311802
  • Tinman #197765
    Ez valami irónia?

    90%-ban bundle játékok 3 db. 22 Euros beugró áron? Aranyos.
  • lalakov
    #197764
    Get Loaded
  • Rapid81
    #197763
    300 Forintért tuti fognak nemzetközi hívást kezdeményezni...
  • Tinman #197762
    G2a.com

    Ekkora egy szeméthalmot... ez hihetetlen!

    3x indítottam el egy szaros 0.99 euros Thief DLC vásárlást.

    2x visszadobott azzal, hogy tranzakciós/ismeretlen probléma, DE A pénzt levette 28(!) napon belül kapom vissza a pénzt, nyilván volt a kártyámon pénz -.-


    3. sikerült, de kérték, hogy írjam be a telefonszámom(!) és várjak 10 percet, mert lehet, hogy hívnak!

    Nem hívtak, megkaptam a szaros DLC-t.

    Egy kb. 30 mp-es vásárlásból csináltak 30 percest. Tróger, mocsok, szar, balfasz banda, remélem megpusztulnak.
  • TBTPumpa
    #197761
    Köszi. Amúgy én is azt várom, hogy valahol olcsó legyen már a játék.
  • Rapid81
    #197760
    Én már vettem. Paypallal.
  • Rony94
    #197759
    Köszöntem szépen!
  • grebber
    #197758
    Öröm ilyen hírekre hazaérni:

    Úton a The Last of Us-mozifilm.

    Mobiljáték készül a The Walking Dead alapján
  • DarkSector
    #197757
    Basszus nekem nem jött e-mail...:D
  • Tinman #197756
    #197539
  • DarkSector
    #197755
    Ti megkaptátok a spec ops-ot? :)
    Gamefly-tól?
  • Tinman #197754
    Star Trek

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    ST: TNG S07 utolsó évad utolsó záró dupla epizódja méltó volt a ST névre. Le a kalappal!

    Akkor most megnézem a kihagyott animációs részeket + TNG-s mozifilmeket. Kemény, hogy kb. tavaly tél eleje óta nem nagyon nézek mást és még sehol se tartok az ST univerzumba ^^

    1-2 gondolatot azért hadd mondjak TNG-ről:

    - "Picar" karaktere és színész képességei vitathatatlanok, végig nagyon jól tolta

    - Menyétarcú "Beverly Crusher" kizárólag azokban az epizódokban volt természetes és hihető, ahol nem elsősorban, mint doki, hanem mint szerelmes nő szerepelt. Az összes többiben a napba tudtam volna lőni, olyan hiteltelen volt, főleg a ST:TOS McCoy dokija után.

    - Tasha halála a legjobb, ami a ST-el történhetett. NDK-s vízilabdázónő karakter ebben az univerzumban? Vicc.
    Felültem az ágyban és 20 mp-ig ezt ismételgettem, miközben gyászolták: "Igen! IGEN! IGEN! Már csak te maradtál Beverly patkány!"
    Borzalmas színész volt... biztonsági főtisztként, meg egyenesen vérlázító. Worf sokkal tutibb volt, ezt azért belátták hamar a készítők is szerencsére.

    - Többiek elég rendben voltak. Worf, Riker, Diana, Laforge, Data, abs. fejlődtek a karaktereik és a színészi képességeik is.
    Laforge-ot és Data-t elég hamar megkedveltem és végig kedvencek is maradtak. Data-val volt pár keményen elgondolkodtatós rész. Diana anyja egy ideig vicces volt, aztán az utolsó "elsüllyedtem a gondolataimban, mert meghalt ötvenhatba a szaros kölyköm" style az elég bicskanyitogató volt. Majd ha valami fos barátok köztre vágyom szólok.

    Spock is feltűnt 1-2 részben + az apja is + mozifilmekben, no meg Kirk is. Szerettem én a régi gárdát, de a rothadó fogú Scotty az sose volt szimpi. Laforge elverte. Kirk elég jó karakter WS jól tolta, de Picar SOKKAL hitelesebb (köszi, nem kérek epic facepalm ST meme-et :-)

    Spock-ról még annyit, hogy mindenhol elképesztő hiteles volt. Az új Spock a két ST mozifilmben nekem rémesen kevés, árnyéka sem a réginek.

    Zárásként még csak annyit, hogy a TNG félelmetes mennyiségű sci-fi témát boncolgatott, nagy kár, hogy sokszor látszott, hogy nincs elég cash többet és jobbat mutatni.

  • arty
    #197753
    NFS Rivals Koenigsegg One DLC - FREE

    hiába nincs meg a játék, előre is bezsákolható, aztán majd ha amazonon 5$ lesz ez a ... "csoda", akkor be lehet rá ruházni és élesedik a segg :))

    (hála: maddionmax / ph! )
  • arty
    #197752
    elvben a normal maradt ugyan az, csak az easy mód lett a könnyítés (pécén, mert konzolon nincs easy patch)
    de nem is baj, így legalább örökre összevethetők maradnak az eredmények! :)
  • arty
    #197751
    ez durván hamar meglett :( :)))

    grat!
  • Sippie
    #197750
    Vásárolt már valaki a nuuvem-ről? Próbálkoztam, de valami brazil adóazonosítót is akar kérni. Nézik a bankkártya eredetét?
  • DarkSector
    #197749
    Még a táblázatait is táblázatokban vezeti. :D
  • Sippie
    #197748
    csak akkor szarabb váltani, ha trófeavadász vagy, és zavar hogy nem egy accodon van minden amit elértél :D meg ha sok friended van az egyiken, amin multizni szoktál, akkor is zavaró lehet, hogy játékoknál váltani kell, és addolni kell őket újra.
    Magyar store-ból csak akcióknál éri meg vásárolni, horribilis árak vannak néha, mint az 576, media markt, auchan helyeken :D
    vagy jatekaim.hu-n nézegethetsz használtakat.
  • w77d
    #197747
    hát... végülis az sem járhatatlan út, ha az amcsiból vásárolt gameket az amcsi accon használom. Pár másodperc váltani accok között. Az viszont nem mindegy, hogy így 8 ezer ft-ért vettem azt a Fifa 14-et, amit a magyar store 22 ezerért akart rámsózni...
  • Sippie
    #197746
    bármelyik accon lehet játszani, viszont ha DLC-t akarsz hozzá venni, akkor csak amcsit fogad el.
    Régiózár amúgy azóta van, hogy kijött a PS3, ha van dobozos játékod a doboz hátulján találsz egy kis ikont egy behálózott földgömbbel, és 2-es számmal. Az jelenti hogy európai játék, ha 1-es, akkor amcsi de az pl a doboz oldalán van (a többit nem tudom). Elvileg viszont bármely típusú ps3-on elfutnak a játékok, de a letölthető tartalmaknál figyelni kell, hogy ne rossz régiósat vegyen hozzá az ember, mert akkor megy a levesbe. Na meg a DLC-k lehet hogy accounthoz kötöttek, az a szarabb eset, mert akkor csak azon az accon tudod elérni a plussz tartalmat, jelen esetben azt amit nem használnál.
  • w77d
    #197745
    SIKER! már tölti is le! :) tehát ha letöltöttem, akkor kiléphetek ebből a kamu acc-ból és játszhatok a normál magyar accomon is, vagy a Fifa14 mostantól csak az amcsi kamu accomon lesz?
  • Sippie
    #197744
    biztos hogy menni fog, csak arra figyelj hogy ne totál idétlen amcsi felhasználót csinálj, mivel a jövőben is ezen az acc-on lesz a játék. ha ps3-at cserélsz, vagy bármire kelleni fog később, ugyanazt az acc-ot kell használnod, szóval normális emailt, és jelszót adj meg, amit meg is jegyzel :D
  • w77d
    #197743
    amcsi.. megpróbálom ezt amit írtál, remélem sikerül
  • Sippie
    #197742
    nem lehetséges, hanem biztos hogy van lokalizáció. Milyen amazonon vetted a kódot, Amcsi, vagy Angol? Mert akkor olyan store-on kell aktiválnod. De fogod tudni aktiválni, simán csinálsz egy másik felhasználót a PS3-on, és hozzárendelsz egy másik országbeli store-t, ott aktiválod, és játszhatod az eredeti accountodon.
  • w77d
    #197741
    gyerekek amazonon vettem egy fifa 14 ps3 kódot, de beaktiválni nem tudom, mert azt írja, hogy hibás vagy már nem érvényes... Lehetséges, hogy a PS is ilyen lokalizációs szarságba ütközik és soha nem is fogom tudni aktiválni a cuccot?
  • Sippie
    #197740
    Egy kis blama a GMG-nél ?

    Truck simulator akciók vannak, az euro truck simulator 2-re 75% a kiegre 66% a goldra szintén 66% akció van. De ha külön veszi meg az ember a játékot, és a kieget, akkor 6,45-re jön ki, a gold viszont 6,79 :D

    Tudja valaki hogy lehet itt átállítani dollára fontról a vásárlást?
  • Rony94
    #197739
    Mindjárt kijátszom a Mortyr 2093-1944-et. Már a jövőben vagyok, csak ott elég kevés a lőszer. Nem olyan rossz ez egyébként (tisztában vagyok vele hogy a játékpartizán se mondta kifejezetten rossznak), vannak benne jó dolgok, a fegyvereket kidolgozottsága pl egész jó. Egyedül az irányítással van bajom. '99-es játékban ez már gáz. A Half-Life-ban szinte tökéletes az irányítás, pedig az '98-as.
  • arty
    #197738
    hirtelenjében, postán a mobilról ennyire voltam hitelesítve :)

    itthon, láltva a steam profilom és a konzolos játékaim dobozát könnyebb volna ;)
  • arty
    #197737
    azt esetleg Te mondhatod, tőlem nem lett volna korrekt - úgy könnyű volt imádnom, hogy az elődöket nem ismertem :)
  • wantonly
    #197736
    Yes, Sir!
  • wantonly
    #197735
    Now Available Free To Play in Steam Early Access - HAWKEN
  • Scooter
    #197734
    A stratégiákra pont nem. Én még egyet se untam meg ami tetszett. Nekem az a kedvenc stílusom. Az FPS-eket hamarabb sikerül megunnom.
  • Tinman #197733
  • wantonly
    #197732
    Az első kettő hullám már csukott szemmel is megy, utána bekeményít és mindig elbénázom.
  • Tinman #197731
    Nem vészes pedig. Normalon talán 10-20 között próbálkoztam vele, mire megfeküdt, elég jól tanulható az a boss.
  • Tinman #197730
    Hogy egészen őszinte legyek, normalon én belefáradtam már a final boss-ba... mikor végre lenyomtam már örülni se tudtam neki. Lepergett a credits, azonnal shiftdelpurgekickban. Semmi katarzis nem volt. :-/

    Owlerlordnak normalon állj neki... sima ügy lesz, könnyed, jópofa, csíptem azt is, csak rövidke :-)
  • wantonly
    #197729
    Gratula! Ügyesebb vagy, mint én! Nem tudom, hogy a normál miatt-e, de én nagyon bénának érzem magam.

    Ha megpusztulok sem tudod túljutni az Octopus-on. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #197728
    Nem győzök hálás lenni a giftért. Az ÖSSZES többi ajándék játékomat végig akarom játszani még ebben az életben.
    Azért még így Easy-n is jó érzés volt nyerni a gonosz ellen.
    El tudom képzelni, Neked mekkora adrenalin, és megkönnyebbülés volt [ismerve a háttértörténetet] az akkori állapotú játék legyűrése.

    Természetesen, majd beszámolok a Normal végén is :)
  • Tinman #197727
    Normal final lvl-ről nekem is van fent videóm, de én pont a halálozást magyarázom. Nyilván megoldható, nekem is sikerült, de erősen úgy rémlik, hogy a normal final boss harcon is könnyítettek már. Ha tényleg elviszed odáig, pls. nézd majd meg az én kínlódásom és tény igazságot :-)

    Ja és életem legjobb giftelése, sok ilyen kéne :-)
  • Evoluti0N
    #197726
    Kár, hogy nincs benne 3 játékos co-op.