311802
  • TBTPumpa
    #201532
    Bár az Ipon-nál van dobozos verzió is 5600 Ft-ért.
  • TBTPumpa
    #201531
    Akik védeni akarják gépüket:
    Kaspersky Internet Security 2014 - 7000 Ft (12 000 Ft helyett)
  • IMYke2.0.0.0
    #201530
    IRL (hú de fájt leírni) én voltaképp inkább előző generációval kezdenék.

    A következő generáció (hiába köszöntek be az új gépek, szinte még itt sincs az idejük), még piros pozsgás képű óvodás Piroska képében ugrabugrál türelmetlenül a pénzünkre apellálva a bezárt ajtónk előtt - egy darabig még teheti is, mert bölcs játékos inkább kivár a beleinvesztálással [nem, nem a Piroskába].
  • IMYke2.0.0.0
    #201529
    :)))))))))))))))))))))))))
    A Próféta szóljon belőled tesó :)
  • Fpocok
    #201528
    Szerintem fogalmunk sincs. De ha lesz megint valami, akkor ide be fogja írni valaki. Garantálom.
  • ratgab
    #201527
    Jah és amikor az xbox1-ról volt szó benyögtem én is, hogy majd olyan 90k körül elgondolkodok rajta. Rohadt tudatalattiba már befészkelte magát a gondolat...XD
  • ratgab
    #201526
    Más: Igazi fűszálnézegető gémer módjára elvégeztem a Dishonored első küldetését újra (régen warezben megvolt, jobban mondva végigrohantam rajta) kb. 2 óra alatt. Hihetetlen mekkora tartalmat suvasztottak abba a játékba, osonkodva meg kifejezetten nehéz lett.
  • ratgab
    #201525
    Azt álmodtam Imy, hogy meglátogattunk téged (nem tudom már kikkel arra nem emlékszem) és mutogattad nagy büszkén az xboxone-odat. Kérdeztük, hogy dehát ez murvadrága és hogy biztos megérte-e. Mondtad, hogy te úgyse adod el és elkezded rá gyűjteni a játékokat!

    Kívánom, hogy megvalósuljon az álomom, ha nem is a gép kapcsán de egy olyan anyagi háttér kapcsán mindenképp ami ilyen befektetést olyan könnyedén, mint az álmomban megvalósulhasson.

    Csak gondoltam megosztom érdekességképpen (az álom második felében akkora bulit rendeztünk nálad, amekkorát még nem látott a föld, szétrúgtuk a ház oldalát... szó szerint...XD).
  • grebber
    #201524
    Kipróbáltam ezt a Batman Blackgate-et!
    Full ugyanaz minden mint a rendes csak oldalnézetesbe!
    Ebből jöhet mobilra is is meg mindenre ami létezik AC-et felül kell múlni!
  • Fpocok
    #201523
    Én csak a Warped-del játszottam. Szerintem k*rva jó játék!
  • TBTPumpa
    #201522
    Elvileg regisztrálható, mert itt nem ír régiókorlátot. Múltkor ugyanitt néztem egy Company of Heroes Complete kiadást, és ott fel volt tüntetve, hogy csak Dél-Amerikában lehet beregisztrálni. Gondolom, ha valami ilyesmi korlát lenne itt is, akkor feltüntetnék.
    Más játéknál, ahol nem volt régiókorlátos kiírás, mindegyiket be tudtuk lőni Steam-re, mivel itt sincs ilyen kiírás, gondolom megy ez is.
  • RoboKutya78
    #201521
    Srácok mit tudtok milyen játékok dlck lesznek elérhetőek állítólag az originen mostanság ingyé?
    a dead spaceról tudok.
  • DarkSector
    #201520
    megnek meg tudod venni, gondolom max beregelni nem tudod.
  • Rapid81
    #201519
    Ha nálunk nem jó, akkor meg sem tudod venni.
  • IMYke2.0.0.0
    #201518
    :)))))))))
    Bocsánat a fülbe ültetett bogárért... :)
  • DarkSector
    #201517
    atyauristen, mennyit kérnél érte?
    vagy te vetted? :D
  • shaddam
    #201516
    Eredetileg ps2 játékokat akartam nézni, de közbeszólt az élet

    Karcmentes mindkét lemez, van kézikönyv is. Ebayen durva ára van
  • arty
    #201515
    Tropico 4 "GOTY"

    steames, nuuvemes, ezresért.
    a kérdés, h nálunk-tőlünk regelhető-e ...
  • DarkSector
    #201514
    Srácok minap elgondolkoztam kicsit:

    "Réges régen egy messzi-messzi galaxisban élt egy élőlény. És jött egy téli akció, mégpedig steam-en egy szenes kis akciós minijáték, a megvett és ingyenes játékokkal meg egyébb feladatokkal lehetett szerezni, szeneket, ajándékokat, dijjakat.
    Ez az élőlény meg belemerült az akcióba és csak játszott, játszott, szerezte a sok szenet és egyébb ajándékokat és még vásárolt is akciós játékokat, hogy még többet tudjon játszani.
    És mikor véget ért a szenes minijáték, egy nagy üresség maradt, várta a lény hogy legyen megint, vagy csak hasonló, de nem állt meg, vette az akciós játékokat, többi nem akkora de mégsem elhanyagolható mini játékokban aktivizálta magát és szépen telt múlt az idő, következő szenes grandiózus akciós minijáték, sehol, de még csak hasonló sem, de a lény nem búsult és folytatta tovább.

    Már évek teltek el de folytatta, egészen máig. Pedig szenes akciós minijátékhoz mérten semmi nem volt azóta.
    A kis lény akkor vette észre hogy van steam a földön, a kis lény akkor vált hörcsöggé, a kis lény én vagyok."

    Már tudom pontosan mikor vált belőlem hörcsög. :)
  • Rapid81
    #201513
    Nekem is éppen "megnézik" a rendelésem. Én is írtam nekik egy szépet... Múltkor ez olyannyira bejött, hogy a kuponnal ingyen vásárolt Mafia 2-m kuponját visszaadták (15 GBP) és a játék is megmaradt. A kuponból meg vettem egy másik játékot is ingyen.
  • arty
    #201512
    GOG:
    Freespace 1 + DLC :D 3$
    Freespace 2 5$

    még várok egy egybecsomagolt, freespace frencsájz (bocs rapid! :D ) akcióra.
  • arty
    #201511
    Nem is az a gondom, hogy megoldják-e ... az a bajom, hogy akartam nyomni egy gyors kört dodban :)
    Impulzusvásároltam, annak öröme nélkül :((

    (De nem gáz, lemondtam a reklámleveleiket is és ignorálom a gameflyos linkeket itt mostantól, nekem ez baromira nem hiányzik.
    Egyszer elmegy a verify-blöff, de minden vásárlásomnál nem kívánom bizonygatni, hogy én én vagyok és a hitelkártya az enyém.)
  • Tinman #201510
    Bah badarság!

    Visszakeressem, mit összesírtam DeS kapcsán, mikor először találkoztam vele. Többször fel akartam adni. Zsigeri szinten tiltakoztam a nehézkessége és a nem éppen gamer friendly megoldásai iránt. Aztán 1 évvel később kiplatináztam. Raptoron se vagyok éppen a vége a listában ;-)
  • wantonly
    #201509
    Nekem sokáig felfüggesztett volt az accountom náluk (okot nem közöltek), de egy e-mail váltás után feloldották.
  • BigBlue
    #201508
    The below code can be used to create a dynamic forum signature, helping to share your giveaway across other forums and communities with real-time stats.
  • 062020
    #201507
    Batman: Arkham Origins Season Pass - $5

    Illetve #201388-ben leírtam, hogy hogyan lehet 5 dollárért Arkham Origins alapjátékot venni
  • arty
    #201506
    majd szólok, ha levertem az ELSŐ nagydögöt :D (nem ebben az életben :D )
  • arty
    #201505
    :))))
  • Tinman #201504
    Jó DLC-t akarsz? Artorias of the Abyss. Az odabasz. Az DLC :-)

    Annyit dumálunk Batmanról, hogy egyre nagyobb bennem a kísértés, hogy játsszak vele :-D

    Eközben a DaS 2-ket lepi a por

    Dzsini: #201505
  • Dzsini
    #201503
    Ez lett volna az én "halgass"-om :)
  • arty
    #201502
    gamefly egy retek, ismét bebizonyosodott. mégsincs hálflájfom.

    gyökerek.

    --------------------------------------------------

    what do you want to verify again??

    very annoyed with your service, this isn't the first time I bought sg in your shop and again - no keys immediately but this bullshit email about "verify". you can't verify anything as I sit a thousand miles away and can write anything I want you to believe.

    if you don't want to sell - don't do it. cancel my account, my order and let's forget each other.
    I will post this story in a very popular forum in hungary and will NOT RECOMMEND you as place to shop

    regards,
    Attila (oh, this name you CAN'T VERIFY either.... shit... you need to BELEIVE what you can't, moronic world-police-shop)


    On Sat, Mar 29, 2014 at 8:56 AM, GameFly Digital Support <[email protected]> wrote:

    Response
    Dear Gamer,

    Thanks for your recent order on GameFly! We are hoping to speak with you directly to verify this purchase. We will reach out to you as soon as possible using the email address or phone number located on your account during the following times, Monday –Friday from 8AM CST to 7PM CST and Saturday/Sunday from 8AM CST to 6PM CST.

    You are also welcome to call us directly at 888-986-6400 Monday-Friday during our phone hours of 12:00PM-4:00PM CST.

    If there is a time that works best for you, please let us know and we would be more than happy to reach out to you to authorize this order so you can start enjoying the game!

    We look forward to assisting you.

    Thank you,

    The GameFly Tech Team
  • arty
    #201501
    értékelhetetlen ócskaság, 2 óra az életemből

    (a miértet nem írnám le, hiszen spoiler)
  • Tinman #201500
    Akkor a mondatom 2. fele :-)
  • Csokiturmix
    #201499
    Április 22. One Cold Heart story DLC jön.
  • Tinman #201498
    Pl. Harley Quinn’s Revenge DLC a City-hez.
  • Tinman #201497
    Hát nézd ehhez szerintem, sztori DLC már nem lesz... ha lesz, majd 1.5 euro-ért berántom :-)
  • arty
    #201496
    dettó :D
  • arty
    #201495
    jobbat kérdezek: milyen dlc van BÁRMELYIK betmenhez is, ami megéri 1 percnyi időt és 1 eurocentet? ;)

    (dzsini te halgass!!! :D )
  • TBTPumpa
    #201494
    Teljes Batman Arkham Origins? WTF
    Még jönnek hozzá DLC-k nem? És azokat már nem tartalmazza a Season Pass, vagy tévedek?

    De amúgy igaz, amit írsz, mert jelenleg tényleg Teljes a Batman Arkham Origins játékod.
  • Rapid81
    #201493
    HL: Source-ot én is behúztam. Az az egy hiányzott már csak a HL gyűjteményemből. :)