311802
  • TBTPumpa
    #197845
    Legalább tudjuk, hogy a Batman: Arkham Knight kártyás lesz.

    Árat még nem mertek írni.
  • Rapid81
    #197844
    Ez a játék nekem kell! AZONNAL! Most! Akaroooom! Akár duplájáért is.

  • TBTPumpa
    #197843
    Bocs, nem 400%, hanem 1600%.
    Eléggé beteg a Torment 4.
  • Rapid81
    #197842
    És 20 órával állították odébb? Egy napi ajánlat 48 órás. A L4D2 nem 4 órája akciós, hanem tegnap este 7 óta. Ezért írtam, hogy sehogy sem jön ki.
  • Tinman #197841
    Nagyon rossz értékeléseket kap... mit kezdenél vele, szinte csak jobb játékod van?

    Critics score: 18/100 User Score: 2.5/10
  • tomsolo
    #197840
    900 Ft
  • grebber
    #197839
    ÁÁÁ most nézem csak Alice is -75% csak 4.99.
    Köcsög Dishonored Gotyra kell a kártyapénz :(
    Állítom mire megint összejön az 5 euro kártáyból az Alice-re soha nem árazzák le többet
  • Botond #197838
    Most volt ott óra átállítás?
  • IMYke2.0.0.0
    #197837
    Hogy kellene :)
  • tomsolo
    #197836
    Mi a baj vele?
  • Rapid81
    #197835
    Offer ends in 44 hours. Ez érdekes. Sehogy sem jön ki...
  • tomsolo
    #197834
    Pár Desura kulcs - ilyen JRPG félék:

    (lehet, hogy volt már de nem hiszem, én is csak vettem észre őket)

    Millennium - A New Hope
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4QA3U-M3NIZ-AAW1T-AQ4KV-VPK8T


    Laxius Force

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4PNKK-37BEZ-GY3VN-9UV6M-5SXJG

  • Botond #197833
    Nem vált a napi ajánlat? :O
  • Rapid81
    #197832
    Tinmannak gratulálok a Montague's Mounthoz!
  • Rapid81
    #197831
    Gateways 1$
  • TBTPumpa
    #197830
    6 millió példány kelt el a Tomb Raider-ből (Definitive Edition-nal együtt)
  • TBTPumpa
    #197829
    Kellemes időtöltést hozzá!
    Az aktuális újításokkal már meglesz a kellő kihívás, tartalom / jutalmazás.
  • tomsolo
    #197828
    Van egy ilyenem, drm(steam) mentesen:

    http://store.steampowered.com/app/277110/

    Valamelyik bundleból maradt, egy sima letöltős linket ad.
  • IMYke2.0.0.0
    #197827
    Kellett megnéznem megint... :=(

    Realms of Arkania: Blade of Destiny
  • bon
    #197826
    Be is rendeltem egyett.
  • Rapid81
    #197825
    Nem szóltam. :)
  • Rapid81
    #197824
    Akciós ez most valahol?
  • tomsolo
    #197823
    Na egy pici SP: Truth of Stick értékelés tőlem:

    Megéri-e megvenni? Igen, ha majd akciós lesz (ex. ha SP rajongó vagy mert akkor előbb is).

    Rpg játék-e? Nem, csak hasonlít rá(paródiája).

    Ha mint szimpla kalandjáték játsszuk teljesen élvezhető darab lett, - jó pár idióta casual gamer megoldással - de végeredményben olyan mint egy több részes SP epizód, jók a poénok, viccesen undorító a sztori, jó a voice over és még a minimál grafika is jó - párszor el is gondolkodtam kell-e ennél több egy JÓ játékhoz annyira bele lehet merülni(erre rá is tesznek egy majd lapáttal, aki játszik vele tudja miért).

    Viszont, SP elemek nélkül ez a játék 4 pontot se érne el. Imho az Obsidianban már akkor csalódtam mikor megjelent a Fallout Las Vegas, így a játék negatívumai mind hozzá köthetők. Hatalmas potenciál van a stuffban, amit nem használtak ki - ill elcsesztek, mondom ezt úgy hogy alig tudtam letenni de így csak egy jó játék lett nem pedig a JÁTÉK.

    Pedig lehetett volna.

    Btw: QTE az ördöngtől vanik, hogy rohadna el aki kitalálta.
  • Sir Quno Jedi
    #197822
    The Cat Lady

    Tyűhh, na itt kezdődik valahol az interaktív point and click kalandjáték. Nagyon sötét, nagyon durva. Nem kell hozzá 100M dolláros engine, csak művészek, jók. Mmmm...

    Igaz nekem csak a good ending jött ki, nem a best, mer sikerült beszopnom a az elejefelé, dehá ezvan. Így sem rossz, sőt így korrektebb szvsz.

    Na ez megéri az árát, pontozni sem merném.
  • Sir Quno Jedi
    #197821
    The Cat Lady

    Tyűhh, na itt kezdődik valahol az interaktív point and click kalandjáték. Nagyon sötét, nagyon durva. Nem kell hozzá 100M dolláros engine, csak művészek, jók. Mmmm...

    Igaz nekem csak a good ending jött ki, nem a best, mer sikerült beszopnom a az elejefelé, dehá ezvan. Így sem rossz, sőt így korrektebb szvsz.

    Na ez megéri az árát, pontozni sem merném.
  • Shep
    #197820
    Azért elég sokat tud dobni rajtuk, meg mint írtam 3DS konverziótól nem kell csodát várni.
  • tomsolo
    #197819
    Sweet FX sem menti meg a lowres textúrákat - vicces, hogy van 3 féle beállítás is van, a legnagyobb meg is felel kb az FC3 low beállításánák.

    :D
  • grebber
    #197818
    Valaki játszik vele, vagy ne adj isten akad olyan aki végigvitte az Iesabel játékot?
  • Shep
    #197817
    Kézinkonzolról portolták, ahhoz képest szerintem rendben volt a graf, persze csakis sweetfx-el :)
  • tomsolo
    #197816
    RE Relavations fájdalmasan szar eddig. Az írányítás sokat javult - értsd végre használható - a sztori bénaság, grafika meg viccess (kb mintha egy 2007-es játékkal játszanék) 64x64 pixeles textúra felett állok éppen és ez a task: Inspect the corpse. Kinézetre egy eperhab felett állunk elgondolkodva.
  • tomsolo
    #197815
    Nem RPG, hanem amolyan "egyszer játszós" adventure játék, rpg szerű elemekkel ami rövid.
  • Evoluti0N
    #197814
    Hát, olyan, mint egy JRPG. Mondom ezt a "nagy" JRPG múlttal a hátam mögött. (Ni No Kuni )
  • Tinman #197813
    Semmi köze a japánokhoz. A Sudeki sem jRPG :-)
  • Dzsini
    #197812
    tehát JRPG :)
  • Evoluti0N
    #197811
    Jah, tényleg. Most kapcsolok.
  • Evoluti0N
    #197810
    RPG. Úgy nem RPG, hogy nincsenek választási lehetőségek. Legalábbis eddig nem voltak és ráadásul nem is beszél a főhős, aki egy általunk generált karakter. Azonban vannak főküldik, mellékküldik, kasztok, loot, felszerelés, fejlődés, különböző negatív és pozitív buffok, szabadon bejártható város, körökre osztott harcrendszer, csapattársak, stb.. A sztori, a hangulat, a helyszínek, minden hozza a szokásos South Park stílust.
  • Shep
    #197809
    A kedvenced, RPG :)
  • Rapid81
    #197808
    Milyen stílus? Mert én videókból nem nézem ki. RPG? Point&Click vagy micsoda?
  • Evoluti0N
    #197807
    5 óra után azt mondom, hogy juhéj! Ez a South Park játék megérte az árát. Minden rajongónak kötelező. Azonban olyanoknak nem ajánlom, akik nem nézik a sorozatot, mert egyértelműen a fanoknak készült.
  • Sippie
    #197806
    megoldódott azóta, regeltem amcsi vpn-ről, és dollárban vannak az árak. Viszont magyar címet adtam meg, magyar bankkártyával, és ugyanúgy maradt a dollár. Így a 20%-os kupont is lehetett aktiválni, míg fontban nem érte el a 10-et, így azzal 2400 lett volna 1900 helyett :)