311802
  • Botond #197565
    Ott figyel humblibundli weeklyben!
  • ratgab
    #197564
    Mire ő lefutja a 42 km-t úgy berúgnánk...XD
  • tomsolo
    #197563
    Utolsó mobilos játékom még pocket pc-n volt, egy ilyen rpg szerű stuff gyertyá(kk)val kellet világosságot csinálni különben jöttek a monsterek...(hol volt akkor még elen vék).
  • lalakov
    #197562
    Jó hogy ez az Eredeti játék topik. :-D
  • Botond #197561
    :D
  • DarkSector
    #197560
    :P
    tudom, de én már meguntam ezeket a mobilos izékat. Plants vs Zombies aztán ennyi.
  • Zóanagyvarázsló
    #197559
    Pontosan mire gondolsz? Én végigjátszottam, szóval spoiler tag nélkül, hogy ne kelljen fáradoznom a megnyitásával
  • Botond #197558
    Megvan iOSre, nem nagy szám.
  • DarkSector
    #197557
    lesz pc-re leszedem majd ingyenjáték.hu-ról.
  • wantonly
    #197556
    Ok, köszi, akkor az nagy előny. Egy pajzsom van és nem tudok túljutni az Octopus harmadik hullámán. Mindegy, holnap újra megpróbálom.
  • Botond #197555
    Egyébként kotor története azon kevesek köze tartozik amely azon túl, hogy végig nagyon jó, érdekes és tartalmas volt a végen még bejött az ultimate WTF?! egy hatalmas csavarral. Gyermekkorom egyik meghatározó élménye volt!
  • lalakov
    #197554
    Ez már egy fokkal jobb Humble Weekly, bár ami kéne már megvan belőle.

    Ennyiért már elgondolkodok rajta:
    Deus Ex: The Fall Android akció, 313 Ft
  • Zóanagyvarázsló
    #197553
    Utálok egy órát is folyamatosan ülni, de már megvan ez az achievement, ahogy a 13 órás lótás-futás, állás, leülés vagy megpihenés nélkül is. Az utóbbi a kellemesebb.
  • Botond #197552
    Xboxon már lehet tolni magyar liveról. 10k.
  • Botond #197551
    Vége előtt 15 perccel van egy döntési pont, és ott mentve látni a jó és a gonosz véget is. Mint ME3-ban.
  • Tinman #197550
    Számít az easy, mert több pajzsot több, ergo tovább bírod.
  • DarkSector
    #197549
    :DDDDDDD
    látom lesett a poénom. :D

    féltem hogy megint valaki lebasz és félreérti hogy micsoda hülye vicc. :D
  • wantonly
    #197548
    Tinman,

    A Giana Sisters-ben a boss harcok minden fokozaton ugyanolyan nehezek vagy számít, hogy easy vagy normal?
  • wantonly
    #197547
    Cartman-t és minden szöveget, csak tátogni fognak. :)
  • DarkSector
    #197546
    Hallom hogy ez az új South Park játéknak lesz cenzúrázott változata.

    Mifene kiszedik a játékból Cartman-t? :D
  • DarkSector
    #197545
    Na beszállok, ha lesz találka, és Grebber lefutja, beszállok lové ügyben az ivás evésébe, közvetlen a futás után amit csak meg tud enni-inni. :D

    (vizet-kenyeret)
  • Tinman #197544
    Szervezzünk SG EJ talit :-D

    Eskü lefutja, utána 1 órán belül álom minden ivással és evéssel kapcsolatos igényét.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgyis vizet bír majd csak inni, meg csokit vagy kekszet, mert ha nehezet enne kihányná :-D
  • DarkSector
    #197543
    Hová menjek, látni akarom! :D

    A nagy eseményt mindjárt összekötjük egy nagy SG EREDETI fanklub találkozóval. :D

    Első program Grebber követése és sörivás. :)
  • ratgab
    #197542
    Én nemigen értem mi igényel ekkora gépigényt....
  • Tinman #197541
    Te tényleg nem emberből vagy

    Baz, ha lefutod a 42 km-t ivás és energiaszelet/gél nélkül az bekerül a történelemkönyvbe. Most már azon gondolkodom, hogy amikor lefutod megnézlek. Eskü nem zavarlak, biciklivel lemaradok majd 200 métert.
  • grebber
    #197540
    Ezt jól látod!Nem melegitek semmit.Felkelek gép elöl és ahogy a gps jelet fog indulok.
    Nálam az ivás nem játszik soha.Félmaraton alatt se ittam.
    Maraton alatt se tervezem, csak zavarna a derakamon a tartó.
  • lostprophet
    #197539
    Na, meggyütt a Spec Ops kulcs a GameFly-tól a múltkori akció miatt.
  • Evoluti0N
    #197538
    Letöltődött, de még nem tudok játszani. Remélem, hogy éjféltől megy majd már, mert kezdek türelmetlen lenni... :D
  • Tinman #197537
    Az amatőr sportolók 4 óra - 4 óra 30 perc alatt szokták teljesíteni a maratoni távot, 8-9 órát felállás nélkül, ha végig tudsz ülni az elég szép. Gondolom pelenkával lehet csak ezt abszolválni.
  • Zóanagyvarázsló
    #197536
    Én séta közben sem tudok inni, de cserébe akár kétszer is végig tudom ülni a maratoni távot.
  • Tinman #197535
    Az 1-2. részt eléggé régen toltam, a 3.-at tavaly, viszont mindre elég jól emlékszem. Fene se tudja, engem valamiért úgy fest jobban megfogott... sztori is eléggé bejött.
  • Tinman #197534
    Sport off:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Készülgetek szorgalmasan félmaratonra. 2 naponta futok, az edzésterv szerint 20-40 perceket, egy héten 4 alkalom. Ma mondjuk kicsit durva szél volt :-(

    Baromi jó láberősítő + sebesség növelő gyakorlatokat találtam. (Youtube: Move-ment csatorna.) Rászoktam a nyújtásra is keményen, meg bevezettem, hogy futás előtt 20-30 fekvő is legyen + tisztességes bemelegítés.

    Aztán szoktatom magam a futás közbeni ivásra. Hát az valami mocskos szar!

    Én nemtom, aki itt a topikban futkorászik még hogy van vele, de majd megfulladok a víztől (25 percenként erősen illik inni) és ugye 50 perc - 1 óránként enni is kéne valamit futás közben. Fogalmam sincs, hogy fogom megoldani, mert 5 nagyobb korty víz is gyilkos egyelőre.

    Persze nem lassítok, hanem min. 10km/h-nál vedelek, mert ha lassítok az ront a végeredményen. Baromi összetett dolog ez a hosszútávfutás... pl. Grebbert se értem értem, hogy fut mint egy puskagolyó, de az eredménye alapján se bemelegítőfutást (5 perc) se levezetőfutást nem csinál (5 perc). Szerintem még csak nem is nyújt utána, aztán mégis baromi jól csinálja...
  • DarkSector
    #197533
    Ez sem fog nekem futni. :)
  • Scooter
    #197532
    Ilyen recommended gépigény? Ugye ezt nem gondolják komolyan?
  • Shep
    #197531
    Nem mondtam ,hogy olyan jó. Egyébként meg úgyis tele a topic prokkal akik render video alapján döntenek, kérdezzétek őket ne a gyökereket akik 0-day vásárolnak :DDDDDDDDDDDD
  • DarkSector
    #197530
    :D
  • Shep
    #197529
    Hát ez kb annyira lehet jó játék, mint a SR4, legalábbis számomra.
  • Zóanagyvarázsló
    #197528
    Tehát azért olyan jó, mint a régiek, mert azokra nem emlékszel. Meggyőztél.
  • Shep
    #197527
    De jó egy csomó logikai játék amiket a neten ingyen is nyomhatsz :D
  • DarkSector
    #197526
    De szép produktum, ellenben egyet értek a gameplay engem sem érdekel. :D