311802
  • Totti5
    #200972
    Alapmű.
  • Tinman #200971
    Jah, letoltam anno és szerintem is kimagasló darab volt.
  • Dzsini
    #200970
    ... és egy tévét :) Köszönöm, maradnék a laptopomnál.
  • Botond #200969
    Vegyél egy xboxot, és told le mindkettőt! :)
  • Dzsini
    #200968
    El is indult szépen, köszönöm!

    Megvan a hétvégi programom... már csak a 2 kellene (sosevolt pc-n :( ), meg a 3 (már nincs steamen, és Lionheadék se tudják mi lesz vele)
  • Evoluti0N
    #200967
    Óóóóóó :(. Egy fórumhozzászólás miatt eszembe jutott egy régi kedvencem a Freedom Fighters. Nem tudom, hogy játszotta-e itt valaki. Erre nem árulják sehol se digitálisan, meg gondolom, hogy máshogy se. :(
  • genndy
    #200966
    Hát igen, sok helyet foglalnak az átvezető videók...
    (gonosz vagyok, ne legyen igazam)
  • Zóanagyvarázsló
    #200965
    A Sierránál felsorolt nevek a Gabriel Knight: Sins of the Fathershöz tartoznak.
  • Zóanagyvarázsló
    #200964
    Nem volt az nagy dolog abból a szempontból, hogy már a '92-es Legend of Kyrandia is teljes szinkront kapott, illetve a '91-es KQVI is kijött szinkronosan CD-n '93-ban, ahogy '93-tól már mindenképpen így nyomult a Sierra (többek között Tim Curry, a Full Throttle-ben is bevetett Mark Hamill és Michael Dorn hangszínészi játékával) és a LucasArts is. Az utóbbi ugye a Day of the Tentacle-lel kezdte, a Sam & Max Hit the Roaddal folytatta, bár tény, hogy a Full Throttle ezekhez képest ebben minőségi ugrás volt.
  • Botond #200963
    Dobozos és steames van nekem, egyik se lájvos.
  • Evoluti0N
    #200962
    Mondjuk fele olyan hosszú. :P Tudom, hogy álmodik a nyomor, de ha már ennyit kellett várni rá.
  • Fpocok
    #200961
    Hosszabb, mint az alapjáték vagy mi? :D
  • Dzsini
    #200960
    Az jó :) köszönöm!

    (nekem úgy rémlett, hogy a Fable virágboltos változatom az volt...)
  • Evoluti0N
    #200959
    OMG. Bio Infi DLC 9,1 giga. Remélem, hogy akkor legalább jó hosszú lesz.
  • Botond #200958
    Ez nem lájvos.
  • Zóanagyvarázsló
    #200957
    Steam szerint bruttó 34 órát töltöttem a Half-Life-fal (2009-ben, először jutottam el a végéig, de az első harmadát ráadásul ismertem régről), míg 15-öt a CoD4-gyel (tavaly, csak a demót játszottam végig kétszer, még 2007-ben).

    Mindkettő esetében jól szinkronizálta az időket, egy kampányvégigjátszást takar. A HL-t hardon játszottam, a CoD-ot veteran szinten, de aztán a felénél meguntam a gyűlöletes szkriptcsőfost, és levettem hardenedre. A Crysis deltán így is easy hozzá képest (az 18 óra volt 2011-ben nekem).


    Szóval a HL rossz példa, az hosszú, én néha untma is, 1999-ben is azért hagytam abba (borzasztó amúgy a millió HP-s ellenfeleket felvonultató, menet közben szerintem levehetetlen hard, mely mintha save-load minijátékká silányítja az egészet, vagy szinte grind az egész). Amúgy szerintem a kicsivel 10 óra fölötti tartománybál a kicsivel 10 alattiba mozdultak az FPS-ek, illetve gyakran lineárisabbak, akadálymentesítettek, esetleg könnyebbek is. De minden irányba vannak kilengések régről is, manapság is.
  • Dzsini
    #200956
    Ez ugye nem fog megpusztulni a Live leállítása miatt?
  • Dzsini
    #200955
    akarsz róla beszélni? :)
  • Botond #200954
    Monkey islandok 5 óra max. Jó, 20. végigjátszásra. :)
  • Dzsini
    #200953
    A Full Throttle amúgy amikor megjelent, akkor is kritikát kapott a rövidsége miatt. Főleg az akkor megszokott Questek és Islandek és hasonlókhoz képest.

    Persze, végig dumált és tele volt átvezetőkkel, és ez nagy dolog volt, "de akkor is!" :)
  • zorrobomber
    #200952
    +ezer
  • Zóanagyvarázsló
    #200951
    Én 2 k-ért vettem az előbbit, 1k-ért az utóbbit, és egyikkel sem játszottam előtte (másnál, kölcsönpéldánnyal vagy warezzel), szóval én nagyon jól jártam velük :)

    A ME esetében éppen a hossza miatt döntöttem így, de az is faktor volt, hogy nem bíztam abban, hogy a DICE valóban zseniálisra csinálja meg parkouringot, sőt még billentyűvel is jól irányítható lesz. Így utólag megért volna nekem többet is. A 12k-t azért neccesen, én sem vettem még 10k körül 10 óra alatti játékot. Ugyanakkor a 3-4 órás Braidet vettem gyorsan 3k-ért, majd 2k-ért tokosan, és nagyon nem bántam meg. A Trine sem volt hosszú, de 4,5k-ért vettem, megérte.

    A Full Throttle hossza amúgy nekem nagy csalódás volt, nem, nem az 1k miatt, és nem is azért, mert nem élveztem, de az tényleg rövidebb, mint amikkel érdemes összevetni. (Ettől persze még rohadt jó a játék, és végül is már könnyű lezavarni pár óra alatt a Day of the Tentacle-t is, de akkor is!) Nagyon vékonyka a Broken Age Act 1 is, remélem, hogy a II masszívabb lesz, és beéri fejtörők nehézségében legalább az Unchartedet :) (Túloztam, de sajnos nem nagyot.)
  • Zóanagyvarázsló
    #200950
    Szóval annyit akartam még mondani, amit fontosnak tartok, hogy a játékidővel gyakran esnek át a ló túloldalára is. Én azt vallom, azt kell nézni, hogy az adott játék - nyilván a műfajtól is erősen meghatározottan - hogyan is sáfárkodik vele. Ha elnyújtja, az hiba, ha szimplán kevés, az is: egy körökre osztott stratégia ne legyen 3 órás!

    Sok játéknál éreztem úgy, hogy el akartak nyújtania főszálat (a Halo 1-2-ben látványosan küzdött a Bungie, azért, hogy hosszabb lehessen a játék, ezzel a játékélményemet hazavágták), vagy a mellékküldetések dizájnolták olyanra, hogy "tartalomnak" tűnjenek. Ellenben a rövid, de feszes Max Payne 2 nagyon jó élmény volt.

    A Mirror's Edge-dzsel azért példálóztam, mert abban nagyon jó volt az ugrabugra, plusz ugye a látvány és a zene is ütött, de a többi nem volt nagy szám (közepesen gyenge sztori, elmegy szintű közelharc). Egyszerűen több abban a formában nem lett volna benne, így végig élveztem, és tudom, hogy a futkosós játékmenet miatt mennyi tartalmon futottam át. Máshol órákig bámulom a falat, vagy a fejlesztők küldenek rám 100 hullám ellenséget. Nem fair ezekkel összevetni egy ilyen kvázi kísérleti projektet, ahogy a Civilizationhöz mérni még kevésbé lenne az. A reboot már sandbox lesz, annál így nyilván többet várok. (Sok rajongó amúgy időre szereti teljesíteni a pályákat,a sztori nekik csak tutorial, nekem viszont egyszerűen nem volt kedvem a time trialhez, nem nekem való.)
  • Rapid81
    #200949
    Extreme Sims 2 Bundle
  • Totti5
    #200948
    ' A boltban megnéztem egy bútort, ehhez be kellett hajolni egy polc alá, ami kiszakította a kabátomat.'

    'ha tönkre teszik az új kabátomat, akkor azért vállalják a felelősséget.'

    Én csak azt nem értem hogy egy ádáz IKE logós bútor hogy képes azta csudakabátot szánt szándékkal tönkretenni:))) hihetetlen. Amúgy ő baszta el, ott kellet volna akkor reklamálni, ha már balfasz volt. Holnap reggel a busz alá teszem a mobilomat és rákenem a volánra hogy tönkretették :DDD
  • TBTPumpa
    #200947
    Van olyan érzésem, hogy a Blizzard nem kedveli az AMD videokártyáit.
  • Fpocok
    #200946
    OFF

    Akartok egy jót nevetni? :D
  • Zóanagyvarázsló
    #200945
    Én csak azt mondom, hogy nem értek egyet szellemi alkotások lepontozásával (erre reagáltam) azon az alapon, hogy túl drága. Sosem élveztem valamit jobban azért, mert nagyon olcsó vagy drága volt, azért élveztem, amit nyújtott. Ez lehet könyv, meccs, nyaralás, bármi. Az egy más dolog, hogy mennyit ér nekem meg valami. Nem mellékes, de nem vagyok annyiura kicsinyes, hogy Ft/élményre átszámoljam, és ezért húzzam szám olyasvalami miatt, amit ingyen élveztem volna.

    "Nincs grafika, játékmenet, ott csak a történet a lényeges meg a mondanivaló."

    Azért az sem mindegy, hogy hogyan van megírva, stílusra, gördülékenységre, nyelvi leleményekre, képekre nézve, hogy a megfelelő szerkezetről, felépítésről ne is beszéljünk. Egy jó történet és mondanivaló simán meghalhat, ha ezek nem működnek. De persze nem ez itt most a lényeg, csak én úgy látom, hogy túlsásogasan leegyszerűsíted, pedig szerintem több párhuzam hozható a különböző médiumok között, mint elsőre látszik.

    Még válaszolok másra is, de most gépet kell cserélnem :)
  • Rapid81
    #200944
    Fable - The Lost Chapters - 1.34 ojró
  • IMYke2.0.0.0
    #200943
    Holi dzsízusz - 9,1 GB...
  • Moby
    #200942
    Bostondynamics megcsinálná, csak akkor benzingőzt pöfögne, és úgy nézne ki, mint egy imádkozósáska :)
  • Tinman #200941
    Egy kis karó még nem a világ... van ott fenék, mell, SQJ-t se értem mit firnyákolódik? :-(
  • Dzsini
    #200940
    Csak kár, hogy fel volt nyársalva :( Akkor ájultam volna el, ha mindezt saját lábán, egyensúlyból megcsinálja, minden alkatrésszel a beleiben.
  • MerlinW
    #200939
    Deadfall Adventures-re még ránézek, hátha van benne valami.
  • Rapid81
    #200938
    9 giga...
  • Tinman #200937
    Alapvetően ez egy meglehetősen jó szervókkal ellátott robotjány, aki ritmusos zenékre képes táncolást mímelni.

    Ellenben az előadás egy mocskosul jó pörformansz, mert a techno-erotikát kettétépve, egyfajta disszonáns és szűrreál meghökkentést tol a befogadók arcába. Nojsz! Egyedi :-)

    Magyarul: Erre állítsa fel valaki a brét, ha tudja.
  • MerlinW
    #200936
    Borderlands 2 és Bioshock Inf. Nem többet. Metro LL-t elkezdtem, de 1-2 óra után azt is meguntam. Nekem már kevesek ezek a lövöldék. Kell beléjük valami stílus, kreativitás, sztori, változatosság. Bulletstorm, Singularity, Bioshock féléket szeretem. Crysis, COD, CS, BF, Metro, stb abszolút nem tudnak már lekötni.
  • lalakov
    #200935
    extremesims2
  • Sir Quno Jedi
    #200934
    naezmiafaxom??!?!
  • darkling
    #200933
    Aztán majd lesz csodálkozás, ha magához vesz egy katanát és lemészárol mindenkit