311802
  • IMYke2.0.0.0
    #198686
    SweetFX (Lumen, és társai) és máris azt látjátok majd, amit a render (és amúgy ingame gameplay-nek álcázott) videókon láthattunk :)))))
  • DarkSector
    #198685
    Jó FC3-tól én őszintén nem is vártam sokat, nem is kaptam sokat, ettől független az a szigetes terület kibaszott gyenge lett.
  • DarkSector
    #198684
    Valóban a Killzone, szép, sőtt mintha élesebb lett volna, de nekem a e3-as demoban a fegyver meg a légkör, effektek, tüz, pernye , megvilágítás, valahogy jobbnak tűnt, ellenben látom hogy a textúrák nagyon élesek, és a karakterek szebbek szerintem mint a demoban.
  • Moby
    #198683
    Nem is vártam ég és földet.
    "...de ha pécén én ezt a grafot még meg tudom tolni picit..."
    Ne ferdítsünk.
  • tomsolo
    #198682
    Fc3 is kapott a különbségért, személy szerint annyira nem zavart (azok dolgok amik nem voltak demóban pl. repüléskor a táj render nyomorékséga sokkal jobban). Utóbbit próbáltam ki hekkelni, de nem lehetett ennyit bírt a nyomorult motor... :(
  • tomsolo
    #198681
    Tegnap sikerült éjjel már egész baráti áron(3k volt a határ) behúznom az M&M Legacy-t(aztán végül is a Deluxe-t mert végül is 800 pénzt csak megért a különbözet) meg végre egy "olcsó" Grimrockot.

    Utóbbiért egész érdekes ajánlatokat kaptam, de így is örültem, hogy ezresből megúsztam.
  • Moby
    #198680
    >Oks, valaki szerint nem akarok mutogatni a Killzone még pont hogy jobb is lett mint a gameplay bemutatóban.

    Aki ilyet mondott, az az egyiket biztosan nem látta. Az is butítva lett. Csak nem ennyire durván, de ott és azért még jobban haragszom. És hazudnék, ha azt mondanám, hogy - és nem konkrétan ez az eset, hanem az egész jelenség - nem volt köze ahhoz, hogy kiszálltam a ps4-ből. Egy időre legalábbis. Amíg újra el nem követnek mindent, hogy megkedveljem ismét a platformot, a gyártót, és bármit, ami hozzá kapcsolódik.
  • grebber
    #198679
    A kettő nem zárja ki egymást.Szeretem a szép grafikát,de ha nincs hozzá gépem megelégszem a kevesebbel is,ennyi!4-5 év múlva majd tudom tolni maxon őket!
  • Shep
    #198678
    Persze, azért mégis egyre másra elszólod magad de tényleg nem érdekel a grafika :D
  • grebber
    #198677
    Abból már kinőttem rég, mivel rájöttem értelmes dologra is ellehet verni azt a sokszázezret amit a max grafikázásra költenék!
  • DarkSector
    #198676
    Bocs ezért, de VÉGRE! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Final.Fantasy.X.X-2.HD.Remaster.PS3-DUPLEX


    Lehet ennek alkalmából volt Square akció.
    Kár hogy nincs helyem letölteni, mert megvenném.
  • Shep
    #198675
    Kell hát, mert optimalizálni már nem volt idejük, próbálták a graf butítással megoldani de hát nem sikerült, így maradt a magas gépigény :)
  • ZsZso
    #198674
    Touché :D
  • Shep
    #198673
    Hát persze, középső neved a Nekem a Grafika Mindegy :D
  • DarkSector
    #198672
    Jaja pont ezelőtt írtam nekem is ez jutott eszembe, a sok idétlen értelmes szar számítás oltárán lett feláldozva az eredeti koncepció.
  • ZsZso
    #198671
    Pont ez fordult meg a fejemben nekem is. Ha ha ha ...
  • DarkSector
    #198670
    Kamu cucc tutira, vagy télleg az van amit mondtak hogy nem tudták, nem ismerték a nextgen konzolokat arra való fejlesztést, optimalizálást, lehet MÉG MÁIG NINCSENEK VELE tisztába. :D
  • tomsolo
    #198669
    A fadelt térképre baromi nagy szükség van, látom "optimalizáltak" a fiúk a fontos dolgokra...
  • IMYke2.0.0.0
    #198668
    S ennek kell az a gépigény, amit korábban linkeltem... ja...
  • grebber
    #198667
    Ha csak pl a BF4 , AC4-ből indulok ki ami van next genre és pc-re is és kb nagyítóval keresed a különbséget akkor se sokat találsz, akkor nem hiszem hogy a Watch Dogs lenne az ami ég és föld lenne a pc-javára a különbség!

    Nem mellesleg nekem semmi bajom azzal a grafikával ami az ominózus videóban szerepel!Egyik változat se fog futni rendese szóval amúgy is mindegy a grafika nekem
  • Dzsini
    #198666
    Ha lehetne bízni a kiadókban, lehetne 0day vásárolni.
  • DarkSector
    #198665
    Tudom én is így élek, 0-day semmit, hacsak nem tudom hogy egy megbizható cucc, remake esetleg valami.
  • Shep
    #198664
    Persze tudom, lehet jönni a de gyökerek mindig lesznek stb. dumákkal.
  • Shep
    #198663
    Egyszer már el lett mondva, hogy ha a gyökerek nem vesznek 0-day akkor te sem fogsz venni pár nap múlva semmit, max ilyen mobilos szarokat.
  • DarkSector
    #198662
    Oks, valaki szerint nem akarok mutogatni a Killzone még pont hogy jobb is lett mint a gameplay bemutatóban.
    Biztos igaza van nem én játszottam.
    Hát azért szerintem ha a mostani konzolokon ennyit durván visszavettek, pc-n meglepne ha a bemutató minőségét visszaadák, mert az baromi nagy eltérés ám.
  • Dzsini
    #198661
    Mert még mindig hisznek a mesékben.
    Előzetesről nem hisszük azt, hogy úgy fog kinézni a végső termék (mert nem), elő nem rendelünk (0-day nem veszünk, mert feleannyiért pár nappal később meglesz), MMO-ért nem fizetünk (mert úgyis ingyenessé teszik hamarosan). Alapszabályok :)
  • Moby
    #198660
    Grafikát várt mindenki a bullshit videók alapján. Na az olyanban nincs. Illetve várjuk meg a pécéverzát.
  • DarkSector
    #198659
    Jó persze szép így is, de azé mennyire nem az amit mindenki várt a gameplay alapján.
  • Moby
    #198658
    >csak szép

    Bizonyos részekben igen, más részekben meg nagyon nem.
    A WD elképesztő, bicskanyitogató hazugság volt amit bemutattak, de ha pécén én ezt a grafot még meg tudom tolni picit, akkor ez engem érdekel, mert a világ viszont eléggé rendben van.
    Ez a videó eléggé meghozta a kedvem egy próbához.
  • DarkSector
    #198657
    Jó az Infa,ous 3 csak szép, semmi több, amit írtam is a topikbjában, de ettől még most a látványt nézve jobb, most hogy játékmenetben milyen, arról csak annyit hogy most egy 2007-es játékkal tóltam 70 órát, Watch Dogs-al meg Infamous-al mennyit fogok szerinted? :D
  • Moby
    #198656
    Viszont K.JÓL mozognak az npc-k! Vhogy él az egész
    Elkezdett érdekelni :) (szemben az infamous-el, ami totálisan érdektelenné vált)
  • DarkSector
    #198655
    Ez lett a Watch Dogs-bó. :D
    Gondolom Power-PC kell majd neki. :D
    Infamous 3 kicsit bealázza.

  • DarkSector
    #198654
    Én is ezt nézem....2.63 akkor vennék. :D
    külön profilra akár. :D

    Wesker azt mondta sokkal drágább.

    A csóró gyerek szerintem a Revelations-t értette AC4 alatt, biztos nagy AC rajongó.
  • DarkSector
    #198653
    ja
  • grebber
    #198652
    Valaki nem tudja az orosz AC4 giftelhető mifelénk és aktiválható is?

    2.63 euro átszámítva!
  • Dzsini
    #198651
    * egy profilnak tűnő adathalász oldal
  • DarkSector
    #198650
    Egy profil, ir hogy cserélni szeretne veled a haverja, de nem tud felvenni téged, és te vedd fel őt.

    Na már itt ugye ugrik a majom a vízbe.
    És ad egy linket, ahol neten felveheted havernak, de ki és mit akar cserélni nem fontos. :D

    Na szóval ennyi, de ez már a 4. esetem. :D
  • DarkSector
    #198649
    jaja. :)
  • Dzsini
    #198648
    két u van a címben (commuunity), a céges vírusvédelem le is tiltotta lendületből :)
  • grebber
    #198647
    Bővebben mi ez ki ez mit csinált stb?