311802
  • ratgab
    #201452
    Húú gyerekek most ne szúrjam tökön magam.

    Tudom Imy allergiás rá, de mégis csak meg kell osztanom.

    CSGO-ban vannak kulcs nélkül nyitható matricakapszulák steam marketen (80 cent körül mozog jelenleg). Mivel múltkor jól jártam a nyitogatással vettem is párat. Kevés sikerem volt ezúttal, de azért nyitottam egy 3 eurós matricát is.

    Gondoltam feldobálom a nyitott szarokat (kicsit bosszankodtam, is, hogy pár euróm bánta a hülyeségem). Oké mindet felrakom raktárból, de basszus hol van a 3 eurósom (tartalékolni akartam hátha felmegy az ára).... Hát nem felraktam 30 centért.... Szerintetek elvitték? kb. 0,000001 másodperc alatt.

    Idiot of the Year díjat megérdemlem vagy megérdemlem?
  • Dzsini
    #201451
    Akkor is "erőltette" valaki, hogy a kupon ma már neked nem tűnik fel :) (vagy nem erőltetett senki semmit, és egy természetes folyamat, hogy bekerülnek egy nyelvből szavak egy másik nyelvbe, még ha van, akinek nem is tetszik - ha a többség használja és érti, akkor az márpedig úgy van)

    Viszont mielőtt valaki az orrunkra koppint offolás miatt, ha van kedved hozzá a linkelt topicban lehet róla beszélgetni.
  • Rapid81
    #201450
    100 év az 100 év. Erőltetni viszont nem kell az ilyen szemetet, mint lájk, vócser, poszt és a többi, nagyon "trendi" szöveg. Attól senki nem lesz több, csak tovább rombolja az egyetlen dolgot, ami ennek a népnek még megmaradt. Az anyanyelvét...
  • Dzsini
    #201449
    Mintha a kupon (leánykori nevén coupon) annyira más lenne :) Valószínűleg olyan 100 éve még azt is az eredeti, franciás írásmóddal írták a legtöbb helyen.
  • Scooter
    #201448
    Pedig van ott:
    Supported Languages: Èeský, English (UK), English (US), Magyar, Polski, Русский язык
  • wantonly
    #201447
    Egész jó áron vannak, ráadásul feljön egy ablak amiben -20%-os kódot ad!
  • IMYke2.0.0.0
    #201446
    Gamersgate - Tom Clancy akciózás
  • wantonly
    #201445
    Én sem emlékszem, de azt is meg kellett néznem, hogy már megvan-e a játék. :D
  • Rapid81
    #201444
    Valve leárazások
  • Rapid81
    #201443
    A második nekem is megjött. Nem is emlékszem mikor jelentkezhettem rá. :D
  • wantonly
    #201442
    Ma két steam kulcs landolt a postaládámban:

    1. Congratulations! As an SSC Gold member, you have been randomly selected to receive a code for Shattered Horizons from SAPPHIRE Select Club.

    2. Hello, Yet Another Zombie Defense was just released on Steam, you can add it to your account using the follwing key.
  • Rapid81
    #201441
    Gondolom akkor érzi magát "menőnek", meg "trendinek" az illető...
  • Rapid81
    #201440
    Amikor egy jövevényszónak van magyar megfelelője, akkor sosem értettem, hogy miért kell erőltetni a szemetet...
  • genndy
    #201439
    Ja, hogy ez egy játék másik játékbeli újraértelmezése. Aha.
  • genndy
    #201438
    SimCity 2000. Bár azok a barna fák elég furcsák.
  • Fabio Capello
    #201437
    Trial.
  • Fpocok
    #201436
    Pedig annyi a mérete. De szerintem csak demó.
  • Scooter
    #201435
    Behúztam origin-re a Dead Space-et és alatta volt egy másik ajánlat, Kingdoms of Amalur: Reckoning. Fiókban az is 0.00€ mutat mint a Dead Space. Feltettem az origin programot és ott van a Reckoning is. Több mint érdekes. Pedig a boltban ha rákeresek, nincs ingyen. Most tölti...7.66GB. Erre kíváncsi leszek, hogy demo-e. Mérete alapján nem tűnik annak.
  • Fpocok
    #201434
    The Original Pokémon Games, Recreated In Old-School SimCity. Dang.
  • lalakov
    #201433
    Én nem. Melyik játék ez?
  • Botond #201432
    Milyen hírt?
  • Fpocok
    #201431
    ... aki játszott vele. Én spec soha nem játszottam egy résszel sem.
  • zorrobomber
    #201430
    Öö, hát én nem, de amúgy láttam a hírt.
  • Botond #201429
    Mindenki. :)
  • Dzsini
    #201428
    úgy tudtam, hogy valaki majd kiakad a vócseren :) lásd itt és itt
  • Fpocok
    #201427
    Ki ismeri fel?
    Ne csaljatok
  • Fpocok
    #201426
    De mit csináljak vele, ha nem játszom? :D
  • Rapid81
    #201425
    Kupon, basszus, kupon...

    Amúgy 14.39$ -> 3200 HUF
  • Fpocok
    #201424
    De neki staemen kell, mert csak ott tudja elkölteni a kártyapénzt :D
  • lalakov
    #201423
    Igen a voucher felhasználható pluszba, kivétel a Fallout 3 GOTY-nál.
  • grebber
    #201422
    De ki akar érte pénzt kiadni? Nekem ingyen kell steam-en hamarosan az lesz
  • Dzsini
    #201421
    20%-os vócserrel 9,6 font, 3600 forint.
  • Botond #201420
    20% off voucherrel lényegében font ár = eurós ár.
  • grebber
    #201419
    Na dishonored goty ez jöhet steam-re is csak euroban legyen ennyi és költöm is el az összeszedett kártyapénzemet!
  • lalakov
    #201418
    GMG Hot Deals
  • MerlinW
    #201417
    Én találtam magamnak haveri csapatot:) Annyira jót, hogy jövőhéten utazom ki Írországba egy hétre az egyik feléhez:)
  • Fpocok
    #201416
    Sokat. És nagyon jónak találtam... csak hát a szokásos haveri csapatból nem kapott rá senki :(
  • MerlinW
    #201415
    Ne dobd ki, nemsokára megnyílik Toyko, egy Solomon méretű új játszótér a sztori folytatásával és soksok küldetéssel.
  • zorrobomber
    #201414
    Kb. 5 dollár lehetett az eddigi legolcsóbb ár érte, és mivel ez steam-es, ezért hiába Mac verzió, valószínűleg PC-n is gond nélkül aktiválható.
  • Evoluti0N
    #201413
    Sokat játszottad és ráuntál, vagy alig játszottál és nem tetszett?