311802
  • Tinman #199368
    Hugh... ez tőlem iszonyat távol áll. Jó vót' ez? Mit szerettetek benne?
  • Dzsini
    #199367
    ha megnézed az arcade cabinetet akkor kitalálod? :) Keyboard required természetesen, volt belőle billentyűzetes bundle PS2re és DC-re is.
  • Tinman #199366
    NA VÉGRE!

    DaS 2 PS3&X360 Black Armour

    Rendelése állapotát a következőre módosítottuk:
    Futárnál

    Rendeléséhez fűzött megjegyzések:

    Üdvözlöm!

    Köszönjük a rendelését!
    Az Ön által rendelt terméket becsomagoltuk, melyet futárunk a
    következő munkanapon kézbesít Önnek.

    Végül is az előrendelésemhez képest "csak" 5.000 Ft-al drágábban sikerült megvenni, vagyis részenként 2.5k bukta.

    Köszi Zavvi, te mocskos tróger!
  • Tinman #199365
    Ezt a játékot az se menti meg, ha DaS harcrendszert tesznek bele :-)
  • Tinman #199364
    Na várj... DC-n kellett hozzá billentyű, vagy controllerrel kellett szerencsétlenkedni? ^^
  • Dzsini
    #199363
    Az onnantól House of The Dead (2) nem?
  • davidka003
    #199362
    Állítólag ki lehet választani, hogy lövöldözés legyen, ne gépelés.
  • Dzsini
    #199361
    Gondold el Dreamcaston mekkora móka volt :) Oda jött először, és PS2-n már morogtak miatta, hogy nem használja ki a gép képességeit.
  • Tinman #199360
    Ez a Typing of The Dead ez tényleg kielégíti valakinek az igényeit? Szar volt ez régen és most is az. Első boss harc utáni pályán, tettem le tálcára, hadd termelje ki a kártyákat.

    Zsé kategóriás zombis fasság, PS2 graffal, gépelőbajnoksággal egybekötve. 3/10? Sokat mondtam? :-(
  • DarkSector
    #199359
    ja.
  • sz4bolcs
    #199358
    Én vettem annyiért.
  • Tinman #199357
    Teljesen igazad van.
  • DarkSector
    #199356
    hol irtam hogy dlc-kel 10 euro?
  • tomsolo
    #199355
    > Gondolom figyelemmel kísérik azt, ami a neten történik a szoftverrel kapcsolatban - nem adtak ki semmiféle közleményt, nyilatkozatot, tweetet, bármit, hogy "nyugi pécések, ti nem 256x256-os lávatextúrát kaptok"?


    A Namco fog reagálni a héten, hogy mi volt.
  • Dzsini
    #199354
    "A jobb minőségű textúrák/finomságok léteznek, ott vannak a From Softnál és nagyon erős a gyanúm, hogy a PC-s verzióra tartogatják."

    Gondolom figyelemmel kísérik azt, ami a neten történik a szoftverrel kapcsolatban - nem adtak ki semmiféle közleményt, nyilatkozatot, tweetet, bármit, hogy "nyugi pécések, ti nem 256x256-os lávatextúrát kaptok"?

    Mondjuk az, hogy a hivatalos oldalon szeptemberi a legutóbbi hír a játékról az nem igazán példás kommunikációra utal.
  • tomsolo
    #199353
    Wow még a MediaMarkt is tele van vele. Egyébként az is kifejezetten vicces vhol hogy a "várhatóan" jobban kinéző PC-s verzió majd fele annyi.
  • Tinman #199352
    Róluk még nem is hallottam ^^

    Thx! Vésztartaléknak jó lesz!

    Zavvi-tól 24k-ba megállt volna. :-(

    Egyre megyek feljebb. Most a legutóbbi cég akinek írtam 14.4k-ért adja/platform.
  • sz4bolcs
    #199351
    Mondjuk ilyenkor mindig eszembe jut pár durvább pénzégetésem, pl. diablo3 digitális változat rendelés blizzard oldaláról, ahonnan már nem nagyon van hova visszafejlődni, és egyből minden vidámnak tűnik. :D
  • tomsolo
    #199350
    Link

    576-t is linkelhettem volna, a collector edition-ökkel de mindegy (ott úgy se fog ez a réteg venni semmit :P).
  • Tinman #199349
    Weskertől vettem Metro LL-t 3 TF2 kulcsért, 2 PH-s sellernek is írtam előtte. Egyik azt írtam, hogy kulcsokkal nem foglalkozik, a másik meg azt, hogy nincs ideje a Metro LL-t árulni, így thxbye.
  • Tinman #199348
    Nézd... a korábbi Souls részek egyik fő jellemzője pontosan az volt, hogy modellekre/karakterekre nem sajnálták a powát. Emiatt persze a környezeten kellett spórolni... lásd konzolon, ahol a látótáv elég lightos volt.

    Fogalmam sincs miért hitték azt, hogy komolyabb poligonszámból felépített karakterek/modellek + még részletgazdagabb környezet + effektparádé majd jobban fog szaladni ugyan azokon a vasakon.

    Ha csak... ha csak nem történt meg az a csoda, hogy nem konzolra fejlesztették elsősorban, hanem PC-re és tulajdonképpen PC-ről portoltak (butítottak) konzolra.

    A jobb minőségű textúrák/finomságok léteznek, ott vannak a From Softnál és nagyon erős a gyanúm, hogy a PC-s verzióra tartogatják.
  • sz4bolcs
    #199347
    Am persze, legközelebb rákérdezek, de olyan jó akciónak tűnt, nem is gondoltam, h. van valahol olcsóbban.
  • sz4bolcs
    #199346
    A 10 Euro dlc-kkel? o_O
  • Totti5
    #199345
    A frém így se jó Ps3 on. Mondom mi lenne ha ki is nézne valahogy? 5fps??
  • Tinman #199344
    Tedd, hozzá, hogy GRAFIKA terén.

    Ahogy mondám vala, szerinted ez a játék mit ér?



    Még anno se számított szépnek, aztán legenda.

    Vagy ez?



    Aztán döglik érte a nép.

    ÉRTEM miről beszéltek, de élek a gyanúperrel, hogy:

    a, Valójában PC-n demózták.
    b, Ha PS3-on demózták, akkor a végén meghozták a súlyos döntést a frame-ek oltárán.

    Ismerősök szerint sokkal jobb, a frame, mint az elődök esetén, így jobb maga a harc élménye is, pontosabb, smoothabb az egész.

    Hogy ez mennyire mocsok dolog? Nézzétek meg a legtöbb játék teaser fotóit... mindig megy a beetetés meg a bullshot.
  • Tinman #199343
    Baz... már nem is számolom, hányadik ilyen üzit kapom:

    "Sajnos a Black Armour Edition mindkét platformra elfogyott előrendelésben. Rendelését töröltük rendszerünkből."
  • Totti5
    #199342
    Nem is kell, de konzolon ez az átlaghoz képest is gyenge eresztés. Itt a baj.
  • DarkSector
    #199341
    Te meg keveset és az is rossz. :D

    /csak vicc
  • Shep
    #199340
    Jól beszélsz, csak sokat.
  • DarkSector
    #199339
    Zzen és Logan-el a csoportból mi a helyzet amúgy?
    Azt nem mutatja legutóbb mikor voltak steam-en online-ok. :D
  • DarkSector
    #199338
    Most nem sorolom itt a neveket hány embert meg lehet kérdezni, nem csak engem, és fognak-fogunk is válaszolni ha bárki vásárlási igényét felvázolja nekünk a vásárlás előtt.
  • DarkSector
    #199337
    Konkrétan nem kérdeztem amugy a Metro LL régiózáras-e, de 1 euro sporolás is 1 euro. Ha éppen úgy van.

    NEHOGY VALAKI félre értse, ez a 7 euro is jó egy ilyen kellemes játékért, de ha egyszer itt vagyunk egymásnak, nem?

    1 mondatba kértek infót, van olcsóbban? NINCS?
    Akkor megveszitek 1 ora mulva ha már esetleg mondták látták, hogy neked kellene, és nem tudnak segíteni.

    Sokan szerintem azt hitték hogy mivel steam wallet pénzük van akkor csak egyenesen steam-ről vásárolhatnak vele.

    Pedig nem.
    Én csak ennyit akartam sugni, legközelebbi vásárlások szempontjából.
  • DarkSector
    #199336
    jó csak sok játéknál wallet pénzzel is lehet sporolni.
    Azért mondom elég ember van itt aki segíteni tud és szivesen segít, nem tart semeddig rákérdezni.

    Steam wallet-el is meg lehet csinálni a segítséget, ha valaki érti mire gondolok.
  • wantonly
    #199335
    Ja lehet nem, mindegy. :D
  • wantonly
    #199334
    Ha jól értettem wallet pénzből vette, az úgy elég olcsó volt. :)
  • Tinman #199333
    Nagyon más a helyzet. Alien CM esetében minden szar volt :-D

    Ellenben most a Souls rajongók döglenek a 2. részért is, ahogy olvasgatom bár fájlalják a butítást, de a játékélmény/hangulat továbbra is szárnyal, így nem csoda, hogy egy csomó helyen SOLD OUT a cucc, pedig nem olcsó...

    Személyes tapasztalatom is az, cirka 6 hazai konzolboltossal történő értkezés után, hogy egynek sincs már pl. PS3-as Black Armour Edition.

    Elvileg a 7.-től kapok, napok óta a témán lovagolok :-(
  • tomsolo
    #199332
    Nyilván van oka - egyébként a"PS3" demo videón nincs ennek semmi jele.

    Egyébként csak magukkal csesznek ki ezekkel a megoldásokkal.
  • Tinman #199331
    A DeS+DaS kapcsán komoly bírálat érte őket, hogy PS3-on sok helyen 20 alatt volt a frame. Feltételezem ezért történt a butítás, hogy ne ismétlődjön meg a szégyenfolt. A 8 éves vasak rém kevesem már ide :-(

    Erősen bízom a PC-s superior-ba.
  • DarkSector
    #199330
    Az egy picit drága volt nem? Neked is azt mondom inkább, meg a többieknek is, hogy ha bármi kell előtte itt inkább kérdezetek rá, ki mennyiért tudná, hátha sporolunk egymásnak. :)
    Jó a cs go olcsó volt de Merto nem. :)
  • sz4bolcs
    #199329
    aham