311802
  • IMYke2.0.0.0
    #198366
    Jópofa OFF - ne nézd meg, ha zavar az offolás
    Délelőtt csak 1,5 millió volt a látogatottsága. Most már lassan 4.
    Klikk, ha érdekel.
  • wantonly
    #198365
    MM-ben is 6k a Diablo 3.
  • MerlinW
    #198364
    Szeretem a kihívásokat:)
  • Shep
    #198363
    Már akkor elszúrtad mikor csak felötlött benned a gondolat, hogy megpróbálod megérteni DS-t és az ő hsz-eit :)
  • MerlinW
    #198362
    Komolyan nem értettem:) Ha "felül"-t szeretett volna írni, akkor sem értem a kérdését a hozzászólásomat tekintve, amire válaszolni szeretett volna:)
  • DarkSector
    #198361
    ja hogy a 2 l, azt lehet elbasztam 2x nyomtam le véletlen, bocs én most nem tudtam hirtelen mit nézzek rajta. :D
  • Shep
    #198360
    Mert téged nem merlek :D
  • Shep
    #198359
    Először rosszul írtad le a felül szót (ezt írtad fellül), ezt tette szóvá Merlin amit én próbáltam tovább fűzni a másik kedvenc szavaddal a tól-al (a tol helyett).
  • Sir Quno Jedi
    #198358
    Allulképzet vagy, mé basszogattod.
  • DarkSector
    #198357
    Le kellene esni itt valaminek? Mert lehet szar a kedvem de nem látom mi a hézag. :D
  • Shep
    #198356
    Csak "tólod" itt a hülyeséget!
  • DarkSector
    #198355
    Nem? rosszul irtam le agy mivan? :D
  • MerlinW
    #198354
    "fellül"? nem ismerem ezt a szót:)
  • Shep
    #198353
    Azt te csak hiszed :D
  • DarkSector
    #198352
    Oks, fellül nem? :)
  • DarkSector
    #198351
    Hahaha. Gondolom DDR 8-ast. :)
  • MerlinW
    #198350
    Miután csak DX11-et támogat így logikusan W7 a minimum.
  • Sir Quno Jedi
    #198349
    Ezé vettem 16GB RAM-ot, engem egy ideig nem tudnak meglepni... :D
  • DarkSector
    #198348
    ja.
  • Shep
    #198347
    Hacsak nem 3 mázsás :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198346
    Elég szűk helyen foroghatsz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198345
    Szoktak Wikivel jönni, aki "mindent tud":

    "Zer0 is an assassin for hire. According to his wanted poster and his personal ECHO recordings, he performs both political assassinations and common hits. Following a particularly unsatisfying assassination where the target fails to fight back, despite being encouraged by Zer0 to do so, the assassin starts to look for a more challenging environment. He travels to Pandora after hearing of the Vault from a bartender, deeming the hunt as worthy of his skills.[1]

    As his face and body are completely covered by his suit, a certain amount of mystery surrounds Zer0's true appearance. In an ECHO recording, Angel remarks that she's not even sure if Zer0 is human; both in-game and promotional material show that he has only four digits on each hand. His origins and real name are also unknown, leaving the character shrouded in mystery."

    Voiced By Mike Turner
  • IMYke2.0.0.0
    #198344
    Higgy nekem - én az összes szöveget láttam. Férfi.
    Sőt, ki tudom neked nyerni az összes hanganyagát is, amiben rímekbe szedetten beszél.
  • Shep
    #198343
    Majd elmagyarázzák neked a Pelenkás játék rajongói hogy ez nem így van, én a magam részéről kíváncsian várom, hogyan sikerül megvalósítaniuk a dolgot a készítőknek.
  • Malakai
    #198342
    Procedurális pályagenerálás igen jelentősen csökkenti az installációs méretet. Mivel itt vélhetőleg halmatas világokat nem kell generálnia, így pedig idővel sem fog hatalmas gigabyteokat felemészteni.

    Az UE pedig mindig egy elég skálázható motor volt, abból ítélve, hogy úgy tudom minden UE3-as platformot továbbra is támogatni fog az UE4 is, ez megmarad. Emiatt a 4-16GB különbsége nem meglepő. Az már igen picit, hogy a 16GB az ajánlott, amit a videók alapján nem tippeltem volna.
  • DarkSector
    #198341
    :D
    Random ebből 1 dologra tudodk csak asszociálni, végtelenül ismétlődő, unalmas....
  • Shep
    #198340
    Hát mivel random generálja a pályát és elvileg elég rövid is egy végigjátszás, szerintem az 5 giga az bőven hihető.
  • Shep
    #198339
    Azért kíváncsi leszek az első U4 motoros játékra.
  • DarkSector
    #198338
    nem, nagyon kabaré az egész, meg cpu, vga tipusok? nagyon nyers ez még szerintem.
    5GB HDD mivan? ez nem egy demo WTF
  • Shep
    #198337
    Na akkor nem csak nekem tűnt fel.
  • DarkSector
    #198336
    4 VS 16GB nem mindegy

    Ajánlott gépigényhez csak Win7 lol.
  • Shep
    #198335
    Daylight gépigénye a steam szerint. Érdekes.


    Minimum:OS: Windows 7 / Windows 8 / windows 8.1
    Processzor: 2.3+ Ghz
    Memória: 4 GB RAM
    Videokártya: DX11 kompatibilis
    DirectX: Version 11
    HDD: 5 GB Ajánlott:
    OS: Windows 7
    Processzor: 3.40 GHz
    Memória: 16 GB RAM
    Videokártya: DX11
    DirectX: Version 11
    HDD: 5 GB
  • lalakov
    #198334
    Nem bánom, de mire fel van ez a nagy akciózás Steamen?
    Megvettem a Sanctum: Collectiont és a Super Sanctum TD-t.
  • DarkSector
    #198333
    Jaja, én tudtam ha néha an valami elmegy, de már nyugtattam a rokonokat ismerősöket, nyugi, max 1 óra és helyreáll, hát 10-15 perc volt max a kihagyás.

    Csak ez a levél hát lol. :D
  • MerlinW
    #198332
    Advent Rising OST
  • Szabi #198331
    telekom hu fb oldalon a kommenteknél van, meg a sok agyhalott idióta is aki nyavalyog hogy jaj nem lehetett 112-t hívni.. és így hogy jön ki hozzá a mentő -.-"
  • Tinman #198330
    :-D
  • zorrobomber
    #198329
    A pasi szót csak nők használják :)
  • Sir Quno Jedi
    #198328
    Én meg nagyban melóztam éjfél felé, amikoris minden elszállt, csak a remote desktop nem, mer az ip alapján megy, nem kell hozzá dns szeró. Aztán idővel az is elszállt persze és utána síri csend és hullaszag. Tökjó, még a kollegákkal sem tudtam értekezni skype-on, marad a mobilteló, bár az is tőlük van, így az is rendetlenkedett kezdetben.
  • ZsZso
    #198327
    Nagyon nagy :D