311802
  • Evoluti0N
    #197925
    Emberek, ez a Shadow of The Colossus mekkora királyság már. Eddig inkább a sarokba bújva hallgattam, mert az ICO nem igazán jött be, szerintem nagyon egy túlértékelt játék és féltem, hogy a fanok leveszik a fejemet :D, de ez a SoTC, ez kárpótolt mindenért.
  • Zóanagyvarázsló
    #197924
    Bottal se piszkálnám a játszhatatlan hírlő remake-et. Az eredeti viszont igencsak jó, ha át tudsz szellemülni. Nagyon oldschool, számos ma már vállalhatatlan értelemben is. Nem ajánlanám neked azt sem, másfelé keresgélj inkább.
  • TBTPumpa
    #197923
    Akkor javaslom nézd meg újra. Mikor legutoljára megnéztem (már BD-n) más értelmet nyert számomra. Egy akkora fantasztikus dialógussorozat van Simba és az apja között, amit azóta rengeteg rajzfilmben nem láttam (elgondolkodtató és rávilágítás a halál utáni létre). Komolyan, majdnem lehidaltam tőle, mikor leesett, hogy ezek miről is beszélgetnek és ez egy Gyermekeknek szánt rajzfilm. Nameg a végén, amikor Simba és a Majom beszélget. Gyerek szemmel másképp láttam a filmet és így idősebb fejjel egész más élményt nyújtott. Nem mellesleg a zene is fantasztikus és számomra mindig is a rajzolt mese marad az igazi mese.
    Nem mellesleg annyi és ilyen idegesítő dalok sincsenek benne, mint az újabb Disney mesékben.

    Pedig sokak szerint a legjobb Disney mű, ezt még a Disney is "megerősítette", hiszen rákontrázott egy második és harmadik résszel, idétlen sorozatokkal, amikkel csak az első részt sikerült megalázni.
  • DarkSector
    #197922
    :D

    Egy Max Payne 3 GOTY csomag elfér kényelmesen az audio részlegben. :D
  • Fpocok
    #197921
    Istenem, mekkora balfaszok!
  • DarkSector
    #197920
    Az egyik legjobb ha nem is a legjobb.
  • arty
    #197919
    aranyhaj nekem utóbbi idők egyik kedvence :) (moziban, 3D-ben láttam először, aztán itthon is megnéztük, ill a kölök is még párszor - ilyenkor fél szemmel magam is követem :)) )
  • IMYke2.0.0.0
    #197918
    Ja, és mielőtt az ilyen-olyan oldalak pontozásával jönne bárki is: akár a játékok esetében - az egész szubjektív.
  • IMYke2.0.0.0
    #197917
    Flame nélkül:

    Nem gondolhatod komolyan, hogy az Oroszlánkirály a legjobb filmje a Disney-nek...
  • Shep
    #197916
    ??????????????????????????????????????????
  • TBTPumpa
    #197915
    Nem kell hasra esni tőle. A CGI-k és Pixar filmek korában ez már kötelező szint. Teljesen olyan beütése van, mint az Aranyhajnak. Az rendben, hogy a készítők ugyanazok, de nem igaz, hogy ragaszkodni kell azokhoz a karakterekhez. Amúgy pedig a Disney már az Oroszlánkirály óta nem alkotott jó rajzfilmet/mesét. Voltak próbálkozások több-kevesebb sikerrel, de az a Disney legjobb filmje.
  • DarkSector
    #197914
    Hát pofám szakad.
  • DarkSector
    #197913
    Tudod én azt nem értem Xboxon nem kell ennyi nyelv? Ott többen tudnak angolul vagy mi?
  • Shep
    #197912
    Én meg azt utálom, hogy már mindegyik ilyen szar 3D-s, én a régi rajzoltakat szeretem.
  • IMYke2.0.0.0
    #197911
    Miután megnéztétek a filmet, utána lesd meg ezt a videót is...
  • IMYke2.0.0.0
    #197910
    Szerencsére, egy kézen meg lehet számolni a dalokat (nem musical), és amik elhangzanak, azok jók is.
    Elsa dalát 131 millió alkalommal nézték meg, 3 hónap alatt - és felnőttek is kommentelték, hogy az egyik (ha nem a) legjobb amióta a Disney megújult.
  • arty
    #197909
    ea
  • arty
    #197908
    gyermekkel lehet egyszer megnézném, csak úúútálom, h minden diznimese tele van kornyikálással :/

    akkor inkább nem kattintok :D
  • lostprophet
    #197907
    Egy haverommal készített "művünk" még 2006-ból :D
    Anisándrix
  • IMYke2.0.0.0
    #197906
    Ha netes módon profán és ironikus akarok lenni: ezek szerint a titán-robotok majd több nyelven is fel tudnak robbanni...

    //TUDOM, hogy a játékbeli (nem túl sok) karakter hangja kapott szinkronokat... és legalább 8 nyelven.
  • DarkSector
    #197905
    Bocs ha volt már, ezen beszarok, gondolom szinte minden játékban ez van. :D

    "Titanfall - ezért foglal több helyet PC-n, mint Xbox One-on

    Egy kicsit meghökkentünk, amikor kiderült, hogy a Titanfall Xbox One-on harmadannyi helyet foglal, mint PC-n. Mostmár tudjuk az okát.
    Egy hét sincsen már a Titanfall megjelenéséig, és lassan már mindent tudunk a Respawn játékáról.
    Egy Reddit felhasználó, Sneakysaf információja alapján a Titanfall 16,39 GB tárhelyet foglal el Xbox One-on, a közösségi menedzser, Abbie Heppe szerint a telepitő csomag pedig nagyjából 20 GB-os lesz. Ezzel szemben a PC-s változat 21 Gb-os telepítője 49,9 GB tárhelytől szabadítja majd meg a játékosok merevlemezét, így az Xbox One tulajdonosok gyakorlatilag harmadannyi helyet vesztenek majd, mint a PC-s felhasználók.


    Nemrég megtudtuk a hatalmas különbség okát is: Gone Gonzo, a The Escapist egyik fórumozója felfedezte, hogy a játék PC-n 35 GB-nyi hanganyagot csomagol még ki a telepítés után, mivel ez a csomag az összes nyelvi fájlt tartalmazza. Maga a procedúra is elvesz pár értékes órát az életünkből.
    Reméljük a fejlesztők már dolgoznak a megoldáson, és egy későbbi verziónál már lehet majd nyelvet választani a telepítés előtt. Legalább megnyugodhatunk, hogy a hatalmas méretbeli különbség nem minőségbeli eltérést takar."

  • IMYke2.0.0.0
    #197904
    Az egyik poén-gyűjtemény DVD-re még 2002-ben fel is került pár epizód, az akkori eredeti forrásból (ami már akkor pár éve működött):

    Kép:
  • IMYke2.0.0.0
    #197903
    Köszi!
  • Dzsini
    #197902
    itt a (nagyjából) teljes sorozat
  • IMYke2.0.0.0
    #197901
    Emlékeztető videó
  • Dzsini
    #197900
    Zseniális játék, gondolkodós, portálos, fejvakargatós, sohanemfogokrájönnihogykellmegcsinálni érzést hozós :)

    (2 dollárért jár hozzá a Shuggy is, az se rossz ám)
  • IMYke2.0.0.0
    #197899
    Gondolom, senki sem emlékszik az eredeti kitalálóra, aki flashként készítette el a törétneteit, még a 90-es években.

    Valószínűleg, sokan inkább erre fognak emlékezni, amikor a pálcika figurák harcáról van szó:
    WTF Is... - One Finger Death Punch ?
  • Moby
    #197898
    Valóban nem. Sajnos :(
  • IMYke2.0.0.0
    #197897
    A 60 FPS-hez bizony géperő kell [a programozók részéről meg több munka, több idő - amit a cégek nem engednek meg], mind a konzolok, mind a PC-k részéről.
    Szerintem (!), a következő generációs konzolok fognak már natívan 60 FPS-sel futni.
    A mostaniak csak az 5-8 éves ciklusuk végére kapnak olyan címeket, amik esetében már nem lesz sírás a nem-meglévő 60 FPS miatt - hiszen, a programozók beletanulnak, jön pár új eljárás, és kisajtolnak mindent, amit csak lehet ezekből a középkategóriás hardverekből.

    Szóval, szabvány nem lesz egyhamar. Szerintem (!).
  • Moby
    #197896
    A fix60 nem csak a szemnek jó, de nagyon jót tesz a reszponzivitásnak, ami nagyon jót tesz a játszhatóságnak, ami akciójátéknál fontos. És ha ezt indokolatlanul nem sikerül megvalósítani, az azért bosszantó.
    Igazából iparági szabvánnyá kéne váljon a 60fps.
  • Shep
    #197895
    Kár, na mindegy.
  • IMYke2.0.0.0
    #197894
    Hopp!
    Ezt nem tudtam (vagy ha olvastam, akkor frankón kiesett), hogy maga az "Easy" szint a könnyítés.
    Akkor, ezek szerint, a Normal szinttel ugyanazt fogom megélni, mint Tinman... Nem tudom, hogy ez mennyire biztató :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #197893
    Elhiszem, de engem nem zavarnak efféle apróságok, ha a játék jó és engem érdekel.
    Legyen meg az emberi szem által érzékelhető stabil frame rate minimuma (30), és a többire tojok.
    Persze, TUDOM, és sok játéknál érzem is, hogy jó, ha 60+ az FPS, de na... nem vagyok telhetetlen.
    (Célzás nélkül) Nyilván, ha 1 millás gépem lenne, akkor nekem is lefelé konyulhatna a szám széle, de magamat ismerve, akkor sem biztos.
  • ZsZso
    #197892
    Áldom a tudatlanságot. ÉLJEN A KÉK PIRULA! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197891
    Látatlanban ne ítéld el, kérlek - semmit (!) sem tudtam a filmről (csak annyit olvastam valahol, hogy hú de jó és kész), és amikor először dalra fakadt az egyik lányka, felrántottam a szemöldököm... aztán 20 mp múlva már nem is volt baj, hogy énekel.
    Elsa dala pedig nagy királyság... már azért megéri megnézni.

    Csak akkor kattints erre, ha NEM AKAROD megnézni a filmet, de érdekel, miről beszéltem! Amúgy meg, ha megakarod nézni a filmet semmiképp (!!!!) se kattints a linkre!
  • arty
    #197890
    szabvány hiányában csak moziban volt 48fps
  • arty
    #197889
    "Normal szinten, könnyítés előtt."

    Nincs könnyítés normálon - easy lett pluszban, az a "könnyítés" :)

    Az azért durva, hogy 21 órát beletettél, a magam 8 óráját nem tudom ezekután hova tenni :D
  • Shep
    #197888
    Erről az fps témáról jut eszembe, le lehet valahonnan szedni a 48fps-es Hobbitot, vagy az csak moziban volt annyi?
  • IMYke2.0.0.0
    #197887
    Engem nem zavar, ha stabil 30.
  • Fpocok
    #197886
    Nem ugyanaz. Egész más filmnél a 24fps mint a játékoknál.