311802
  • tomsolo
    #199969
    De miért? Ennél még a Miasmata-ban is több van... (trailer alapján legalábbis).
  • Sippie
    #199968
    Próbálkoznék, de folyton azt írja hogy nem jó a usernév és a jelszó. Persze főoldalon jó volt, ilyenkor mi a frász van?
  • arty
    #199967
    EPIZÓDIKUS (!!!) mobilport.
  • arty
    #199966
    Nem lehetett jó érzés.

    Ne hazudj magadnak! :D
  • Shep
    #199965
    Most nézem YT-on, DX The Fall-ban tényleg csak az első város van benne és a menüben is ott a more content gomb alatt ,hogy a történet folytatódik. Hát erről ennyit.
  • Shep
    #199964
    Tök mindegy, a lényeg, hogy ömöljön PC-re a sok szemét mobilport!
  • arty
    #199963
    Hanem mit? A medveszimulátort kell eléképzelni? :))
  • arty
    #199962
    Ha megérdemli, én biza arra is rászórom az "aprót" :D

    (amugy ha nézed a videot, azért ebben 1 ember számára pokoli időmennyiség lehet ám ... te beáldoznál 30-40 db BG2 szintű játékot/szabadidőt azért, hogy elindulj kikstarteren a viccprojekteddel, amiből a végén esélyesen SEMMIT nem látsz majd? (pénzt) )
  • Shep
    #199961
    Egyrészt van kártya topic, tessék átfáradni, mert ha Imre apád ezt meglátja lesz nemulass, másrészről én még a mai napig nem kaptam egyetlen fóliás kártyát sem.
  • Rapid81
    #199960
    De rohadtul várom már.

  • DarkSector
    #199959
    Igen szép régi idők. :D
  • MerlinW
    #199958
    Én tavaly az első fóliásomat 17 euro-ért adtam el:)
  • DarkSector
    #199957
    yeah haver yeah. :D 19 cent egy foil ez a szomoru. :D
  • Szabi #199956
    megkaptam belőle az első fóliás kártryámat, 19centért 2óra alatt el is kelt, yeah! :D
  • ratgab
    #199955
    Modern kori Total War mizériám folytatódik. Ugye nekem abszolút megaisten a mai napig a Medieval 2. Empire minap csúnyán megbukott a szememben, ugyanis marha unalmas volt.

    Mivel kártyázás szempontjából épp fent van a Fall of the Samurai ezért azt is próbának vetettem alá és egész jónak találtam. Igaz, hogy autoresolve csatákat nyomok, de azért mert bénább vagyok mint a gép (japókkal valahogy nem megyen a csatázás).

    Rome 2-be még nem mélyedtem bele annyira, de az lesz a következő projekt majd stratégia terén (aztán lehet hogy a holnapi Assault Squad 2 megjelenés után átnyergelek arra XD).
  • Tinman #199954
    23k lesz a PC-s CE.

    Na jó, ha akarod leveszem a polcról és az asztalra teszem szem elé.

    Totti: Unboxing videjó esetleg? :-)
  • ratgab
    #199953
    30 0000-et kibax az ablakon és még ki tudja mennyit még majd a pc-s verzióra és benyögi (már megbocsáss, de kikívánkozik) bazdmeg, hogy felrakta a polcra.... Beszarok rajtad komolyan....

    GUK - A kérdés
    Nem bazdmeg nem 42... Tinman öcsém Tinman...
  • TBTPumpa
    #199952
    Nem is mondtátok, hogy a Honvédség a Munkanélküli központtal emberkéket toboroz! Gyűjtik a munkanélkülieket, gondolom ki kell küldeni őket az ukránokhoz, hadd hulljon a férgese! Legalább a statisztika jobb lesz majd, mert kevesebb lesz a munkanélküli!
  • arty
    #199951
    ha lenne egy nagy tabletem, talán... :)

    (azt néztem, h ez rendes társasjátékként huszonharminconelképesztődrágaezer :( digittal játszottunk már jópár partit, szvsz elég jó cucc)
  • Totti5
    #199950
    Az viszont megbocsájthatatlan hogy nem toltál be azonnal 1001 db képet róla :)
  • Totti5
    #199949
    Értem, aszittemmár hogy sztrájk :)
  • Shep
    #199948
    Én próbálom megnyerni SG-en ha már a mail nem jött meg tőlük. :)
  • wantonly
    #199947
    Akinek kell egy Super Sanctum TD szóljon, nekem megvan, így oda tudom adni valakinek.
  • TBTPumpa
    #199946
    Super Sanctum TD ingyen (GMG profil szükséges hozzá)!
  • Tinman #199945
    Mert van még kb. 20 órányi tartalom a Planescape-be és ha valamely játék, akkor aztán "ő" tényleg megérdemli, hogy ne toljam most félre.
  • DarkSector
    #199944
    Srácok érdekel még valakit Dragon Age??????????
    Steam-re?

    Origins vagy Aweking?
  • Totti5
    #199943
    Miért?
  • wantonly
    #199942
    Szerintem az utóbbi, az összekötés nem stimmel valamiért, mert nekem is azonnal megjön az e-mail.
  • DarkSector
    #199941
    Hát ott más problem volt, itt meg érdekes ha rendesen vásárolok tökéletesen megjön, azért nem látom sokszor a leveleket mert nekem kell nyomnom f5-öt hogy frisitsen az e-mail, de eddig így minden levél megjött, mindig ez a szar a probléma, ha nem akkor lehet rosszul van a gmg és playfire profilom egymással viszonyban, és ezért nem dukál nekem egy játék sem.
  • Rony94
    #199940
    Mégis csak "idősebb" mint a Souls széria. :)
  • Tinman #199939
    Tisztelem a Planescape-et... baxa meg leírom: Jobban, mint a Souls szériát.

  • Tinman #199938
    Erre már tegnap akartam reagálni!

    http://groupees.com/clash2

    bundle-ben 1 dollárért benne. Mondjuk ebből a pakkból engem ez a rejtélyes Hidden Runaway mozgat.
  • Rony94
    #199937
    Neked aztán hidegvéred van! :O
  • Tinman #199936
    Tegnap megjött amúgy a DaS 2 Black Armour X360/PS3-ra... sőt valami csoda folytán pont tegnap a DaS 2 Strat. G. is az amazonról.

    Na mit tettem? Na mit?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szépen megfogtam az egész pakkot (be vannak csomagolva) és kibontás nélkül feltettem a polcra, majd nekiestem Planescape Torment-et tovább vesézni.

    Evolution.
  • Tinman #199935
    A b. k. anyjukat! -.-
  • TBTPumpa
    #199934
    Az nincs messze. De már lehet 8000 Ft-ért is venni RoS EU kulcsot Hardveraprón.
    Viszont szerintem a PlayIT-en is lesz majd komolyabb akcióban a játék, ha nem a mostani tavaszi, akkor majd az őszi PlayIT-en.
    A játék szerverei pedig biztosan működni fognak még évekig/évtizedig.

    Időt pedig lehet ölni bele rendesen, hisz mint kiderült a Paragon 300-as szint után is van élet (ezt egyedül még csak 1 emberke érte el a világon). Én még csak a Paragon 28-as szinten vagyok a karaktereimmel.
  • IMYke2.0.0.0
    #199933
    Hát kábé - lefelé görbülő szájú szmájli.
  • Tinman #199932
    Imivel együtt vesszük, 2020-ban :-D
  • Tinman #199931
    Tudtommal te a Humble levelet sem kaptad meg... nem kéne már végre otthagyni a 'csába a lúzerfreemailt?
  • TBTPumpa
    #199930
    Ingyen nem is. De majd egyszer biztosan lesz. Megvár a játék.
    Én várom már, hogy jövő hét kedden becsámpázhassak érte a PickPack pontra, de játszani azonnal úgysem tudok vele.