311802
  • grebber
    #197285
    Többet felesleges is irnom ez ugyanolyan lenne mint az xy tesztoldalak 10/10 hogy de hogy az nincsen is.
    Minek írjak bármit is bármiről ha csak az ugatás lenne ,de hogy az nem is úgy van stb stb.

    Leírom a gameplay időt azt kész.Bár abba is belekötnek mert nekik a 30x-osa csak azért is mert elindítja ki se lép évekig nézi az eget meg tököm tudja!
  • DarkSector
    #197284
    Nem akar spoilerezni csezdmeg. :D
  • Dzsini
    #197283
    .... a többiek pedig érezzék magukat összevont szemöldökkel szúrósan ránézve.
    (képet nem mellékelek, mert csak spoilerben lehetne, úgy meg nincs olyan hatása)
  • Shep
    #197282
    Teszteli de érdemlegeset a játékidőn kívül nem tudsz meg, csak annyit, hogy hát ez szar, ez jó.
  • Shep
    #197281
    DE állandóan spoilerezik, ugyanis mindig az az első, hogy leírja ,hogy na ez is letudva x óra alatt.
  • DarkSector
    #197280
    Én azt viccenek véltem közölni.
    Naná Grebber rendes, nem szemétkedik ilyen szempontból, csak mondom hogy konzol off terén elvileg ő szokta tesztelni a játékokat. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197279
    Remélem, nem emlékszem rosszul, de én grebbertől még nem olvastam spoilert - holott ő amúgy bármit megnéz egy-egy játékkal kapcsolatban.
    De, mintha ő pont ezért nem írná le, mert másoknak azért még elronthatja az élményét.
    Szerencsére, van még jó pár ilyen játékosunk.
  • DarkSector
    #197278
    Akinek nincs még betéve a kedvencek közé.
  • DarkSector
    #197277
    Elmész a pics**a. :D
  • DarkSector
    #197276
    Persze tudom, vannak olyanok akik nem kommentelnek, de ha félnek a spoilerektől nem értem miért mennek a játék topikjába, vagyis úgy értem az ilyen átlagos infók miatt? Akkor ne netezzen amíg nem veszi meg a játékot. :D

    /DS2 miatt meg nem kell aggódni, az x360-ra jött csak ki, nem PC-re. Grebber kollega meg utálja a DS szériát. :D
  • Shep
    #197275
    Eleve már az spoiler, hogy leírod a játék címét, hiszen az már egy csomó mindent elárul.
  • IMYke2.0.0.0
    #197274
    * nem nagyon nehéz
  • IMYke2.0.0.0
    #197273
    Szeretném hangsúlyozni még egyszer: nem volt konkrétum, de a "Dark Souls II" apropóján felbuzdulva megint - sokadszor - rámutattam arra, hogy nagyon nehéz elrontani a különböző habitusú játékos olvasóink, ide írogatóink élményét akár egyetlen félresikerült spoilerrel, képpel is.
    Én is csináltam ilyet ugye, és már mások is.

    Nem csak mi olvasunk itt, tízen-páran. Sokan vagyunk/vannak, akik fotografikus memóriával vannak megverve [bevésődnek képek, írások], és még többen, akik akár már aznap játszanak az új játékokkal és gyanútlanul futhatnak bele spoilerbe egy olyan topikban, melynek nem is az adott játék a témája...
  • DarkSector
    #197272
    Azért nem volt mert odafigyelek, ha story vagy más, azokat tudom hogy spoiler-be teszem, de technikai, futtatási dolgok, meg hogy éppen sikerült valamit megcsinálnom, azt többen nem hiszem hogy nehezményezik majd, de láttad, a bábukat spoiler-be tettem. :)
    Nehogy valaki megtudja milyen cuccokat lehet gyűjteni.

    Sőt a topikjában írtam egy kincsről, azt sem írtam le hol volt, hol találtam, stb, csak kérdeztem a többieket hogy pipát találtak-e a régi játékban, ebből mindenkinek ugyanúgy még megmarad az érzés hogy maga derítse ki merre van. :)

    Nem akarom mentegetni magam, de én próbálok mindig odafigyelni ezekre, sőtt én szoktam lenni az első, sokszor, aki képek meg gameplay-ekért néha szól ha csak naturba be van nyomatva.
    Most amiket kitesznek médiák screenshotok nem, mert azokat úgysem tudom nagyon elkerülni hogy valahogy ne lássam őket.
  • Dzsini
    #197271
    Minden spoiler, ami épp egy spoilerekre érzékeny ember aktuális hangulata szerint annak számít. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ökölszabály: minden hozzászólást mindig spoilerbe, legalább 2 rétegben, az első elé kiírod, hogy vigyázat,[spoiler] utána azt, hogy nagyjából miről lesz szó,[spoiler] és aki ezek után is megnyitja, az már magára vessen.
    [/spoiler][/spoiler]

    Engem nem érdekelnek, a Mass Effect sztori pár csavarját tudtam előre (nehéz lett volna elkerülni, amikor csurig volt vele az internet) - de pár évvel később átélni, játszani a saját karakterrel teljesen más volt, és igazából nem vett el semmit az élvezetből az, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mittudoménmi, már nem emlékszem, hogy miket tudtam előre
    .
  • IMYke2.0.0.0
    #197270
    Nem figyeltél [mintha direkt]: nem konkrét történéssel kapcsolatos kirohanás volt a részemről, hanem tanárbácsis odaszólás, hogy tessék másokra odafigyelni és még véletlenül se - és ez DarkSector-nak is szól, aki (még!) nem lőtt el semmit, de ki tudja -, mert éppen most, aktuális az adott játék.

    Igen, DarkSector, 10 éves a játék, de most kapott egy felújítást, tehát megint "új".
    Másrészt, ha a topikjában nem reagálnak chat-szerűen az írásaidra, az még nem jelenti azt, hogy nem is olvassák, és rögtön ide kell rohanni visszajelzésekért...

    Rögzítsük: minden csecsemőnek minden vicc új. Nem érdekel, hogy 10-20 éve végigjátszottatok egy játékot, és nektek nem nagy újdonság, de ne rontsátok el mások élményét! Nem, nem magamra gondolok. Azokra, akik idejárnak, akik ide írnak, és és akik csak olvasnak itt.
    Bele lehet rohanni olyan spoilerekbe is itt [volt már nem egy példa az elmúlt évek folyamán, még én is okoztam ilyet ugye], hogy csak pislog az ember.

    Tessék másokra is gondolni!

    Elhisszük mindenkinek, hogy játszott, és végigjátszott egy játékot, nem kell ahhoz nyíltan részletekbe menően ecsetelni. A spoilertag használata kötelező!
  • DarkSector
    #197269
    Itt a kérdés az igazából hogy mi a spoiler?
    Akkor egy újságcikket se idézek meg a RE 4-ről ha az titok, csak BESZÉLJÜK már meg akkor mi a spoiler?

    Mert az oké, Story, gameplay videók (bár ezeket el lehet kerülni), meg esetleg képek a későbbi jelenetekből , helyszínekből.

    Csak a screenshotokat ha spoilernek nézem, akkor jogossan szóltam sokszor emberekre, hogy használjanak spoilert, ilyen esetekben, nem csak mert fullhd shotokból szoktak egyesek betenni 8-10 darabot, hanem mert csak.

    Csak akkor tisztázzuk, és akkor én is majd ahoz tartom magam.
  • DarkSector
    #197268
    Én render videók alapján nem, de gameplay videókból már igen, hogy az nekem később tetszeni-e fog avagy nem. :)
  • Sir Quno Jedi
    #197267
    Há ha Imikén múlna, akkor az SG egyetlen hatalmas spoiler tag lenne. Szerencsére nem.
  • Shep
    #197266
    Én sem értem mi a probléma, mondjuk a prok itt render video alapján tudnak döntetni, szóval lehet ,hogy az már spoiler, hogy nem lehet még taposni a földön fekvőt :)
  • DarkSector
    #197265
    Te köcsög. :D
  • Shep
    #197264
    Doom 2-ben a kezdésnél a hátunk mögött van a láncfűrész.
  • DarkSector
    #197263
    Oks ha valami nagy spoiler-t lelőttem a RE 4-ről akkor elnézést kérek én eddig nem. Emlékszem arra hogy olyat írtam volna, ami spoiler, máűrmint most azt ne hívjuk már spoilernek, hogy kiraktam egy képet hogy összeszedtem a bábukat, és látszik hány bábú van a képen, pláne hogy az spoiler-ben van.

    A RE 4 topikban, meg ha szó esik valamiről, bár ott sem írtam nagy dolgokat, akkor nemtudom miről írjak a játék topikjában ha nem a játékról.

    Most amikről én beszéltem, eddig spoiler nélkül az technikai dolgok voltak inkább, hogy fut a játék meg ilyenek.
    Vagy éppen eredményekről.

    Írtam bármit a story-val kapcsolatban pl?
    Linkeltem játékmenet videókat, vagy screenshotokat? Nem hiszem.

    Vagy nem jól emlékszem?
  • Dzsini
    #197262
    Nem vagyok túl régóta itt, de annyiszor elrugóztunk már azon (legutóbb pár hete a Mass Effectnél), hogy bármi spoiler lehet valakinek, így senki véletlenül se írjon be semmit úgy, hogy nem teszi spoiler tagok közé - ami meg szétszabdal egy beszélgetést bármi témáról.

    Aki annyira spoilerfób, az köttesse ki az internetet, mert óhatatlanul belefut valamibe, mert nem játszhatott minden olyan játékkal, amivel esetleg valaha szeretne.
  • IMYke2.0.0.0
    #197261
    Remélem, ezt az egészet nem gondoltad komolyan...
    Néha azért megállhatnál és elmélázhatnál [tudom, nehéz], hogy másoknak mi a jó...
  • DarkSector
    #197260
    Jó azé álljon meg a gyászmenet, a RE4 nem spoiler, már vagy 20 éves játék. :D

    Pl a topikjában az a 4 ember akit érdekli a játék ugyanolyan veterán mint én. :)
    Nekeik nem tudok újat mondani, fordítva sem, most ennyi hogy itt-ott mintha lenne egy szösszenetnyi finomítás a játékban, szerintem annyira nem gáz azért. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197259
    Hát igen, tegnap még volt pár óra hátra belőle.
  • tototto
    #197258
    tök jó hogy most nézem, de már le van járva..
  • IMYke2.0.0.0
    #197257
    Látom, megint a rossz viccrépát rágdostad el így reggelire...
  • Shep
    #197256
    Francba, most mehetek én is 2 hétre :)
  • Shep
    #197255
    Na mi van már nem működik a spoiler tag?
  • grebber
    #197253
    Nem azzal voltam elfoglalva de ocsmány szokás szerint!
    Elsőbe legalább volt valami zombi csontváz amit meg tudtam ölni.Itt meg bolyongtam és kemény 2 valamit találtam amit könnyen leaprítottam majd sehol senki.De még véletlenül sem aztán elkeveredtem egy helyre ahol kiléptem és soha vissza se lépek!
  • davidka003
    #197252
    De grafika milyen boxon?
  • IMYke2.0.0.0
    #197251
    No, ma reggel meg tudtam venni simán a játékot :)
  • grebber
    #197250
    DS2 sem az n játékom ebből ennyi elég is volt végérvényesen örökre!
    Az elsővel még majd szüttyögöt hátha!
  • IMYke2.0.0.0
    #197249
    Köszi - 2 pajzs, ami a 2. körig elég [kép is ugye ott készült], és aztán végem is van, mint a fütyülős botnak... :(=
  • IMYke2.0.0.0
    #197248
    Nem tudok ugye bannolni - nem vagyok admin [és azt hiszem, sosem leszek, amilyen felelősséggel és hátrányokkal jár], de jó alaposan leszidni és scriptbe hányni bárkinek a nevét még igen :)

    Azt hittem, hogy már rögzült az évek folyamán a topik etikettünkbe, hogy megjelenés előtt, alatt és után álló játékoknál nem lövünk el spoilereknek a kevésbé rajongó/kispénzű/lassan játszó és vásároló topiktársainknak...

    Vagyunk már annyira régi ismerősök, hogy megtiszteljük ezzel a többieket. Szerintem.

    DarkSector például a Resident Evil 4-gyel tehetné ezt a topikjában, ugyi? :)
  • Tinman #197247
    Ezzel nálam csak azt érik el, hogy majd 2015 végén mire kijött a teljes Season 2 ezeröté' veszem.
  • Evoluti0N
    #197246
    Jah. Elég gáz. A The Wolf Among Us második része is 4 hónappal az első rész után jelent meg. Túl sok két játék fejlesztése egyszerre a Telltale-nek. Az az nem is kettő, mivel közben készítik még a Borderlands-t és a Game of Thrones-t is. Sokat akar a szarka...
  • Dzsini
    #197245
    Persze nem fogsz vele 4K-ban Metro Last Lightozni ultrán :)