311802
  • Tinman #198886
    Náluk a legdrágább nem? :-(
  • NecroJoe
    #198885
    Én várom hogy szóljabak az 576-ból, de ha valamiért ma nem jönne meg nekik én úgy beleszarok az egészbe hogy 6000-nél többet nem adok az egészért.
  • Shep
    #198884
    Azt nem mondtam :)
  • NecroJoe
    #198883
    Ilyenkor a support végtelen ciklusban irányít egy nem működő űrlaphoz, úgyhogy baszhatja.
  • Tinman #198882
    Ezt kellett volna tennem, talán akkor nem lett volna gond, csak az a baj, hogy ők elég gyorsan automatikusan törölték a megrendelésem :-(
  • Micsu
    #198881
    zavvinál volt diablo3 3 példányos előrendelési akció elég jó áron, le lett foglalva, közben lejárt a kártya, az hanyas hogy csak a régi kártyával lehetett volna kifizetni az újjal már nem engedte
    reg megszüntetése, azóta nem néztem zavvi felé
  • wantonly
    #198880
    És, ha ráutalnád az összeget a PayPal számládra? Akkor már biztos le tudják venni az összeget.

    Persze, ha meg sem próbálják újból levonni, akkor már ez sem segít.
  • Tinman #198879
    Megértem én őket is, de akkor minek adtak anno pre-order kupont? Van bajuk :-(
  • NecroJoe
    #198878
    Nem tudom megvan e engem hogy szopatott a zavvina diablonál (kb ugyanigy, nekem a bankkártyám járt le idokozben, és az újat nem fogadták el). Havert máshogy. Most engem egy kuponra hivatkozva szopattak be a FFX remakenél. Tele van a net rinyával hogy a zavvi nem szereti kiküldeni az olcsó előrendeléseket.
  • Tinman #198877
    Ahhoz ez kevés. Ebből egy éjszaka valami normálisabb helyen ki sem jön :-(
  • Tinman #198876
    Mert nagyon szeretem :-/
  • Fpocok
    #198875
    Nem. De attól most szerinted ez rendben van? :D
  • ratgab
    #198874
    Megspóroltad fogd fel úgy, költsd az asszonyra biztos örül majd neki.
  • DarkSector
    #198873
    :D
  • Shep
    #198872
    Eleve mi a szarnak akarsz te minden hülye verziót megvenni, nem elég a PC-s? Tanuljál attól a nem vettem meket fazontól!
  • Shep
    #198871
    Ennek a játéknak tök mindegy, ez így is, úgy is ocsmány, de szerencsére nem ez benne a lényeg :)
  • dartonite
    #198870
    Blacklist FTW!
    Koszi,ez is hianyzott a gyujtemenybol.Ki nem szarja le hogy uplay,a jatek ua :)
  • Tinman #198869
    Nem fájó, hanem mocskosul elkeserítő... eléggé kemény volt félretenni ezt az összeget mostanában, de sikerült és erre tessék.

    Igazából, most ott tartok, hogy nem érdekel az egész.
  • Tinman #198868
    De az nem Black Armour és ahogy látom egyre kisebb az esélyem a képregényes Black Armour-ra :-(
  • ratgab
    #198867
    Vegyél egy nagy levegőt és vegyél egy sima verziót. Sajnos itt most nem tudsz nagyon már mit tenni, ha sold out lett.

    Tudom nagyon fájó dolog ez neked DaS esetében, de nem tudsz mit csinálni.

    Ui.: Úgy halnál meg, hogy nem játszottad a DaS 2-t? Ezt te sem gondolod komolyan....
  • Botond #198866
    Megveszed xbox liveon, amíg megkerülnek a dobozok?
  • Tinman #198865
    Ezt egy elvakult fanboynak hiába mondod :-(

    A PC-s tuti jönni fog, azt itthonról rendeltem, futár hozza, kézbe fizetek neki. Csak az még 1.5 hónap
  • Fpocok
    #198864
    Hagyd a fenébe a ratyi konzol verziót. Várd meg a pcset.
  • Tinman #198863
    Valakinek nem kellenek a szerveim? Elég jó állapotban vannak, semmi drog, semmi pia, soha. Kinyírom magam, szóval ne vesszen kárba.

    Zavvi:

    Januárban pre-order a PS3/X360-as DaS2 Black Armour. Paypal. Sajnos nem vonták le ott és akkor.

    Tettem a kártyámra BŐVEN elég pénzt.

    Január végén, a CiB kitalálta, hogy a Mastercardos netes kártya nem menő, Visa lesz helyette, holott a Mastercardos is még 2017-ig érvényes volt.

    Jó. Paypal -> Make Primary card: VISA.

    Remove/delete -> MASTERCARD

    Folyamatosan azt írja, hogy nem tudom eltávolítani, mert valamilyen hitelesítési procedúra folyamatban van. Ezt kb. 3 kibaxott hónapja írja ki! Írtam Paypalnak eddig le sem szarták a kínom, igaz nem olyan rég írtam nekik.

    Eljön a DaS2 megjelenésének napja.

    Zavvi-tól jön a levél, hogy nem tudják levonni a pénzt. WTF?

    Jah, mert már észrevettem korábban is, hogy hiába primary a Visa, akkor is minden kibaxott Paypal fizetésnél default a Mastercardot teszi be, ami persze már nem él!

    Solve payment problem Zavvi accountban ---> Deafult payment methodnak beteszem a Visa-t.

    Semmi nem történik.

    Írok nekik, hogy vonják már le a kibaxott pénz a k. életbe már.

    Visszaírnak, hogy nem lehet, mert paypal fizetést adtam meg januárban.

    Jól van bmeg, de az nem jött össze, akkor fizetek hitelkártyával nem qrvára mindegy?

    Visszaírnak, hogy töröljem a megrendelést és rendeljem meg újra.

    De, hogy a picsába, ha SOLD OUT már 2 hónapja ez a kiadás???????????????

    Visszaírnak, teljesen mást: Töröljem a rendelésem és kapok 10% kódot, rendeljem meg újra.

    Nem tudom kosárba tenni, ami Sold OUT harmadszorra írom le nekik, meg azt is, hogy az én 2 db. játékom még k. élet, hogy náluk van, mert pre-order volt! Terheljék már meg a kibaxott kártyám... nem teszik. Csak irogatják, rendeljem meg újra... az összes üzenetben megírtam már nekik, hogy IGEN kérem a 2 játékot, IGEN megrendelem erre mi a válasz: Rendeljem meg újra.

    Remélem megdöglök minél előbb, mert én ebben a világban élni képtelen vagyok. Vágyom rá. Akarom. Kívánom.
  • Tinman #198862
    4-5 Euro semmi extra.

    Tőlem aztán mindenki ott vásárol ahol akar, de a tapasztalatomat megosztom.
  • Maak
    #198861
    Nem kellett volna hazakoltoznom, bezzeg amikor meg maszkaltam a zavvi-ban
    :(((( onnan atmentem a game-be, es meg visszafele beugrottam a hasznalt jatekokat is arulo boltba. :(((
  • DarkSector
    #198860
    X360 "olcsóbbságok" (POSTA INGYENES!):

    Aliens CM 6 font
    Hitman Absolution 10 font
    ÉS HITMAN ABSOLUTIN PRO is 10 font
    Resident Evil 6 13 font
    Dead Space 3 13 font
    Halo Anniversary 10 font
    Deus Ex HR - DC 8 font
    Splinter Cell Backlist 13 font
    Metro LL 13 font
    Darksiders 2: Limited Edition (Pre-Order Argul's Tomb DLC) 11 font
    Mortal Kombat KE 13 font
    The Bureau:XCOM Declassified (Includes Codebreaker Bonus) 15 font
    Max Payne 3 10 font


    A többi itt van, de ezek a fontosabbak amiket kimazsolásztam. I
  • DarkSector
    #198859
    Na ez így egy picurkát odakúr. 3 font (gondolom 3 lemeznek van hely!)
    +1



    Van Blacklist is ha valaki a lemezt ebbe szeretné belehelyezni!!!!!! 5 font

  • DarkSector
    #198858
    ja akkor lehet a másik pc nem?
  • Fpocok
    #198857
    Nincs ps4 xbone verzió belőle, csak ratyi konzolos meg pcs.
  • DarkSector
    #198856
    Elvileg az a videó PS4/X1 volt, míg a mostani konzolokon ugye randább.
    Lehet a Watch Dogs is a ratyi modot a prevgennel mutatta azért ilyen ratyi.
  • Fpocok
    #198855
    Muhaha. Ezek után a watch dogs elbújhat :D

    Dark souls 2 2013 április vs RATYI KONZOL KIADÁS MOST
  • tomsolo
    #198854
    alles klar
  • DarkSector
    #198853
    Mindegy ha valakit érdekel, a kis sorozatot kifizetem, ha valakinek a nagy hiányzik.
    Akit érdekel írjon pm-et.
  • ratgab
    #198852
    De nem tudod már kivitelezni... szívás.
  • DarkSector
    #198851
    aha
    jah az szép.
    Mindegy ha valakinek kell a max pack, szóljon a kicsit kifizetem 1 dolcsi, és akkor valakinek 5 lenne a nagy sorozat...ha nem akkor majd magamnak megveszem az első kis sorozatot.
  • wantonly
    #198850
    Az egy dolcsis rész egy kulcsot adott, a többit nem tudom.
  • DarkSector
    #198849
    WTF? mind2 sor 1-1 kulcs? És TW2 egy 3. kulcs?
    Én a maradék "szarokért" adnék 1 dollárt, akkor neked csak 5 lenne....
  • ratgab
    #198848
    Hell Yeah, Typing, Sega Classic, BD érdekelne belőle. De úgy tudom bonthatatlan a pack, tehát nincs már külön kúcs.
  • DarkSector
    #198847
    Akinek a nagy csomagból megérne egy játék 1-2 dollárt az szóljon közösködhetünk...