311802
  • DarkSector
    #199166
    Srácok ilyet kéne vennem, ~50 ezer ft.

    Szerintetek ha megrendelem, gond nélkül behoznák magyarországra???
    Katana Musha
  • Rapid81
    #199165
    Telefonon nem vagyok bejelentkezve Opera Miniben a Googleban... Mind1. Hagyjuk.
  • Tinman #199164
    A szervíz szóval óvatosan, mert vannak errefelé SS tisztek.

    Amúgy:

    1. Gmail fiókodból jelentkezz ki a PC-den.
    2. PC-den: Google -> "Google norway" "google russia" akármi
    3. Jaaaah tényleg, bocs Tinman.
    4. Re: Semmi gond :-)
  • DarkSector
    #199163
    Valamelyikőtöknek szar. :D
  • Rapid81
    #199162
    Ja, akkor a telefonom szar. Okés. Akkor küldöm is vissza szervízbe...
  • Tinman #199161
    Nem, te nem érted.

  • Rapid81
    #199160
    Mondom Opera Miniből is az! Érted? Az AMERIKAI proxyn keresztül megy...
  • Tinman #199159
    Nem.

    Magyar IP-ről vagy.
  • Rapid81
    #199158
    Opera Mini-ben is az... Meg ha rányomsz a logóra, akkor "hungarian revolution day"-re keres rá... Szóval...
  • Dzsini
    #199157
    Olyan 6-8 éve legalább vannak lokalizált Google logók - minden ország megkapja a saját ünnepeire (de azt csak az adott országból jövők látják), és vannak mindenhova kiküldött, közös változatok is (pl. az Olimpia alatt)
  • Tinman #199156
    Persze, mert magyar guglin vagy -.-
  • Rapid81
    #199155
    Civ 5 - Brave New World - 1500 HUF
    Civ 5 - Gods and Kings - 1600 HUF
  • Rapid81
    #199154
    Skacok, néztétek, hogy a Gugli is minket ünnepel? Betojtam...
  • Rapid81
    #199153
    Early Access cuccok. Meg hozzájuk 25%-os kupon: 6B69GG-4V5PBP-F9QBLP

    Lifeless Planetről mindenki áradozik. Erősen gondolkodom rajta 9.5 dolcsiért.
  • genndy
    #199152
    Még csak telepíteni se kell. Fölmásolod és első indításnál majd elintézi magának a registryt meg ilyeneket. Az mondjuk nem baj ha oda kerül vissza ahol volt.

    DarkSector: jobban jár az egésszel, mert akkor a beállítások is tuti megmaradnak (kategóriák, stb.)
  • Tinman #199151
    Csere: Csak azt cserélem én is, ami megmarad. Biztos neked is marad meg néha xy bundle vásárlása után. Persze van amikor elgiftelem vagy odaadom valakinek.

    Árak: Pont azt mondom, hogy volt is, sőt linket is adtam, hogy van is olcsón Batman AC. Persze ilyen kis tételnél 500 Ft ide-oda nem számít, de általában van alternatíva. Szegény TR meg ugye volt kuponos mókában, aztán rengetegszer leárazva. Vágom, hogy GOTY a tiéd, de majd meglátod, hogy a TR DLC-k felejtősek mind, kivéve a Lost Adventurer sírt. Igazából az is csak egy 10 perces menet sajna :-/

    "Persze ez remek alkalom, hogy mindenki játsza itt az ártatlant és összevissza beszéljen mert magyar embert a legjobban a másik öröme idegesíti"

    Egy száraz tényt közöltél, hogy megvetted, nem úgy tűnt, hogy te most akkor ennek nagyon örülsz. Így végképp még csak eszembe se jutott, hogy azért válaszoljak rá, hogy azzal majd neked egy jó szar napot szerezzek.

    Ha olvasod a topikot láthatod, hogy egymás vásárlásaihoz szoktunk megjegyzést fűzni. Én pl. gyakran megkapom, hogy már megint vettem valami szart :-D

    Nincs ebben semmi rossz, de eztán figyelek rá, hogy a tiédhez semmit ne fűzzek.
  • Moby
    #199150
    Hát én pont így jártam el anno a witcher2-vel :)
    Vagyis...én házhoz is szállítottam :D
  • Sippie
    #199149
    na de honnan tudjuk hogy olcsó-e?
    Lehet valahol, valamikor, már volt 1 Euroért is
  • DarkSector
    #199148
    Játékok a Steamapps mappában vannak az elég szerintem.
  • lalakov
    #199147
    Köszönöm.
    genndy, neked is. :)
  • lalakov
    #199146
    Feltelepítem az új gépre és aztán rámásolom a régi tartalmát?
  • IMYke2.0.0.0
    #199145
    Ha tudsz angolul, akkor nem fog gondot okozni: Moving a Steam Installation and Games
  • Tinman #199144
    #199128 +
  • genndy
    #199143
    Viszed a Steam mappádat úgy ahogy van.
    Mentésekre viszont gondolj, mert azok általában nem ott vannak!
  • lalakov
    #199142
    Hogy is lehet új gépnél átmenteni a Steamet?
  • tomsolo
    #199141
    Nem hanem 1990 ért.
  • grebber
    #199140
    Prohadverről van a kép ott vette egy srác a többieknek!Sajnos nem az én képem :(
  • ratgab
    #199139
    Reméljük minimum 5000 Ft-ért darabját....
  • tomsolo
    #199138
    Mámint hogy megveszi és felteszi a ph-ra? :)
  • wantonly
    #199137
    Én beírtam egyik nap délután, hogy szóljon akinek kell, nem szólt senki.

    Ha egyvalaki felvásárolja az összeset és szétküldi a kódokat netszerte, akkor mi lesz a dobozzal? Megy a kukába? Ha postán küldi, akkor oda az olcsóság. Pedig van benne egy pofás magyar nyelvű kézikönyv is, és így nem fog senki polcán díszelegni.
  • tomsolo
    #199136
    > Cseréről még nem hallottál mi?

    Dehogynem sőt cseréltem is már, de mint már írtam - méghozzá neked a Game of Thrones kapcsán - semmi csere itemem nincs jelenleg csak azért meg nem fogok keresgélni/vmit venni hogy utána cseréljek.

    > Mertem mondani, mi és hol volt olcsóbb, utalva arra, hogy MOST is valószínűleg kis kereséssel található olyan egyed, akinek marad belőle.

    Volt, most már nem az. Afölött egyébként mindenki elsiklott hogy egy jelenleg bundlementes elég jó árú stuff (TR Goty) mellé raktam be ezt a kettőt, előtte vettem szintén igen jó áron bundle mentes M&M Legacy Deluxe-t, amellé pedig egy Grimrock-ot aminek szintén igencsak kifutott az akciós státusza.

    Persze ez remek alkalom, hogy mindenki játsza itt az ártatlant - a "Tudod, pont a PH-n hányszor a fejemhez vágták CSERÉNÉL, hogy volt 1 dolcsis bundle-ban?" mondaton külön felröhögtem - és összevissza beszéljen mert magyar embert a legjobban a másik öröme idegesíti ezért az ekézésben biztos kézzel nyomul előre.

    > Erre megkaptam, hogy beteg vagyok.
    Igen mert a fentiek ismeretében nem tudok másra gondolni, hogy továbbra is szimplán frusztrációban szenvedsz.
  • arty
    #199135
    eh, én is beugrottam :)

    privátom vedd kérlek tárgytalannak! :D
  • arty
    #199134
    Semmi gond nincs azzal, ha belinkelsz egy AKTUÁLIS akciót.

    Ellenben az sehova nem visz, ha belinkeled, hogy KORÁBBAN milyen olcsó volt.

    (ettől még rühellem az akciókon nyerészkedőket én is)
  • IMYke2.0.0.0
    #199133
    Á, értem - azt hittem, hogy saját kép, saját autó, és saját játékpéldányok :)
  • grebber
    #199132
    Egyik sincs , de ami a legnagyobb baj 1000ft-os Arma 3-am sincs :(
  • IMYke2.0.0.0
    #199131
    Van autód, jogsid?
  • ratgab
    #199130
    Tudom, tudom digit világban már el vagyunk kényeztetve, de azért a doboznak még mindig van varázsa basszus! Ezt sajnos el kell ismernem.
  • Rapid81
    #199129


    Persze, ahhoz pénznek is kell nála lennie... Vagy egyáltalán lennie.
  • Tinman #199128
    Akkor már értem, miért nem volt egyik Intersparba se. Köszi az infót!
  • grebber
    #199127
    Valahogy így kéne működnie ha meglát bárki valami olcsó cuccot: