311802
  • Rony94
    #197445
    Dark Souls 2 PC megjelenés - Április 25.
    (bocs ha már valaki írta)
  • ratgab
    #197444
    Azt ugye tudod, hogy most ordas nagy hegyi troll voltál...
  • ratgab
    #197443
    Kettes pontnál segítek: Tudatos vásárló dumát nehezményezi Imy, ahogy én is szoktam, nem a warez részt.

    A kettő összefügg ugyan, de esetünkben a vásárlás szón van a hangsúly.
  • wesker24
    #197442
    Hát én sem a sorozatot nem nézem sem a játék nem érdekel ! :D
  • zorrobomber
    #197441
    Én is G2A-n vettem ennyiért, gondolhatod... viszont ahogy néztem felment az ára. 25 volt, pár óráig paypal promo keretében volt 20, most 30 v. 35 asszem.
  • ratgab
    #197440
    Kaptunk a pofánkra rendesen, pedig ártatlan elszólás volt részemről és shepéről.
  • ratgab
    #197439
    Értem, hogy nem régóta írsz ide, ezért íme egy protipp tőlem. Ez itt, ebben a topikban nem fog menni és kész. Erre max olyannal tudsz sort keríteni, aki már végigjátszotta az adott játékot és max chatben vagy egy másik fórumon.

    Spoilerre itt 10-ből 8 tag ugrik. Nem tudsz mást tenni, mint elfogadod, ahogy én és Shep is tettem (Shepi azért még rúgdossa a kerítést, de csak megszokásból....:-D)
  • Evoluti0N
    #197438
    kulcsos*
  • Evoluti0N
    #197437
    Majd szétnézek kulcsod oldalakon valószínűleg. Sok játékomat olyan helyeken szoktam venni.
  • ratgab
    #197436
    Ez jó....
  • Tinman #197435
  • zorrobomber
    #197434
    Full price? Most már talán érdemes kicsit várni, én 1-2 hete 20 euroer vettem..
  • ratgab
    #197433
    Nem hinném. Én azt feltételezem ő is ugyanazon az állásponton van, mint én. Vannak dolgok, aminek ismerete és megélése más élményt nyújt így az első nem mindig rombolja a másodikat. Tehát van olyan dolog, ami ugyan lehet spoiler, de a játékban megélni, eljátszani még így is nagy élmény.

    Én így értelmezem Dzsini szavait.
  • Evoluti0N
    #197432
    Ráklattyoltam és ott soon van. Erősen gondolkodom azon, hogy megveszem.
  • wesker24
    #197431
    Pedig a főoldalon azt irja hogy már Available !
  • Evoluti0N
    #197430
    A South Park ma jelenik meg az ojrópaiaknak? A Steam aszongya, hogy soon.
  • MerlinW
    #197429
    Háteznagyonbutahozzászólásvolt.
  • ratgab
    #197428
    Még itt nem tudod (szerintem később már megkaptad érte a beosztásod [de még nem tartok ott az olvasásban], ahogy mi is annó Sheppel.... Ugye Shepi), hogy ezzel egy baromi veszélyes darázsfészekbe tenyereltél bele!
  • MerlinW
    #197427
    Elsősorban a sajtópéldányokat másolják:)
  • DarkSector
    #197426
    Az is, ezért a RE 4-el vártam 1 teljes napot. :D
  • tomsolo
    #197425
    Aham, és egyébként a portásélet ilyenkor azért jobban megy vagy döcögősebben mikor ilyen piszlicsáré dolgokba kötsz bele - gondolom könnyebb egyébként mint spoilert használni - mert ettől biztos meg fogom tudni hol lehet ilyet kapni etc... (leszámítva, hogy megtudtuk tök feleslegesen mi számít neked nagynak).

    Vicces, hogy itt sirdogálsz Imi dolgai miatt, miközben te magad sportfokozatban pörgeted ma itt a pöcsköszörűt.
  • Tinman #197424
    Így van, zárjuk be a GoG-ot, azok is biztos azért árulják a régi szemeteket, mert senki nem akar velük játszani.

    Csak itt ebben a szűk közösségben mondok neked kapásból 5 embert, aki játszik régi játékokkal úgy, hogy azokat anno nem tolta végig.

    Szarjunk rájuk +1! Elvégre letörne a kezed, ha a spoiler gombot meg kéne nyomni ugye?

    Jogos, hagyjuk, mert a nettó hülyeségre nem vagyok vevő.
  • zorrobomber
    #197423
    Én nyugdíjas koromban tervezem végigtolni a BG-ket :)
  • Botond #197422
    De, persze, nyilván tömegek tervezik a phantasmagoria2-t, meg a baldurs gatet. És ezek döntő többsége nem nosztalgiából, x-edik alkalommal, hanem első alkalommal. Plusz a tinik, akik most lépnek a gamer piacra szintén a who dares winstől kezdve pótolnak be mindent, és rájuk is tekintettel kell lenni. Hagyjuk már!
  • zorrobomber
    #197421
    Ugye? :)
  • Tinman #197420
    Boss harcot erősen illik spoilerbe tenni, random ellenfelet megjelenés után 6 hónappal szvsz felesleges. Megjelenéskor illendő.
  • Dzsini
    #197419
    A játékokhoz emlékeim szerint sokszor inkább 12"-es szobrokat szoktak adni. Az Assassins Creed szobrok 9-12"-esek, a Sam Fisher szobrok 9"-esek, a Skyrim szobor 12"-es, a Dead Space szobor 12"-es... úgy általában az ilyen gyűjtögetős figuráknál a 12" a megszokottabb. A 6" ritka, és ráadásképp nem "nagy".

    A Titanfall 18"-es szobor - az nagy.
  • Botond #197418
    A szemetek!
  • Botond #197417
    Kérdezzük meg Tinmant, hogy szerinte spoilerbe kellene e megvitatni a ds2 egyik ellenfél csoportjának a viselkedését, ami tök spéci, vagy semmit nem vonna le a játékélményből, hogy nem ő ismerte ki azt?
  • Tinman #197416
    Nem.
  • zorrobomber
    #197415
    Érzékeny téma ez. Emberenként és játékonként eltérő mit érezhetünk spoiler-nek. 10-ből 9 ember lehülyézne ezért, de engem zavart amit az imént olvastam, hogy a Stick of Truth-ban (vigyázz, lehet te is a 10. ember vagy!)

    Namármost ez kevéssé meglepő dolog, de nem ez a lényeg, hanem az hogy ÉN akartam megtapasztalni! Nem nagy dolog, de azért zavar, mivel kiemelten kezelem a játékot.
  • Sir Quno Jedi
    #197414
    Életnagyságú kártmen babát akar! szexnyílásosat...
  • IMYke2.0.0.0
    #197413
    Á, szóval, hogy az egyik ellenfél típus a sok tucat közül miként viselkedik, az spoilert érdemelne.
    Figyelmetlen voltam.
    Nem fog előfordulni legközelebb.
  • Botond #197412
    Ezek ilyen millióból egy példák. Kb mintha azt mondanánk, hogy ne építsünk tégla hazát, mert a tégla bárkinek a fejére eshet.
  • tomsolo
    #197411
    Mekkorának kellene lennie szerinted, hogy nagynak lehessen hívni?
    Mint egy zsiguli? Vagy mint egy dunakanyarban lévő villa?

    Ne válaszolj rá, férfimenzeszed van ma ez biztos.
  • Dzsini
    #197410
    azért írtam, hogy körüli - olyan 2,2 és 3 centi között vannak az inchek :)
  • Sir Quno Jedi
    #197409
    Attól függ hogy francia tengeri inch, vagy holland felföldi.
  • Botond #197408
    Szóval 10-20 éves játékokról írni, az durva figyelmetlenség, és a jól neveltség teljes hiánya, de egy 1,5 évesről bármilyen részlet megosztható. :D
  • zorrobomber
    #197407
    Meeegjöööttt!!!
    [spoiler][/spoier]
  • Dzsini
    #197406
    Youtubeot innen bentről nem tudok nézni, de a képre azt írták, hogy 6", az bármilyen számítási mód szerint 15 centi körül van.