311802
  • ratgab
    #199408
    Egy apró lófasz azért a seggedbe, hogy utólag szerkesztessz....

    Apropó én rendkívüli módon utálom a youtube-os végigjátszásokat, guide-okat. Sokkal jobban preferálom az írott verziót. Egyrészt itt még kevesebb spoileres dologba futhat bele az ember mint videón.

    Elv a lényeg az meg ugyanúgy igaz az írott hivatalos guide-okra, mint az eredeti játékokra. Innen már egy lépés a warez is good hozzáállás azt remélem azért érzékeled. Mert 10x gyorsabb magon megkeresni és letölteni a képfájlt és még ingyen is van...
  • Shep
    #199407
    Már új a tulaj, folyamatosan várhatóak változások, pl. új weboldal.
  • Tinman #199406
    2. Lehet a DaS-hoz kölcsönadom az enyém, hátha úgy nem keveredsz el a sötétbe
  • Tinman #199405
    Mi köze van mondjuk egy "Alapítványnak" egy Call of Duty Ghost guide-hoz?

    Rájöttem: Papírra van nyomva. Ennyi.
  • ratgab
    #199404
    Had csavarjak a szokásos válaszolás menetén:

    3. Manapság nyilván csak ilyen van, ergó nekünk (vagy nekik inkább) nem szükséges. Kazuároknak viszont lehet.
    2. Mikor is láttam ilyet utoljára, ami új volt és összetett volt? Jah igen marharégen még jó pár évvel ezelőtt. Ma már az ilyenek gyűjtőneve inkább Indie, mint AAA.
    1. Csak és kizárólag ezért éri meg egy HC játékosnak venni ilyet és igazából nekik is készülnek.
  • IMYke2.0.0.0
    #199403
    Sűrűn olvashatsz könyveket... ;-)
  • Tinman #199402
    Comgame ;-)

    Elképesztő mennyiségű warez cuccal terítettek anno az országot.
  • ratgab
    #199401
    Mai napig nem értem, hogy élnek meg abból az árpolitikából ahogy működtetik az üzletet. Illetve értem, de annak köze nincs a legális üzleteléshez.
  • Tinman #199400
    Ha elolvastad a véleményem láthattad:

    1. Rajongásból oké.
    2. Komoly, összetett játékhoz oké.
    3. Casual vacakhoz, tényleg direkt guide-ként venni vicces.

    Egyébként tényleg vagy 10x gyorsabb neten rákeresni, ráadásul youtube videóra is jó esélyed van.
  • Tinman #199399
    Na jó, de leragadtam az egyiknél a megrendeléssel, a másiknál nem volt, aztán szerintem zártam az ablakot. Mindegy már, ők drágábbak :-)

    Mondjuk 576 a csúcs... vicc az a bolt.
  • ratgab
    #199398
    Na ne basszál már föl, hogy nem hallottál róla, mikor pont tegnap linkeltem be neked őket is....
  • DarkSector
    #199397
    :D
  • ratgab
    #199396
    Minap ezt ecseteltem Tinmannek, hogy a DaS 2 doboza láttán majdnem elcsábultam és rányomtam a buy gombra.
  • ratgab
    #199395
    Ne vegyünk guide-ot mert van nem hivatalos verzió!

    Következő lépés a ne vegyünk eredeti játékot, mert van warez is.

    Remélem érted, hogy mire célozgatok.

    Most nem azt mondom, hogy mindenki rohanjon a legközelebbi üzletbe guide-okat venni, mert nekem sincs egy darab sem. De azt kijelenteni, hogy hülye aki vesz az eléggé vad kijelentés.
  • ratgab
    #199394
    Ez némileg hasonló ahhoz az elmélethez, hogy aki eredeti játékot vesz az hülye....

    Ezen akkor most gondolkodj el egy kicsit....
  • Tinman #199393
    Igen, de látnád a régi legoim... elmennek 0km-esnek, nem tömködtem a fenekembe, meg az orromba, nincsenek megrágva se. Oda is fogom adni szépen nevesebb napokon a gyerekemnek, szépen becsomagolva :-D
  • Dzsini
    #199392
    ... a bontatlant gondolom, te kibontottad volna :)
  • Tinman #199391
    Jó, hogy montad a lego-t... lehettem vagy 10 éves, amikor egy Lego kalózhajóért (akkor 8-9k volt) könyörögtem anyáméknak. Beígérték, de komoly kritériumok voltak. Teljesítettem! Nem kaptam meg soha...

    Talán pont 2 hónapja néztem, hogy ebay-en mennyi. 190-200.000 Ft-nak megfelelő dolcsiért árulják. Kösz anyám -.-
  • Shep
    #199390
    Más. miért van az ,hogy bepipálom a maradjon bejelentkezve cellát de ha bezárom az oldalt mindig újra be kell jelentkeznem, megint szórakozik az oldal?
  • Shep
    #199389
    Mint írtam azt még megérteném ,hogy ha 0-day megveszed teszem azt boxra aztán a többit meg majd szépen sorjában jóval olcsóbban, persze ha 3 tök egyforma szobor, meg doboz, meg mit tudom én mi kell, akkor nem szóltam :)




    Amúgy én megtettem azt amit itt nem sokan mernek, megnéztem a játék elejét a yt-on és jól tettem, mert észhez térített, és ismét a nem fogok vele játszani állapotba kerültem. :)
  • Dzsini
    #199388
    Van, aki úgy rajong pl. egy együttesért, hogy megveszi a díszdobozos bakelitlemezt úgy, hogy nincs lemezjátszója. Vagy vásárol úgy LEGO készleteket, hogy azokat nem bontja ki, hanem dobozosan állnak egy vitrinben. A szenvedély már csak ilyen, a racionalitás ilyenkor távozik a tetőtéri ablakon át :)
  • Shep
    #199387
    Értem én, csak fel nem foghatom.
  • Tinman #199386
    Majdnem jól látod :-)

    Ha kijött volna nextgenre +1-el növelte volna az okot, hogy majd egyszer ha 10-15 cím lesz egyikre, akkor megvegyem. Nyilván nem vettem volna nextgent egy olyan játékért, ami PC-re is jönni fog, jó eséllyel superior verzióként. A gyűjtőszenvedélyhez bőven elég lett volna X1 és PS4-es dobozos verziókat megvenni, konzol nem kellett volna hozzá. :-)

    Asszony így is rendkívül boldog, hogy a Zavvi-s olcsóbb megoldás nem jött össze :-/
  • IMYke2.0.0.0
    #199385
    "de ennek a sorozatnak már most nextgenre kellett volna jönnie :-("

    Jó lenne az neked, hogy kellene venned 300.000 Ft-ért 2 konzolt (XO, PS4), és így már akkor X360, PS3, XOne, PS4, PC példányokat, gyűjtőiben, később pedig "Prepare To Die Game Of The Year Mega Edition"-ben is?

    Asszony kikötne a kutya mellé vonyítani :)
  • Tinman #199384
    Akkor ezért olyan trágya a graf :-/

    Komolyan sajnálom a Wii tulajokat. Még ez a gépelés téma visz bele némi halvány színt, de mint railshooter? Pfff.

    4 órás kemény "élvezet". (Megnéztem mennyi idő a main story.)
  • Dzsini
    #199383
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_House_of_the_Dead:_Overkill
    ez alapján az Overkill a Wii-s Overkill gépelős / lövöldözős változata PC-n, nem a Dreamcastos (ami a HoTD2 volt gépelősre alakítva)
  • Tinman #199382
    "Amúgy valami sztori van köré szőve, hogy miért pont azokat kell beírni"

    Első pályát direkt újrakezdtem totál más szavakat nyomott, mint korábban.

    Példa: Jön szembe egy zombi rohanva, begépelendő szó: Shipwreck

    Következő zombi balról: "indentify"

    Tehát azt mondod, hogy ez a sztori vótmá' csak PC-n új?
  • Tinman #199381
    Így van... ez már érzelmi alapú döntés.

    Eddig simán 120k-m benne áll és most még jön hozzá egy adag DaS 2 téma.

    Tudjuk jól, hogy vannak akik 1800-as évekbeli bélyeget vesznek az albumba 50-100 ezrekért, vagy olyan is akad aki rajong egy filmért, legyen mondjuk az Alien és minden szart teljesen eszetlenül összevásárol, aminek egy kicsi köze is van az Alien univerzumhoz.

    Anno mikor még stabil volt melóhelyen minden, Final Fantasy részeket kezdtem el gyűjtögetni, be volt tervezve már egy méregdrága FF VII. dobozos beszerzése is, de aztán fel kellett hagynom vele. Vagy 1.5 évig árultam a darabjait.
  • Dzsini
    #199380
    A Jets and Guns is most 10 éves, és frissen jelent meg Steamen... a Sega most adogatta ki ezeket is PC-n (főleg Steamen), ahogy a többi régi Dreamcast klasszikust is. Nem új játék, csak itt az.

    Amúgy valami sztori van köré szőve, hogy miért pont azokat kell beírni :) (a legjobbak a screenshotokon a Dreamcasttal a hátukon, billentyűzettel a kezükben közlekedő zombivadász főhősök :) )
  • Tinman #199379
    Jujj ilyet ne kérj... ne jöjjön ez már prevgenre. Vannak nagyon jó, nagyon szép játékok prevgenre, de ennek a sorozatnak már most nextgenre kellett volna jönnie :-(
  • Tinman #199378
    Meg lesz adva a módja mindennek, de nem kapkodok :-)
  • Rony94
    #199377
    Ilyen Strategy Guide-ot lehet veszek én is, persze nem használnám, csak ha már kijátszottam, akkor bele-belenéznék. És legalább nekem is lenne egy DaS ereklyém. :)
  • Tinman #199376
    Ok, de ez a Typing of the Dead: Overkill ez tavaly októberi játék. Nem magával az alapelvvel van a legnagyobb bajom, hogy gépelőbajnokság, hanem a kivitelezés minősége, az iszonyat gyatra. Lehetne ezt szépen is megcsinálni és különben sem értem, hogy miért nem a képernyőn látható dolgokkal kapcsolatban kell gépelni szavakat???

    Néha olyanokat kell beírni, amiket kb. egy random google keresés dobna ki arra, hogy "szók és szavak".
  • davidka003
    #199375
    Unboxing videó lesz róla? Gondolom úgyis kibontod, mert játszani akarsz vele.
  • Tinman #199374
    Vagy 424898x le lett írva, hogy rajongok érte, + gyűjtő szenvedély a sorozat irányában.

    Pénz az lenne, csak nem nálam van, hanem a főnökömnél! Abs. megdolgoztam érte, nem otthon feküdtem.

    Gyűjteményem:

    - Demon's Souls Black Phantom Editon
    - Demon's Souls Deluxe Edition
    - Demon's Souls Stragy Guide

    - Dark Souls: Design Works
    - Dark Souls The Official Guide
    - Dark Souls Limited Edition XBOX360
    - Dark Souls Limited Edition PS3
    - Dark Souls Prepare to Die Edition PC
    - Dark Souls Prepare to Die Edition XBOX360
    - Dark Souls Prepare to Die Edition PS3


    - Dark Souls 2 Strategy Guide - ~1.5 hete a postán kavarog
    - Dark Souls 2 Black Armour Edition PS3 - holnap
    - Dark Souls 2 Black Armour Edition XBOX360 - holnap
    - Dark Souls 2 Collector's Edition PC - érvényes, pre-order tuti kapom

    Rengeteg Souls relikvia létezik még, de egyelőre nem fér bele, majd idővel, apránként...talán.
  • Rony94
    #199373
    Ha valamit nagyon szeretsz, akkor próbálsz mindig minél többet kedveskedni, jelen esetben Tinman a FromSoft-ot támogatja ezzel 3x-osan, mert Tinman imádja a játékait. Ultra fanja a Souls játékoknak, ennyi az egész. Én ugyanígy vagyok a STALKER sorozattal. Steam-en már megvan mind a 3 rész, de ez nekem nem elég. Be fogom szerezni dobozos verzióban is.
  • Dzsini
    #199372
    Passz, ezt én se értettem, mint különlegesség tekintettem rá. Ahogy írják arcade környezetben tanított gyorsan, vakon gépelni, tehát inkább játékos oktatószoftvernek lehetne kategorizálni...

    (nekem nem volt billentyűzetem DC-re, úgyhogy csak a House oTD-vel játszottam, az normális railshooter volt)
  • davidka003
    #199371
    Remélek sokan így tesznek, mert akkor tuti lesz 3. rész is. :D

    Azon se csodálkoznék ha jönne új rész még Xbox 360-ra másfél év múlva.
  • Botond #199370
    Én a hétvégén toltam titan questet és szörnyűlködtem. Hogy micsoda kétbites izéség ez már. Kinek jó ez? Dió2ben mit szerettem, mert ez ótvarság. Jó mondjuk súlyosbította a helyzetet a TQ itemizáció, és így a teljes fejlődés hiánya is, de akkor is gyenge. De már act3, mindjárt mehet rá az uninstall!

    És micsoda öröm, hogy nem vettem meg dió3at!
  • Shep
    #199369
    Továbbra sem értem mi értelme megvenni minden platformra ugyanazt a játékot, PC-1 konzol még csak-csak de ps is meg box is, hogy majd valamikor olcsón, megveszed a többi platformra is ok, de 0-day? Mondjuk nagyobb hülyeségeket is láttam már, csak ezek után kicsit érdekes mikor sírsz, hogy nincs pénz.