311802
  • DarkSector
    #199086
    Nekem elmegyógy kellett volna. :D
  • Shep
    #199085
    City az overben volt, az elmegyógy volt az 1 dolcsisban.
  • Dzsini
    #199084
    Humble WB Games Bundle néven megtalálod
  • Tinman #199083
    "A Humble Bundle tehát a fennmaradó öt napban a következő játékokat kínálja akár már egyetlen dollár befizetéséért: Batman: Arkham Asylum GOTY, F.E.A.R. 2: Project Origin, F.E.A.R. 3 és Lord of the Rings: War in the North. Ha viszont az összes Steames Warner Bros. címet bezsebelnétek, akkor is csak 4.68 dollárt kell rászánnotok, amiért a Scribblenauts Unlimited, a Batman: Arkham City GOTY, a F.E.A.R., a Mortal Kombat Collection, a Guardians of Middle Earth (+DLC), a Lord of the Rings Online: Steely Dawn Starter Pack, a Gotham City Impostors: Professonal Kit, valamint a Batman: Arkham Origins The Millenium Skins Pack DLC is bekerül a kosárba."
  • DarkSector
    #199082
    De 1 dolcsis csomagba volt? :D érdekes miért hagytam akkor ki. :D
  • Shep
    #199081
    Amúgy le lehetne állni ezzel a DS2 témával, mert én nem akartam már a 2-vel játszani de addig-addig folyik még a csapból is ,hogy elkezdett motoszkálni bennem is az érzés, és már azon gondolkodom ,hogy hogyan fogom túltápolni magam. :)
  • tomsolo
    #199080
    Még véletlenül sem.
  • Tinman #199079
    #199070
  • Tinman #199078
    Anno 2 pakkot vettem 1-et magamnak, 1-et eltradelni. Már nekem sincs, de nem kevés ember vett belőle 5+ pakkot.
  • tomsolo
    #199077
    Értem én, hogy életed sikertelensége frusztrál de ne rajtam töltsd ki.
  • Tinman #199076
    Te meg vak :-D

    20 mp alatt (mi lenne, ha még időt is szánnék rá), szerinted mennyiért adja 1000 Ft? :-DDD

    Batman AC GOTY
  • tomsolo
    #199075
    Volt, de most nincs.
  • DarkSector
    #199074
    aha.
  • TBTPumpa
    #199073
    Volt Humbli csomagban nemrég.
  • DarkSector
    #199072
    Ja azt hittem most van jó üzlet valahol
  • Dzsini
    #199071
    Például az Origin bundleban volt az Arkham City GOTY még múlt évben, az Arkham Asylum GOTY-t pedig már a Steam is adta 5 euroért.
  • tomsolo
    #199070
    Beteg vagy az van.
  • DarkSector
    #199069
    lol hol van batman ilyen olcsón?
  • Tinman #199068
    20.99 euro-s Dark Souls II. Steam pre-order

    Hmm... ez még sehol nem volt olcsóbb tudtommal.
  • Tinman #199067
    Ferengi észjárás szerint nem:

    - Pay $1 or more for Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition...

    ...pay more than the average and you’ll also unlock Batman: Arkham City Game of the Year Edition.

    - TR amazonon volt 2-3 hónapja valami 4 dollár körül. Egyetlen DLC ér hozzá valamit, az pedig a Tomb of the Lost Adventurer (0.3 euro volt már többször Steam-en.)

    Persze valamiből a FerengiPH-s gyerekek szájait is etetni kell.

    Mondjuk ez u.o., mint az én CS:GO ügyem, volt amelyik majdnem 5k-ért akarta adni, közben meg betárazott belőle legutóbbi Steam akcióban. Nincs a kis haszonnal gond, de azé...
  • IMYke2.0.0.0
    #199066
    [Ne sértődj meg!!!!]
    Ne legyél hülye ezért fizetni!
  • tomsolo
    #199065
    A 3 GOTY cirka 3 ezerért (TR és a két Batman) megérte.
  • Botond #199064
    X1nél beszerezni is macera amit továbbadsz, PS4 esetén is lehet kiszámolták mennyi gép van már, mennyi lehetne a forgalom, abból a profit és azzal szemben mennyi zs lenne a készletezés, és az eredmény egy negatív szám lett. Gondolom én.
  • TBTPumpa
    #199063
    Lehet, hogy "nem éri meg nekik", amit kétlek, de így csak maguk alatt vágják a fát. A többi hazai webshopban már hónapok óta kaphatóak a Nextgen játékok, itt pedig még csak a korábbi konzolok játékai kaphatók. Azokkal egy boltot fenntartani már nem lehet, a PC-s eladások sem hoznak már sokat a Bundle oldalak + Steam akcióinak köszönhetően, azokból is csak a különleges kiadásokat lehet elpasszolni, de az meg nem sok van.
    X360 + PS3 játékok pedig már csak ideig-óráig fognak megjelenni, így muszáj lesz nekik az nextgen címeket is forgalmazni, mert így csak maguk alatt vágják a fát (vagy lehet, hogy épp ez a cél?).
  • DarkSector
    #199062
    Nemúgy banyek, általánosságban ritka, nem DS2-ből. :D
  • TBTPumpa
    #199061
    Itt is találsz fémtokos Dark Souls 2-t.
  • DarkSector
    #199060
    Ritka pc-n a fémtok....
  • Rony94
    #199059
    Szerintem csak szimplán nem érné meg nekik. Ha jobban megnézzük még nincsenek is játékok PS4/X1-re. (2-3 maximum)
  • TBTPumpa
    #199058
    Igen, PC-re is vonatkozik. De ugye ott még van előrendelés, hisz csak április végén érkezik PC-re a játék. Konzolos verzióknál már nem tudom, hogy még él-e az előrendelői akció, mert március 14. ugye már elmúlt.

    Amúgy a CD Galaxis-nál miért nem kaphatóak Nextgen konzol játékok (PS4, Xbox One)? Jogi macera lehet vagy csak nem kell nekik a pénz?
  • Rony94
    #199057
    Ha már zene, én most az ilyesfajta zenékre vagyok rákattanva. Valahogy nem tudom megunni őket.


  • DarkSector
    #199056
    Pc-re is van fémtok?
  • TBTPumpa
    #199055
    Dark Souls II: Black Armour Edition + Collector's Edition
    576-nál még előrendelhető!
  • tomsolo
    #199054
    ESO max singleként érdekelne
  • Zóanagyvarázsló
    #199053
    PSN következik.

    "Special offers

    Ethan Meteor Hunter - Was £7.99/€9.99/$14.45, Now £7.29/€8.99/$13.25
    Oddworld: Abeboxx - Was £4.99/€6.19/$9.15, Now £2.39/€2.99/$4.35
    The HD Adventures of Rotating Octopus Character - Was £2.39/€2.99/$4.35, Now £1.19/€1.49/$2.15"

    PlayStation Blog, direkt linkekkel

    Magyaron plusoknak így 720 Ft az Abeboxx. (Nem keverendő a négy játékot tartalmazó Steames Oddboxx-szal, ez csak az első két, 2D-s részt tartalmazza.)
  • jetblack
    #199052
    20 font volt ingyen postaval ebay.
  • wantonly
    #199051
    Havidíjat? Soha! Semmilyen játékért. Ezért meg pláne.

    Én már a bétateszt alatt meguntam, nekem jobban tetszik a Skyrim és a magányos kóborlás. Még az NPC követőket is elzavarom. Az ESO semmivel sem több a szememben, annyi plusz van benne, hogy van egy új felfedezni való világ és más játékosok is ott rohangálnak, de minden másban kevesebbet nyújt a játék.
  • genndy
    #199050
    A tatyó ááállat! Bár biztos drága, nem érné meg nekem, de marha jól és elég jó minőségűnek is néz ki. Mondjuk el tudnám képzelni a zerg-jel nélkül is.
  • wesker24
    #199049
    Nekem is tetszik de ezért én tuti nem fizetnék havonta 4 ezret nincs az az Isten !

    Akkor még meggondolnám a dolgot ha havont mondjuk 2k lenne akkor talán esetleg !
  • kill3r21
    #199048
    ESO Online! Elég jó srácok, lehet ez lesz az első fizetős online játékom?
  • jetblack
    #199047
    Laptoptaska