311802
  • Dzsini
    #198606
    Talán a Samsung ha nagyon szeretné, meg tudná oldani (nem szeretné nagyon, mert nem hülyék ők se)... esetleg a Texas Instruments.
  • tomsolo
    #198605
    Én igen: Vargáné

    :D
  • Moby
    #198604
    Én már pár pécére hakkoltam fel osx-et. Gigaszopás ultramaraton. 1-2 éve leálltam ezekkel, nem tudom most hol tart, de akkoriban a pc-k biosa az osx-el tökéletesen összeegyeztethetetlen volt. Olyan, hogy minden enregiagazdákoldási basz, minden hardver, minden hw-s gyorsítás, minden úgy működjön, ahogyan kell, nos én még egyetlen ilyen hackintost nem láttam. Biztos van, de ez messze nem annyira triviális, mint amilyennek távolról tűnik.
  • Moby
    #198603
    Viszonylag kevés elektronikai gyártót ismerek, aki kizárólag saját alkatrészekből dolgozik.
    Ha jól számolom pontosan egyet sem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198602
    Tovább fokozom:

    MAC (vagy tök mindegy, de brutál erős legyen, sok RAM, szolid, valódi hardveres hangkártya, saját RAM-mal stb.] = OSX = Ableton imádja.

    Windows 7/8-ból meg csak a 32 bitesen fut jól, a 64 bitesen problémák vannak vele = nem látja ugye a sok RAM-ot = értelmetlen a Windows a számára.
  • Tinman #198601
    Intel PC = OSX = Ableton imádja.
  • IMYke2.0.0.0
    #198600
    MAC = OSX = Ableton imádja.
  • Moby
    #198599
    >Ráadásul árban is superior.

    Emiatt vettem meg. Illetve tény, hogy ennek a játéktípusnak nem a vita a megfelelő platform. Illetve az is közrejátszott a könnyű elhajlásomban, hogy tegnap vettem meg a vitára a rayman legendset, 2 nappal előtte meg sok év után végre a lpb-t, szóval oda most van doszt olyan cucc, ami tényleg arra is való.
    Az már persze más kérdés, hogy ehhez képest meg pc-re nyolcszáznegyvenhét tricsilliárd cím vár arra, hogy rábökjek az ikonjára, tehát ezen érvrendszer mellett ignorálnom kellett volna a nuuvemes posztod kompletten :D
  • kigyi
    #198598
    Az van benne :D Hát az Apple nem gyárt gépet mással gyártatja mindig az alkatrészeket :D Vicc, hogy az iPhone 4 7 fő alkatrésze Sony volt a nagyon beharangozott kijelző és a szupernek kikiáltott aksi is :D

    Intel alapokon meg Mac-et adnak el. :)
  • Tinman #198597
    Vitára? Mé' nem NES-re?

    Viccen kívül: Superior verza = PC.

    Ráadásul árban is superior.
  • Tinman #198596
    Nekem ez magas. A mostanában errefelé járt MaC masinákba Intel procikat láttam. Vak vagyok?

    Jah igen, meg normál Sata-s vinyót, Apple logoval, oszt' sima WD, semmi extra ;-)
  • Moby
    #198595
    Mondjuk ezzel most a saját számításaimat húztam totál keresztbe.
    Ezt én uszkve 1 órával ezelőttig vitára szerettem volna megvenni :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198594
    Egy erős MAC (tényleg erős) nekem az Ableton miatt kellene.
    Az E8400-at, a 4 GB RAM-ot, és az ősrégi Audigy-t keresztbe lenyeli. Egy komolyabb projektnél 100%-on pörög mindkét CPU és rettenetes szakadozás a hanglejátszás [voltaképp, a hangkari is bűnös, de az egész gép szűk már neki].

    Az Ableton meg köztudottan kiválóan érzi magát MAC-en.
  • Moby
    #198593
    Izé, tinman vette vóna nekem a mekkprot. De má megint a nem megy a fogalomzás :)
  • Tinman #198592
    Vagy egy torrent linket :-D
  • Dzsini
    #198591
    Vedd meg nekem, ha már megvan rá a pénz :) ígérem naponta leporolom, és szépen megköszönöm ;)
  • Moby
    #198590
    Fellélegezhetsz. Töltődik!
    Megúsztál egy macpro vétel NEKEM.
  • Dzsini
    #198589
    És ez indok arra, hogy mondjuk Xboxon ne adják ugyanazt a tartalmat ugyanabban a csomagban?
    Nem az a baj, hogy az egyik többet kapott, hanem az, hogy a másik kevesebbet. Sőt, mindegyik kevesebbet kapott ahhoz képest, amit illett volna.
  • genndy
    #198588
    Nem poén volt, ha jól emlékszem a PS3-asok kimaradtak valamiért a dlc-kből, vagy később kapták meg, vagy ilyesmi, és kárpótolni akarták őket, azért kaptak többet a Trilogyban. Meg az első rész ki se jött PS3-ra, vagy csak a Trilogyban, azért is.
  • Dzsini
    #198587
    Ott külön poén volt (bár nem tudom hányan nevettek rajta), hogy a PC-s, az Xboxos és a PS változat még csak nem is ugyanazt tartalmazta azonos néven. Hogy ezt ki találta ki, és hogy sikerült keresztülvinnie, azt nem tudom.
  • dartonite
    #198586
    Ize szoval persze hogy Ubisoft,ugy ertettem hogy nem steames hanem u-playes.
  • dartonite
    #198585
    Ubisoft AC4 deluxe-15 juroert.

  • Botond #198584
    Akkor majd nyáron a complete editiont 75% offal. :)
  • Botond #198583
    Nekem csak az alapok vannak meg, azokat letoltam, az is jóság volt. Fáj, hogy nem volt teljes, de túlélem. :)
  • genndy
    #198582
    Pedig egy fullos ME-trilógiát én is megvennék. De nem lesz Amit meg kiadtak ilyen néven... hát "vicc"nek azért nem nevezném, mert aki nem találkozott még a sorozattal annak jó vétel volt, de messze nem az igazi.
  • Dzsini
    #198581
    Ezért nem lesz soha Mass Effect sorozatom, mert képtelenek kiadni (akármilyen néven) egy tényleg "mindentbele" csomagot, amit egyszer kell megvenni és nem kell varázsolni hozzá meg tizenhat forrásból összemókolni minden hülyeséget. Megértem én a DLC-s marhaságot, hogy üzletileg sokkal jobban megéri szép lassan kiadogatni és 3 játék árát kifizettetni, de utólag legalább legyenek tekintettel azokra, akik ráérnek, de szeretnék a teljes élményt.

    Ennél azért kényelmesebb vagyok már, toll a fülükbe.
    és van három "máshonnan" letöltött .exe-m, ami pontosan ezt csinálja egy klikkre, teljesen működőképes formában - ha külső forrás meg tudja csinálni, akkor ők miért nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #198580
    Áprilisban jön az utolsó DLC.
    És ugye jön majd a nyári akció.
    Szóval, egy olcsón vett GOTY-alappal, a később hozzávásárolt akciós Headhunter DLC-kkel már fullos lesz a játék.
    S még így is kijön majd ~2500 Ft-ból.

    Össze-sem-merem-számolni-mennyibe-került-nekem az eddig 250+ óra.
  • genndy
    #198579
    Viszont azt tudod ugye, hogy még a GOTYban sincs benne MINDEN dlc, mert volt olyan ami a GOTY után jelent meg. Jelenleg nincs olyan kiadás, ami minden dlc-t tartalmaz.
  • genndy
    #198578
    PH!-n többektől is olvastam hogy maceset vettek és ment simán (alapjáték, DLC is, kinek éppen mi kellett). Menni fog.
  • Tinman #198577
    Menni fog! Magyar csókát is találtam közbe aki vette és megy, ahogy kell, no OSX gányolás.
  • Sir Quno Jedi
    #198576
    Sajnos akciópüföldékben nem vagyok jó. Lassú vagyok, béna vagyok, frusztrált vagyok és ...
  • Moby
    #198575
    Így mán eléggé. Olyannyira, hogy be is húzom.
    Dehanemfogmennivégetek! :D
  • Tinman #198574
    PászMac!

    Akkor csak jól értem! Ez így eléggé best buy!
  • Moby
    #198573
    És ezt a hozzám hasonló egyszeri paraszt honnan fogja tunni? :)
  • Sir Quno Jedi
    #198572
    Nem vagyok hülye, cak az apró, jelentéktelen szarokat nem csinálom meg, amik alig adnak valamit is. Nem mellesleg sokkal jobban fel vagyok tápolva (/me mester), mint a videókon a delikvensek adott helyen. Szal. a véleményem az, hogy ezek megpatchelték de durván. Mind1, kitalálok valamit. Megoldom. Ha nem megy, uninstall.

    Meg a mentés azé automentés, me konzolos eredetileg. Nem vészes, mivel több mentést csinál, szal. visszább is tudsz menni kicsit. Igaz nem akármennyit, így kísérletezni nehézkes, a döntéseidet vállalnod kell többnyire.

    Ez a jó amúgy a játékban, hogy szürke döntések vannak, mer mocskos dark a világ. És után vannak akik rühellni fognak érte, lesznek akik istenítenek érte, vannak akik az utcán megtámadnak ha arra jársz. :D Jók benne a morális döntések és magyarázatok.

    Mint mondtam rpg-nek és kalandjátéknak egyáltalán nem rossz. Kicsit indifos feelin a külcsín, de szokható, sőt néha egész jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #198571
    STEAM-es - aktiválja a MAC és a Windows verziókat is.
    Én így vettem már nem egy Borderlands 2 DLC-t is.
  • genndy
    #198570
    Nem kell. Ha Steam kódot ad, azzal megkapod a Maces ÉS a Wines verziót is.
  • Moby
    #198569
    Oké, csak pont a gfx-el szokik szopó lenni, az meg azért nem árt egy blands2-höz :)

    /meg a hanggal, meg kb mindennel :) ennél egyszerűbb lewarezolni a játékot, hisz az oprendszerrel is ezt teszed
  • Tinman #198568
    Hmmm....

    Borderlands 2 Game of the Year Edition (MAC) 80% $8.49 €6.09 £5.10 $ []() Win/Mac Yes

    Forrás
  • tomsolo
    #198567
    Ennnél már értelmesebb lehúzni csúnyában és játszani a tungleval. ;)