311802
  • davidka003
    #198125
    Miért?
    Kb nulla kihívás volt a nightmare is.
    Egyszer letoltam normalon aztán 1 évvel később nightmare-en.
  • DarkSector
    #198124
    Sorry, csak kis segítség kellett, nem akartam nagyon átmenni hogy magát a filmet kibeszélni, csak vásárlásba, Totti-val privátba letárgyaltuk.
    Soryr az elvonatkoztatásért, ez az egy film volt nekem fontos, tudom játék téma elvileg, de szokott lenni azért más is, most azt nem mondhatod hogy annyira off, meg mame képek, youtube videók, szerintem probáltam most korrekt modon, eredetibe kérdezni, elvileg télleg csak azt akartam hogy beteszem mit vettem majd később szolnak, akár privátba, csak megörültem a cuccnak.

    Télleg nem akartam azt hogy neked esetleg itt direkt keresztbetenni, szóval elnézést ha nagyon beleéltem volna magam, és ez sok lett volna.
    Sorry.
    Megrendeltem, köszöntem a segítségeket, ennyi télleg részemről, és értem hogy szólsz esetleg érte, ha úgy érzed kicsit több a kelletéténél, de nem volt szándékos.
  • Totti5
    #198123
    Nekem csak hardon sikerült.
  • IMYke2.0.0.0
    #198122
    "Alan Wake" - Alapjáták, Nightmare fokozaton is megvolt, amúgy pereg a credits.
    A héten nekiállok a kiegnek is.
  • DarkSector
    #198121
    Köszönöm megvan, nem vagyok ennyire dark. :D
    na ez nekem elég, még johogy van kis lové maszekolásból most ezt mindenképpen kell nekem, aztán utána kicsit lehet elhalasztoma fűrészkedéses kollekciót 1-2 hónapig, hogy megint tudjak szánni ft-ot filmre. :)

    Köszönöm nektek is a segítséget, rendelek is. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198120
    Nem azért, mert egyszer megemlítettél egy filmet, hanem filmes topikká varázsoltad a délután ezt a játékos topikot...
  • Rapid81
    #198119
    Ez megvan valakinek?
    Dysfunctional Systems: Learning to Manage Chaos

    Érdekelne, hogy jó-e. Most 99 cent.
  • IMYke2.0.0.0
    #198118
    Átfáradnál a filmes topikba?
  • Zóanagyvarázsló
    #198117
    Mivel DarkSectorrol van szó: az audio fülnél kattints rá arra, hogy "more", akkor láthatod a teljes listát, közte magyarral (Hungarian).
  • Zóanagyvarázsló
    #198116
    Van rajta. A linkemen található oldal pedig a jó forrás ennek megállapítására, csak érdemes odafigyelni, hogy a megfelelő verziót nézd rajta (UK, US vagy más egyéb)
  • DarkSector
    #198115
    Totti azt mondta hogy neki volt. :)
    Csak nem szivat. :P azért most pénzre megy a dolog, nem viccelődne.
  • Shep
    #198114
    Ja, annyira félelmetes és ijesztő volt, hogy csak paplannal a fejemen mertem játszani de azt is csak nappali világosságnál úgy, hogy előtte be kellett vennem egy fél doboz nyugtatót.
  • MerlinW
    #198113
    Kizárt hogy lenne rajta magyar szinkron, de még felirat sem.
  • Rapid81
    #198112
    Weeklong Deals
  • Zóanagyvarázsló
    #198111
    Én ezt a Blu-rayt bontottam fel ma, végre életemben először láttam a mozis verziót is.

    Mondjuk én tenném be egy meghajtóba a Fűrészekkel, az biztos.
  • DarkSector
    #198110
    úgylegyen :P
  • Dj Tommy
    #198109
    Mi egy ismerősömmel 10x biztos végigvittük, azért annyira nem volt gyenge. De a lényegen nem változtat, kell pc-re és kész. ;)
  • DarkSector
    #198108
    Az gyengébb cucc volt nem érdekelne annyi embert, mondjuk én ismerem meg is venném ha lenne.
  • Dj Tommy
    #198107
    Szerintem a Square Enix sem fogja kiadni a PE2 HD-t.
  • DarkSector
    #198106
    Igen, csak arról tudom hogy nem lesz, mert Capcom egy Buzi csapat. :)
  • DarkSector
    #198105
    Igen itt pécsen ma azt mondták azért nehéz beszerezni mert valami a licenszeléssel volt, ahol még forgalmazzák ott piszok drága, ahoz képest mennyire régi film.
  • Dj Tommy
    #198104
    Szerintem RE2 HD-nek jobban örülnél.
    Én meg mondjuk egy Parasite Eve 2 HD-nak.
  • tomsolo
    #198103
    Pool Nationbe a beta csoport már tesztelheti a Box of Tricks-et, eddig bejövős a cucc...
  • DarkSector
    #198102
    16?:?::???:?????:?

    Van egy fémtokos 20-ért! :D
    Bepippantok a bugyeszba.
    Na ennyit nem költöttem még filmre, de asszem ez egy életre fog szólni.

    Van netán kuponod kölcsönbe? :)

    Ez ODABASZ FÉMTOK....atyaég, és ez gondolom tartalmaz magyart nem? :D
    JAJJ ERŐSÍTSD MEG PLS HOGY EBBE TALÁLOK MAGYAR SZINKRONT. :D

    Robocop Remastered STEELBOOK
  • DarkSector
    #198101
    Na majd meglátom ha megszerzem végigviszem. :D
  • Totti5
    #198100
    17 font. Nagyon olcsóbb nem lesz még egy ideig.
  • DarkSector
    #198099
    Nekem megvan tökéletes, HD nem hiányzik vagy remake vagy egy folytatás...!!!! +1
  • wesker24
    #198098
    Mondja ezt az aki a II részben még a feléig sem jutott el ! xD

    Pedig pont ott kezdenek nagyon eldurvulni a dolgok a végére már nagyon át megy horrorba ugy hogy az első részt is simán lekörözi ! :D

    Söt a II rész felénél jön a csavar amitől még jobb lesz ! :D
  • grebber
    #198097
    Én egy Cold Fear remake-et akarok!!!
  • DarkSector
    #198096
    Uh az zsir lenne, mindjárt utánanézek, 10fontig venném azonnal, ez a 8 film kellene csak

    Robotzsaru + Fűrész 1-7

    Új Robotikán még majd elgondolkodom ha már láttam egyszer.
  • Totti5
    #198095
    Idei remastered kiadást vedd, az a legjobb kiadás ami létezik s így most az egyetlen. Az EU verzión van magyar szinkron is ( zavviról vettem ) ( mivel ez a bővített, nem az origi szinkron van rajta, hanem másik, ami ( nyilván... ) gyengébb mint a megszokott, de ha nem akarod angolul nézni akkor adott ).
  • DarkSector
    #198094
    Csak viccelek, persze embere válogatja, csak nekem a 2. rész valahogy nem nyújtotta azt a parát, azt a parás cselekményt, story-t amit az első, Nem azért mondom hogy na akkor a 2 szar, csak nekem az első nagyon ott volt.

    Ha álmonból felriasztanak akkor is eszembe jut az első rész intrója, tudod mikor elszabadul a pokol....jajj annyira jó!

    Én Countdown Vapmires remake-et vagy HD-t akarok steam-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #198093
    Jah és lemaradtam a Robotzsaru első részéről, azt is BR-be kéne megszereznem, magyar nyelven, de mádiába szt mondta a faszi tavaly nyáron vittk el a megmaradt példányokat állítólag 500ft volt !!!!!!!!!!!!!!

    Szóval az nagyon kellene, ha valaki tud, akár jó állapotú használt is.
  • wesker24
    #198092
    Neked csak az első rész jön be nagy ügy nekem mindkettő söt a 2 rész sokkal jobb nála és akkor mi van ? xD
  • wesker24
    #198091
    Az nem fog ne aggódj ahhoz több kell nekem minthogy infarktus-t kapjak ! :D

    Csak egy játék alatt kaptam majdnem azt amikor legelső alkalommal játszottam a Condemned-el ! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Éjjel fülessel játszottam amikor a szekrényben lévő hullát kellett fényképezni és az meg elkapta a karomat na akkor még a székből is kiestem ijedtemben xD
  • DarkSector
    #198090
    "söt szerintem még sokkal jobb lett mint az első rész"

    letagadlak baszki. :D
  • DarkSector
    #198089
    /filmes off:

    Ma szereztem, egy kosárba volt a médiába, régóta fontolgatam a sorozatot megvenni.



    Ha valaki tud olcsón 1-2-4-5-6-7-et, az kérem szóljon ha van rá lehetősége.
    1000ft max amit szánnék 1 epizódra, ha lehetséges.
    :)

    Külföldön lett volna, de nem akarom angol nyelven nézni.
    DVD sem érdekel, csak BR.
  • wesker24
    #198088
    És azért is jobb a 2 rész mert ugyanúgy benne van ! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az első részből ismert kedvenc karakterem Shannon habár most a 2 részben már fekete haja van !
  • MerlinW
    #198087
    El ne vigyen az infarktus :D
  • wesker24
    #198086
    Sőt sokkal összetettebb story-ban mint az első rész volt mert első végigjátszásra sem derül ki minden legalábbis nem mindenki vágja le elsőre hogy mi most a helyzet !

    A dolgok csak 2-dik végigjátszásra nyernek értelmet akkor esik le az emberek nagy részének hogy mi van ! :D