311802
  • Botond #197244
    Hm. Egész jó dolog ez akkor. :)
  • Dzsini
    #197243
    Youtube videók alapján (kulcsszavak például: gameplay intel 5100) egészen normálisan, még a pár éves dolgok is bőven elvannak rajtuk.
  • Botond #197242
    Érdekes.

    És a régebbi játékok, amikhez Radeon 9800 meg ilyen 5-6 éves VGA-k a minimum azok vajon hogy futhatnak egy 4400as vagy 5100as intel VGAn?
  • Tinman #197241
    Nem hiszem el!

    Olyan messze vagyok tőled futásteljesítményben, mint ide az NGC 2207-es galaxis :-(

    1 óra alatt 10km-t tudok még csak lefutni, de ha nagyon erőltetem, akkor se tudok 10.5-10.8km/h-ás átlagsebességnél HOSSZÚ távon gyorsabban futni. Sprintelni nyilván tudok 15-16km/h körül, de az itt marhára nem számít.

    Mindezt visszeres, műtendő lábbal... rohattymekk, irigy vagyok!
  • Tinman #197240
    Végig tudod játszani, de sok türelem és kitartás kell hozzá. Nem egy pörgős akciójáték és vannak helyek, ahol eléggé ellehet keveredni, az megy úgy eltudja venni az ember kedvét jócskán.

    Hajrá, tessék tolni, mert a 3. részt látnod kell, de az 1-2. rész ismerete szerintem fontos hozzá, mert úgy lesz teljes a kép.
  • Tinman #197239
    1. részt többször is letoltam, a 2. részt csak 1x, de semmi affinitásom nincs rá, hogy újra toljam.

    Stop screaming prisoner Twinsen! :-)
  • Tinman #197238
    Bezony.

    Picit túlhypeolt játék, tele agyatlan mindfuck dolgokkal... olyan egynek jó, ha éppen valami elmebeteg cuccra vágyik az ember. Ismerni persze érdemes, mert a gamer alapműveltség része.
  • Tinman #197237
    +1

    De ha leírnám róla ide is a véleményem, olyan flamewar kerekedne, hogy zárni kéne a topikot.
  • Tinman #197236
    4 havonta 1 rész?
  • Tinman #197235
    Sok sikert, bár easy-n ha jól tudom 2 pajzs is van... bah, burzsoá!
  • DarkSector
    #197234
    Dark Souls 2. :)
  • Tinman #197233
    Lol. 2 helyről rendeltem meg mind a 3 platformra, de egyik helyről sem érkezett még tájékoztatás, hogy mikor küldik.

    Faxom kivan -.-
  • Tinman #197232
    Nyah... ez is lejárt.
  • grebber
    #197231
    Imi és a bannolás lol.

    Az a 3 ember akit érdekel megveszi és megvárja a hivatalosat.Mi pedig akik warezba mindjárt toljuk 3 perc után ezt is töröljük mint az elsőt!
  • Fpocok
    #197230
    APA KEZDŐDIK!

    [nagy] IMI, UGYE BANNOLSZ MINDENKIT, AKI MEGEMLÍTI A DARK SOULS 2-ÖT?
  • DarkSector
    #197229
    Hupsz benéztem még hátul van egy 4. sor, nemgond, majd holnap gyors lezavarom, azt hittem végre megvan...

    látszik éjszaka van. :D
  • DarkSector
    #197228
    Nagyjából 10-15 perc elég volt elsőre, hogy összekapjam mind a 18 darabot. :)
    (persze a 3, azaza a legutolsó céllövöldénél kell nekiállni, mert akkor egyszerre letudható mindegyik....A-B-C. :) )

    LINK
    Kép:
  • Botond #197227
    9000 Xbox live acsi pont! o/
  • wantonly
    #197226
    Nekem tetszett a játék, de nem tudott hosszabb időre lekötni, több nekifutásra játszottam végig. Volt, hogy félretettem napokra-hetekre.

    Az a baj a sok kombóval, hogy egy ideig poénos, aztán úgyis azt használom amivel hatékonyabban irtom az ellent. A fegyverek közül is volt 2-3 kedvenc, a többi egyszerűen nem tetszett, nem használtam. A távcsöves például konkrétan megakasztja a játékmenetet a lövésenkénti bullet-time miatt. Persze arra is rá lehet menni, hogy teljesítsd a kihívásokat, mert van rengeteg, de enélkül is kétszer annyi zsetonom volt, mint amit el tudtam volna költeni, nincs igazán jutalmazás.

    Persze ideig-óráig rohadt látványosan lehet irtani, ha egy ideig félretettem és újra nekiálltam nagyon élveztem.

    A látvány is tetszett (főleg a külső terekben), vannak benne poénok is. De valami nekem hiányzott, hogy hosszabb ideig le tudjon kötni.
  • genndy
    #197225
    Köszi a kérdést , de én nem jelentkeznék rá. Agyf@szt kapnék tőle, elég Tinman meg Imy írásait olvasgatni róla
  • Scooter
    #197224
    Egyszer majd talán végigviszem. Sose volt a szívem csücske az agyatlan hent. Az ilyen Painkiller, Serious Sam félék. Viszont érdekes módon a Doom-k és a Quake-ek bejöttek.
  • ratgab
    #197223
    Pont érlelgetem a gondolatát egy második végigjátszásnak.
  • DarkSector
    #197222
    "Huh elkapott a RE 4 láz, megint gyereknek érzem magam! :)"

    erre vártam!
  • darkling
    #197221
    Én élveztem a Bullestormot, jó móka. A Hecaton ultra látványos, a dinó robotos rész meg királyság :)
  • Totti5
    #197220
    Ráadásul a pályák is változatosak és story van.
  • Rapid81
    #197219
    Kb 30-40 féle-fajta gyilkolási mód és azok kombinációja van a játékban. Hogy lenne már unalmas?
  • Maak
    #197218
    Deus Ex : The Fall

    Pre-purchase Deus Ex: The Fall and receive Deus Ex – Game of the Year Edition for free.
  • Scooter
    #197217
    A grafikára nincs panasz, csak baromira monoton. Ezt még az Unreal Tournament-ek is űberelik. Azokban több a változatosság
  • Rapid81
    #197216
    Pedig ahogy haladsz előre, egyre több a kombó és egyre durvább gyilokokat tudsz véghezvinni. Én végigröhögtem az egészet. 3x toltam végig egymás után.
  • Totti5
    #197215
    Laza a Painkiller, ott csak tolni kell előre és tapadni a lövés gombra, ebbe kombózni lehet elég összetett módokon.
  • wantonly
    #197214
    Miért? Laza akció, szép látvánnyal. Kicsit unalmas, de azért egyszer végig lehet játszani. :)
  • Scooter
    #197213
    Ez a Bulletstorm mekkora egy baromság Nem sokat vesztettem, hogy 2 évig nem futott a gépemen.
  • Sippie
    #197212
    Save up to 80% on Paradox's Greatest PC Titles - Gamefly

    greatest hits, se hearts of iron, se europa universalis, se victoria...
  • Sippie
    #197211
    van, UPC-nél is van lehetőség olyat kérni.

    #197170: hát van garancia, egy darabig. Azt nem tudni mikori a modem
  • Zóanagyvarázsló
    #197210
    Éppen ma került be az Instant Game Collectionbe PS3-on.
  • ratgab
    #197209
    És én még mindig nem vittem végig...
  • DarkSector
    #197208
    Ti találtatok régi Resident Evil 4-ekben Antic Pipát????????
    Mert nekem ez a kincs nem rémlik, valahol a játék 1/3-ban szedtem össze...de enm emlékszem hogy régen ilyen kincs lett volna a játékban!!!!!!!

    :D
  • DarkSector
    #197207
    Mennyire lehet ez hosszú? :D
  • TBTPumpa
    #197206
    Napra pontosan 1 éve, hogy megjelent.

    Lassan már jöhet a folytatás bejelentése.
  • Evoluti0N
    #197205
    Holnap délelőttig, ha összejön elég érdeklődő, akkor megy EJ csoportba, ha nem akkor SG-be.