311802
  • tomsolo
    #199328
    Nem a játékmenettel van bajom, hanem hogy élesen különbözik a végleges és a demo közti grafikai állapot (mindkettő PS3 gameplay).

    Ilyen téren pedig imho reális az Alien CE összehasonlítás...
  • Dzsini
    #199327
    Azért lehet egy gombóc a gyomrokban a konzolosokat látva és a PC-s verziót várva. :/ nem irigylem a rajongókat.
  • Micsu
    #199326
    thx
  • Tinman #199325
    Másképp nem tudom leírni, más ügy a kettő.

    A PC-s verzió még ki sem jött, ez a leglényegesebb különbség... a 8 éves hardveren nyilván nem fog úgy kinézni, mint PC-n, ahol mehet rá SSAO, full AA, high res textúrák, etc.

    Ha a PC-s a verzió is olyan lesz, mint a konzolos, na akkor van gáz, de még mindig nem akkora, mint az Alien CM esetében, ahol maga a játék is egy bugos, játszhatatlan szar lett, ellenben a csúnya, butított DaS2 konzolon értékelések terén tarol.
  • DarkSector
    #199324
    pm. ment.
  • Micsu
    #199323
    egyik pajtinak kéne csgo olcsón, pont most volt akció de lemaradt róla, elfekvőbe vkinek valami gift v kulcs vagy próbáljam meg hardveraprón?
  • tomsolo
    #199322
    Link
  • DarkSector
    #199321
    Ja, egyenesen steam-en vetted?
  • sz4bolcs
    #199320
    Hogy sok évnyi lopkodás után vissza tudok forgatni valamennyit a játékiparba ilyen értékesebb alkotásokra...
  • DarkSector
    #199319
    Mi ez az öröm?
  • Tinman #199318
    Arty Strikes Back :-)
  • sz4bolcs
    #199317
    CS:GO
    Metro LL

    8))
  • DarkSector
    #199316
    Ja nagyon sokan így irták régen, Tinman tudja mire gondolok. :DDDDDDD
    Direkt volt. :)
  • Micsu
    #199315
    "Daemon Souls"

    lol
  • DarkSector
    #199314
    Dark Sector 2?
    Daemon Souls 2?
    Nintendo DS 2?
    :D
  • DarkSector
    #199313
    Én azt mondanám embere válogatja, nem luzerség annak akit érdekel, de tény hogy a net-en bárki megtalál mindent.
    Ez szerintem nem általánositható, hogy akkor ezt hülye aki megveszi...biztos valakinek ez fontos.

    Nem azért mert le van irva, hanem a kézzelfogható tálalás.
    Nekem pl a fémtokok tetszenek, holott másnak meg baromság.
  • Tinman #199312
    Ja-ja, dettó u.a. a helyzet, hiszen:

    - a DaS 2 (DS2 azmiaszar? Dead Space 2? Darksiders 2? Dungeon Siege2? Devil Survivor?) sorra kapja a 9 és 10/10-eket vs. Aliens CM értékelések
    - imádják a sorozat kedvelői vs. Aliens CM rajongók fogadtatása
    - ráadásul a PC-s verzió még ki sem jött vs. Aliens CM verzió egyszerre jött a konzolossal

  • Dzsini
    #199311
    Hacsak nincs jól felépített szószedet-mutató a végén :) úgy se olyan gyors, de legalább van, és még pontosabb is, hiszen az összeállítója tudja, hogy bizonyos szavak hol szerepelnek úgy, hogy az fontos is lehet, és melyik előfordulásokat kell átugrani.
  • Fpocok
    #199310
    Annak viszont jó :)
  • IMYke2.0.0.0
    #199309
    Hagyjuk - elbeszélünk egymás mellett, és ehhez ma nincs hangulatom.
  • Tinman #199308
    Gyorsabban is mint egy guide-ban az 1000%.

    Egy offline valamiben elég nehéz pl, "keresés" parancsot kiadni.
  • Tinman #199307
    Nekem is van Guide-om.

    - Dark Souls
    - Dark Souls 2
    - Demon's Souls

    Használtam-e arra amire való? Iránymutatónak, segítségnek?!

    SOHA! Dísznek vettem a polcra a Souls relikviák mellé.



    #199304

    +1
  • Fpocok
    #199306
    Az nem ugyanaz.
    De aki elakad, vagy meg akar tudni a játékról valamit, a neten megtalálja.
  • IMYke2.0.0.0
    #199305
    Ez kábé annyira értelmes volt, mintha azt írtad volna, hogy aki a net korában könyvet vesz, az lúzer...
  • Fpocok
    #199304
    Aki a net korában guide-t vesz, az egy lúzer.
  • IMYke2.0.0.0
    #199303
    Kötekszel. Az ilyen 99%-ban minőségi guide-ok arra is jók, hogy az ember mélyebben belemélyedjen a játékban amúgy kihagyott, el-nem-olvasott, elfelejtett [stb.stb.stb.stb.] információkban - karakter hátterek, fegyver statisztikák [stb.stb.stb.] - és a béna kazuároknak (mint ÉN!) nem mellesleg segítséget is nyújtanak/nyújthatnak.
    Nem egy olyan guide-juk van, ami szabályosan gyönyörű - játékos szemmel!

    Magamat ismerve, például arra is jók lennének, hogy néha-néha átlapozzam egy-egy játékhoz készült példányukat, felidézve nüansznyi emlékeket.
  • DarkSector
    #199302
    Emlékeztek sokszor kérdezték már és felmerült hogy a steamgifts oldalra sokan miért nem tudnak egyszerűen bekerülni.

    Na én akkor mondtam hogy a Bundlis játékoknak nem számolják a listaárukat.
    Szóval ilyen 1-2 dolláros szarokkal nem lehet trükközgetni, ez a lényeg.

    Tessék egy hivatalos hibaüzenet:

    "Error: We require all registered users to have at least $100.00 worth of games associated with their Steam account. This is to prevent users from creating multiple Steam accounts for use on this site, which might result in cheating. Games which were previously available in bundles are excluded from this calculation. Currently your account is valued at $94.97."

    A lényeget feketén kiemeltem.
  • genndy
    #199301
    Multihoz mondjuk jól jöhet, ha abban van fejlődés, perkek (újabb CODokban tudtommal van).
  • Tinman #199300
    Casual cuccokhoz minek guide?

    Egy Ultima-hoz értem, de ezekhez?

    "...és akkor forduljunk be a sarkon és lőjünk le mindenkit a kecibe."
  • IMYke2.0.0.0
    #199299
    Biztosan, de én nem arra hökkentem meg. Ott van a többi, értelmesebb kiadvány is - Assassin's Creed-ek, Batman, Thief, GTA 5 stb.
  • Tinman #199298
    CoD Guide? Hiánypótló alkotás lehet :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #199297
    Wazzer!!!!!!!!!!!!!!!!! Brady Games Guide-ok!
  • lostprophet
    #199296
    Kedves ismerősünk, georg1136 "munkájára" bukkantam :D Totál azt hittem, hogy a sok hitegetés után felhagyott az ilyesmivel, de nem.
    A Rufus nevű bootolható eszközöket Windows telepítésre előkészítő progit használom már régóta és nemrég többnyelvű támogatást is kapott, aminek magyar "fordítását" ő készítette. Ennyi elgépelést és érdekes fordítást még egy oldalon nem láttam :D
  • DarkSector
    #199295
    Azért annyira nem, annyit nem ingadoznak a kulcsok azért.
  • arty
    #199294
    pedig jó móka a TF2 kulcsok árfolyamára shortolni, várni a rallyt és akkor átváltani, stb stb stb :)))
  • arty
    #199293
    ebbéli bénaságom maximum a warcraft3-tehetségemhez fogható (zó mesélhetne...)

    hidd el, nem akarsz te velem ezzel coopozni, nincs szükséged 0 pontokat teljesítő, be sem érő csapattársra :D
  • DarkSector
    #199292
    steam-en válaszoltam.
  • TBTPumpa
    #199291
    Furcsa kiírás és zavaró az a Disney logó, de ugye haladni kell a korral. Jöhetnek az éneklős és táncolós jelenetekkel megspékelt Star Wars filmek. Jar-Jar Binks-nél is van még lejjebb!
  • zorrobomber
    #199290
  • Rapid81
    #199289
    Nincsenek kulcsaim. Sosem értettem ezt a kulcsozást... Én pénzért szoktam játékot venni, nem pedig feltöltögetni a Steam Walletemet, meg még abból kulcsot, meg még abból a játékot...