311802
  • Tinman #198566
    Nem értem :-(

    OSX Intel procis gépeken vidáman elszalad 15 perc feldobni, ha már megvan az ISO.

    Ok, macera, de érted... ennyiért még soha sehol nem volt. Aki tolni akarja, megteheti.

    Hah! Utánszerk rlz :-D
  • tomsolo
    #198565
    Ha se board se sidequest akkor nem haladhatsz vmi gyorsan a skillfán, talán nem csoda hogy nehéz? :)

    "Ehhez még hozzájön a manuális mentés teljes hiánya, csakis automata helyzetmentés van a programban."

    Ezt nagyon szeretem az ilyen játékoknál (skip factor).
  • Moby
    #198564
    De csak ha van hozzá mekked :)

    /vagy felgányolsz osx-et
  • Tinman #198563
    Betonkemény ^^

    1900 Ft-os Borderlands 2 GOTY Steam-es EU-ban is aktiválható
  • Sir Quno Jedi
    #198562
    De ha kitartó vagy, egyre szebb és jobb játékot kapsz, ami érdekes is. Ezt ugázom. :D Már csak a sztori miatt is megéri, de van benne ennél jobb is, csak nem mondhatom el, mer a spoielrtől meghalsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #198561
    Én rajongásnak hívom :)
    Vagy hétköznapibb nevén hobbinak is nevezhető :)

    Az ásványkőgyűjtők élete sem fenékig tejfel. A bélyeg- és pénzérme gyűjtőké is kemény meló [és sokkal nagyobb pénzfaló], és elképzelhetetlenül sok más hobbi is van [pl. az alumínium üdítős doboz, vagy képeslap gyűjtés stb. stb.], ami rettentő hely igényes, és cserébe mindenki felhúzza rá a szemöldökét :)
  • Tinman #198560
    Ez semmi másra nem bizonyíték csak arra, hogy az én elmebajom hatalmasabb :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #198559
    Nem merem elárulni, hogy az Excel táblázatom alapján [melyben a DLC-k külön oszlopba kerülnek, és az összesítő oszlopban nem is szerepelnek, a duplikációkkal együtt] mennyi játékom van összesen - dobozos, STEAM, Origin, Uplay.
    Vélhetően, Neked, a többi digittel, és a dobozosokkal együtt a triplája :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198558
    Férfiasan megvallom, nálam ez megvolt: "elsőre hülyén is néz rá az ember, hogy EZMIASZAR."
  • Tinman #198557
    Az elmebajhoz nem ér gratulálni :-D

    Azért thx :-)
  • DarkSector
    #198556
    Grat 966-ot ir Steam, gondolom 995 DLC és 1 Arcade játék. :D
    Viccet félretéve gratula!
  • Sir Quno Jedi
    #198555
    Demonicon

    Nos így 6 óra tájékán járok benne (van az 7 is). Ez majdnem a fele, mer 16-18 óra alatt ki lehet pengetni. Mellékquesteket csak elején csináltam, a boardos küldik nem érdekelnek, mer nem passzol a karimhoz, nem vagyok hajlandó megcsinálni.

    Ami szar, hogy iszonyat nehéz a játék ahogy előre haladsz. Most egy olyan résznél vagyok, ahol 192x haltam meg. Néztem videókat hogyan csinálják meg, hát nálam nem úgy megy. Már majdnem uninstalláltam, de még szvsz. teszek pár próbát. Alapvetően iszonyat túlerő ellen kell harcolni szűk helyen és mindenből könnyű kifogyni. Még hibázni sem kell, mert hiába dodge-olsz ki mindenkit, megütnek a picsából is (meg be is akadsz). Parry-zni meg hiába, mert vannak akik átütnek power attack-kal rajta nem kicsit, hanem nagyon. (pedig abból maxon vagyok, mármint counterből)

    Elején panaszkodnak a review-k, hogy lassú a combat, meg a kari, meg blablabla. Na itt már nem fognak, mer szemed kifolyik. Előbb megölnek, mint ahogy pislognál. Ugyanis ahogy fejlődnek az értékeid, meg új dolgokat tanulsz, úgy lesz egyre látványosabb és gyorsabb a harc (pláne gyorsítóvarázslat alatt).

    Idővel a grafika is javul. Animáció nem nagy szám. A sztori meg eleve jó, én csipázom. Jó kőkemény, nem szaróznak. A Mass Effect-es beszélgetések is jófélék. Kár hogy nem lehet karit kreálni és csak pasi lehet, de a sztori miatt van, értelme lesz és így én sem morgolódtam, sőt. :D Iszonyat mennyiségű nevet és eseményt zúdítanak ránk, szal. oda kell figyelni, ha bármit érteni akarunk.

    A skillek pofásak, főleg a nem harciak. Van is értelmük végre, mint a többi dark eye gammában is. Még plusz rewardokat is kizsarolhatunk stb., sztoriban is hasznát vesszük.

    Az ellenfelek nem fejlődnek veled, hanem mindig előtted járnak, szal. idővel élethalálharcok jönnek. Általában megtanulható kikkel hogyan kell megvívni. Mindent be kell vetni, mágiát, spéci harci feateket, ami akad.

    Csak RPG (gothic stb.) fanoknak ajánlanám, de mint mondtam jóféle, mégha elsőre hülyén is néz rá az ember, hogy EZMIASZAR.
  • Botond #198554
    Rádobsz olyan 120 évet, és lepörög az mind. :D
  • grebber
    #198553
    Apró reménysuág hogy olcsón hozzá lehessen majd jutni a Daylight-hoz!
  • Dzsini
    #198552
    Rendes ősemberek még Dreamcaston Ikarugáztak :)
  • Tinman #198551
    Így 1k Steam-es játék környékén én inkább kussolok
  • genndy
    #198550
    Alap iránymutató módszer hörcsögöknek
  • davidka003
    #198549
    Ikaruga nekem ingyen van meg talán Ománból. :D
    Néztem azt is, brutális nagyon.
    10 percnél többet nem volt a gépen.

    Persze nincs kizárva, hogy egyszer ezt is meg az Outland-et is végigviszem. Fene tudja mi lesz a véleményem ezekről 1-2 év múlva. :D
  • Botond #198548
    Én egy ideje csak forintért veszek bármit is, mert már csak xbox liveon vásárolok. Annyi cím begyűlt már minden platformra, két élet is kevés lenne végigjátszani. Most megpróbálom apasztani a hátrányom. Mióta egy negyedéve ez megy, azóta végigjátszottam 0 játékot, és vettem xboxra vagy 10et, szóval annyira nem halad jól a projekt, de nem adom fel. :D
  • Tinman #198547
    GMG-n azóta elvből nem veszek semmit mióta az EU-s néptől elvárják, hogy fontba fizessen, bezzeg amcsik dollárban fizetnek. Mi köze van az amcsiknak az euro-hoz? És nekünk mi közünk van a fonthoz? Lófax se.
  • Tinman #198546
    2 dolcsis bundliba jöhet.
  • Tinman #198545
    Imádtam, a végére annyit fejlődött a ideghálózatom IRL, hogy el sem akartam hinni. Receptre írnám fel.

    Ikaruga-t megvettem Box-ra, sajna még nem volt időm toszongatni vele, az is ilyesmi + alapmű :-/
  • ZsZso
    #198544
    Lúzer! Most foglalja a helyet a portól.
  • Rapid81
    #198543
    Nekem sincs. Kibontottam, beírtam a kódokat, majd szépen felraktam a polcra őket. :D
  • DarkSector
    #198542
    Black Ops 5 euro

    Annyi hogy lengyel nyelv van benne, és magadnak kell angol nyelvet feltenni hozzá!

    Fizetéskor figyelj a zöld csikra, a gyerekeknek adakoznak, alapon 11 euro lesz beállitva, ha nem akarsz fizetni a játékra pluszba, huzd le 0-ra a csúszkát.
  • tomsolo
    #198541
    Might & Magic Heroesoknak is ilyen takony sztorijuk van mint a Legacynak?
  • DarkSector
    #198540
    miért lenne égő?
  • kill3r21
    #198539
    Nah sziasztok, égő nem égő, végre behúztam én is a Tomb Raidert és egyből a Gotyt :)
  • tomsolo
    #198538
    steam == szenny
  • Sippie
    #198537
    Visszavonom, az SP játék 39,99 Euro, de dollárban meg 59,99... ki érti :D
  • Sippie
    #198536
    az frankó, én eddig azt hittem, hogy legalább ők értelmesen váltják át. A steamcardot akkor azonos értékű euroban adhatom el?
  • Evoluti0N
    #198535
    Ez általában így szokott lenni. Steamen dollár=euró.
  • Sippie
    #198534
    Az mi hogy a steamen a Tomb Raider 6,66 Dollár, nekünk meg 6,66 Euro?
  • ZsZso
    #198533
    Ilyenkor sajnálom, hogy nem volt időm (igazat megvallva nem erre szántam), hogy a 3. évadnál tovább nézzem az SPt. Nem baj, mire elérek a mostaniakhoz addigra lemegy az ára a játéknak! :)
  • DarkSector
    #198532
    gondolom steam.
  • ZsZso
    #198531
    Haggggggggyáámá. Nincs is DVD olvasó a gépemben :).
  • Evoluti0N
    #198530
    Ez a Steam hülye. Írtam értékelést és most folyamatosan azt nyitja meg. Nem tudok belépni az áruházba.
  • TBTPumpa
    #198529
    A mai napon megjelent a Blizzard féle Heartstone is! Immár nem béta, hanem a tényleges 1.00-ás verzió, mindenki számára teljesen ingyen.
  • Evoluti0N
    #198528
    Nekem GOTY. Game of the Year. Év játéka. Érted. SZÁMOMRA az.
  • Rony94
    #198527
    100% hogy nem lesz GOTY.