311802
  • arty
    #201492
    Nyilván nem rossz (ha bele nem futsz egy bugba, ami miatt nem tudod letolni), csak simán skippelhető olyasvalakiknek, akiknek "ezer címes" backlogjuk van és a játszás reménye nélkül vásárolnák meg pluszegysornak ;)
  • arty
    #201491


    Day of Defeat Source
    Half Life 1 Source

    ~450/db lett a 20%-os kuponnal
  • Fpocok
    #201490
    Ment pü
  • Tinman #201489
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 TF2 kulcsért tradeltem ST-en. A kulcsok darabját kártyapénzből 1.6 Euro-ért vettem (4.8 Euro = ~1.490 Ft).

    Aztán Imi felbujtására megvettem a 2 valamit is érő DLC-t (1.49 + 0.49 Euro = ~610 Ft)

    Aztán eszembe jutott, hogy sokan voltak akiknek maradt korábbi Humble-ből New Millennium Skins (1.24 Euro) pakkja. Ez a pakk nem érdekel, de hogy csökkentsem felesleges kulcsaim számát, -meg még teljesebb legyen pakk- ezért egy rendes/kedves SG-s sráccal elcseréltem egy Alpha Prime-ra, ami szintén Humble része volt. Értéke 0.5 euro (~155 Ft) körül van. (Steam is árulta ennyiért nemrég.)

    Tehát, számomra(!) a teljes Batman Origins pakk 2255 Ft-ba került, ami persze nem egészen igaz van, mert kártyapénz.

    Örülök :-)
  • grebber
    #201488
    Ostobák lennénk nem évente kiadni az Assassin's Creed-et
  • Fabio Capello
    #201487
    Picit off jellegű kérés:

    Annak idején az egyik kedves topiklakó (talán Aullah/FPocok) volt olyan kedves, és küldött nekem egy elérhetőséget egy teljesen funkcionális Dxtoryhoz (nem részletezem milyen verzió, mindenki tudja úgyis... :P). Sokáig őrizgettem a linket hozzá, de most nem találom sehol sem, ha megvan még az illetőnek, lenne olyan kedves, hogy privátban elküldi? Hálám örökké üldözné. :)
  • tomsolo
    #201486
    Batman™: Arkham Origins - 2000 Ft
    Batman™: Arkham Origins Season Pass - 1200 Ft
  • DarkSector
    #201485
    A 2 játék együtt megoldható 6 euro-ba ha valakinek kell mind a 2 játék egyszerre.
  • DarkSector
    #201484
    FF 7-8 akcijó
  • Fpocok
    #201483
    Jajj... remélem egy újabb mobil játék lesz, mint a Fall.
  • Tinman #201482
    Multiról volt szó, ha jól vettem ki MerlinW szavait. Az engem sem érdekel, de az ilyen challenge akármiket olcsón szívesen letolom. Került ez egész 2 Euroba, az is kártyapénzből.
  • Fpocok
    #201481
    Tehát nincs olyan, ami egy centet is érne. Értem.
  • Tinman #201480
    Initiation:

    Travel back to the days before there was a Batman™ and take control of a young Bruce Wayne as he completes his martial arts training. Experience exotic locales including a bamboo forest and mountain-top monastery. This pack contains Bruce Wayne and Vigilante skins, four challenge maps, and a challenge campaign.

    Black Mask Challenge Map:

    Take on Gotham City's most notorious criminal kingpin in the Black Mask Challenge Pack. Unlock two all-new Black Mask-themed challenge maps: Lot Full and Hidden Facility. Play as either Batman™ or Deathstroke and show Black Mask who really runs Gotham!


  • ratgab
    #201479
    Mai napig nem értem, hogy ez az ár április elseje közeledtével alakult így vagy tényleg komolyan gondolták...
  • MerlinW
    #201478
    Originhez? Milyen DLC van hozzá ami ér egy eurocentet is?:) (hozzáteszem a multi része nem érdekel)
  • Tinman #201477
    Szavad ne feledd :-)
  • Scooter
    #201476
    Pedig sajnos egyre több. Már láttam egy párat.
  • Tinman #201475
    Sumér Szélbe újra lesz ennyiért, ennél olcsóbb viszont már nem hiszem. Talán 1 év múlva ~1.99-ért.
  • Zóanagyvarázsló
    #201474
    GalCiv II engem simán érdekelni fog, ha majd lesz fölöslegem.
  • genndy
    #201473
  • Tinman #201472
    Utállak :-D

    2 dlc-t beszereztem hozzá, amire picit is rávetül a + értékelhető content árnyéka, meg 1 dlc-t múltkori bundle-ből tradelek. Többi DLC tényleg kuka :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #201471
    Most még nem veszem (ha egyből így adják ki, valószínűleg teljes áron viszem), nyárra van betervezve az V-VI, de előbb-utóbb muszáj lesz.
  • Tinman #201470
    Meglátszik mennyire nincs időm még azokra a játékokra sem, amik kiemelten érdekelnek. :-(
  • Rapid81
    #201469
  • Tinman #201468
    Ez igen! Nem pályázok rá, de köszi a nagylelkűséget
  • zorrobomber
    #201467
    Najó, hiába akar itt az ember jót mindenkinek, nesztek :)
  • Tinman #201466
    Viccen kívül: Igazad van, de ennyiért azért nem venném. Eléggé túlzó ár, főleg, hogy az 1-2 rész nagyon hamar bundle része volt. Nekem pl. van egy 2. rész complete-em steam-re és kb. 1 éve még csak érdeklődő sincs rá, pedig bundle játékért adnám :-/

    FF VII:

    Toltam vele pár órácskát (azért csak ennyit, mert Planescape-en kívül nem létezik más egyelőre) és rendben van. De tényleg! Abs. superior verza!

    Jó, ha nem tudsz túllendülni az akkori kor kocka kezein/testein, akkor nem a te játékod. Szerencsére te nem ilyen vagy úgy tudom :-)

    Jelenleg meg megalázóan olcsó Steam-en.
  • Rapid81
    #201465
    Ez azért már túlzás...

  • Sir Quno Jedi
    #201464
    Mindegyik ilyen stardockos, nem újdonság, ha a többi megvan. Nem kell parázni.
  • Zóanagyvarázsló
    #201463
    Bezzeg ha a regisztrációhoz járt volna ingyen valami 1 Ft-ot sem érő csoda, már régen lenne accountod náluk ;)

    Jut eszembe, elégedett vagy a Steamen vásárolt Final Fantasy VII-tel? Az most a definitív verzió?
  • Tinman #201462
    "Warning: This title uses 3rd party DRM (Stardock Account Required)"

    Még 1 lófax reg!? Hát mentem tökön szúrom magam -.-
  • Dzsini
    #201461
    Azért a "64 bit required" egy olyan követelmény, amit ritkán látni :)
  • Botond #201460


    Kinyitotta a windmill acsit! :D Holnap mondjuk szegény nem fogja érteni miért nem tudja felemelni a karját. :o
  • Zóanagyvarázsló
    #201459
    Galactic Civilizations III early access - olcsó, ki ne hagyjátok!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom, ez szemetebb húzás volt, mint mustárgáztámadást intézni egy bölcsőde ellen, de én műár csak ilyen vagyok. Holnap majd számba veszem, hogy maradt-e túlélő a topikban.
  • Zóanagyvarázsló
    #201458
    Az rendben van, hogy bugos, és az elődeitől elmarad, de az mióta bizonyított tény, hogy élvezhetetlen a játék? Vagy próbáltad is, és ennyire nem tetszett?

    Lehet, hogy rossz, de az eddigi vegyes információk alapján is messze van a kerülendő kategóriánál nálam.
  • zorrobomber
    #201457
    Szerintem ha megcseréled a game-eket akkor is ment volna az alvás 5 perc után
  • Tinman #201456
  • Rapid81
    #201455
    Conquest of Champions Beta kulcsok
  • Botond #201454
    Kisebbet elég nehéz altatni, asszony nincs itthon, szóval beraktam neki fruit ninja kinectet, amíg a nővérét zuhanyoztattam. Nyomott 5 kört, lezuhanyoztattam őt is, majd eldőlt mint egy zsák, mehet az AC3. Gyereknevelés skill +1. :)

    Asszony meg előre örült, hogy végre én szívok. Na persze, ahogy ő elképzeli! :D
  • Dzsini
    #201453
    szeretném a közösség nevében átnyújtani - ha már közvetlen képként nem szabad :)