311802
  • Rapid81
    #198926
    Van. Ma voltam. Mindenből láttam még dél körül.
  • Rapid81
    #198925
    Euro truck 2 Steames. A DLC-je is. Itt figyel a Steam fiókomon. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198924
    Vagyis kettő piramis - na. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198923
    Hihetetlen, de egyetlen egy üdítős doboz piramis hiányzik csak, és most már érik a gyors újrajátszása a főszálnak :) - "Alan Wake"

  • DarkSector
    #198922
    Köszönöm, ahogy lehet elmegyek oda. :D

    valszeg augusztus 3.-án! :D
  • grebber
    #198921
    Indiegalan most ez a Supreme Bundle lesz a "fő" bundle és lesz majd Happy Hour rá? (Nincs valami chat-ük ahol meg lehetne kérdezni?)
  • Rony94
    #198920
    Én ma megyek Szolnokra, majd megnézem az ottani Interspar-ban, de nem sok reményt fűzök hozzá.
  • NecroJoe
    #198919
    Ja, amugy van alapkiadás (láttam is) 15 rugó az 576 weblapja szerint.
  • wantonly
    #198918
    Közérdekű közlemény!

    Pécsi Interspar 999/db

    Euro Truck Simulator 2 + DLC 5-5db
    Arma III 3-4db (Steam)
    Assassin Creed Brotherhood 3-4db (Ubi)
    Tom Clancy's H.A.W.X. 2 8-10db (Ubi)

    Az Euro Truck dobozán nem láttam steam logót, se semmit, nem tudom aktiválható-e.

    Ma délután valószínűleg még visszamegyek a városba, HA valakinek nagyon kell valamelyik ÉS ő maga nem tud elmenni egy közeli Interspar-ba (feleslegesen nem ugrálok), akkor szóljon.

  • Dzsini
    #198917
    Luxor 3 szerintem talán a legjobban sikerült a sorozatból, igen jó pályák vannak benne, sok kis aprósággal telepakolva.

    Az Amun Rising, Afterlife és a 5th passage már egy csomó "újrafelhasznált" elemmel dolgozik, az első kettő meg kiváló felvezetés a harmadikhoz :)

    Az Evolved még egy érdekes változat, a HD-k meg csak remake-ek.
  • wantonly
    #198916
    Valami volt, mert kiderült a dolog. Úgy emlékszem egy valakitől vették el, utána tört ki a balhé.
  • Tinman #198915
    GG!
  • Tinman #198914
    A hsz-eket anno olvastam 2-3-an is beregelték, ment. Utána elvették tőlük?
  • NecroJoe
    #198913
    Megvettem a DS2-t az 576-ban. Volt egy figurás is, a figura nagyon szarul néz ki (mint az első képeken). A BAE steelbookja nem a szabványos SB, a gerincén nincs rajta a játék címe (csak a fólia sleeve-en), de olyan a tok hogy összenyitható, tehát a borítókép a balról hozzányitott hátlap grafikával folytatódik. Fingom sincs ennek mi értelme.
  • wantonly
    #198912
    Ha ez az amiről beszéltek a PH-n, akkor kamu volt, állítólag lopott bakkártyával lett vásárolva és le lettek tiltva a játékok.

    Ezért törölték a hirdetést.
  • Botond #198911
    Plusz witcher2, ami elsőre pont annyira nem tetszik, mint az első rész, de még nem messzire jutottam a tutorialtól, szóval még nem adom fel.
  • Tinman #198910
    Már nem él, pedig ha DaS nem jön össze, ennyiért eléggé érdekelt volna. Végül is Bli$$ kijavította a hibákat, meg a kieg is érdekel azé'.

    http://hardverapro.hu/apro/diablo_3__diablo_3_ros_jatekok_eladoak/
  • Tinman #198909
    Hamarosan indul Build a Bundle 8 - Groupees.com

    - Guise Of The Wolf - Vérfarkas szimulátor, korrektnek néz ki, de a nép utálja, ellenben kártyás :-D Steam link

    - Castleminer Z - Minecraft környezetben levő n+1 FPS lövölde. Skip, nem kártyás.

    - Luxor 3 - falbontós finomság, must have! És nem volt még bundle része :-) Steam link

    - Legends of Aethereus - középszar kaszab SQJ imádni fogja. Steam link

    - Whitewash - Portal klón, elég korrekt darabnak tűnik. Desura :-/

    - Aveyond: Lord of Twilight - szokásos n+1 RPG makerrel összedobott game, ettől persze még lehet jó. Steam link

    - Skyborn - Nép egész kedveli, de ez is n+1 RPG makeres cucc. Nem olyan rég jelent meg Steam-en. Steam link

    - Power-Up - R-Type-like űrhajós lövölde. Desura, Steam-en nincs nyoma.

    Legends of Aethereus, Luxor, Skyborn, Whitewash, Guise Of The Wolf vételezés lesz nálam. Ez elvileg kemény 2.5 dolcsis pakk lesz.
  • davidka003
    #198908
    Ha már az asszonyról volt szó.
    Mi most ezt néztük, hogy nem lehet olyan rossz:

    Kecskeméti fürdő

    Komplett belépőjegy
    Élményfürdő, szauna, termálfürdő, versenyuszoda 3­600 Ft

    Sose voltam még úgyse ilyen fedett uszodában csak strandon. (ingyenesen. :D)
  • Sippie
    #198907
    3 gyerek? van ott pénz, egy diablo3 bőven belefér :D :D
  • Botond #198906
    Teljesen jogos :D De szeretnénk még egy harmadikat is :D
  • ratgab
    #198905
    Van má két gyerkőcöd is, innen már úgyis csak élvezetre lenne jó... egy darabig...XD
  • ratgab
    #198904
    Link please in private.
  • Botond #198903
    Köszi mindenkinek a tippet! Öröm látni, hogy ilyen sokan akarják, hogy az asszony letekerje a micsodámat! :D
  • Sippie
    #198902
    Na az úgy meg mégjobb :D
  • Sippie
    #198901
    Konzolok szervízénél 5999 Ft dobozosan.
  • Tinman #198900
    PH-n 1 hete volt egy srác 4.5k-ért adta a Dio3 kulcs darabját, 2-3 pozitív visszajelzés volt, működött. Jah és volt neki Reaper of Souls is ennyiért, szóval a teljes pakk 9k volt. Ha nem a DaS-ra kellett volna a pénz simán berántom.
  • Botond #198899
    Darksectornak link.

    Kolombusz kutyájáról!
  • Botond #198898
    Fable2, Mafia2, Titan Quest, GTA4, Castlestorm, Heroes of M&M5, KB:CW, BangBangRacing ezek amikkel a héten játszottam, szóval ja. Meg most volt a nagyobb szülinapja, most jön a kisebb névnapja, plusz a jövő héten veszünk egy lakást, szóval nem hiányzik több kiadassá, de mégis... :D Március 24ig ráérek töprengeni azt írták. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198897
    6000+ bocs.
  • IMYke2.0.0.0
    #198896
    9.000+ Ft - inkább ne gondolkozz rajta, hanem várj a sokkal olcsóbbra.
    Úgy is más játékokra vagy rákattanva mostanság :)
  • Botond #198895
    Én meg kaptam blizzard hírlevelet, hogy most vehetek alap dió3at 19,99 eurért. Erősen gondolkozok. :o
  • Was
    #198894
    Igen ezek ilyen megoldhatatlan problémák.
  • IMYke2.0.0.0
    #198893
    El is fogyott a Blacklist
  • NecroJoe
    #198892
    -10%-os kuponnal rendeltem a CE-t meg vele együtt DS2 black armort, és most hétvégén ki akartam cancelezni a DS2-t mert az kell premier napján, erre nem lehet csak együtt (igen, mindig lehet darabonként is, de itt a kupon miatt csak egyben). Úgyhogy canceleztem az egészet.
  • Was
    #198891
    Mi a baj konkrétan az FFX-nél? Nekem januártól küldözgetik hetente a levelet, hogy sajnálják, amiért még nem tudták küldeni, de mindent megtesznek, meg stb. Amit azért nem értek, mert március 21-én jelenik csak meg...
  • IMYke2.0.0.0
    #198890
    És tényleg nem witzeztek, tartják a szavukat: Jack Keane 2 – The Fire Within - €29.95
  • Tinman #198889
    Értem :-/
  • IMYke2.0.0.0
    #198888
    Az évezred akciózása - Gamersgate - tessék a százalékot nézni!:

  • NecroJoe
    #198887
    Hát debrecenben csak az van. Vagy rendelhetem pestről 1800 forinttal olcsóbban, és vehetek ki egy szabadnapot hogy át tudjam venni (mert pénteken 2-ig dolgozom).