311802
  • IMYke2.0.0.0
    #197204
    Folyamatosan ezt kapom:

    "There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance."

    Vagy a a tovább-ozások után nem tudja betölteni a következő lapot [fehér kép, lekonyuló szájú szmájli]

    Itt valami nagy gond van, nálam.
  • TBTPumpa
    #197203
    Nem DLC. Különálló játék. Legalábbis nekem külön helyre telepítette és külön játékként funkcionál.
  • IMYke2.0.0.0
    #197202
    Én nem akarom mások elől elvenni a lehetőséget csak a DLC miatt.
  • IMYke2.0.0.0
    #197201
    Nem tudom - még nincs meg nekem, de épp azon vagyok, hogy megvegyem.
    393 Ft van még a Pay Pal-omon, de a STEAM döglődik nálam :(
  • Evoluti0N
    #197200
    Lenne itt érdeklődés Giana komplett csomagra? Ha nem, akkor felrakom SG csoportba.
  • DarkSector
    #197199
    Mennyi pályát jelent pluszban ez a dlc?
  • DarkSector
    #197198
    Vannak kisebb nagyobb változások-finomítások, a RE4-ben, minden fanatikusnak ajánlom játsza még 1x végig steam-es változatot...! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197197
    Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord - 75% - 1,24 euro
  • Zóanagyvarázsló
    #197196
    Great Value Games (PSN)
  • ratgab
    #197195
    Csak az utolsó 2-3 küldiben rambóztam, amikor már nagyon sokan voltak és nem volt hangulatom kerülgetni.

    Alapossággal nem volt gond, mivel a küldik nagy részét professionalra teljesítettem. A végén meg már nem éreztem szükségét, hanem csak időhúzásnak éreztem az egészet. Egyszóval untam már a végét.

    Emlékszem az 1 órára és arra is, hogy utána törölded, hogy majd origibe folytatod.
  • Zóanagyvarázsló
    #197194
    csak nem akarom elveszni azt a 20 órát, amit eddig játszottam vele.

    Téged is el szoktak vinni a földönkívüliek agymosásra minden be nem fejezett játék után? Mert nekem senki nem hitte el eddig!
  • Rapid81
    #197193
    2 ember?

  • IMYke2.0.0.0
    #197192
    Hát igen... Itt kábé mission impossible.
    Le a kalappal mindenki előtt, aki ezt Normal és annál magasabb szinten [ne adj isten zéró halállal] tudta abszolválni.
    Van az a digitális életbeli (játék) teljesítmény, ami szinte emberfelettinek tűnik az én szememben.

    Persze, azért Easy-n még megpróbálom ezt a pályát, mert hajt a becsvágy, de félek, inkább lesz munka, semmint gondtalan szórakozás - csak nem akarom elveszni azt a 20 órát, amit eddig játszottam vele.
    Aztán ki tudja, ha elkap a gépszíj, lehet belevágok az elejétől Normal szinten is
  • Evoluti0N
    #197191
    Most már érted, hogy miért adtam fel ennél a résznél, amikor még nem volt easy mód. Amióta az bekerült, azóta meg még nem volt hangulatom újból nekiveselkedni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197190
    Nem a link miatt, hanem amit hozzáfűztem - és vigyük is át szépen a filmes témát oda, ahová tartozik! - klikk a linkemre... a (bújtatott iróniával áztatott) véleményem is megbújik mögötte.
    Reagálni ott tessék, mindenkinek...
  • IMYke2.0.0.0
    #197189
    Ja, és még azt is írtam, hogy rögvest utána abbahagytam a játékot, és töröltem a WRZ-t, mert ez nekem eredetiben kellett. Azóta meg is van a Professional, STEAM-en, és fel is van telepítve.
    Így tettem (de még nem vettem meg) a Blacklisttel is.
  • IMYke2.0.0.0
    #197188
    Én még emlékszem mit írtam a játékkal kapcsolatban: 1. küldetést közel 1+ óra alatt csináltam meg, és ezt annak a tükrében írtam, hogy lehet, hogy csak le akartad tudni a játékot, azaz picit rohantál [és ezért rambóztál is].

    Azért érzed a különbséget, remélem. Én ugyanis nem kritizáltam a véleményedet, hanem alternatívát említettem a témában: még pedig az alaposságot.
  • TBTPumpa
    #197187
    Trafó 4. Legalább Májkül Béj hű maradt a szokásos amcsi/robbantós fétiséhez.
    Csak 10x láttam az amerikai zászlót ebben a 2 perces előzetesben.

    Ha magyar filmet készítenék én is telebasznám magyar zászlóval a filmet. Biztos, ami biztos.
  • ratgab
    #197186
    Mondtam, hogy nem ellened irányul.

    Nem volt hozzá hangulatodat ha jól emlékszem te is mondtad vagy megerősítetted Shep véleményét.

    Előző Hsz-re, meg erősen áthallásosnak éreztem. Mellesleg meg te is pont dícsérted a játékot, szóval mégis csak kapcsolódik ez a hosszú hsz hozzád is Imy...
  • IMYke2.0.0.0
    #197185
    https://www.paywuw.com/

    * Marlow Briggs - Steam
    * Rekoil - Steam
    * TAKEDOWN: Red Sabre - Steam
    4,99 dollártól hozzácsapódik: Brothers - A Tale of Two Sons - Steam
  • IMYke2.0.0.0
    #197184
    Sőt, a 197106-ban éppenséggel melletted álltam ki...
  • IMYke2.0.0.0
    #197183
    De gondolom, nem kel stilisztikai egyszer egyet részleteznem itt, hogy nem rólad volt szó.
  • ratgab
    #197182
    Shep mondandóját fűzted tovább.
  • IMYke2.0.0.0
    #197181
    Vigyázz: nekem címzed az egészet [és többesszámot használsz], mikor én még csak egyetlen szót sem írtam a Hitman vs. ratgab témában ebbe a topikba.
    Sőt, én ugye eleve más emberkével beszélgettem a játékok össze-vissza játszásáról.
  • IMYke2.0.0.0
    #197180
    Igen, utólag - rávezetéssel - eszembe jutott :)
  • DarkSector
    #197179
    Hát hogy háttal álltál régebben nekik, nem támadtak meg! :D

    Így más taktika kell a pro fokozathoz. :D
  • ratgab
    #197178
    Csak mert jöttök itt a kiégtél, túl sokat toltad, nem volt hozzá hangulatod szöveggel. Pedig köze nincs ehhez. Világosan leírtam a problémámat vele és jééé arty totál ugyanezt tudta megerősíteni, pedig nem beszéltünk össze (miért is tettük volna).

    Nem mondom, hogy szar a játék, nem mondom, hogy ettől ti ne szeressétek és ne szórakozzatok vele jól. De hogy az én készülékemben keresitek annak okát, hogy nálam miért nem aratott osztatlan sikert azt azért elég nehezen veszi be az önérzetem.

    Szummázva: Ismét ízlésről vitatkozunk. Én is csak azért írtam le a véleményem, hogy kicsit ütköztessük a meglátásokat és hátha valamit le tudunk belőle szűrni. Ezúttal (sem? XD) vezetett eredményre a véleménycsere és kár is ezt tovább bolygatni úgy érzem, mert előbbre ez már nem fog vezetni.

    Leírtam miért nem tetszik, ti leírtátok, hogy nincs igazam lásd fentebbi indokok (kedvenc, hogy a régihez hasonlítom és azért nem tetszik... hát mi az anyám kínjához hasonlítanám ha nem egy korábbi általam kedvelt részhez...(

    El kell fogadni a változást dumára meg egy apró szösszenet. Ha nem tetszik, nem ízlik a változás, akkor nem fogadom el és kész. Ha nem jó irány véleményem szerint nem fogom támogatni és ajnározni, meg úgy tekinteni rá, mintha fejlődés lenne, mikor pont az ellenkezőjét érzem.

    Természetesen nem ellened irányul ismét, csak most volt affinításom szummázni a dolgot valamelyest.
  • Totti5
    #197177
    PS4em nincs, csak 2 helyi jóbarátnak, így mindent látok, játszok rajta, amit ők:) PS4em majd lesz, ha kijön rá a GT7, vagy egy Uncharted játék. Jelenlegi játékok nem érdekelnek rá ( mint ahogy PS3ra sem érdekeltek az előző részeik ).

    Xbox ONE-t vettem.
  • Dj Tommy
    #197176
    Egy ismerősöm ilyet kapott.
  • kifli
    #197175
    Cisco EPC3925
  • Shep
    #197174
    Milyen típus-t adnak?
  • IMYke2.0.0.0
    #197173
    Zárjuk rövidre (oda-vissza dobálgathajuk a labdát ezer évig): különbözőek vagyunk.
  • ratgab
    #197172
    Hitmant nem toltam nonstop, mégis még egy Afterfall is felüdülés volt utána. Pedig nem egy nagy szám az a játék.
  • kifli
    #197171
    t wifist osztogat.
  • kifli
    #197170
    ha megveszel valamit, arra van garancia is :)


    invitelről, és t-ről tudok nyilatkozni, ők cserélik ha gond van vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #197169
    Senki sem azt mondta, hogy ne merülj el benne - és amúgy is ugye, különbözőek vagyunk -, hanem azt (és ezt én mondtam ugye), hogy ha non stop egy címmel játszom, akkor bármi utána már nem biztos, hogy jó lesz [főképp, ha még egy kategóriában is fut azzal, amit megállás nélkül hajtottam]...
    ...a belefásulásról nem is beszélve.
  • IMYke2.0.0.0
    #197168
    Oké. Már sok is volt a "Giana Sisters"-ből is. Túl sok.

    Kép - spoilerre érzékenyek ne nézzenek rá véletlenül se, mert a játék végéről van szó a képen - és itt, ez mér 30 perccel ezelőtt volt, amihez egy teljes pálya újrakezdés vezetett ugye:



    Azok, akik már végigjátszották, azok tudják a kép alapján, hogy mekkora szopóka ez.

    Kábé 15 nekifutás után feladtam mára ezt a harcot.

    Tinman: már tudom, mert érzem, hogy mire gondolhattál akkoriban, a vanila verziónál, amikor még nehezebb is volt...
  • Shep
    #197167
    Kábeles modemből van egyáltalán olyan amiben alapból van wifi is?
  • Sippie
    #197166
    szolgáltató függő, UPC-nél jár a modem, de haver mesélte hogy a Diginél neki kell megvenni. Ergó ha szar a modem, akkor ott annyit mondanak hogy vegyen magának másikat :D
  • Shep
    #197165
    Az etiópiai éhezők is? Ha csak ennyin múlik hát legyen, amúgy holnapra terveztem ,hogy bemegyek, mert elég balfék banda amúgy e-mailre pl. szinte nem is válaszolnak, mindegy, hogy mi a téma.