311802
  • Shep
    #197124
    Csak a stasis sp, de szerintem rohadtul drága.
  • Anonymusx
    #197123
    Vajon az Aliens: Colonial Marines multijával mennyire játszanak? Lehet elég lenne csak a sp dlc-t megvenni...
    Csak a Stasis Interrupted sp dlc, a többi multi vagy fegyver?
  • zorrobomber
    #197122
    Dark Souls - ócsó
  • Sippie
    #197121
    és magától növelte a pontokat? naponta csak 65-el lehet most, ha gémel az ember 3 órát :D vagy optimalizáltál 300 játékot?! :D
  • Shep
    #197120
    Ja, nem gondoltam ,hogy valaki már ps4-el nyomul innen.
  • Dzsini
    #197119
    КЖФ ? :)
  • Fpocok
    #197118
    Nemtom.
    Anno a RIFT miatt felraktam, de lusta voltam leszedni :D
  • Sippie
    #197117
    hogy van annyi pontod? :O :D

    #197115: killzone shadow fall
  • IMYke2.0.0.0
    #197116
    Killzone: Shadow Fall
  • Shep
    #197115
    KZSF? Ez valami orosz autómárka?
  • Shep
    #197114
    Akkor csinálj egy Jó tanácsok hörcsögök számára szekciót és rakd bele az ilyeneket :)
  • Szabi #197113
    tavaly februárba regiztem és majdnem 5 percig volt fent a kliens :D
  • IMYke2.0.0.0
    #197112
    Kevés játék és/vagy nemrég tetted fel a klienst. :(
  • genndy
    #197111
    Na, az király. Akkor megéri játszani.
  • IMYke2.0.0.0
    #197110
    Amúgy jó móka ez a beépített optimalizálás a Közösség gépeinek visszajelzése alapján. S pontot is ad érte.
  • Szabi #197109
    nekem 880
  • Fpocok
    #197108
    Elvileg igen.

    "Additional card details: DUAL-X R9 270 2G GDDR5 PCI-E DVI-I / DVI-D / HDMI / DP DUAL-X WITH BOOST & OC VERSION
    Shipping Information:
    US excludes Territories of Guam, Puerto Rico, and the US Virgin Islands
    South and Latin America
    UK excludes British Overseas Territories
    France excluding Guadeloupe, Martinique, French Guiana, Réunion, Mayotte, French Polynesia, Saint Pierre and Miquelon, Wallis and Futuna, St. Martin, St. Barthélemy, and New Caledonia"
  • genndy
    #197107
    Elvileg igen, kérdés hogy szállítanak-e hozzánk is?
  • IMYke2.0.0.0
    #197106
    Akkor tudod, hogy ez hosszútávon a többi játékod élvezhetőségének kárára megy :)
    Nem véletlen az sem, hogy ratgab úgy érez egy-egy játék befejezte után [én film- és anime sorozatokkal vagyok így], hogy másra egy ideig nem tud ránézni.

    Tréningelni kell a buksit arra, hogy meg tudja osztani az élményforrásokat - ennek az az ára, hogy mindig, amikor felváltva belevág az ember egy-egy játékba, az elején kicsit bénázik az újra felvett fonal miatt...
  • IMYke2.0.0.0
    #197105
    Persze, nem aranyszabály a dolog, én is ráfüggtem legutóbb például a "Saints Row IV"-re, a "Aliens: Colonial Marines"-re, vagy mostanság a ""Giana Sisters"-re (utóbbi esetében még álmodtam is egy-egy pályaszakaszt összemixelve).
    De tényleg jó a változatosság.
  • Botond #197104
    Én most a körökre osztott stratégiákról átnyergeltem a castlestormra. 2 hete nonstop azt tolom. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #197103
    4135 pontom van :))))
  • Fpocok
    #197102
    35k pontért egy SAPPHIRE R7 260X ?
  • Moby
    #197101
    Confirmed. Olyan elmebeteg módon temetkeztem (feleslegesen) az elmúlt 2 hónapban a KZSF multiba, hogy már nem is élveztem, és elvette az időt a többi játéktól. El kellett zárnom magamtól, mert tudtam, hogy amíg előttem van, megint tolni fogom (aka behoztam az irodába a lemezt :DD )
  • Dzsini
    #197100
    Azért néha előfordul, hogy ráfüggök valamire úgy, hogy más eszembe se jut - pl. a Skyrim volt ilyen, de akár a Batman részek is, mikor elsőre nekik futottam (ráadásul azokat 100% sztoriig, minden Riddler hülyeséget végigkutatva).

    Mostanában tényleg hol ezt, hol azt nyitom meg, a Binding of Isaactól kezdve a JnG-n át a SimCityn keresztül a Civig.
  • Fpocok
    #197099
    25000 pontért INGYEN titanfall jár. Nekem csak 6000 van :S
  • IMYke2.0.0.0
    #197098
    Igen, engem is meglepett.
    Kiírta, hogy ajándékokat - ismered, sokszor ugrott be eddig is üzenetben, hogy "indulhatsz" X nyereményért, mert elérted a feltételeket.
    Itt, úgy tűnik, pontokkal játszogatunk.
  • IMYke2.0.0.0
    #197097
    Abszolúte.

    Én például mindig más játékba kapok bele, a hangulatomtól függően - szerintem, ez a kulcsa annak, hogy élvezzem azt, amivel épp játszom.
    Ha egyfolytában (értsd: elejétől a végéig, másra rá se nézve közben) kellene játszanom valamivel, akkor beleőrülnék.
  • Fpocok
    #197096
    Néztétek a friss Raptr-t? Ezekért a pontokért miket lehet kapni?
  • Dzsini
    #197095
    Civ 5 és Jets and Guns jó páros? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197094
    "érdemes amúgy néha szünetet tartani vagy tök más stílusú játékokat elővenni és kicsit újra feltöltődni!"

    Na, ha valami bekerülne a zsúfolt bannerbe, akkor ez, többek között!
  • IMYke2.0.0.0
    #197093
    Még nem láttam a játékot.

    A kínai honosítás téma: az ő "Driver: San Francisco" honosításuk (sajnos) nem tud segíteni a témában, mert ők is editorral dolgoztak. Csak a 3 szükséges fájlt teszi fel a honosításuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #197092
    Hú, köszönöm!!!!
    Sokat segítene bármilyen p(r)ogram a dologban :)
  • Rapid81
    #197091
    Aki mindenféle linkre rákattint, úgy hogy meg sem nézi, hogy mi az (storessteampowered.com), az biza hülye és nem a 21. században él. Ha meg még meg is adja a Steames adatait, na akkor triplán igaz az előbbi.
  • Sirch
    #197090
    A Saturday Morning RPG-t behúztam magamnak, köszönöm.

    Ismerősöm ajánlotta már régebben, de nem akartam csak miatta Desura accountot csinálni.
  • tomsolo
    #197089
    Köszi az Arcanent és a Victoryt :)))
  • grebber
    #197088
    LOL annyira nyomkodtam és kiderült nekem megvan az Arcane Worlds lol
  • MerlinW
    #197087
    Hörcsögöknek (az ? karaktert nektek kell kitalálni xD):

    Saturday Morning RPG
    AA2J0-P3RDM-HX7X?

    Victory: The Age of Racing
    9TZBJ-PF06L-TRM7?

    Arcane Worlds
    9MAC8-FGRZI-3L62?
  • wantonly
    #197086
    Aki még nem látott ilyet azt biztos be lehet ezzel etetni, de attól még nem biztos, hogy hülye.
  • Evoluti0N
    #197085
    Nah. Végig is játszottam a TWD 2/2-t. Ez nem, hogy csak földbe tapossa, hanem még jól le is hugyozza utána a sorozatot, akkora a minőség különbség a játék javára.