311802
  • Shep
    #197645
    Azért a SW classic redux az nem rossz, meg a Duke sem, a többi viszont tényleg felejtős.
  • Moby
    #197644
    Tegnap nem értem rá. Ezek szerint hál'isten :)
  • wantonly
    #197643
    Ezt nevezhetjük egy nagy rakás nullának. "VHX" Drm. :)
  • Dzsini
    #197642
    Ó, tegnap sokkal gyermekibb volt a spoilervita :)
  • Moby
    #197641
    Nem, sajnos itt még vita sincs.
    Infamous SS-től nulla poszt kellett, hogy odáig jussunk, hogy ÉN miért vettem ps4-et, és hogy milyen a ps4, ésmeméghogy milyen emberek is azok, akik ps4-et vesznek
    Ríli? Ilyen gyermeki szinten toljátok itt is?
    Kár :(
  • Shep
    #197640
    Új
  • Dzsini
    #197639
    ... és mindezt csak azért, mert a Sony, a Nintendo vagy anno a Sega nem hozta nyilvánosságra, hogy valószínűleg az évek során hasonló nagyságrendű dollárt/yent/akármit tol bele egy kontroller fejlesztésébe, és ugyanúgy tele vannak házon belül kipróbált, majd elvetett tervekkel, amik sok-sok pénzbe kerültek.
  • Shep
    #197638
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez izgalmasabb, mint a spoiler vita, abba ne hagyjátok! :DDDDDDD
  • Moby
    #197637
    Te Tinman, nem hiszed el mennyire érdeklődési körömön kívül esik, hogy _BÁRKI_ vesz-e
    -ps4-et
    -xbox one-t
    -pc-t
    -marhalábszárat
    -randombármit.
    Kivételt képez ez alól minden olyan termék, amit a cégem, vagy az érdekeltségi köröm cégei állítanak elő :)
    Tehát ÉN biztos nem fogok sem neked, sem másnak szólni. Ez nem rólad szól, de ez nekem nem feladatom/érdekem.
    Engem továbbra is a játékok érdekelnek. Köpök rá min fut. Az egy irreleváns szükségszerűség, hogy a tartalomhoz jussak.
  • Tinman #197636
    Erre mivel vág vissza a Sony Def. Force?

    Na mivel?

    Hát azzal, hogy hány milkát költött az MS az X1 controller kifejlesztésére.

    Örök flamewar. Ki is szállok, inkább nézegetek meztelen csajokat.
  • Moby
    #197635
    De ettől még mindig tök független a téma.
    Infamous SS-ről volt szó, amit véletlenül ps4-re jön. Ha valakinek ez utóbbi a releváns a témában, az birkózzon meg magában a problémával, csak ha lehet engem ne vonjon már bele. Közöm nincs hozzá :)
  • Tinman #197634
    Utálkozni? A Steam-et azt gyakran utálom... napi gondjaim vannak vele, miközben Arty hangoztatja, hogy letéve tálcára és nem használva überfasza.

    Nem kérdés, számomra sem, hogy a PS4 a vonzóbb és anyagi helyzetem ellenére megtudtak volna győzni arról, hogy a föld alól is előteremtsem az árát, ha érdemes.

    Az ígéretek JÓK, de távoliak. Ha 50k lenne egy PS4, jelenleg akkor sem venném, mert az említett 3 db érdemes exclut kb. 2 hét alatt tolnám le lassú tempóba. Utána meg n+1 porfogó.

    Szóljatok, ha lesz rá Demon's Souls 2, The Last Guardian meg The Last of Us Def. Edition.
  • Botond #197633
    Igen, pont ezt a hülyeségcunamit próbáltam megakadályozni. Igen, van akinek tuti vétel volt day1. Ha kijött volna civ6 és csak x1re vagy csak ps4re, akkor nekem is ott figyelne a nappaliban az adott cucc, és leszarnám, hogy sony vagy microsoft, és benne lenne annyi játékidő, amennyivel az árat osztva filléres dolog lenne.

    De igen, igazad van, neked 7 platform mellé ennyiért 3-4 játékot pazarlás lenne.

    De ettől még se nem hülyeség venni, se nem hülyeség nem venni, csak más más élethelyzetben vannak az emberek pénz, idő, platform és játékellátottság szempontjából, és ezek kombinációjából az is kijöhet, hogy már tegnap is késő lett volna megvenni, meg az is, hogy 2 év múlva is korai lesz. Lendüljünk már ezen túl.
  • Sippie
    #197632
    a szétmálló joystick elég exkluzív
  • Moby
    #197631
    >hogy próbálják igazolni az emberek

    Nettó hülyeség. Soha nem próbáltam meg semmit igazolni. Minek? Kinek?
    Szerinted azért vettem, mert azt gondoltam, hogy sok játék lesz rá, vagy jó "befektetés"? Sajnos nem.
    Azért vettem mert megtehettem. Baj-e?
  • wantonly
    #197630
    Én is újrakezdnem időnként, már épp itt lenne az ideje egy HL2 újrajátszásnak. :)

    Az elsőhöz már nem lenne türelmem, de annak idején az alapjátékot, kiegészítőket többször is, és szinte minden megjelent valamire való modifikációt is kipróbáltam, végigvittem. A kedvencem a Point of View, zseniális.

    A HL2 módok annyira már nem izgatnak, kivéve egy-két nagyon jót. A Black Mesa remek lett!
  • Tinman #197629
    Bírom egyébként a nextgen vásárlókat, ahogy keservesen próbálják még saját maguknak is bizonygatni, hogy tuti buli volt Day1 beleugrani a malteres vödörbe.

    A vicc az, hogy egy autós játék rajongót abs. megértek, hogy X1-et vett, mert még egy látványos Ryse-t is beszákolhatott.

    A másik oldalon mi volt EXCLUSIVE launch title?

    Knack, Killzone Shadow Fail, Resogun?

    Instant buy
  • Botond #197628
    Mert konkrétan az xbox360 topikban is ettől kapok agyf*szt, hogy miután mindenki kifejtette, hogy kinek miért jó vagy nem jó most váltani, és mindkét félnek megvannak a saját okai, amik teljesen szubjektívek, egyéni élethelyzetek, és se pro se kontra nem mondanak semmit arról, hogy melyik a jobb platform jelenleg, na ezek tisztázása után is a kommentek 90%a arról szól, hogy de miért hülye aki vesz vagy nem vesz. Nem a gép miért jobb vagy nem jobb, annak még érintőlegesen lehetne minimális haszna. Nem, ki hülye, ki nem. Nagyon hasznos. :D
  • davidka003
    #197627
    Az a baj, hogy próbálják igazolni az emberek, hogy milyen tuti vétel volt 150k-ért az X1 vagy a PS4 de közben rajtuk kívül mindenki tudja, hogy ár/érték arányban a béka segge alatt van. Kifizet az ember 200k-t, hogy legyen is hozzá játék aztán ott rohad meg a konzol játék híján. Persze jön majd rá folyamatosan de akkor is kevés számomra a játék rá amiért érdemes tartani.
  • Moby
    #197626
    Miért is? Melyik része volt a kötekedés? A "hagoztatottan utálsz"?
    Tán nem utálod? Vagy nem hangoztatottan? :)
  • Dzsini
    #197625
    Így van, beszéljünk a spoilerekről :)
  • Tinman #197624
    Miért nekem címzed? Reagáltam egy feldobott labdára.
  • Botond #197623
    Hú, ne kezdjük itt is ezt. Pont elég az xbox360 topik, ahol a kommentek 1%-a se szól a 360ról, csak hogy az x1 így meg úgy, miközben van külön x1 topik... :D
  • Tinman #197622
    #197619-re ment ugye?
  • Moby
    #197621

    Ez ilyen agyatlan kötekedés, amit reméltem, hogy nem jellemzi a topikot.
    Bár a topikot talán nem is jellemzi...
  • Tinman #197620
    Nem kell igazolni a PS4 vásárolásod, elhiszem, hogy fasza
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    lesz, amikor végre lesz is rá valami értelmes, úgy cirka 2-3 éven belül.
  • Moby
    #197619
    Sokkoló. Megdöbbentő lenne, ha az lenne system seller, amit hangoztatottan utálsz.
  • Rony94
    #197618
    Jó szórakozást hozzá! :) Nagyon hangulatos játék, de ha engem kérdezel, szerintem jobb lett volna hanyagolni ezt a steampunk-fantasy világot.

    @Scooter
    A Half-Life 2-t (és kiegészítőit) vagy 6x játszottam már ki. Mondhatni már a kedvenc játékaim közé sorolhatók. A legutóbbi végigjátszásban VÉGRE sikerült megcsinálnom a törpés achievement-et. Ne tudd meg mennyit szenvedtem vele. :'D

    Az első részt eddig 2x játszottam ki. Tavaly azt terveztem, hogy kijátszom a két kiegészítőjét is, az Opposing Force-ot el is kezdtem, de a játék egy részénél (asszem a közepénél vagy a vége felé) egyszerűen elakadtam. Túl nehéz lett a játék. Egy olyan új ellenféllel találkoztam, ami seperc alatt leviszi a HP-mat, bezzeg beléjük több tárt kell lőni. Majd valamikor máskor újra megpróbálom. Talán ősszel, ekkor szoktam Half-Life maratont tartani, ezt igyekszem minden évben betartani, ennyire szeretem ezt a sorozatot. :)
  • Botond #197617
    Asszonynak is volt külön hotmailes vagy 2x, de mindkét alkalommal olyan gyakran és sokat használta, hogy ugyanígy megszűnt, azóta (10+ éve) feladta ezeket a próbálkozásokat. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197616
    Yahoo-t én is a regisztrálós helyekre használom. (Amazon is azzal fut)
    Arra havonta egyszer elég ránézni, és szeretem, hogy gyors és jól használható.
  • Dzsini
    #197615
    A Yahoo címem nekem is megvan, azt használom az ilyen feliratkozós helyekre (szórakoztató, hogy a Windows Live és a Skype regisztrációm is ott van), a többit meg más-más célokra (van hivatalos a valódi nevemmel, van általában beszélgetős, stb...)
  • IMYke2.0.0.0
    #197614
    3 évig = nem kóter volt, hanem betegség és albérlet.
  • IMYke2.0.0.0
    #197613
    Én most is Yahoo-s (is) vagyok.
    Hotmail-em is volt, évekig. De aztán, mikor 3 évig nem voltam internet közelében, az megszűnt.
  • IMYke2.0.0.0
    #197612
    Ja, és "Warhammer" Weekend.
  • Dzsini
    #197611
    Ez se rossz :)

    hotmailre sose regisztráltam, én anno Yahoos voltam :D
  • IMYke2.0.0.0
    #197610
    Gamersgate-en "Magicka" Weekend van.
  • Botond #197609
    Otthon egy email címünk van, amit még 20 évesen regisztráltam (több mint 15 éve :D), azt használjuk mindketten, azzal vagyok regisztrálva mindenhova, FB acc is közös emiatt, saját email cím az a céges.

    És azért látja, ha ír a hámpidámpi, mert éppen az iPadet nyomogatja és akkor beugrik, hogy írt vki a felső üzenet sávba. :)

    Közös emailcím hotmailes, szóval egyszerűbb volt xbox livera is felkeveredni. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #197608
    Nem kizárt ez sem :)
  • Tinman #197607
    Nekem is ez jutott eszembe :-D

    Párom FB accja van linkelve a PS3 accomhoz, így mindig szól, ha valami free kód vagy akció van :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #197606
    Ez számomra is jó hír, ugyanis én is elkezdtem a játékot már - én sem játszottam még életemben végig.