311802
  • Dzsini
    #197605
    biztos az ő emailcímére regisztrált, ezért neki küldi a hírlevelet :o)
  • IMYke2.0.0.0
    #197604
    Milyen aranyos :))))

    //És wazzer, a feleséged szól a hobbid miatt - irigyellek! Komolyan.
  • IMYke2.0.0.0
    #197603
    Scooter, DarkSector, ratgab:

    Én sem értem a "WatchDogs" gépigényének miértjét, de valószínűleg a fejlesztők tudják, hogy miért kér minimálisan olyan gépet, amilyet.
    Én mondjuk MÉG nem sírok, hogy nem játszhatok vele: képek, videók nem győztek meg róla, hogy nem élhetek nélküle.
  • Evoluti0N
    #197602
    Pont így. 4 havonta jönnek ki, alig több, mint 1 órás epizódok.
  • Scooter
    #197601
    A Half-Life-nak egyáltalán nem primitív a játékmenete. Sok mai nulla FPS elbújhat mellette. A hangulatban nehéz bárminek überelnie. A kiegészítőket se hagyd ki. Az Opposing force nagyon jó, a Blue shift gyengébb. A 2-vel ha nem játszottál, mindenképpen tedd meg! Persze az Episode 1-2 folytatást se hagyd ki.
  • Dzsini
    #197600
    Nekem abból a listából a Heart of Darkness a szívem csücske, bár valóban van még sok jó.
  • Botond #197599
    Caesar3 > minden más

    szerintem :)
  • Tinman #197598
    Pontosan ez a bajom:

    "Jó volt a Walking Dead S2 Ep2 de annyira nem volt WTF a végén. Sőt, semennyi. Ezt is kicsit rövidnek éreztem mint a Wolf második részét, gyakorlatilag 10 percenként jöttek a 10G acsik. Szerintem ez így kicsit kevés, főleg 3-4 hónap után." - VG (X360 topic)
  • Tinman #197597
    Őszintén örülök, hogy még léteznek ilyen ifjabb gamerek!

    Maximális respect!
  • dartonite
    #197596
    Ye ye nekem is.
    Korrekt volt a gamefly.
  • genndy
    #197595
    Battlezone (nagyon élveztem ezt a stratégia-tankfps hibridet)
    Half-Life (alap klasszikus)
    StarCraft (+Brood War) (mérföldkő)
    Tomb Raider III (na ebben már káromkodtam rendesen, nagyon nehéz lett a 2 után)
    Tom Clancy's Rainbow Six (jó, de a 2 jobb lett)

    Fallout 2 FTW!!!

    Hát azért jó sok kimaradt nekem is. Mondjuk megjelenés évében nem is játszottam egyikkel sem, max. 2-3 év múlva lett olyan jó gépem hogy vitte ezeket.
  • Rapid81
    #197594
    3.62 EUR = 1120 HUF
    2.99 GBP = 1118 HUF
    3.49 USD = 778 HUF
  • Rapid81
    #197593
    vs. 2.99 font.
  • Rapid81
    #197592
    GMG-n Type:Ryder 3.62 ojró vs. 3.49$.
  • Rony94
    #197591
    A listából jó ha 3 játékkal játszottam. :D Pont a mai nap ötlött fel bennem hogy ki kéne már próbálni a StarCraft-ot, de most teli van a gép játékkal, úgyhogy jól megvagyok egyelőre. A Half-Life-ot imádom, lehet akármilyen primitív a játékmenete. *.*
  • Zóanagyvarázsló
    #197590
    Az '97-es.
  • DarkSector
    #197589
    Elhozod? adok egy Hitman Colection-t. :)
  • tomsolo
    #197588
    Tomb Raider 2 az nem?
    PS-en egyszerre jelent meg mind2 azért emlékszem rá
  • grebber
    #197587
    Egyedül a Hot Pursuitot vittem végig + a Half Life-ba belejátszottam!
    A többivel soha nem játszottam!
  • Zóanagyvarázsló
    #197586
    1998 a játéktörténelem egyik legerősebb éve, SENKINÉL nem lehet csoda, ha az év egyik legjobbját szórakoztatónak találja ma is.

    Ilyen játékok jelentek meg abban az évben (szigorúan a teljesség igénye nélkül):

    Baldur's Gate
    Banjo-Kazooie
    Battlezone
    Caesar III
    Commandos: Behind Enemy Lines
    Crash Bandicoot 3: Warped
    Fallout 2
    Grim Fandango
    Half-Life
    Heart of Darkness
    Legend of Zelda: Ocarina of Time, The
    Metal Gear Solid
    Might and Magic VI: The Mandate of Heaven
    Myth II: Soulblighter
    Need for Speed III: Hot Pursuit
    Oddworld: Abe's Exoddus
    Parasite Eve
    Resident Evil 2
    Sanitarium
    Sonic Adventure
    Spyro the Dragon
    StarCraft (+Brood War)
    Tomb Raider III
    Tom Clancy's Rainbow Six
    Thief: The Dark Project
  • Evoluti0N
    #197585
    Elmúlt éjfél és még mindig nem birok SP-t játszani. Mindjárt hisztizek.
  • grebber
    #197584
    Maradt még 2 Rise of Flight bundle akit érdekel írjon rám!
  • tomsolo
    #197583
    Majd meglátod... :)
  • grebber
    #197582
    Én BC-ért freebe hozhatnám de valami ütősre akarom elszórni majd az összeset!
  • DarkSector
    #197581
    Volt amazonon 5 dollár, ott se vettem meg! :D
  • Rony94
    #197580
    A Thief első részében most csináltam meg a katakombás részt. Először azt hittem hogy ez a steampunk és fantasy világ nagyon játék kárára fog menni (ergo, én az elejétől fogva azt hittem hogy ez a való világban játszódik, és mikor a bányákban találkoztam az első élőholttal, azt hittem mindjárt kib*szom az ablakon a játékot virtuálisan). Na de most megcsináltam ezt az élőholtakkal teli katakombás pályát és WOW. Kifejezetten tetszett. Megpróbáltam a lehető legjobban beleélni magam és eléggé jól szórakoztam. Akármerre néztem, zombikat láttam és tökre tehetetlen voltam (tudtommal csak szenteltvízzel lehet őket elpusztítani, a közelben meg nem nagyon találtam ilyet). Rohangáltam össze-visza, azt se tudtam hogy mi merre van, teljesen olyan volt mint egy labirintusban, a tájékozódásban még a térkép sem segített.

    Ez egy '98-as játék és így el tud szórakoztatni. Ez NÁLAM kész csoda. :D
  • grebber
    #197579
    Gamersgate:

    The Bureau: XCOM Declassified 5 font/7.5euro/7.5 dollár
  • DarkSector
    #197578
    szar a steam. :D
  • grebber
    #197577
    2016-ban jön a Dishonored 2: Darkness of Tyvia

    "A grafikus motort az id Tech 6 szolgáltatja"

    Várom az E3-at ahol remélem lesz ingame anyag is!

  • zorrobomber
    #197576
    A balanszról ennyi idő után nem akarok nyilatkozni(de most toltam végig a Fallout 3-at, és hát ott se izzadtam meg mégis elvitte a hátán a hangulat). QTE alatt a harc alatti dologra gondolunk? Mert akkor szerintem azzal az égvilágon semmi gond nincs. Kicsit Witcher 1-re hasonlít a mechanizmus.
  • tomsolo
    #197575
    Azért van pár :) pl. hogy unbalanced és a sok felesleges kör... és QTE.
  • Shep
    #197574
    Amúgy ezzel a DX The Fall-al játszott innen valaki, jó egyáltalán, vagy mobilon elmegy de PC-n ilyen gyermeteg valami lesz?
  • ratgab
    #197573
    Épp az imént néztem végig Angry Joe jelentését a játékról. Gyakorlatilag az egekig magasztalta és végül dobott rá egy 9/10-est (mert ugye mint tudjuk 10/10 nincs is...XD... Igazat megvallva pár apróságot talált csak ezért a -1 pont).
  • zorrobomber
    #197572
    Ja és bug eddig 0. Pár PC setting még elférne, de igazából nekem nem hiányzik konkrétan semmi.
  • Evoluti0N
    #197571
    Most utállak. :P
  • zorrobomber
    #197570
    Örülök hogy azt olvastam hogy az első 5 óra unalmas, mert eddig szerintem baromi jó, mi lesz akkor még később :) Meghálálja a figyelmet, mert sok vicces apróság van "elrejtve". Gegparádé.
  • DarkSector
    #197569
    de 6 dolcsiért? :D
  • DarkSector
    #197568
    Mint a huzat. :D
  • lalakov
    #197567
    Nekem megvan a Plants vs. Zombies és a teljes Anomaly sorozat. Ezeket simán tudom irányítani telefonon, egy FPS már kérdéses.
  • Botond #197566
    Feleségem hámpidámpinak hívja a humblibundlit. Mindig szól, hogy írt hámpidámpi! :D