311802
  • DarkSector
    #198646
    Fel lett jelentve, ennyi...ahányan jönnek annyit fogok a steam felé jelenteni....látom van haszna.

    adathalászat
  • DarkSector
    #198645
    Jó tudom, de karipénz ingyé volt, és steam-re., nem xboxon. :)
    Boxon sokszor vannak nagyobb címek jó árban.
    Most megjelent RE4 is steam-en 1.5x annyiba került.
  • Botond #198644
    Ez egy érdekes kérdéskör amúgy, hogy az idő vagy a pénz, és hol találni egyensúlyt. Múltkor felvetettem az asszonynak, hogy én 40 évesen visszavonulok, és csak a családnak meg a hobbinak élek, de furcsán nézett rám. Pedig vhol határt kellene húzni a pénzhajszolásban, egy bizonyos ponton túl már nem ad hozzá annyit az élethez, mint egy szabadnap a dunaparton a padon ülve, sütkérezve a napfényben mondjuk. Hány napsütéses napot érdemes feláldozni és mennyi pénzért? Főleg, hogy az idő véges, pénz meg kerül mindig.
  • Botond #198643
    3,4 euró az több, mint 990 ft, szóval én nyertem. :)
  • Moby
    #198642
    >vegyél medzsikmáuszt

    Ne vegyen. Én vettem. Egy fos. Bár ezt nagyjából minden termékükről elmondhatom. 10 éve még kedveltem őket. Ma ott tartok, hogy azt sem piszkálom meg bottal, amihez közük van. Pár hónapja még vettem a sztórban egy mikrofont tőlük százezerért(ez csak azért releváns, mert így azért nyilván már lett volna elvárásom is a termékkel szemben). Akkora szart a föld nem hord a hátán. Másnap ment is vissza.
  • DarkSector
    #198641
    Jó aszem egyértelműen a steames kódra gondoltam, azt tudom a fájlrendszer más, hiszen akkor nem lenne 2 külön dolog. :)
  • tomsolo
    #198640
    szegény
  • IMYke2.0.0.0
    #198639
    Isti: tévedsz. Egy Mac-es játékot nem fogsz futtatni PC-n.

    Amire gondolhattál, azt mi már kifejtettük később: egyszerre két példányt ad a kód - PC-set és Mac-eset, STEAM-en.
  • tomsolo
    #198638
    de ha elissza akkor is csak almaborral :P
  • IMYke2.0.0.0
    #198637
    A pénzcsináláshoz kis adag szerencse, és még több ész kell.
    Bármelyik is hiányzik, akkor esélytelen.
  • Sir Quno Jedi
    #198636
    Legjobban járt volna, ha leptopot sem vesz, hanem elissza, de mégjobb ha elkurvázza, de durván.
  • DarkSector
    #198635
    Nekem 3.4 euro volt kártyapénzből steam-re. :)
  • Sir Quno Jedi
    #198634
    Le lehet állni az apple szarokkal!
  • Tinman #198633
    Érdekes kérdést vetettél fel.

    Van egy ügyfelünk, nagyon jól menő cége van. Több milliárdos forgalom, több milliárdos ingatlanok, etc.

    Laptopot akart venni, kikérte a véleményem.

    - Mit szeretne?
    - Mac.
    - Miért?
    - Munkára. (Gyakran kint terepen!)
    - Presztízs?
    - Nem érdekel.
    - Jó, akkor ne vegyen Mac-et.
    - Miért ne?
    - Fele árból Toshiba/Dell/Lenovo és sokkal jobban felszerelt, strapabíróbb gépet kap TÖBB év garral.

    Rábeszéltem egy Toshibára. Imádja. Amikor meglát mindig örömködik, hogy megspóroltam neki cirka 300k-t. Neki persze ez annyi, mint nekem 3000 Ft, de nem véletlenül sikeres. Felesleges faszságokra nem költ.
  • DarkSector
    #198632
    MAC-es játékok win-re is jók!
  • DarkSector
    #198631
    De mivel nekünk hörcsögöknek ez a jó, tudod vakok közt a félszemű a király! :D

    De az a 933 játék jó lesz kb 600-700-nak szerintem, tudod dlc-ket ha nem számítod külön. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198630
    Nem tenném kötelezővé a Gémer Gábor Gyakorló Gimnáziumban, mert nyilván, mindenkinek egyedi ízlésvilága van - biztosan vannak sokan [nagy számok törvénye], akik belekóstoltak, és savanyúnak találták azt, amit kaptak, és még sóval is behintették a helyét, miután megszabadították a HDD/SSD szektorait tőle [és ha tehetnék, még a STEAM-fiókjukról is száműznék a Purgatórium sötét sarkaiba]...
    Nem vagyunk ugye egyformák. Hála a Teremtőnek :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198629
    Biztos, hogy így van - mondtam már ugye, hogy hiszek neked :)
    Ha pénzes emberke lennék [persze, nem olyan áron, hogy sem időm, sem kedvem, sem erőm nem lenne ehhez a hobbihoz = értelmetlen lenne a pénz, és a vágyakozás arra, amire most, jelenleg vágyakozom, mert akkor meg a nyugalom, pihenés és az idő lenne a ranglista elején], akkor biztosan nem okozna gondot a kipróbálása a natív Macintoshnak, és a kórájhétnek sem, valami brutálisan jó hangkártyával, MIDI-billentyűzettel, vagy szintivel, 2 monitorral, stúdió minőségű hangszórókkal...
    ...és beleér a kisujjam a bilibe :)
  • tomsolo
    #198628
    Az egész Borderlands univerzum hidegen hagy.

    (Szeretem az osztrigát és a forró fürdőt. :P)
  • grebber
    #198627
    "Sose értem ilyen tabletre/tapifónra írt cuccokat minek erőltetik az emberek pcn"

    Akkor neked jól jönne egy világszintű globális statisztika amely kimutatná hogy a telefonra fejlesztett game-ek 90%-át (de megkockáztatom a 95-95%-ot is) sose viszik telon végig.
    Az emberek telefonon játszani max utakon szoktak ,de ott se nagyon.Itthon meg minek tapicskoljak ha itt a pc?
  • Tinman #198626
    "kopár,sivár, "élettelen" hangulattalan cucc."

    Meghoztad a kedvem :-DDD

    Mondjuk ki: Rossz vagy középszar.
  • IMYke2.0.0.0
    #198625
    Igen - ilyenkor fejben végigfutok a többszázas listámon, és elszörnyedek.
  • Tinman #198624
    Imi... komolyan nem egy mac fordult már meg a kezeim között. Főleg az utóbbi pár évben. Ezek ugyan olyan PC-k már, mint bármelyik Windows-t futtató.

    SŐT!

    Nem egy esetben Macbookra, vagy asztali macre kellett Win-t varázsolnom, volt, hogy dual bootos megoldásba.

    És hidd el, jó ideje Intel alapon mennek, ergo bármilyen Inteles desktop PC-re, feltolhatod egy torrent segedelmével az OSX-et és u.a. a feelinget kapod. Sőt továbbmegyek... vegyél medzsikmáuszt meg mac-es keyboardot és holt ugyan ott vagy, mintha mac-et vettél volna, csak mocskosul sok pénzed megmaradt.
  • Botond #198623
    iPaden csodálatos gém, arra találták ki, pcre ez kevés. Sose értem ilyen tabletre/tapifónra írt cuccokat minek erőltetik az emberek pcn. PCn vannak komoly cuccok, ha pchez jut az ember, akkor toljon komoly cuccokat, amikor nincs pc, akkor pótcselekvésnek ott a tapi, amin szintén van az igénytelen és az igényes véglet és a kettő között is sok játék. Aralon meg Ravensword meg az igényesebb vége ennek, de pcre kevés ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #198622
    Nagyon helyes :)
    Az első rész ismerete nem elengedhetetlen, de erősen ajánlott a 2. rész teljes megértéséhez és elfogadásához :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198621
    Annyira jók, hogy az évtized legjobb DLC-je*** is a Borderlands 2-é.

    *** = köztudottan elfogult vagyok. Aki ebbe beleköt, az egyen nyers osztrigát egy kannibálok által körbetáncolt forróleveses üstben :)
  • Botond #198620
    Hát, az elég szűk az érdekes elképzelés. Szerintem két élet kellene ahhoz is, hogy minden macre megjelent értelmes cuccot végigvigyen az ember. Igen, sokminden kimaradna, de ami nem kellene, hogy kimaradjon, abból is sok kimaradna az idő végessége miatt.
  • grebber
    #198619
    Elkezdtem ezt a Ravensword-ot (ha már megvettem)
    Nem olyan rossz ez.Igaz pl egy Gothichoz, Oblivionhoz...stb kalandgame-ekhez képest kopár,sivár, "élettelen" hangulattalan cucc.
  • Tinman #198618
    Megvettem vagy 4x, eladtam 3x, a 4. full az maradt Steam-re, de nem még nem játszottam vele. Egyszerűen mindjárt vége az életnek és sokkal nagyobb nevek maradtak ki, így azokat pótlom inkább.

    Hogy tudnám a következő reinkarnációm számára a Steam hozzáférésem eljuttatni, hogy ami ebben az életben kimaradt, azt a következőben pótolhassam?

    Eleve az a baj, hogy nem is emlékszem az előző életekből ugye semmire. Ehhh... fákk.
  • Botond #198617
    Amint látod én is úgy vagyok vele, hogy amikor majd 3-4-5 év múlva odaérek, akkor veszek dlct xboxra is, addig kár borzolni az asszonyi idegeket meg a családi kasszát ilyenekkel. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198616
    "Korájhét, 16 GB RAM, OSX, Creative X-Fi hangkártya, driver van."

    Hiszek neked.

    Nálam csak az a három összetevő hiányzik, ami egy tisztességes háborúhoz is elengedhetetlen.
    Emellett, nem biztos, hogy szívesen szopókáznék a hegesztett OSX-szel, amikor a natív Macintosh gyakorlatilag áram alá helyez, bekapcsol és gondtalanul dolgozik elven működik. Nem játékra.
    Persze, azért alakul szépen a Mac-játék piac is, de nekem elég szűk.
  • Botond #198615
    Bár Tinmant kérdezted, de elmondom, hogy én elkezdtem pcn és xboxon is. Xboxon nem tartok sehol kb, pcn ott tartok, hogy az alap majdnem kész, de közben belekezdtem az egyik dlcbe (ahol a zombiagyakat kell gyűjteni egy küldi sorozatban), és majd vmikor folytatom amikor lesz időm. :) Asszem 21-2-3 acsim van pcn, 7-8 xboxon. :)
  • Tinman #198614
    DLC-k közül néhány elég jó, erre Imi a tanú.
  • IMYke2.0.0.0
    #198613
    Tényleg, az 1. részét végigjátszottad már?

    Ne haragudj, nem sértésnek szánom (ismerjük már annyira egymást szerintem, hogy ne értsd félre), de valahogy nem tudlak elképzelni FPS-sel (illetve ilyen szerű játékokkal) játszani :)
  • Tinman #198612
    Korájhét, 16 GB RAM, OSX, Creative X-Fi hangkártya, driver van.
  • Botond #198611
    990 volt dlc-k nélkül xboxra. :)
  • Tinman #198610
    Na most én pl. nem vettem meg, csak ajánlottam. Nem is fogom.

    Mire eljutok Border 2-ig, az még 2-3 év simán. Szóval, majd 4.9 dolcsiért amazonról 1 év múlva.
  • ZsZso
    #198609
    És ezzel vannak még így páran :).
  • Moby
    #198608
    A samsung áll ehhez a legközelebb. Elméletben. De ők is inkább a pénzt szeretik, mint a hülyeséget.
  • Moby
    #198607
    Oké, a kalbászfüstőlöket gyártó cégeket nem vettem a halmazba