311802
  • wesker24
    #198085
    Pedig az Obscure II-vel se volt semmi gond !

    Az is nagyon jó játék lett söt szerintem még sokkal jobb lett mint az első rész !

    Nem tudom mi bajotok vele ? :D Az hogy egy cseppet gyengébb a grafika mint az első részben ?

    Ki nem szarja le én leszarom a grafikát ha jó a story és az bizony jó volt ugyanolyan drámai ijesztő és sokkoló mint az első rész volt !
  • DarkSector
    #198084
    Olcsón én az első részt max.
  • Dj Tommy
    #198083
    Én már régen játszottam mindkét részével, majd -75%-os akcióban lehet rá veszem magam a vételre.
  • MerlinW
    #198082
    Az első jó volt, a másodikat kihagytam.
  • Dj Tommy
    #198081
    Ma felkerült az Obscure első és második része steamre, lehet egyszer majd beszerzem, úgy emlékszem nem volt rossz. :)
  • davidka003
    #198080
    Abszolút tudom ajánlani annak aki szereti az ilyesmit. De a mellékküldetéseket tényleg csak akkor érdemes megcsinálni ha nagyon nagyon nincs más dolgunk. Vagy kell érte az acsi.
  • davidka003
    #198079
    #178291:

    Most végeztem a Dust: Elisian Tail-el. Egyetértek a PC GURU teszttel.

    A sok igénytelen mellékküldetés szövegét elnyomtam mindig. Főküldetés nem volt annyira gáz szerintem. Élveztem nagyrészt a játékot.
    85%-ra maxoltam, kb. 3-4 mellékküldetést nem csináltam meg a 20-ból.

    Nekem abszolút élvezetes volt a kaszabolás.
    1000 Ft-ot megérte számomra.
  • IMYke2.0.0.0
    #198078
    Mármint a későbbi felnőttet.
    Életem egyik legjobb művészmozis élménye volt, Pécsett. Imádom ezt a filmet.
  • Rapid81
    #198077
    GoG-on akciósak a Longest Journey-k.
  • IMYke2.0.0.0
    #198076
    Tinman: Abszolúte plusz pont a "The Book Thief"-nek ezért: Geoffrey Rush

    Aki nem tudná: Youtube - a felnőttet játszotta.

  • IMYke2.0.0.0
    #198075
    Na, ez viszont már eltántorít :( - Playin' it Indie - Cypress Inheritance: The Beginning

    Remélem, valóban megtették, amit ígértek a videó alatt, és odafigyeltek a többi hibára is.
  • IMYke2.0.0.0
    #198074
    Ez már csak azért is érdekel, mert az egyetlen véleményező lehúzza: "Cypress Inheritance: The Beginning"

    "Cypress Inheritance: The Beginning (Chapter I) will be the first of Three Chapters which will make up this PC/MAC Game. It will be the single largest installment with Chapter II being released on April 25, 2014 AT NO ADDITIONAL CHARGE!"

    "If you are looking for a realistic, non-tutorial, action/ adventure RPG, then look no further. Cypress Inheritance: The Beginning delivers a true-to-life, stealthy gaming experience set in multiple open worlds."
  • wantonly
    #198073
    SEGA Mega Drive Classics Pack £1.37
  • IMYke2.0.0.0
    #198072
    TLJ alsó hangon is - ha ügyes vagy, gyors vagy - ~60 óra, de inkább több is, ha olvasgatsz. 600 Ft - 60 Óra...
  • MerlinW
    #198071
    Funcom egy kicsi független cég ami az elmúlt 20 évben 5-6 teljes értékű játékot tett le az asztalra. Értelemszerűen nem fogják olcsón adni őket.
  • Zóanagyvarázsló
    #198070
    Csak néhány újabb játék ára van 10 dollár fölött alapból, egyébként 5,99 és 9,99 a szabvány, most is csomó játék vásárolható 1-2 dollárokért, ahogy linkeltem.. A Funcomot kell szidni az árazásért (meg a Telltale-t, de az ő játékaik rendszeresen szoktak lenni 85%-os kedvezménnyel).

    Egyébként meg a TLJ megér ennyit, ha neked nem, hát sok sikert, keress olcsóbb legális alternatívát. Nekem a polcon van a Dreamfall Limited Edition, mely tartalmazza az első részt is, de valószínűleg a kényelemért megveszem, és rövidesen végig játszom. Már régóta vártam ezt az akciót.
  • tomsolo
    #198069
    Ezt akkor ne nézd meg :P
  • ZsZso
    #198068
    Kár, hogy TLJ és Dreamfall még így is horror áron van. Darabja 1,5 USD lenne, még el is filóznék rajta, de így csak nevetek (holott igen jó játékokról van szó). GoG -ba rühellem, hogy el vannak szállva árakban. Értem én, hogy DRM free és sokszor van vele meló, de akkor is. Teljes áron 25 USD lenne a két játék? Kacagnom kell.
  • Zóanagyvarázsló
    #198067
    Mas még egybek mellett akciós a Ground Control 1-2 is GOG-on, én is tegnap rántottam be

    Amúgy bázisépítéstől mentes volt az alább általam említett Myth széria is, ahogy a Commandos, Desperados is, továbbá a Total Warok taktikai része (persze az azoknak csak egy szelete). Plusz Warhammer: Darl Omen stb. Szóval nem a GC kezdte.

    Akciós amúgy a TLJ és a Dreamfall is! (GOG)
  • Dzsini
    #198066
    Multiban osztálytársakkal LAN partyn egy kis Red Alert, de azon túl nekem is a Settlers II és a Dune II volt az RTS világ vége.
  • tomsolo
    #198065
    Nem, mert az egész StarCraft*** univerzum hidegen hagyott mindig is. (addigra rég meguntam ezeket a játékokat). Még Dune-kkel játszottam a legtöbb ilyet, meg Settlerssel.

    Diablo egyébként detto.
  • MerlinW
    #198064
    MMO Quest designs - avagy minden MMO példát vehetne a Secret World-től.
  • Botond #198063
    Az korábban volt.
  • Botond #198062
    Akkor neked SC2 első kiegje nagyon bejöhetett, abból teljesen kigyilkolták a bázisépítgetést.
  • tomsolo
    #198061
    Ezekben a stratégiai játékokban, marha fárasztónak találtam mindig is a folyamatos bázis/egység gyártást - egy idő után sima tamagocsi feeling - pár kivételtől eltekintve pl. Homeworld series ahol megfejelték azzal, hogy egy csomó küldiben pont lényegtelen miből mennyi van.

    A Ground Control-t is pont ezért szerettem nagyon mert végre csökkent ez a teher és szimplán az agyadat kellett használni a sok klikkelés helyett(ebből is jöhetne vmi remake).
  • Zóanagyvarázsló
    #198060
    Én nem találtam amikor kerestem. Mondjuk tény, hogy mivel annyira nem tetszett, túl sokat nem is piszkáltuk.
  • arty
    #198059
    Z! - imádtam, szigorúan csak az első részét!
  • IMYke2.0.0.0
    #198058
    Ezek szerint, nem is ismertétek az egység határ kitolás bűvészetét?
  • Zóanagyvarázsló
    #198057
    Alig várom, hogy egybecsomagolva lássam Steamen az AoE III-mal (sose próbáltam, akkor nem volt hozzá gépem) és az AoE II HD-val. Mondjuk olcsó biztos nem lesz 75%-os akcióban se, de meg fogja érni.

    Annak idején az első kampányig játszottam vele, mert akkor sikerült elindítani a WarCraft III-at, és ez - talán kissé méltatlanul - kivégezte.
  • zorrobomber
    #198056
    És bővített Age of Mythology is! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #198055
    Pontosan, a folytatáshoz képest sehol sincs. Nálam a gyári 50-es egységlimit lehúzta a sárga földig.

    Amúgy jó játék volt, játszottam vele jóval a második rész előtt, talán még a multit is próbáltuk, de esélye sem volt kedvenccé válni, meg is lepett, hogy az Age of Kings mennyire ütős lett (sokkal több fél, nagyobb különbség köztük, mégis jobb balance, 200-as egységlimit, sokkal jobb kampányok stb.).
  • IMYke2.0.0.0
    #198054
    Homeworld Remastered csomag lesz hamarosan.
  • zorrobomber
    #198053
    De jó címek voltak ezek. Amik még bennem nyomot hagytak, és kb. az évezredfordulóra datálódnak: Homeworld, Age of Mythology, Rise of Nations, Z!, Star Wars Rebellion
  • IMYke2.0.0.0
    #198052
    Age of Empires (1) sehol?
  • Zóanagyvarázsló
    #198051
    nagy=nagyrészt
  • Zóanagyvarázsló
    #198050
    Ja, akkoriban a Total Annihilation, a StarCaft és az Age of Empires II volt a sztár, megjelenési dátum alapján pedig rövidesen rá jött a Red Alert 2 is. (A Tiberian Sunt direkt nem mondom, az megosztóbb volt.) Ráadásul rengeteg nem hagyományos bázisépítős RTS-ből is lehetett válogatni (Dungeon Keeper 2, Populous 3, Battlezone, Myth 1-2, sőt 200-ben már megjelent a Shogun: Total War is). Hogy a WarZone 2100-at ne is emléítsem, amelyben saját egységeket lehetett összelegózni. Nagyon könnyű volt akkor egy RTS-nek rejtve maradnia.

    Multiban mi a legtöbbet csak kóstolgattuk, nagy SC, AoE II és DK2 ment.
  • Tinman #198049
    Pontosan... SC, C&C, Warcraft ment.

    Subculture-t ismeri valaki?
  • IMYke2.0.0.0
    #198048
    :)))

    Tegnap újra megnéztem a "Jane Eyre" (2006, mini series) 1. részét. Nagyon fincsi.
    Pedig női regény.

    Ha van kedvetek, majd nézzétek meg Klaudiával - 4 rész [3 óra]. Kellemes anyag.
  • zorrobomber
    #198047
    Ja értem, nem tudtam mi volt a dolog előzménye. Igazából én is csak felületesen ismertem, sajna rosszkor volt rossz helyen. Tök jó-tök jó, tolunk egy Starcraft-ot? :)
  • Tinman #198046
    Meglepődnék, ha neked nem tetszene... komolyan.