311802
  • TBTPumpa
    #197805
    Ha van időd, akkor most is előveheted. Most 50%-kkal több XP-t kapsz a kiegészítő megjelenéséig. Tehát, ha van félbehagyott karaktered, akkor azt most fel tudod húzni könnyedén 60-as szintre.
    Persze először Normál szinten kell szenvedned 1-2 órát, amíg az eddigi felszerelésed lecserélődik. A korábbi cuccok már semmit sem érnek, de legalább rendes a játék, hiszen baromi gyorsan adja a jobbnál jobb cuccokat. Csak az elején kell szenvedni egy picit. Utána lehet menni Hard/Expert fokozatra ahol +75, +100%-os Gold és XP bónusz van.
    Torment fokozaton ez 400%.
    Ha megvan a 60. szint, akkor mehet a Master fokozat is, de ott már inkább a Torment ajánlott. Ott van az igazi jóság dögivel. És maga a játék is a 60. szinten kezdődik, hisz ekkor jópár dolog válik elérhetővé és beindul a Paragon szinteződés is. Ekkor már lehet váltogatni a fejezetek és questek között, nem kell újra és újra végigjátszani az egész játékot.
    Paragonban az a jó, hogy egységes. Tehát mondjuk egy DH karakterrel húzod a Paragon szintet, akkor azt a többi karakter is megkapja. Ha készítesz egy új karaktert, akkor az is megkapja már az addig elért Paragon szintet (persze a Paragon pontok, csak a 60. szint után oszthatóak el). Azt viszont nem tudom, hogy a Paragon szint hol fejeződik be, láttam olyat, aki 120-as szinten volt. Szóval ott tuti nem 60 (70) a limit.
  • Rapid81
    #197804
    Amúgy kérdésedre válaszolva vagy usa VPN mögül vagy Opera Miniből kell regisztrálni és akkor dollárban kapod az árakat. Az új email címet meg Paypalon add hozzá, mert a GMG-s és PP-s emailnek egyeznie kell.
  • Rapid81
    #197803
    Ja, télleg. 1$ a különbség kupon után.
  • Rapid81
    #197802
    DNF - 720 HUF
    CoJ Gunslinger - 1440 HUF
  • Sippie
    #197801
    külön véve az alapjátékot és a DLC-t olcsóbb.

    #197740
  • Rapid81
    #197800
    Már csak 4 óra és még mindig csak 2 jelentkező:


    Mondjuk így nekik jó esélyük van.
  • grebber
    #197799
    Hm elég nehéz ez a Jesobel game!
    Azt gondoltam telefonos mivolta végett csak megyek azt gyakok azt semmi kihívás.
    A lószart ,elküldenek küldetésre egy medvét kell megölni.Össze potionom elfogyott rá és vagy 10 perc volt mire kinyírtam sok megidézett lény segítségével!
  • Rapid81
    #197798
    Euro Truck 2 Gold 9.5$ a 20% kuponnal.
  • tomsolo
    #197797
    Nincs most csere itemem, eldobáltam ami volt, a jelenlegi bundlek meg nem érdekeltek, de kösz az infot.
  • wantonly
    #197796
    Rochard - MM-ban 499Ft és van benne egy szép poszter.
  • wantonly
    #197795
    Köszi az infót, de ezt dobozosan veszem meg vagy sehogy. :)
  • Tinman #197794
    Ha nem fontos a doboz Trine 2 Complete + Game of Thrones RPG-t tudok adni, ha valamilyen cserében benne vagy.
  • tomsolo
    #197793
    Cdgalaxisnál még vannak jó itemek 1000Ft alatt, amikkel nem játszottam:

    Magicka Collection (mf)
    Of Orcs and Men
    Rochard
    R.U.S.E
    Trine 2 Gyűjtői Kiadás(+Trine1 kód)
    Trónok Harca
    Trónok Harca Eredet
    Split Second Velocity
  • SzirmosSzisza
    #197792
    Tycoon News - March 2014 Egész informatív videó.
  • Sippie
    #197791
    simán lesz 2k-ért is. 10 év múlva kb, ahogy most is lehet sc+bw-t kapni 2k-ért, meg diablo2+lod-ot ugyanennyiért :D
  • TBTPumpa
    #197790
    Diablo 3: Reaper of Souls (EU, Battle.net kulcs) - 8700 Ft

    Ugyanitt van Titanfall 9500 Ft-ért és Dark Souls 2 (Steam) 7300 Ft-ért.
  • IMYke2.0.0.0
    #197789
    "Watch Dogs: Felbontások és 8 fős multi

    Mostanában elég nagy figyelem övezi azt, hogy a next gen konzolokon melyik játék milyen felbontáson megy és hány fps-sel. Nos, ha egyelőre csak pletykaszinten is, de immár a Watch Dogsról is vannak infóink, amik nem túl meglepőek: PlayStation 4 1080p/30fps, Xbox One 900p/30fps. Ez a felbontásbeli különbség úgy néz ki kb. alap lesz a multiplatform címeknél. PC-n természetesen olyan felbontáson, és annyi fps-sel játszhatunk, amennyit bír a gépünk.

    Érdekesség még, hogy a játék kreatív rendezője megerősítette, hogy lesz 8 fős multi, amiben mindenki szabadon mászkálhat a városban és természetesen lesz mindenféle bundle is (PS3, PS4 pl.)."
  • wantonly
    #197788
    Korrektnek tűnik. Nálam menni fog, nem maximumon, de nem lesz gond.
  • IMYke2.0.0.0
    #197787
    Szolidnak szolid - ahogy a gépeim teljesítménye is, és fordítottan arányosan a koruk is. :(
  • Tinman #197786
    Pedig ez a rendszerigény rendkívül szolid.

  • IMYke2.0.0.0
    #197785
    "Dark Souls II"


    PC-s rendszerkövetelmények:

    Minimum / (Ajánlott):

    OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 / (Windows 7 SP1)
    Processzor: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz vagy Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz / (AMD A8-3870K 3.0 GHz vagy Intel Core i3-2100 3.10 GHz)
    Memória: 2 GB / (4 GB)
    VGA: NVIDIA GeForce 9600GT, ATI Radeon HD5870 / (NVIDIA GeForce GTX 465 vagy jobb, ATI Radeon HD6870 vagy jobb)
    HDD: 8 GB szabad hely / (dettó)
    Hangkártya: DirectX 9.0c kompatibilis vagy ennél jobb / (dettó)
    Hálózat: Internetkapcsolat kell az online játékhoz és a termék aktiválásához / (dettó)


    Szerintem, ezt már nem fogom mozgásban látni a monitoromon, kábé jó pár évig.
  • wantonly
    #197784
    Szerintem 2000-4000Ft sosem lesz! Vagy nagyon sokára. Aki akarja most vegye, mert ez már tényleg jó ár.

    Én nem bántam meg azt sem, hogy majdnem kétszer ennyit adtam érte, annak ellenére, hogy már nem játszok vele, mert sok más játék van ami már jobban vonz, ezt pedig elég volt egyszer-kétszer végigjátszani. Mert sok idő kellene hozzá és nem akarom már ezzel tölteni a fél életemet. Ha meglesz a kiegészítő újra előveszem.
  • TBTPumpa
    #197783
    Miért? Semmivel sem lesz jobb, vagy rosszabb a játék. Hisz ott már csak Rare cuccok vannak. Az igazi finomság a Legendary cucc, amikből most szép számmal esik. Eladni azokat AH-n úgysem tudod. Rare-t lehet még, de így több Goldot lehet szerezni (Mondjuk valamit cuccot el tudsz adni játékon belül 700 goldért, AH-n pedig 3-4000 aranyért). Úgyis drágaság van játékon belül is.
    Bár nagyon ezzel már-már nem is kell foglalkozni, hisz ez még csak 60. szint. És egy rakás új loot érkezik a kiegészítővel, 70.-es szintű cuccokig. Szóval ott már a 60-as szintű cuccok semmit sem fognak érni.

    + Act 5 is jön, amiről azt mondták, hogy kellően hosszú és változatos.
  • IMYke2.0.0.0
    #197782
    A Diablo 1-2-ben azt szerettem, hogy szabadon, mindenféle megkötések nélkül játszhattam - sem állandó net, sem az ezzel járó xopató DRM nem volt - és ha kedvem volt, akkor bizony egész nap, megszakítás nélkül mehetett.
    Most meg állandó net kell, és még az is ledobhat. Cserébe nem játszhatok vele otthon, akár hajnalig is...

    Sajnos, így nekem a 4.999 Ft-os Diablo 3 is drága lenne. Azért, remélem, egyszer már sikerül átlendülnöm ezen a rossz helyzeten, eljutni más, civilizáltabb helyre, és addigra meg is valósul az 1.999 Ft-os Diablo 3 álmom :)
  • ratgab
    #197781
    Akkor csak 18-a után gondolkodok a beszerzésén, mondjuk az a Crusader is jó lenne.
  • TBTPumpa
    #197780
    AH még van március 18.-ig. De nem is baj, hisz így legalább a fölösleges gönceimet el tudom adni jó áron.

    Lootrendszer és Nehézség is helyén van. + Érkezik az Adventure mód (új küldetésekkel, eventekkel és cumókkal) + Crusader kaszt.

    Valóban már csak egyetlen hátránya van, az az Online DRM. Viszont egyre népszerűbb ez a megoldás, mert így tuti nem lesz belőle WRZ változat (Darkspore, SimCity, Sims 4, NFS Rivals - ebből mondjuk van, de nem a legfrissebb verzió).
  • ratgab
    #197779
    És mi az oka ha szabad tudnom?

    AH-t eltörölték, drop rendszer állítólag már rendben van. Tblint szerint a nehézség is a helyén.

    Folyamatos onlány jelenlét a baj?
  • IMYke2.0.0.0
    #197778
    Nekem még nem vonzó - és tartok tőle, hogy akkor sem lenne az, ha nem lennének megélhetési gondjaim.
  • TBTPumpa
    #197777
    2K Super Bundle - ~14 000 Ft

    Tartalma:
    Bioshock Triple Pack,
    Borderlands 2 GOTY,
    Duke Nukem Forever,
    Sid Meier's Civilization V: The Complete Edition,
    Mafia II,
    The Darkness II,
    XCom: Enemy, Unknown,
    XCom: Enemy Within,
    The Bureau: XCOM Declassified,
    Spec Ops: The Line
  • ratgab
    #197776
    Ilyen áron már vonzó ajánlat. 4k körül meg már meg is rendelem azon nyomban mindenféle irónia és szarkazmus nélkül.
  • TBTPumpa
    #197775
    Hát, amennyi cucc érkezett most a játékba, ezért az árért bestbuy kategória.
    Rengeteg órát lehet beleölni és most már nem fölöslegesen. Rengeteg achievmenttel díjaz a játék, a Craft és a Lootrendszer is fantasztikus.
    Nameg a 8 darab nehézségi szint is növeli a játszhatóságot (Normal, Hard, Expert, Master, Torment 1, Torment 2, Torment 3, Torment 4).

    A régi klasszikus Normal, Nightmare, Hell és Inferno fokozatok eltűntek. Itt már a monszták már hozzád szinteződnek. Így van kihívás és esély finom cuccokra. Régebben ez ugye úgy ment, hogy mentél egy kisebb szintű területre és ott alacsony szintű szörnyek voltak. Szerencsére ez most megváltozott. Torment 1 szintnél én már vért izzadok, de ennek ellenére élvezetes. Főleg, amikor 50-60 monsztát terítek le egyszerre.
  • IMYke2.0.0.0
    #197774
    Köszönöm szépen!
    Én is megvásároltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #197773
    Tinman írta, hogy betanulható...
  • IMYke2.0.0.0
    #197772
    1999 Ft-nál is elgondolkodnék kicsit :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197771
    wantonly (197729): Köszönöm szépen. :) Csorbítandó az érdemem: ugye ez Easy fokozat volt. Azért is szúrtam a statisztikát (197716), hogy látható legyen, mennyire hullámzóan voltam béna még így is.
    Az utolsó pályán a főellenfélig viszont szinte hasítottam, mert már összpontosítás nélkül is átlátható volt a felépítése, és csak a harc során hullottam el kb. 12-20 alkalommal. Ahogy írod, betanulható, hogyan fektethető ki [nem spoiler, hiszen az egész játék koncepciója erre épül: a karakter-váltogatás létfontosságú, ugye].

    Tinman (197730): Meg tudom érteni, illetve el tudom képzelni. Eredeti állapotában, és Normalon nem lehetett egyszerű. A videódat is láttam annak idején.
    A Bagolylord előtt a kis extra pályákat még lenyomom, meg talán még a Normalt is. A Bagolylordot meghagyom marcipándísznek. :)

    Sippie (197750): Én vásároltam már ott kártyával is, és PayPal-lel is, és természetesen, brazil címmel - mással nem is lehetséges.

    arty (197751): Köszönöm :) A STEAM kliens szerint 21 óra, a Raptr szerint 21 óra és 11 perc alatt. Szerintem, ez se nem igazán hosszú, se nem igazán rövid - Tinman ugye 36 óra alatt végzett a teljes játékkal, Normal szinten, könnyítés előtt.

    Tinman (197754): A Star Trek téma - Nekem egyetlen szereplő sem volt unszimpatikus igazán, mert láttam, éreztem, hogy a kaarkterüknek ilyennek kell lennie ahhoz, hogy érezelmet csikarjanak ki a televízó előttö ülőkből.
    Általánosan, spoiler nélkül elmondhatom, hogy szerettem azt, amikor a karakterek kiléptek a saját szakterületükről, megszokott környezetükből [de azt amúgy az ÖSSZES Star Trek-sorozatban, filmben imádtam. A Deep Space 9 ezen a téren verhetetlen marad, örökre - a holoszoba minden igazi sci-fi rajongó vágyálma].

    ratgab (197766): A Star Trek téma (vol. 2) - A Voyagert másért szeretjük [nem, nem csak a női karakterek miatt!], és most nem írom le, de a Deep Space 9 otthagyja az árnyékban az összeset, hogy az ember csak les.
    Ha valaki látta az újkori Battlestar Galacticát, akkor el tudja képzelni, miért jó a Voyager - olyan ellenféllel (ellenfelekkel) szembenézni, akik reálisan egy csettintéssel bárhol és bármikor a másvilágra küldhetnek... s bizony, ez nagyon jóvá teszi a sorozatot (mindkettőt, amúgy - tehát a BSG-t is, és a ST:V-t is).
    Az Enterprise-t is szerettem, míg más Trekkerek nagyrészt nem, mert... spoiler lenne... a lényeg, hogy végül mégis csak a Star Trek Kánon része lett, és ez nekünk jó.
  • TBTPumpa
    #197770
    Diablo 3 - 5999 Ft (dobozos verzió)
  • Tinman #197769
    Dehogy :-)

    Csak válaszoltam a hírre.
  • lalakov
    #197768
    Ne a hírhozót lődd le. :-D
  • ratgab
    #197767
    Nem tudom te hogy vagy vele de én eddig az összes GetLoaded-en csak röhögni tudtam. Ezeknél sokkal jobb ajánlatokat találunk néha még Steamen is, Amazonon meg aztán még inkább.
  • ratgab
    #197766
    Voyager mérföldekkel jobb lesz, ahogy DS9 is az lesz (utóbbinak az első évada nyögvenyelős, de utána úgy beindul, mint az állat!)

    De a Voyager-t nálam soha egy ST sorozat se tudta még csak kibillenteni a legjobbak közül. DS9 jutott hozzá a legközelebb.

    Enterprise csak azért nem mert eléggé alternatív a lore benne.