311802
  • Rapid81
    #200130
    Complete? Ezzel jól megszívattak. :D
  • Dzsini
    #200129
    Én is azt nézegetem...
    Tehát: ha megveszem egyben, akkor 60 euro helyett 15-öt kérnek érte.
    Ha megveszem a 3 részt külön, akkor 40 (15+15+10) helyett 8,72-t.

    Még leárazatlanul is többe kerül egyben, mint külön-külön :)
  • TBTPumpa
    #200128
    Nekem ez volt az első Blu-ray filmvásárlásom 2011 végéről:



    Azóta már több is van, de ez maradandó. Akkor meg a franc se gondolta volna, hogy a Disney felvásárolja a brandet.
  • Sir Quno Jedi
    #200127
    Mér drágább a spore complete pack, mint külön-külön a részei???????? Hülye steam?!
  • wantonly
    #200126
    Ha most akarsz vele játszani, akkor megéri, mert jó játék, viszont egy végigjátszás van benne. Nekem nagyon bejött.

    Viszont, ha nem sürgős, szerintem lesz ez még olcsóbb is.
  • DarkSector
    #200125
    Vagy nem.
    Gondolod, Resident Evil - Devil May Cry valaha lesz 1 dollár? pfff.
    Meg Konami? Silnet Hill például.

    Ezek biztosan nem.

    Ez a 2 csapat nem igazán szokott részt venni ilyen olcsóságoságos akciókba, steam-en is 5 euro alá nem viszik egyik köcsög játékokat sem.
    DMC4 volt GMG-n asszem 2.5 euro egyszer.

    "értem te a Remember játékukra gondolsz, de az sem lesz szerintem külömb bánásmodban"
  • Rapid81
    #200124
    Nem tudtam megállni és behúztam... :) Majd kiderül, hogy jól tettem-e.
  • grebber
    #200123
    Nem! Eljön még az idő amikor a Capcom is villant majd bundle-k terén és akkor ott szerezd majd be!
  • Shep
    #200122
    Ja, vagy 25 jurócentet :)
  • TBTPumpa
    #200121
    Meg. Ráadásul még kártyás is, szóval hoz is valamennyit a konyhára!
  • tomsolo
    #200120
    Ha szereted a kontrolleres cső játékokat igen.
  • Shep
    #200119
    Hát ezt neked kell eldönteni, két lehetőség van ,vagy nagyon fog tetszeni, vagy utálni fogod, más variáció nincs, de téged ismerve odáig leszel érte.
  • DarkSector
    #200118
    Meg. (1850ft sacra)
    van olyan aaa játék ami ne érné meg ha tetszik neked? :)
  • Rapid81
    #200117
    Van 4 ojróm Walletban. Így a Remember Me DLC-vel együtt 6 ojró lenne. Megéri?
  • Shep
    #200116
    Azért ezek után egyből felértékelődött a DX The Fall :D
  • DarkSector
    #200115
    Ugyanezt a hsz-mat olvastam végig láttam értem, mindegy hagyjuk, szerintem te másról beszélsz most, én nekem ugrottál hogy ez nem filmes topik.
    Oks mondom nem az, csak azt hittem AZ UJ SZERZEMÉNYEKET legyen az játék-film-könyt pepippathatjuk.
    Régebben legalábbis volt rá precedens.

    TE MIT IRTÁL:
    Ez nem filmes topik, én arra azt gondoltam úgy érted ezt hogy ne itt beszéljük meg a filmekkel kapcsolatos kérdéseket, és mondtam erre hogy igen pár nappal ezelőtt előjött, és elnézést kértem.
    DE NEM AZÉRT kértem elnézést mert vettem valamit, mert akkor még nem vettem semmit.

    Most is mondtam hogy ha változott a téma, akkor bocs, leirtam geci magyar szavakkal, hogy bármi volt abban a hsz-ban az nem uagyanaz mint mikor veszek egy szart s itt megmutatom annak akit esetleg érdekel hogy na megvan.
    Abban a hsz-ban kérdeztem valamit, jó azt nem kellett volna.

    Meg nem értem milyen savazásról beszélsz, mondtam hogy elnézést, sőtt mondtam hogy tök normál modon nem néztelek hülyének, az sem baj ha a 2 dolog neked egy halmazba tartozik, akkor nem rakok ki ilyeneket amiket veszek eredetibe, ennyi, nem kell mindjért az estémnek erről szólnia.
    Vagy neked ez most jó elfoglaltság éppen? Mert én rád egy büdös szót nem szóltam és nem szorakozok veled.
    De aztán te tudod. Mindegy, törlve lett, legközelebb nem rakok be ilyet. Ennyi, nem kell nekem itt a feszkó.

    értelek , értek mindenkit. kész nem lesz több ilyen nyugi.
  • Totti5
    #200114
    Könyrögnek érte hogy fizethessenek, de aki ezért kipenget 9 ezret az nem normális. ( magyar Xbox lájvon 2990, de még az is aranyárban van ).
  • Shep
    #200113
    Jött levél, hogy akciós a kívánságlistámon lévő Bio Infi season pass, erre meg dehogy is.
  • Shep
    #200112
    Jól nyomják, demoért pénzt kérnek :)
  • grebber
    #200111
    Ez csak egy nagyon gyenge felvezetője az Phantom Pain-nek!
    Magával a game-el nincs baj csak ennyi gameplayért elkérni 30dollár/font/eurot pofátlanság!Még jó hogy vettünk ilyen célra konzolokat így nem kell értük fizetni
  • tomsolo
    #200110
    Lassan egy játék trailer hosszab lesz mint a tényleges content.
  • Totti5
    #200109
    DEMO

    Semmi több. Nyomi japának megint milliókat csinálnak egy DEMO-ból. GT5P után szabadon.
  • Shep
    #200108
    Ja, végignéztem, durva azért.
  • Fpocok
    #200107
    Yepp... két rabot kell kimenteni.
  • IMYke2.0.0.0
    #200106
    Szerintem, a kamera okozza az egészet.
  • Sippie
    #200105
    GamerGirlnél már ennek is lehet örülni :D
  • Shep
    #200104
    Öcsém 1 pálya az egész játék? Ok, hogy vannak mellék feladatok meg ilyesmi de hát akkor is.
  • Sippie
    #200103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Olvastam, de gondoltam azért rákérdezek, biztos ami biztos alapon.
  • IMYke2.0.0.0
    #200102
    Ó, hogy tudtam, hogy ez lesz! Így legyen ötösöm a lottón.

    Tessék, a KÉP - a saját posztjaidat nézd, és ezekért kértél bocsánatot, mikor rád szóltam: nagy a kép, ezért a link

    Erre ma megint eljátszod, és még te savazol.
  • TBTPumpa
    #200101
    Nincs kizárva. Nagy az Isten állatkertje!
  • wantonly
    #200100
    Mi sem értjük. Annyit tudni ami oda van írva. 3 nappal ezelőtt indult a számláló, most járt le és meg kellett volna jelenni valami bundle csomagnak, leárazásnak, akárminek, de nem történt semmi... Fáziskésésben vannak.
  • DarkSector
    #200099
    Először is nem nézlek hülyének, mit nézzek azon a kommenten? az kérdés volt, ott elnézést kértem, most mai nap meg beraktam egy képet hogy megjött amit rendeltem, azt hitte a 2 téma más súlyú, ezekszerint nem, szóval nem nézlek hülyéne.

    Ott kérdeztem, itt meg csak mutattam mit vettem ennyi.
    Nekem ez elsőre másnak tűnt azért mondtam hogy ott azért kértem elnézést mert kérdeztem, itt nem volt kérdés.
  • Rapid81
    #200098
    Jézus! Muter szerette a lovakat, úgy látom. Ilyen lófejet máshogy nem lehetett összehozni.
  • TBTPumpa
    #200097
    Meg ez is 25.-én jelenik meg!
  • grebber
    #200096
    És ez a paypal sale mi lenne vagy csak én nem értem?
  • IMYke2.0.0.0
    #200095
    Oké... 2014. március 25.
    Meglátjuk :)
  • IMYke2.0.0.0
    #200094
    Apropo Bioshock: Infinite... most akkor mikor is kapjuk meg mindazt, ami a Season Pass-ból hátra van?
  • Shep
    #200093
    És tényleg vannak még sosem látott indie fosok :D
  • Rapid81
    #200092
    A weekly sale gagyi, a Paypal meg nem tudom minek rak ki órát, ha tojik rá...
  • Shep
    #200091
    Na ennyit rá is szánok :)