311802
  • DarkSector
    #198726
    :D
  • Tinman #198725
    Be careful what you wish for.

  • Sir Quno Jedi
    #198724
    Ááá én csórólali vagyok a zéjjelnappalbüdöspestből. Ámde anno egy időben egyik srácnál tartottuk a partikat a szülei házában (azaz alatta). Na ŐK nem voltak szegénynek nevezhetők a legnagyobb jóindulattal sem... :DDD
  • DarkSector
    #198723
    Egyszer megnézném SQJ szobálában a berendezéseket, meg milyen stílusban rendezte be a szobáját.

    Vannak nagyon eltérőek.
  • IMYke2.0.0.0
    #198722
    Na ugye
  • DarkSector
    #198721
    Jó akkor ferrari piros szinnel lefújt Hummer-ek. :D
  • DarkSector
    #198720
    198714-715

    szerintem nem CSAK játékokra értette, nem minden a 200fps, ezt faszomhányszor tisztáztuk már. :)
    Hiába lovagolnak hogy pc-n erősebb a multiplatform, értelemszerűen MINDIG összeraksz gépet amin akár gyorsabb nagyobb felontásban fog menni, a kérdés az összeg, meg az hogy hányszor.

    Itt most másról van szó, és EXCLUSIVE játékokat semihez nem lehet mérni, ha nem szépek amennyire valaki elvárná, akkor is sokan oda vannak ezekért a címekért, RDR még mindig nincs PC-re nem is lesz, GTA 4 szebb enchanced-be, és? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198719
    Hummereket akartál írni, nem?
  • Botond #198718
    Kéne egy a konzoljátékoknak leáldozott topik. :)
  • DarkSector
    #198717
    Nem tudom, szerintem tuti, de az a baj abba a 200 m2-es nappaliban egymással kiabálnunk kell, mert túl messze vannak a gépek egymástól, szerintam majd megdumáljuk vele hogy ne a házukban legyen hanem egy kisebb villa 40-50 m2-es szobáját béreljük inkább.
    Meg aztán őket csak helikopterrel lehet megközelíteni, a kapujuk előtti utat elállják a ferrarik. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198716
    Hát igen - a kockák kihalóban (átalakulóban) vannak :(
  • Sir Quno Jedi
    #198715
    Ez a fasz nézte már a launcs címeket a két "gigakonzolra"?!?? Mer én pl. hányok sugárban.
  • tomsolo
    #198714
    Majd ha kijön a Forza PS4-re (vagy Gears of Wars 2 Pc-re) akkor beszéljen :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198713
    Őszintén írom: nem irigylek egyetlen komolyabban programozással, fejlesztéssel foglalkozó szakembert sem.
  • Sir Quno Jedi
    #198712
    Háak régen tartottunk ilyen többnaposított marathoni lanpartykat. De manapság mindenki gyerekrehivatkozik.
  • Shep
    #198711
    Tegnap előtt még 6 giga kellett neki, nem? :)
  • DarkSector
    #198710
    Világbékét!

    "Eldurvult a konzolosok közti ellenségeskedés

    Phil Spencer szerint a különböző konzolok iránt rajongók egymással szemben gyakran esnek túlzásba, ez a viselkedés már nem elfogadható.
    Phil Spencer, a Microsoft Xboxos vezetője szerint az ellentétek a különböző konzolok rajongótáborai között már túlzottan nagy méreteket öltöttek. Szerinte ez a fajta viselkedés nem egészséges, sőt, Phil személy szerint gratulált a Sony új konzoljának sikereihez, és elismerte a cég eddigi eredményeit.
    “Úgy tűnik, hogy mindkét konzolnak megvan a saját természetes tábora, és ezek között egy…leginkább ‘egészségtelen ellenszenvként’ jellemezhető viselkedés figyelhető meg. A versengés természetesen érthető, de az maradjon a játékpiacon. Rettentően tisztelem a srácokat a Sonynál, nem semmi, hogy milyen franchiset építettek fel. Ugyanez a véleményem a Nintendo és a Valve csapatáról is…végül is, mi mindannyian ugyanazt szeretnénk: a szórakoztatás egy tökéletesebb formáját akarjuk létrehozni. Imádom a rajongóinkat, de az, hogy az ember Xbox fan, az még nem jelenti azt, hogy ne szerethetne más konzolt is, azt pedig végképp nem, hogy a többi konzol ősellenségévé válik. Nekem van PlayStation 4-em. Több játékkal is játszom rajta. Ugyanez a helyzet a Wii U-val. Seregnyi tapasztalattal lettem gazdagabb általuk.” Az alábbi videóban részletesebben is hallhattok Spencer véleményéről.
    )
    Mindent összevetve, azért ennek a versengésnek köszönhetően a piac és a játékosok is nyernek azért valamit, hiszen a PS4 és az Xbox One is megmutatta a világnak, hogy a konzolokra még mindig érdemes odafigyelni a játékvilágban.
    “Mindezek ellenére úgy tűnik, hogy a játékvilágnak ez nem jelentett különösebb problémát. Ha csak azt nézzük, hogy a két új konzol mit alkotott eddig, már azzal is látszik, hogy egy hihetetlen évet kezdtünk meg, valószínű az elmúlt idők egyik legjobbját” - tette hozzá Spencer, akinek korrekt szónoklata előtt kalapot emelünk, mióta mondjuk már, hogy nem számít, hogy min játszunk, csak játszhassunk."
  • tomsolo
    #198709
    titkosított .lua fájlokban sem öröm bogarászni :P
  • IMYke2.0.0.0
    #198708
    És Sir Quno Jedi szállást is ad, hogy a közel 80-90 órát [multival együtt] lenyomjuk a stream-parkján?
  • Shep
    #198707
    Vagyis érdekel a grafika, ennyi.
  • IMYke2.0.0.0
    #198706
    Ezért is haragszom a flash-re.
    Ráadásul, hobbi fordítóknak egyenesen átok.

    Ha IT/programozó/grafikus guru lennék is utálnám.
  • DarkSector
    #198705
    :)
    megveheted csak játszani nem fogsz vele, vagy elmegyünk SQJ-hoz, az ő gépe kiszolgál 5 másik monitoron 5 másik példányt stream-elve. :D
    Tinman meg hozza a saját gépét, az is kiad 3-at, 8-an tudunk így játszani. :D
  • tomsolo
    #198704
    nincs is játék szinte amiben nincs manapság
  • IMYke2.0.0.0
    #198703
    Közelébe sem szagol sem az itteni "gépem", az otthoni saját.
    Valószínűleg sosem veszem meg ezt a játékot.
  • DarkSector
    #198702
    oks nekem éppen nem fog menni majd. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #198701
    Rettenetes a főmenüje - az tény.
    Amúgy, tényleg mellőzhetnék a flasht a játékiparból.
  • tomsolo
    #198700
    Lehet, hogy így érezted de az egész játékban nincs egyetlen HD-re optimalizált textúra - a gui meg ráadásul 720 alattiakat is tartalmaz (az FC3-s flash alapú gui egyébként is megérne egy misét).
  • Moby
    #198699
    >FC3 is ezért lett "ocsmány"

    Nálam valami egész más cucc FC3 néven :) Nálam rohadtjól nézett ki, és nagyon-nagyon élveztem a játékot. Igaz, hogy gyak 3x pimpeltem a gépet, mire okésul futott, de a végére megérte (7850-en kezdtem neki, azt cseréltem 660-ra, majd pár nap múlva 760-ra).
  • tomsolo
    #198698
    Hülyeség ebben bízni. Imho PC-re továbbra is a PS3/XBOX 360 vonalat fogják alapul venni, FC3 is ezért lett "ocsmány" mert mindenhol a 720(vagy az alatti) textúrák voltak...

    Pár millerért nem fognak szopni - ha egyáltalán kiadják PC-re a stuffjukat - hogy olyan nagy erőfeszítést (pénzt) kalapáljanak bele a portolásba és az optimizációra.
  • IMYke2.0.0.0
    #198697
    "Watch Dogs" PC System Requirements - emlékeztetőül.

    Spoilerben a kép is:
  • DarkSector
    #198696
    Majd kiderül persze, de eddigis bármilyen nextgen játékot megnézel, a szokásos fps élsimitás, vagy talán felbontás eltérések vannak, itt meg iszonyat nagy Shader gondok vannak.

    Majd kiderül, én sem tudok okosabb lenni csak az eddigiek alapján következtetek.
  • IMYke2.0.0.0
    #198695
    Végsőként:

    Abban azért még talán lehet bízni, hogy a PC verzió árnyékban hagyja majd a többit, és akkor a videók talán a véglegeshez közeli eredményt sugallták.
    Igen... a remény hal meg(y) utoljára...
  • tomsolo
    #198694
    ph, ha kell adok kontaktot
  • DarkSector
    #198693
    jaja :)
  • DarkSector
    #198692
    Nem te basszus, nem tudod kire gondoltam? Ismered te is, és G. játékos nagy BF rajongó....
  • IMYke2.0.0.0
    #198691
    * utó(lagos)-render
  • IMYke2.0.0.0
    #198690
    Iróniának is szántam.
    De, arra azért remélem mindenki ráébredt, hogy minimum útó-rendereket kapott videókat láthattunk a játékkal kapcsolatban... eddig.
  • Moby
    #198689
    Még mindig fogalmam sincs miről beszélsz.
    Én állítottam volna bárhol ilyen hülyeséget, hogy a e3 demótól JOBB lett a végleges?
    Az kizárt! Nem fogyasztok alkoholt. Soha :D Valamit benézel.
    A konzol megjelenése napján megcsináltam az összehasonlító elemzést. Paralell futott két monitoron a demo és a cucc. És pontoról pontra leírtam, hogy hol butították.
    Valakivel keversz :D
  • DarkSector
    #198688
    jaja, azért erősen érzem az iróniát ebben :P
  • zorrobomber
    #198687
    Hol?