311802
  • Maak
    #198165
    Igaz hogy 97-es de senki nem emlitette, pedig rts is meg magyar is : Imperium Galactica - En ezzel k.sokat jatszottam, es nem is volt mas ami _nalam_ ennel melyebb nyomot hagyott volna. 2. resz is ott volt es a Haegemonia is bejott, regi szep idok.
  • DarkSector
    #198164
    Na alakul a dolog, már csak egy kicsi van vissza. :D
    Ada története, Pro fokozat ezennel megcsinálva.
  • MerlinW
    #198163
    A játéktörténelem legjobb soundtrack-jével rendelkező játék. Én szerettem nagyon.
  • Seth
    #198162
    Én a végéből annyira emlékszem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    baromi nagy cliffhanger, majd lepörög a credits, meglepetésre utána folytatódik, boss legyőzése után a már említett még nagyobb cliffhanger :D
  • ratgab
    #198161
    Advent Rising vége, elolvasása csak saját felelősségre! Giga Spoiler!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyakorlatilag baromi nagy cliffhanger volt. A főszereplő átkerül egy ismeretlen bolygóra és itt lett vége.... Mint ahogy Zorro is mondta trilógiának szánták, csak már az első résznél bebukott a játék.
  • tomsolo
    #198160
    OMG, KoAR Teeth of Naros DLC-je nagyobb mint máshol egy egész játék... O.o
  • zorrobomber
    #198159
    Trilógiának tervezték ha jól tudom.
  • davidka003
    #198158
    Mi volt a vége? (spoilerban jöhet)
    Már megjelenéskor hagytam 1 óra után, annyira gagyi volt a megvalósítás. Kevés pénzből dolgoztak vagy nem tudom.
  • Rony94
    #198157
    Az is tervben van. :)
  • grebber
    #198156
    A megjelenéskor toltam le szinte egyhuzamban,de semmire nem emlékszem belőle!
  • ratgab
    #198155
    Lehet spoiler, de mégis le kell írnom. Irtó idióta befejezése volt a játéknak.
  • Totti5
    #198154
    És a 3D-s? Final Fantasy 7-8 iskolapéldája a műfajnak s van PC-re is.
  • Rony94
    #198153
    Ezek után tényleg ki fogok játszani pár jRPG-t.
  • Rony94
    #198152
    Nem nagyon értek az ilyen 2D-s jRPG-khez, de kipróbáltam ezt az Erah nevezetű játékot és wow, nekem tetszett. Oké hogy még csak demo van, de ez nagyon szép munka szerintem. Ráadásul készítője egy magyar.
  • grebber
    #198151
    Igen igen frankó game ,kár hogy nincs folytatása :(
  • Sippie
    #198150
    Kössz! Ez elég zsír, audio alapján is lehet keresni, hamar megvannak mik jöttek ki magyar nyelvvel is :)
  • ratgab
    #198149
    Ezt tolta annó valaki. Nekem egészen bejött.

    Advent Rising 1,5 dolcsi
  • Rony94
    #198148
    Dark Souls-t mikor folytatod? Csak azért kérdezem, mert végig akarom követni a szenvedésedet. :)
  • ratgab
    #198147
    Na igen RA 2-t toltam még vakulásig, de nagyon durván.

    Az volt az az időszak, amikor netem nem volt még, játékot beszerezni meg igen nehéz volt számomra. Azzal toltuk, ami megvolt éppen és kész.

    RA után felsoroltakkal én például akkoriban nem játszottam. Tiberian sun még megvolt, de annyira nem volt kedvenc.
  • ratgab
    #198146
    Nálam fordítva volt. Akkoriban Submarine Titans vakulásig (kampány, skirmish, sőt gyártottam ezerrel a saját pályákat). Aztán vagy 5 évvel később találkoztam csak a Starcraft-al.
  • grebber
    #198145
    Elkészült a Spec Ops The Line magyarítása!
    Akkor toljuk le újból!
  • ratgab
    #198144
    Pedig bitang jó volt. Lehet a napokban majd fel is teszem.
  • ratgab
    #198143
    One finger önmagában megéri. TotalBiscuit egekig magasztalta.
  • Rapid81
    #198142
    Senkinek?
  • wantonly
    #198141
    Jó a csaj. :)
  • DarkSector
    #198140
    Archival Disc - terrás lemezt fejleszt a Sony :D
  • grebber
    #198139
    Öt új játék készül a Ubisoft Toronto stúdiójában
  • zorrobomber
    #198138
    Agriculture Simulator: Historical Farming
    Messziről kerülni/10!!! :D
  • DarkSector
    #198137
    Hát bámennyire nehéz nekem, és nagyon mérges vagyok a játékra, mindig felmerül bennem hogy azért mert elvileg rajongó vagyok, meg kéne csinálnom, még ha rossz szájízzel is, hogy legyen meg a 6. rész is...nem tudom ez a RE4 projektem után lehet még elgondolkodom, meg aztán hogy hol, steam-en vagy x360-on az acsik végett. :D Mindkettő megvan ugye. :D

    / amúgy akartam kérdezni majd BL2-vel ha elkezdek, az jo karakter akinek egy fekete sisak van a fején?
    Nekem mint beginner, az megtenné? Mármint skill-re?
  • IMYke2.0.0.0
    #198136
    Ismerős - a Resident Evil 6-al vagyok így [azt is be akarom még fejezni minden nehézségen].
  • IMYke2.0.0.0
    #198135
    Így van - szerintem, ez is az.
  • DarkSector
    #198134
    Hát szó volt errről hogy bevezetik egyéni akció lehetőségét.
  • DarkSector
    #198133
    :)

    Bevallom asszem a kis extrák, meg jegyzetekkel nem vagyok perfect, de már nem biztos hogy megcsinálom.
    De annyira durva játék hogy nem adnám el semmi pizrt. :)

    Sok sikert tudok csak kívánni hozzá majd, én meg RE 4-el megyek, DETTO ez a téma, kimaxoltam PS2-őn, az agyamból folyt a vér, nagyon gááz.
    Utána PC-n megint rémálmok gyötörtek.
    X360-on acsikért, hát nem volt sima menet. Annak ellenére hogy PS2-őn tudtam sok taktikát.

    Most Steam-en 5 nap játszottam, Normál lepörgetve, Most a Pro fokozatból az 5. fejezet van vissza, annyi cumom van hogy nem tudok sokszor újakat felvenni, és annyira haladok hogy szinte alig van halálom, a halál is nem halál hanem ha elbaszok valamit magam gyors checkpointozok, mert mérges leszek hogy bendzsa szitukban benyelek egy nyilveszőt és egy spré elmegy pazarlásba...

    Pisztolyal meg mlee atack-al ölök szinte végig, nem gondoltam volna, tudtam hogy 3 pro fok után már lesz rutin, de azt kell mondjam a 4 lenyomott fejezet után, hogy régen sok jelenet, harctól szabályosan GYOMORGÖRCSÖM VOLT. És most hihetetlen könynedséggel siklottam el.

    Csak 1-et megemlitek, mindjárt az elején a kis Village-ban, ott van 3 öltényed és 200-an jönnek rád, és 1 láncfűrészes....stb-stb, és most valamiért, annyira küldtem neki hogy 50 óra játékidővel a ssteam alapján mindjárt kimaxolom megint, vicces. :D
  • tomsolo
    #198132
    Nem a fejlesztők döntik el...
  • IMYke2.0.0.0
    #198131
    Wzz - még meg sem jelent és már 33%-ot kap?

    Grim Dawn - 33% - 16,74 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #198130
    Tetszett - nem ok nélkül nyomtam a napokban megint :)
    Még egy rohanás lesz, de most már csak a gyűjtögetésre összpontosítva.
  • IMYke2.0.0.0
    #198129
    Ahol csak lehetett kerültem a harcot, és inkább a környezettel öltem.
    Azért erőltettem a Nightmare-t, hogy letudjam az öcsit, de sajnos, a gyűjtögetés közben nem sikerült maradéktalanul. Még egy futamom lesz amúgy, mert a statisztika még nem teljes:

    Kép:
  • tomsolo
    #198128
    Capsule 2 Bundle

    One Finger Death Punch
    Steam - Win

    Paranormal
    Steam - Win

    Tiny and Big: Grandpa's Leftovers
    Steam - Win / Mac

    Foreign Legion: Buckets of Blood
    Steam - Win / Mac

    Hexcells
    Steam - Win / Mac / Linux

    Adventures of Shuggy
    Steam - Win

    Critical Mass
    Steam - Win

    CreaVures
    Steam - Win / Mac
  • DarkSector
    #198127
    Ja persze...
    0 kihivás, azért ennyire nem. (szubj)
  • DarkSector
    #198126
    Ehez amúgy grat, mert én 2x megcsináltam, természetesen nem Dark Souls szint, nem vetekedik vele, de aki megcsinálta tudja hogy mit jelent a Nightmare.
    Örültem hogy neked is sikerült, gondolom a játék is tetszett ezekszerint neked. :)

    Totti:
    #198123:

    Valóban nehéz és FUSZTRÁLÓ szó szerint a Nightmare, de nem annyira, davidka-nak is részben igaza van de ez csak akkor ha rutinos vagy, akkor sok dolgot könnyeben trükkökkel megcinálsz, de aki nem nyomta le 2x 3x monduk alap fokon és nem jártas, nem figyel mondjuk hogy na itt hogy lehetne majd könynen, annak neház Nightmare-en, ja és kell kitartás, hogy érdekeljen az hogy szenvedés árán meglegyen...davidka is tuti párszor meghalt, nem hiszem el neki hogy ha azt mondaná hogy nem.

    Főleg a The Writter-nél!!!

    /jó nekem x360-night után a PC-s már olyan volt hogy azonnal tudtam mit hogy, de először azé kegyetlen volt az.