311802
  • IMYke2.0.0.0
    #199126
    Sima, dobozos, CDGalaxis - "Far Cry 3" - 2490 Ft
    A Far Cry-gyűjtemény ugyanitt: 6990 Ft
  • wantonly
    #199125
    Igen és amit így -101%-ban mutat azt nem is lehet külön megvásárolni csak csomagban.
  • Tinman #199124
    Cseréről még nem hallottál mi?

    Baz, mintha nem is ebbe a topikba írogatnál már vagy fél éve.

    A többire: Ezt mindenki megérti és elfogadja, viszont mindig van alternatíva és sokszor ennek felderítéséhez 1 perc sem kell. Ezt hívják jó tanácsnak, amit ígérem többet nem osztok.
  • IMYke2.0.0.0
    #199123
    Továbbra is érdekes dolgokat művel a rendszerük, nem értem miért nem foglalkoznak vele - az egyik DLC árát kell nézni, amire klikkelést követően persze teljesen más kép fogadja az egyszeri vásárlót...

    Kép:
  • wantonly
    #199122
    STEAM: Metro: Last Light 6,99€

    Kár, hogy nincs ennyi kártyapénzem. :)

  • Tinman #199121
    Tudod, pont a PH-n hányszor a fejemhez vágták CSERÉNÉL, hogy volt 1 dolcsis bundle-ban?

    30x? Lehet keveset mondok.

    Tetszik, nem tetszik el kellett fogadnom, mert volt aki aztán linket is dobott innen-onnan, hogy tessék ennyiért tudná megszerezni, kit érdekel a Steam-es jelenlegi ár. Be kellett látnom, hogy igazuk van, így régóta ennek szellemében cserélgetek és azóta ilyen jellegű gond nincs.

    A mostani vita honnan indult? Mertem mondani, mi és hol volt olcsóbb, utalva arra, hogy MOST is valószínűleg kis kereséssel található olyan egyed, akinek marad belőle.

    Erre megkaptam, hogy beteg vagyok. Semmi gond, tőlem többet egyetlen olcsóbb/akciós linket, vagy jó szándékú figyelmeztetést itt nem láttok. Nem az én pénzem, nem érdekel mire költitek.
  • Tinman #199120
    Ez pontosan így igaz. Teljesen felesleges a játékok árait/beszérzési forrásait taglaló vitában ilyen kártyákat elővenni, mert ahogy Tomsolo is írta: "ezzel inkább saját magát minősíti".
  • IMYke2.0.0.0
    #199119
    A "de volt már X hónappal ezelőtt olcsóbban"-stílusú szövegektől én is a falra mászom...
  • Tinman #199118
    Abs. nem tartozik ehhez az eszmecseréhez, hogy ki mennyit keres és hol dolgozik. Ezt tedd helyre a fejedben, mert rossz úton jársz.
  • wantonly
    #199117
    Szerintem most tomsolo oldalán van az igazság, csak a stílus nem az igazi... :)

    Elmondta, hogy vásárolt 3 GOTY kiadást, 1000Ft/db áron (ami egyébként egyáltalán nem rossz biznisz, sőt), erre előkerült a szokásos volt már 1$, amazonon akcióban, hörcsögölő bundle-ban fél éve, szóval, hogy érezze rosszul magát, hogy ő valamennyivel többet adott érte MOST. Pláne, hogy egyáltalán nem csinált rossz üzletet, szóval ne legyünk már ilyen rosszindulatúak. Viszont, ha nekem írjátok ugyanezt én biztos nem sértődök vérig rajta, mert értem, hogy miről van szó és nem azért járok ide, hogy kötözködjek.
  • ratgab
    #199116
    - Remélem érzékeled a pénzkeresés és az ajándékozás közötti különbséget...
    - Türelmetlen vagy ennyi a lényeg, ami az írásodból lejön. És ez neked sok pénzedbe kerül, de téged nem zavar. Ezzel semmi gond nincs.

    Ettől függetlenül, aki kihasználja más jóindulatát és abból akar nyereséget elérni az gerinctelen (olcsóságokból bevásárlás steamen, 1 dolláros bundle-ökön keresés). És aki mégis erre adja a fejét és emellett még bunkó is és segítőkészség híján is van, annak nincs helye a virtuális szürkegazdaságban (tudom, mert én is csináltam egy ideig... Nyilván kerestem rajta, de nem ilyen több száz százalékos haszonkulccsal dolgoztam, mint "ezek" akikről megy a vita.... ésszerű pár százalékos árrésem volt max 1-2 dollár/ játék), azt szépen ki kell onnan utálni.

    Lehet ezt is kellő alázattal csinálni, mert attól, hogy nem teljesen legális ez még mindig ugyanolyan kereskedelmi tevékenység, mint az IRL világban. És így érvényesül rá, hogy attól függetlenül mit gondol magáról és tevékenységéről a kereskedő még mindig ő van a vásárlóért nem pedig fordítva.
  • tomsolo
    #199115
    > Szerény véleményem szerint, aki kihasználja az akciókat és azon akar nyerészkedni az nem egy gerinces ember.

    Értem: #199078 :D

    > de attól még a mi látásmódunk se elítélendő

    Mármint ne ítéljem el azt a látásmódot ami egyébként elítél? (#199098) :)

    Azt kéne felfognotok - tudom nehéz - hogy nem lehet mindig hörcsög szemmel nézni a világot illetve van akinek ehhez nincs mindig kedve, ideje.

    Ha vmi nagyon kell megveszem 0 day preorder nem érdekel ki mit gondol róla itt, ha már nem annyira akkor keresek egy viszonylag olcsó forrást vagy még azt se attól függően mihez van kedvem.

    A bundle-k se hoznak lázba mindig, amit eddig vettem mindig pár tételért vettem a többit meg inkább kiszórtam a nindzsáknak mert se időm se kedvem nincs ezzel komolyabban foglalkozni.

    Még egyszerűbben nem azért vásárolok mert olcsó hanem mert akarok vele játszani.

  • grebber
    #199114
    Cold War 1.12 font
    Bundle gyanús...
  • DarkSector
    #199113
    bocs.
  • ratgab
    #199112
    Ritka kivételek közé tartozol azért ezzel a szemlélettel. A leárazások bizony megszabják egy termék értékét. HA egyszer volt egy dolcsiért, akkor az ember nem vesz olyat drágábban. Legalábbis az aki reálisan, józan fejjel végiggondolja a dolgot és nem áll halmokban otthon a lóvé az biztos nem.

    És ezért szokott pl. Shep leszólni minket hörcsögöket, mert bizony amikor le van árazva begyűjtjük még akkor is ha éppen nem játsszunk vele. Később amikor megjön az akarat, a kedv és épp van rá idő, akkor nem kell a többszörösét kifizetni érte. És többnyire még ekkor is megteheted azt, hogy csak megveszed és nem aktiválod csak tárolod a fiókon.

    Szerény véleményem szerint, aki kihasználja az akciókat és azon akar nyerészkedni az nem egy gerinces ember. Kezdő kereskedő hozzáállás, de aki kicsit is követi a leárazásokat azt nem lehet átverni. Mert ez bizony átverés a javából. 10 eurót meg kiadni a Metro 2033-ért meg egy rész türelmetlenség, egy rész balgaságból tevődik össze már ne is haragudj. Ha van bőven mit a tejbe aprítanod, akkor természetesen a föntebbi olcsójánoshörcsög hozzáállás rád nem vonatkozik. Akkor a szerencsés kivételekhez tartozol, de attól még a mi látásmódunk se elítélendő.

    Természtesen a fentebbiek nem ellened irányulnak, csak meglátásaimat fejtettem ki a témában. Egyetérteni nem kötelező vele, sőt.
  • IMYke2.0.0.0
    #199111
    DarkSector: abbahagynád ezt az ámokfutást?
    Néha nagyon lázító, hogy chatnek nézed a topikot.
  • Dzsini
    #199110
    "Mert magamat kigúnyolom, ha kell,
    De hogy más mondja, azt nem tűröm el!"
    (Cyrano de Bergerac)
  • tomsolo
    #199109
    > Mert a kicsit is gyanús kotorékokat letiltom a fenébe
    Jaja, az általad vázolt problémában ugyanúgy beletartozik danih, maross és még jó pár ember hirdetése - akiket meg gondolom szintén letiltasz. (not)(Egyébként ez szimpla ph betegség, de jól néz ki a megmondó ember szerepében erre hivatkozni.)

    > folyamatos személyeskedés irányomba
    Semmi olyat nem állítottam rólad amit te magad nem közöltél volna itt. Ja hogy az már személyeskedés :)
  • DarkSector
    #199108
    :D nembaj ugysem szoktam eladni ezen a fos oldalon. :D mármint az aprodra értem elsősorban.
  • Tinman #199107
    Ilyenért kaptam 1 mínuszt, amit a moderátor 1 napon belül érvénytelenített :-)
  • DarkSector
    #199106
    Mit gondolsz miért mondom? :D

    Szerkezstettem a hsz-t gyors néz meg még1x. :D
  • Tinman #199105
    Alien? Az nem te vagy? :-D
  • DarkSector
    #199104
    Legutolsó comment? Olvas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • DarkSector
    #199103
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tinman #199102
    Az 1 Ft elég olcsó?

    Jah, bocs tudom szokásos PH-s "korrektség" 1 Ft-ért hirdetni valamit ;-)

    Fogalmam sincs mióta üzletelsz ott, de nekem a régi rendszerben ~80 pluszom volt 0 mínusszal, az új rendszerben 99 plusz nulla mínusz. Tudod miért nincs mínuszom? Mert a kicsit is gyanús kotorékokat letiltom a fenébe.

    Elég tőlük 2-3 mondat és rögtön tudható, hogy milyen emberrel hozott össze a sors.

    Pl. esetedben is érthetetlen a folyamatos személyeskedés irányomba, gondolom ez valami elfojtott dolog lehet nálad. Igazából leszarom mi, csak fejezd be, mert a kutya se kíváncsi rá ;-)

    Az impotensség kapcsán ne kövesd el azt a hibát, hogy magadból indulsz ki. Ha valaki eladni akar valamit nekem, az lenne a legalapvetőbb, hogy válaszol a másik kérdéseire. Na pontosan ezekkel a PH-sokkal van bajom és nem csak nekem. Hány negatív tapasztalatot linkeljek -nem tőlem- az ottani vásárlásokkal kapcsolatban? 10-20-at?

    Az éremnek 2 oldala van, nem fogom elhallgatni a másik oldalt csak azért, mert nálad minden oké. A Zavvi-s tapasztalatomat se viccből írtam le, ahogy sokan mások sem.
  • Botond #199101
    Ez a topik nem erről szól, szerintem te egy másik topikot keresel. :D
  • Shep
    #199100
    Ki fognak vetni maguk közül a hörcsögök :)
  • tomsolo
    #199099
    Nincs mindig idő erre az van.
  • Shep
    #199098
    Nos ez esetben ideje lenne beiratkozni a hörcsög tanfolyamra, mert egy igazi hörcsög mindig csak akciósan vásárol és soha nincs olyan gondja ,hogy x játékkal akar játszani de az pont nincs meg neki meg egyébként is aki 0-day vásárol az gyökér, aki meg akción kívül vesz valamit arra még szavak sincsenek.
  • DarkSector
    #199097
    Ebbe aztán van elég játék....
  • tomsolo
    #199096
    Tök feleslegesen rugóztok ezen. Metro 2033 volt ingyen is még sincs ingyen.

    Nekem __most kellett, nem novemberben, nem áprilisban, nem csereberében ennyi.

    Tudom, hogy nehéz ezt felfogni a fizetés nélküli IT-snek, de egy percet se voltam hajlandó keresgélni szimplán mellé raktam még a két tételt, az meg hogy ugyanezzel az eladóval - akivel nekem jó pár tétel után sincs semmi gondom - a saját impotensége miatt nem sikerült üzletet kötni számomra nem mérvadó.

    Az meg külön bájos, ahogy beszél a ph-n lévő emberekről észre se véve hogy ezzel inkább saját magát minősíti: priceless.

    (Btw: mind maross mind danihnál vannak olyan egyes tételek amik másnál, máshol olcsóbbak. Nem számít ez semmit nekik ennyiért éri meg a vásárló meg eldönti de ettől még nem köpök rájuk epét.)
  • DarkSector
    #199095
    Olcsó játékok PC-re - a legdurvább leárazások
  • DarkSector
    #199094
    Most így hogy beszóltál egyből letisztult a memóriám. :D
    Gyors csináltam egy töredezettségmentesítést. :D
  • Shep
    #199093
    Hát ez sem kizárt :)
  • DarkSector
    #199092
    6 millió eladott TLOU .
  • DarkSector
    #199091
    :D
  • DarkSector
    #199090
    Vagy téged baszogattalak a Sheepfx miatt? :D
  • Tinman #199089
    Ne aggódj, idővel majd "beteg" leszel te is.
  • Shep
    #199088
    Biztos valami Kolombó-s matekon törted akkor is az agyad, vagy a Rezi 6 létráján pörögtél :D
  • DarkSector
    #199087
    Nem értem hogy nem vettem észre vagy lehet akkor még nem voltam átalakult és kifejlett hörcsög még?????????????????????????