311802
  • tomsolo
    #199528
    Elég hamar kifulladt a Csubakka bizonyítás :D

    [EZEN IS NEVET]
  • Dzsini
    #199527
    ITT: forgassuk ki mások szavait, lehetőleg essünk túlzásokba és játsszunk sértődöttet.
  • ZsZso
    #199526
    Ezek szerint ha én most készítenék egy apród hirdetést, amiben az aktuális humblibundlit (1 USD -s csomagot) 100 EUR -ért árulnám, akkor Te nevetnél rajta?

    Nekem akkor nincs humorérzekem .
  • Sippie
    #199525
    hmm, kinguin? már tolom is fel az olcsó borderlands kulcsokat 500%-os haszonnal muhahahaha :D
  • tomsolo
    #199524
    Sztem csak simán vicces.

    Ha én árulnék Arma 3-at akkor nem a ph-ra raknám ki, hanem feltenném Kinguin-re 15-20 euróért és el is menne hamar de hát nekem nincs üzleti érzékem.
  • ZsZso
    #199523
    Magyarázza már el valaki, hogy miért jó ez bárkinek is? OK, eladja horror áron, 500% profittal. Értem, paraszt. De minek posztolni mindenfele?!?!
    A, Hogy meglepődjön az összes topiklakó: "JUJUJUJUJJJ! Vannak ilyen emberek is? NANEEE".
    Ezen szerintem már mindenki túl van.
    B, Idegesíteni mindenkit és arra ösztökélni, hogy rontsák az üzletét.
    Ez kinek jó?

    Komolyan nem értem. Szokjunk már le erről. ENNEK NINCS SEMMI ÉRTELME! (Ha akarjátok Chewbacca bizonyítással is megmutatom.)
  • genndy
    #199522
    "Crus" ott nem más mint Tinman...
  • wantonly
    #199521
    Igen, mert ez egyértelműen irreális árban van. :)

    Ha jól tudom hoztak valami új szabályt a PH-n, hogy nem lehet kommentekben vegzálni az eladót, mert az "üzletrontásnak" minősül. Gondolom erre játszanak rá azzal, hogy akkor direkt ilyeneket írnak.
  • Sippie
    #199520
    meg az utána lévő hsz is? :D

    "Vegyétek, vigyétek. Hatalmas a játék és árban is jó"
  • wantonly
    #199519
    Mondjuk most, hogy már nincs kreditem, nyitni fogok én is a dollár felé... Nagy lehúzás a font.
  • wantonly
    #199518
    Irónia szerintem. :)
  • Sippie
    #199517
    "UP a jó árnak és a korrekt eladónak!"

    azigen...
  • davidka003
    #199516
    10 perc Diablo III

    Elég jó kis felszopó videó. :)
    Szépen érthetően és összefüggően beszél azért bírom.
  • wantonly
    #199515
    160Ft-ot fizettem kb. :)
  • Rapid81
    #199514
    5.09$. 400 HUF különbség...
  • Rapid81
    #199513
    Azért ez nem ilyen. A játékok kis híján készen vannak. Olvass a Lifeless Planetről a fórumán. Mindenki áradozik róla, nem is kicsit. Felraktam, elindítottam és behúzott, mint egy fekete lyuk. A hangulata valami hátborzongatóan jó! Csak ajánlani tudom. 9$-ért még EA-ként is rohadtul megéri.

    #199507
    Okés. Fogok írni.
  • wantonly
    #199512
    Order Successful

    Thank you.

  • zorrobomber
    #199511
    Tok jo hogy a guide-os keppel is flamet-et inditottam, pedig csak valami relevans kepet akartam betolni innen :)

    Mellesleg Best Buy-ban lottem(ahol telohoz vettem itteni toltot, persze egybol belefutottam egy olyanba amibol hianyzott a wall socket, korrekt modon csereltek szemelyi es blokk elleneben), de van a kozelben Gamestop is pl. Ha lattok valami jo fizikai dealt ami koddal jar szivesen megveszem. Esetleg collectors cuccok is megoldhatok, (Tinman,) ugyis kell majd DHL-el vagy valamivel kuldenem haza cuccot az otthoni teszteloknek. Cipekedest nem vallalom mert otthoniak ajandekat is ki kell majd sakkozni a sulylimitbol :)

    Kisszines: befagy a likam, kemeny telek vannak meg itt, csereben elmult az otthon kezdodo allergiam :)
  • tomsolo
    #199510
    Én ezen az earlyn gondolkodom csak kicsit sok még ez így.

    A demót 3 napja gyakran előveszem és tökre kikapcsol, felhúzom 800-ra a játékosok számát és próbálom túlélni :)
  • ratgab
    #199509
    Grim Dawn
  • wantonly
    #199508
    GMG:Call of JuarezŸ: Gunslinger £4.07

    Third party DRM: Steam

    Na, ezt lehet behúzom. Vártam már egy ideje mire költhetem a kreditpénz, van is majdnem ennyi.
  • tomsolo
    #199507
    Antisquadról jöhet vmi vélemény :)
  • Zóanagyvarázsló
    #199506
    Egy csomó kézikönyv pedig spoileres, játék függő, hogy mennyire ajánlott elolvasni.

    Egyébként nekem a papírral és a ceruzával sincs bajom, nem a Planescape ellen szóltam, csak néhány játéknál zavaró, ha erre kényszerít, mások ezt indokoltan teszik.
  • Tinman #199505
    Weskert se értettem.

    Múltkor írja valami n+1 hackenszleshre, hogy nagy királyság sokat tolt vele és végre bekerült a craft rendszer, meg még pár dolog.

    Aztán kiderült, hogy early access.

    Nekem is lassan elkészül a Ferrarim. A kaszni és a motor már megvan, sajna még nem megy, mert a hűtőrendszer csak 2 hónap múlva kerül bele. A mérnököknek amúgy már jeleztem, hogy eléggé tör az első ülés és állandóan beakad a ruhám az ajtó peremébe kiszálláskor, meg a küszöb is hiányos, a kormánytartó meg túl laza.

    Jó lesz ez és elég olcsón megkaptam! A 80.000.000 Ft-os végső ár helyett most csak 69.000.000 fájt így, remélem ősszel már tudok vele menni egy próbakört a tesco parkolóba. Mondjuk karácsonyra 40.000.000 Ft leárazást kap állítólag a végleges... mindegy, akkor is jó bolt. Kuss.
  • genndy
    #199504
    Ki is vagy közösítve a hörcsögtársadalomból, mehetsz tomsolo mellé a sarokba
  • Evoluti0N
    #199503
  • Tinman #199502
    #199499
  • Tinman #199501
    Van olyan kézikönyv, melyben pl. 1-2 húzósabb lény leírását is megtalálod. Na az ott kapásból spoiler, főleg amikor amúgy csak sejted, hogy van valami komolyabb "gond", jó kis átvezető is van a debütálásakor, csak hát elfelejtesz meglepődni, mert a kézikönyvben még fénykép is van róla...

    A Planescape-ben JÓ a térkép. Helyi és world map is van. Előbbire jegyzetelni is lehet. Igen ám, de ez egy random generált labirintus, pont az a lényege, hogy szívasson nehéz fokozatra téve. Igyekszem nem lelőni poént, de az is szenzációs, ahogy ebbe az egészbe eljutsz + megérted a miértjét + megérted a lényegét + célját.
  • Rapid81
    #199500
    Elkurvultam, gyerekek... Behúztam rögtön két early access címet is. Antisquad és Lifeless Planet.
  • Tinman #199499
    Asdkljjdfjdkenemmneu
  • Tinman #199498
    A Steam-nek semmi, de semmi baja nincs és pont!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Napi gondjaim vannak vele... ja nem kikapcsolva, vagy letéve a tálca jobb sarkába tényleg nincs.
  • Tinman #199497
    +1
  • Tinman #199496
    "lett volna mód az élet és a stamina növelésére"

    Hűűű ^^

    Na várj, ez segíteni fog: #176972
  • davidka003
    #199495
    Én olvastam a teszted róla. :D
    Abszolút megéri az árát. :P
  • ratgab
    #199494
    VAn filmem dögivel, vész esetére meg ott a ps3, ha nagyon unatkoznék...XD
  • lostprophet
    #199493
    Kedves Steamünk már megint meghalt? Nem tudok bejelentkezni.
    Ja és ezt láttátok már (tisztára Bastion érzésem támadt):
    Ku: Shroud of Morrigan
  • ratgab
    #199492
    Mert éppen összetojta magát...
  • zzeN
    #199491
    Elszállt a Steam, felmentem FB-re megnézni Steam profilját és 1-2 perc alatt már több száz ember rinyál hogy need connection
  • Botond #199490
    Akkor ma este is fable2.
  • Rapid81
    #199489
    Aktiválnám az Antisquadot, aztán Steam server not responding... Murva anyjukat...