabálni a sok cukrosat punnyadni egész nap mert hideg van!
    Szinte egész decemberben nem is futottam január 14-n ha jól emlékszem mentem ki először hogy legyen már valami mozgás.
    Hát az eddigi napi szinten lefutott 5 km-es távon meg kellett állnom vagy 6szor mert nem bírtam.

    Szóval ha elkezd az ember valami csinálja rendszeresen mert szart se ér az egész
  • ratgab
    #197077
    Első rész is egész jó volt. Meglepően jó.
  • ratgab
    #197076
    Sport off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ma voltam harmadjára úszni (heti 1 alkalom van betervervezve és ez volt a 3. hét). Úgy döntöttem kemény leszek és megúszom a kitűzött célt az 1 km-t.

    Csakhogy paraszt gyerek (én) nem kalkulálta bele, hogy baromira nincs formában, így már az első 50 méternél köpni-nyelni nem tudtam. Végül a kitartás azért csak vitt előre. Először 500 métert tűztem ki, amit ha ott döglök meg a medencében akkor is teljesítek (ez volt az elképzelés: vagy leúszom vagy majd kihalásszák a hullámat nap végén...XD).

    Aztán végül utolsó erőtartalékokat összeszedve 1 óra alatt sikerült 750 métert úszni (3 hete voltam először, előtte meg tavaly nyáron úsztam utoljára), így végül elégedetten, de erősen rogyadozó térdekkel gyalogoltam haza levezetésképpen ugyanazt a 2 km-t, amit odafelé bemelegítés gyanánt is megtettem.

    Konklúzió: Ne punnyadjunk el emberek, mert baromi szánalmas, amit az ember formán kívül úszás vagy egyéb mozgás címén tud művelni (mellettem lévő 3 sávban 6-7 éveseknek volt úszóedzés... Ők folyamatosan úsztak mell, gyors, pillangó kombóban én meg 2 hossztól min a partravetett cet pihegtem a medence szélénél pár percig). Idén tehát formába kell lendülnöm, mert nem állapot, hogy egy kis úszástól, futástól megdöntöm a helyből megdöglés világrekordját.

  • grebber
    #197075
    Jóáras Rise of Flight bundle akit érdekel privátban jelezze!(300ft a teljes pak)
  • Fpocok
    #197074
    Első részt imádtam és sokkal jobbnak néz ki annál.
  • Shep
    #197073
    Persze, megnézed aztán majd megmondod, hogy ez is egy vacak :)
  • Fpocok
    #197072
    OFF

    Ütni fog!

  • genndy
    #197071
    Azért ne akard lejegelni magad, Cartmannek se jött be
  • Sippie
    #197070
    én is azt hittem, de eddig nem néztem utána, ráadásul valami harmadik progit kell felrakni hogy lehessen multizni (vagy talán singlehez is), ahogy olvastam, emiatt is anyáztak jópáran.

    #197069: régebben vártam, mert azt hittem hogy egy Gangsters "folytatás" szerű játék lesz, de aztán mesélik hogy turn based a csata, meg missziók vannak, szóval nem egészen az amit elsőre vártam. Köszi az infókat!
  • ratgab
    #197069
    Embereket bérelsz stim, védelmi pénzt szedsz is stim, illegális üzleteket bonyolítassz és lefizeted a zsarukat hogy másfelé figyeljenek.

    Inkább gazdasági részre mentek rá és kevésbé a gengszterkedésre.

    Videó ajánlott belőle, mielőtt esetleg a vásárláson kezdesz gondolkodni.

    Kocsikat nem tudsz venni.
  • DarkSector
    #197068
    Igen, akkor elnézést, azt hittem aránylag kedvelt anyag. :)
  • DarkSector
    #197067
    Lehet majd holnap kinézek az ablakon.
    Ha még lesz balakom. :D
  • Sippie
    #197066
    steamen fikázzák mint állat, úgyhogy kihagyom :D
  • DarkSector
    #197065
    Hát ezt nem tudom, csak vészmadár vagyok. :D (nem játszottam még ezzel)
  • ZsZso
    #197064
    Wildstar closed beta kulcsok
  • Rapid81
    #197063
    Már jönnek az oroszok vagy mi?
  • Sippie
    #197062
    ez olyasmi játék mint a gangsters? Embereket bérelek, védelmi pénzt szedek, felszerelem minden jóval, kocsikat veszek rendőrt lefizetek stb?
  • HeadHunter86
    #197061
    Nekem miért nem tölti? Nem értem.
  • DarkSector
    #197060
    A változás mindig jó. :D
  • DarkSector
    #197059
    Front van. :)
  • zorrobomber
    #197058
    Pont ezért érdekel :)
  • Evoluti0N
    #197057
    Az első évad se volt ingyen? Ez miért lenne?
  • Rapid81
    #197056
    Már megint túlcsordult benned a káromkodástároló, hogy ránk öntöd szüntelenül a tartalmát?
  • DarkSector
    #197055
    Ja kell a fasznak akkor. :D nézek egy filmet inkább :D
  • ratgab
    #197054
    Ha már megvetted egyszer akkor mindenképp...XD
  • ratgab
    #197053
    Még 30 perc és vége amúgy...:-P
  • ratgab
    #197052
  • DarkSector
    #197051
    Ingyen van?
  • Evoluti0N
    #197050
    Juhu! Nem is tudtam, hogy kijött a második évad második része a TWD-höz. Elindítottam a Steamet és meglepetten tapasztaltam, hogy elkezdte tölteni.
  • DarkSector
    #197049
    Oks már csak az a kérdés ki a másik 2 ember. :D
  • Shep
    #197048
    Ez a hülye Thief meg állandóan kifagy, jöhetne már rá valami patch, mert ez elég zavaró.
  • Shep
    #197047
    45 órát játszottam vele steam szerint és szinte csak single :)
  • Shep
    #197046
    Afterfall, hát igen, a középszar játékok királya nem játszhat akármivel :D
  • DarkSector
    #197045
    Annak a 3 embernek akinek tetszik valóban nem szar. :D