311802
  • MerlinW
    #201012
    Az alapjáték 25GB :)
  • zorrobomber
    #201011
    Chicago Field Museum-ban van olyan hal-robot kiallitva, amit a tobbi hal siman elfogad tarsanak. Baromi erdekes alapbol is a kiallitas.
  • Botond #201010
    Ha vennék egy 320ast, akkor tudnám cserélgetni. 250esen az asszony/gyerekek izéi, az enyémek meg a 320ason. Vagy 2-3 darab 320ason. :)
  • Tinman #201009
    Beáldozol egy pent/külső HDD? :-)
  • Tinman #201008
    Lakedigger Predecessor-t ismered?
  • Botond #201007
    X-re? Sose. Talán lesz 3k HUF egyszer minden dlcvel.

    Michael Jackson Dance experience lekerült a storeból, most nem törölhetem, mert elveszik. -.- Ez tényleg szemétség tőlük. :(
  • ratgab
    #201006
    Ez túl hosszú név! Nem tudnánk rövidíteni? XD
  • Tinman #201005
    Mikor lesz ebből 5.99 dolcsis GOTY? Várós.
  • Botond #201004
    Xboxra burial at sea 2 az két részben jött ki, összesen 3 GB, és első fele 3k, második meg ingyenes. Az alapgém, meg a korábbi dlc-k meg golddal akciósak, burial at sea1 is.
  • Tinman #201003
    NemvagykocZkanemdugnálrobototálljasarokba!
  • Tinman #201002
    Nem terelem... felvállaltam. Persze csak nőit!
  • Sir Quno Jedi
    #201001
    majd valahogy toleráljuk a másságodat... nehéz lesz...
  • Tinman #201000
    A b. betűs szó, az olyan erőszakosságot sugalló. Azt nem tenném, még meghúzom a dukkót rajta véletlenül :-(.
    A dugás, az lájtosabb és mivel érzelmekről nincs szó -na meg azért Casco-t se szeretnék rá kötni-, ezért az szvsz jóval megfelelőbb egy robottal folytatott aktusra.
  • Botond #200999
    Antimecha! Máglyára vele!
  • ratgab
    #200998
    És ha az vagyok? Kiutáltok a csapatból? XD
  • Botond #200997
    Azé a dugnék robotot vonalon szerintem ez elég jól látható. :D
  • ratgab
    #200996
    Robotbaxó Tinman filozófiai síkra akarjta terelni a coming out-ot... Zseniális!
  • Sir Quno Jedi
    #200995
    mé te robofób vagy? biorasszista?
  • Tinman #200994
    Az a jó az ilyen beszélgetésekbe, hogy nem tudhatjuk egymásról, hogy melyik az a pont, amitől irónia és mely mondatok nyugszanak esetleg komolyabb alapokon. Jó játék :-)
  • ratgab
    #200993
    Na próbáld simítani a dolgot. Tinman baxna robotot ez a lényeg. Ezen nincs mit szépíteni. XD
  • Sir Quno Jedi
    #200992
    Robotokkal én is dugnék, de ezek még nem önálló robotok. Ezek még semmik. Az Almost Human-ban a sexbotok, na az más tészta.
  • Botond #200991
    És ilyenkor hol van Imi, hogy bekommentelje, hogy Tinman csak viccelt/ironizált?! :D
  • Tinman #200990
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erről el lehetne beszélgetni a végtelenségig. Ellenben tényleg sokat agyalok a rég lejárt már-már közhelyes sci-fi problémán, hogy mikortól "élő" egy gép. Remélem eljön majd a kor, amikor a magunkfajta kocZkák netről rendelhetnek "társalkodónőt"... köhömm.

    Pár mai fehérnép esetében ellenben azon gondolkodom, hogy vajon nem gépek? Akció-reakció, alacsony szintű ösztönök (programok/algoritmusok), lestrapált kaszni és persze magas fenntartási költség.
  • Zóanagyvarázsló
    #200989
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Meg persze több funkcióval ki kéne egészíteni és még a cirka 2-3 milkás árával is JÓVAL kevesebbe fájna, mint egy feleség."

    Tehát helyből magasabb pontszámról indul, mint egy élő, de jóval drágább asszonyjószág.

    Képzelem milyen lehet a szex, amikor azon jár az ember agya, "hű, mennyibe kerül ez a nő nekem". Bezzeg egy olcsó csuhébabával mennyivel jobb!
  • Botond #200988
    Nekem van sg pólóm, és szoktam hordani! :D
  • kjhun
    #200987
    Időjárás OFF

    Déli szomszédunknál, igencsak begorombult az időjárás. Remélem felénk ilyen nem lesz a nyáron.
  • ratgab
    #200986
    Ezt már múltkor is megbeszéltük, hogy te elitista burzsuj Sg függő vagy. Nem mi warezoljuk te vagy az SG sznob...XD
  • Tinman #200985
    Amikor elérik, hogy érzésre, illatra, dettó olyan lesz, mint a bio, csak nem nyávog, meg nem kerül egy vagyonba, akkor majd nem fújogtok.

    Ok, ok én se szeretem az early access, pre-alpha szarokat, ezeket nem is tolnám, de majd a Ver 7.0 körül... nyami!
  • Tinman #200984
    Mi az, hogy nem ér? A gondolataimat néha kiegészítem és ha idézek, az pontosságot kíván meg, az időbe telt.

    3 percem van rá, mert én nem warezolom az SG-t, mint te meg a Shep haverod
  • ratgab
    #200983
    Megolajoznád a bádogluvnyákat mi...
  • ratgab
    #200982
    Ez így nem ér ám baszod, hogy átszerkesztetted a hsz-t...XD

    Na, akkor ezt a mondatot bannerba kedves Imy:

    "Én nem vagyok vérkocZka, de dugnék robotot. Simán." By Tinman 2014.03.25...XD
  • Tinman #200981
    Tinman = bádogember

    Hazahúz a szívem vazeh! :-D
  • ratgab
    #200980
    Utolsó mondatot minden további nélkül javaslom bannerba elhelyezni egy by Tinman felirattal egyetemben...XD
  • Botond #200979
    Hát én éppen most tervezem a gamer sarkom a nappaliba, és ott a tv mellett a monitorra is el lesz vezetve az x, mert a tvhez ritkán jutok. :D Szal monitor is elég, nem kell tv.
  • Tinman #200978
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    A 70-es évek poreszának is megvan a maga szépsége, de attól a sok szőrtől még így látatlanban is krákoghatnékom támad.

    Az meg nyílt titok, hogy a legtöbb kocZka hágna robotot, szóval nemtom most mit kell itt erkölcsösködni. Ez a robot kombinálva a realdoll.com-os jobbféle műcicákkal, már egész faja lenne. Meg persze több funkcióval ki kéne egészíteni és még a cirka 2-3 milkás árával is JÓVAL kevesebbe fájna, mint egy feleség.

    Én nem vagyok vérkocZka, de dugnék robotot. Simán.

    - És én majdnem lefeküdtem vele.
    - Mintha még sosem keféltél volna robottal!

    /Alien 4/


  • Rapid81
    #200977
    Azt nem tudom milyen hosszú lesz, de első 5 percben csak néztem,. hogy WTF. Érdekes lesz a vége, az tuti.

    #200966
    Nincsenek benne átvezető videók... Minden a motorral megy.
  • ratgab
    #200976
    Téged csak azért talállak meg mindig, mert önmagaddal folyamatos ellentmondásbe keveredsz és próbálnám ezt benned feloldani, de nem igazán sikerül....XD
  • ratgab
    #200975
    Régóta vadászom egy dobozos verzióra (sajnos Tinmanéről annó lecsúsztam) én is kedvelem.
  • ratgab
    #200974
    De azért van némi összefüggés a két dolgo között
  • Sir Quno Jedi
    #200973
    betegevagy. én nem csipázom a modernartot. régivágású 70'-es vhs poresz úriember vagyok. mondhatni maiakhoz képest grállovag.