311802
  • Dzsini
    #198326
    Van ugyanez League of Legendssel is, meg hirtelen gyártottak még egy csomófélét, rácuppant a fél net :)

    (a PC humor topicban ott vannak a FB screenshot-szerűségek is a dologról)
  • DarkSector
    #198325
    Hát ez kemény, kocka üzenet. :D
    Így is kell, a T-com-ot ki kell hívni egy revans erejéig. :D

    "Hajnalban helyreállt a rend, sikerült nagyjából kiküszöbölni a problémát. A Magyar Telekom egy közleményben tudatta a jó hírt az az egyre nyugtalanabb előfizetőkkel és elmondták, hogy a problémát az IP-hálózat meghibásodása okozta.


    A közleményből azt is megtudtuk, hogy ugyan sikerült megtalálni a probléma forrását és normalizálódni látszik a helyzet, az IPTV és a vezetékes internet-szolgáltatásban még lehetnek kisebb fennakadások. Dolgoznak az ügyön.
    Zárásképpen a tegnapi tragédia egyik túlélőjének szívhez szóló üzenetét mutatjuk meg nektek, amit a Telekomnak küldött.
    "Tisztelt Telekom Hungaria Zrt!
    Egy.. sajnalatos hirt szeretnek magukkal kozolni!
    A minap korulbelul 21:36 tajekan.. Call of Duty 2 only Toujane 3 vs 3 war volt. Na igen am.. amikor 1v2 helyzetbe kerultem.. es plantoltam volna a bombat a Tankra a Nemet kezdotol jobbra.. az 'A' helyre... akkor az fps-em le eset 41-re . a pingem a szomszed hatat vakarta a 4.-en (foldszinten lakok). BELOTTEK UGY HOGY A TANK MELLETT FEKUDTEM. Hat ha javul a helyzet de nem. Ezert jottok nekunk egy warral. ip-t pw-t adok x-fire-on. Tovabbi szep estet!"
    "
  • DarkSector
    #198324
    Vagy kaptam valakitől. :D
  • genndy
    #198323
    Maya kártyád eshetett, de csakis a Border2-ből, mert csak az kártyás.
  • Dzsini
    #198322
    Mondom, csak keress rá a "zer0 female" és a "zer0 gender" kérdéskörre, amennyire neked "egyértelműen pasi", addig másoknak ugyanennyire "egyértelműen csaj". Ezért kérdeztem rá, hogy erről volt-e hivatalos állásfoglalás (de nem volt, eltekintve attól, hogy a hogykészült videókban "he"-ként utaltak rá, de a játékban azt írták, hogy végig elkerülik a személyes névmás használatát a vele kapcsolatos szövegekben, pont emiatt).
  • DarkSector
    #198321
    Huh akkor nem tudom, valahonna akkor kaptam talán, de tutkora volt karim.

    Wesker: jaja arr látod nem emlékeztem, azt hittem abba is szerepelt.
    Jó mondjuk FPS, sokat nem látom a karakteremet.
  • IMYke2.0.0.0
    #198320
    Egyértelműen pasi.
    Még csak nem is ambivalens [elég meghallgatni, ahogy beszél, és én ugye a szövegeit is láttam, fordítás közben].
  • wesker24
    #198319
    Az első Részben lévő Siren az Lilith volt az meg vörös hajú volt !
    A második részben Maya itt meg kék hajú !
  • IMYke2.0.0.0
    #198318
    Abból nehezen.
    A "Borderlands"-ben ugyanis Maya (ahogy Zer0, Salvador, Axton sem) nem szerepelt, még csak megemlítés szintjén sem.
    Lilith volt az egyetlen női karakter, és a Szirén.
  • Dzsini
    #198317
    Nem tudom, én anno megjelenéskor nézegettem itt-ott, és eléggé ambivalens a dolog. Ezért kérdezem (és nem csak én, ha rákeresel a neten, vita tárgya a dolog).
  • DarkSector
    #198316
    Azaz Maya, esett olyan kártya nekem is. régen az első részből. :)
  • wesker24
    #198315
    Tudtommal ö egy Cyborg egy gyilkológép de az hogy milyen nemű az jó kérdés gépek között is lehet nemi különbség :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198314
    Ugye viccelsz? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198313
    Igen, a logomban Maya van.
  • Dzsini
    #198312
    Mert Zer0-ról kiderült már, hogy milyen nemű? :)
  • DarkSector
    #198311
    Csak a logod miatt kérdezem. :D
  • DarkSector
    #198310
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198309
    Az alapjátékban az egyetlen női karakter...
  • wesker24
    #198308
    De ne feledkezünk meg Manciról se az a második fav karakter ! :D
  • wesker24
    #198307
    Yep !
  • DarkSector
    #198306
    Ha nem tévedek Siren kék/lila hajú karakter? :D
  • Sippie
    #198305
    #198303, #198304 ja értem, thx :)
  • Tinman #198304
    Egyesével átnéztem Desura és Groupees accom, hogy mihez kaptam az elmúlt fél évben + Steam kulcsot. Hát nem egyhez :-)
  • Dzsini
    #198303
    Körülnézett a régi rendelések között, hogy mit nem aktivált / mi jelent meg azóta Steamen :) nekem is volt olyan, amire megvételkor írták, hogy "majd ha lesz Steamen oda is jár kód" - aztán lett is, csak nem szóltak :)
  • Sippie
    #198302
    Hogy bányásztál accountodon? Ez olyan mint a bitcoin bányászat, vagymi? :D
  • Dzsini
    #198301
    Talisman az nekem ez - sose tudtuk végigjátszani.
  • Tinman #198300
    Képek alapján, elég ígéretes!
  • zorrobomber
    #198299
    Talisman jó kis cucc, tudom ajánlani.
  • IMYke2.0.0.0
    #198298
    Hát így nekem sok lenne - az alapjáték ugye már megvan.
    Azt hittem, a DLC-csomag is elérhető olcsón a forrásodnál.
  • Tinman #198297
    Heh!

    - Talisman Prologue
    - Knytt Underground
    - 99 Levels to Hell

    ráadásul kártyás is.
  • wesker24
    #198296
    Csak 3 féle van :

    Painkiler HD standard: 500 FT
    Painkiller HD CE: 750 FT
    Painkiller HD Complete Pack: 1500 FT

  • Sippie
    #198295
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már bocs, de a kis bajszosról először egy aprócska háború kirobbantása fog mindenkinek az eszébe jutni. Az akkoriban zajló egyéb eseményeknek meg igencsak sok köze van hozzá.

    De látom direkt nem akarod megérteni, hogy mire irányult a kérdésem. Rugózhatsz azon, hogy éppen "háborút" írtam le, írhattam volna simán hogy OFFoltok, amihez te is asszisztáltál, holott máskor meg zsigerből szólsz arra, ha valaki nem az eredeti játékokkal kapcsolatban ír, szóval hogy van ez?

    [spoiler]Gondolom a következő meg az lesz, hogy most én offolok és fejezzem be :D

    [/spoiler]

    #198286 mondom hogy engem nem zavar, én röhögtem a képen :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198294
    DLC-kkel mi a helyzet?
  • wesker24
    #198293
    Jah és persze kártyás is ! :D
  • Micsu
    #198292
    a sírás az tényleg magyar a vigadás nem annyira
  • IMYke2.0.0.0
    #198291
    Wazz -a kínaiaknál megjelent már a "Van Helsing 2"?
  • Sir Quno Jedi
    #198290
    A szegény ember bizony sírva-vigad a saját nyomorán, ez bezony magyar szokás.
  • IMYke2.0.0.0
    #198289
    De viccelek.
    Tinman nem háborús okokból szúrta a képet.
    Érdekes a felfogásod.
  • Botond #198288
    És nem ilyen 1200as években, hanem 1960ban volt az utolsó temetés. Elvitték a sírköveket, meg eltelt az x év, egy része a kertünk, a szomszédok kertjei, a többiből park lett. :)
  • wesker24
    #198287
    Ha valakinek kellene a most akciós Painkiller HD akkor most csak 500 FT ! :D